Horoskop tygodniowy 20-26.12.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Powoli i spokojnie, a osiągniesz swoje cele. W tym tygodniu wszyscy będą niezdecydowani i zmienni, dlatego nie pomyl się podczas podróży lub zakupów. Odpocznij, zajmij się hobby lub sportem, a na Święta ugotuj swoje przysmaki i nie martw się dietą. Ten tydzień jest ważny nie tylko z powodu świąt i zbliżającego się końca roku. W piątek na niebie utworzy się trzecia i ostatnia kwadratura Saturna z Uranem, która w 2021 towarzyszyła wielkim zmianom, podsumowaniom i nowym kierunkom rozwoju w każdej dziedzinie życia. Jeśli nie zdecydowałeś, w którym kierunku podążać, ten tydzień sprzyja takim decyzjom i planom. W ten sposób w 2022 roku będziemy mogli z nową energią wdrażać te plany i decyzje w życie.

W poniedziałek 20.12 sekstyl Słońca z Jowiszem zmotywuje nas do domowych porządków i regularnych ćwiczeń. Ci, którzy mieli problem z obowiązkami lub dyscypliną, teraz poczują większą motywację i łatwiej im będzie się wywiązywać ze zobowiązań. Trygon Merkurego z Uranem radzi, abyś uważnie liczył odsetki, zwracał uwagę na dopiski w umowach. Merkury pomoże ci znaleźć nowe źródła zarobku lub dostaną ciekawą zawodową propozycję.

We wtorek 21.12 Słońce wkracza do znaku Koziorożca i zacznie sprzyjać wyjaśnianiu spraw księgowych oraz robieniu rachunków. Odkryjesz dobre wyjście z różnych kłopotów. Masz szansę przekonać kogoś ważnego do spraw, na których ci zależy.

W piątek 24.12 kwadratura Saturna z Uranem sprawi, że Wigilia będzie wyjątkowa, a rodzinne rozmowy pozostaną da dłużej w sercu bliskich. Warto trzymać się tradycji, ale i mieć czas dla siebie w tym ważnym, ale i zabieganym dniu.

W sobotę 25.12 koniunkcja Wenus z Plutonem pozwoli nam zdobyć czyjeś względy, obłaskawić naburmuszone lub nieprzychylne nam osoby lub dobrze spędzić czas przy świątecznym stole.

20.12.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja zajęciu się zdrowiem, potrzebować będziemy chwili odpoczynku. Mimo zbliżających się świąt dziś znajdź trochę czasu dla siebie. Warto skupić się na potrzebach bliskich osób, odezwać się do dawnych znajomych, sprawić komuś miłą niespodziankę. Pamiętaj o dziennej porcji witamin.
Aspekty planet: 01.31 sekstyl Słońca z Jowiszem, 07.25 opozycja Księżyca z Merkurym, 09.16 sekstyl Księżyca z Uranem, 21.18 trygon Merkurego z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

21.12.2021, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.53)
Poczujemy, że Święta coraz bliżej, obowiązków coraz więcej, a czasu mamy coraz mniej! Może być nerwowo, ale szybko uporamy się obowiązkami. Póki jeszcze czas, wybierz się do kosmetyczki, a w Święta będziesz wyglądać olśniewająco! O godzinie 16.59 Słońce wkracza do znaku Koziorożca i wzmocni w nas poczucie porządku i obowiązku.
Aspekty planet: 03.59 trygon Księżyca z Neptunem, 14.09 opozycja Księżyca z Plutonem, 15.43 opozycja Księżyca z Wenus, 16.59 Słońce wkracza do znaku Koziorożca.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto chociaż porozmawiać z przyjaciółmi.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

22.12.2021, środa
Księżyc w znaku Lwa
Święta tuż tuż, trzeba szybko zrobić plan pracy i zrobić ustalenia z rodziną, kto co przygotowuje. Księżyc w znaku Wagi sprzyja załatwianiu spraw w urzędach i dogadywaniu się z ludźmi. Spotykajmy się z tymi, którzy mogą nam pomóc. To bardzo dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a w pracy szukać pomocników i sojuszników.
Aspekty planet: 11.24 trygon Księżyca z Marsem, 20.28 opozycja Księżyca z Saturnem,
20.49 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

23.12.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc zapewni nam wiele towarzyskich i miłosnych atrakcji. Znajdziemy wyjątkowe prezenty i możemy chcieć je kupić nawet za wszelką cenę. Działajmy i kupujmy z umiarem, kierujmy się rozsądkiem, a nie wydamy fortuny na Święta. Planety sprzyjają również rozrywkom towarzyskim i kulturalnym. Dziś wszystkim potrzeba więcej przestrzeni i oddechu, żeby dobrze funkcjonować. Dzień sprzyja wizytom w banku, otwieraniu kont, zakładaniu polis czy lokat, wykupywaniu ubezpieczeń.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

24.12.2021, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 09.24)
Ktoś z pewnością pomoże ci w zakupach, gotowaniu i ustawianiu choinki. Rodzina będzie rozgadana, ale wesoła. Odkryjesz nowe powody do radości, znajdziesz ukryty sens ważnych wydarzeń. Zamiast ciągle stać w kuchni, znajdź czas na zabawę i miłość. Tegoroczna Wigilia sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Księżyc sprzyja wspaniałej, świątecznej atmosferze.
Aspekty planet: 07.39 opozycja Księżyca z Jowiszem, 08.16 kwadratura Saturna z Uranem, 15.04 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dziś Wigilia i warto być razem.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej rodzinnej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

25.12.2021, sobota
Księżyc w znaku Panny
Czeka nas udane Boże Narodzenie, które sprzyja długiemu biesiadowaniu. Księżyc w znaku Panny sprawi, że rodzina będzie zgodna i nawet najbardziej zrzędliwe osoby tym razem będą miłe dla innych. Śpiewaj kolędy, ciesz się obecnością bliskich i niczym się nie martw. Warto też wybrać się na spacer. Podróże bliskie i dalekie będą bezpieczne i udane.
Aspekty planet: 00.52 kwadratura Księżyca z Marsem, 06.24 trygon Księżyca z Uranem, 13.01 koniunkcja Wenus z Plutonem, 21.08 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Świąteczne spotkania będą bardzo udane.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

26.12.2021, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 17.23)
Księżyc sprawi, że świąteczne spotkania, prezenty i niespodzianki będą wyjątkowe i dadzą bliskim dużo radości. Pamiętajmy, że najbardziej wartościowe jest nie to, co najdroższe, ale to, co podarowane i zrobione od serca. Merkury sprzyja poważnym rozmowom oraz planowaniu wspólnie całego roku.
Aspekty planet: 00.07 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.11 trygon Księżyca z Wenus, 09.39 trygon Księżyca z Plutonem, 22.28 sekstyl Merkurego z Neptunem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym i znajdź czas na swoje hobby. Bądź w te Święta świetnie zorganizowany.

Pozycje planet:
Słońce 28 º 18´ Strzelca – 05 º 25´ Koziorożca
Księżyc 07 º 05´ Raka – 04 º 12´ Wagi
Merkury 09 º 50′ – 20 º 45′ Koziorożca
Wenus 26 º 29′ – 25 º 18′ Koziorożca w retrogradacji
Mars 04 º 37′ – 09 º 33′ Strzelca
Jowisz 28 º 19′ – 29 º 35′ Wodnika
Saturn 10 º 40′ – 11 º 22′ Wodnika
Uran 11 º 11´ – 11 º 02´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 30′ – 20 º 35′ Ryb w retrogradacji
Pluton 25 º 34′ – 25 º 47′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
21.12 od g. 15.43 do g. 22.53.
24.12 od g. 07.39 do g. 09.24.
26.12 od g. 09.39 do g. 17.23.

Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>