Horoskop tygodniowy 10-16.01.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed tobą korzystny czas. Udadzą się zaplanowane wizyty towarzyskie i zakupy. Nie wstydź się pytać, odkrywaj nowe zainteresowania, bo szczęście sprzyja ci wszędzie tam, gdzie jeszcze cię nie było.

We wtorek 11.01 kwadratura Marsa z Neptunem i sekstyl Słońca z Neptunem sprawią, że energia będzie nas roznosić i musimy uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje nam humor i relacje z bliskimi. Odpoczywajmy aktywnie, zadbajmy o zimową formę.

W piątek 14.01 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega przed zbyt pochopnych zakupem sprzętu elektronicznego i pojazdów przez kolejne trzy tygodnie. Możesz z powodzeniem za to wracać do starych projektów i pomysłów, teraz mogą się udać.

W niedzielę 16.01 koniunkcja Słońca z Plutonem sprzyja poważnym rozmowom osobistym oraz skłoni nas do podjęcia ważnych, ale koniecznych decyzji. Nie jest to dobry dzień na handel czy rozpoczynanie nowych spraw.

10.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od g. 15.46)
Przygotuj się na to, że wiele osób będzie chciało dziś z tobą porozmawiać lub uzyskać od ciebie ważne informacje. Księżyc może zaskoczyć nas nieoczekiwanymi wizytami lub telefonami od ludzi, których dawno nie słyszeliśmy. Warto wyjść z domu, zaplanować aktywne spędzenie wolnego czasu lub zrelaksować się w saunie lub jodze.
Aspekty planet: 08.23 kwadratura Księżyca z Plutonem, 20.47 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym. Dzisiaj rób rachunki, wysyłaj przelewy, a także rób zakupy, bo uda się zaoszczędzić. Dobry dzień na ważne spotkania, a także podpisywanie umów i składanie różnych wniosków.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

11.01.2022, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Nastąpi całkowita zmiana aury, poczujemy ulgę i znajdziemy rozwiązanie wielu problemów, z którymi borykaliśmy się w poprzednich dniach. Dobra aura na imprezy, rozrywki, randki i podróże. Księżyc zapewni nam siłę, aktywność i nowatorskie spojrzenie na trudne sprawy. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 04.27 sekstyl Słońca z Neptunem, 10.37 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.21 koniunkcja Księżyca z Uranem, 17.53 kwadratura Księżyca z Saturnem, 22.43 kwadratura Marsa z Neptunem.

Wibracja numer 9
Dziewiątka to wibracja doświadczenia i mądrości. Dzisiaj możesz dostrzec rozwiązania, jakie wcześniej nie wpadły ci do głowy. Rozmawiaj z osobami, które są dla ciebie autorytetem, kończ stare sprawy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

12.01.2022, środa
Księżyc w znaku Byka
Księżyc pomoże nam przekonać innych do swoich wizji i wesprze nas w realizowaniu trudnych planów. Uwierz w siebie, a okaże się, że wszystko jest możliwe. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły. Nie unikniesz dziś pokus związanych ze słodyczami, zrób więc zdrowe słodkie przekąski na bazie owoców.
Aspekty planet: 01.33 trygon Księżyca z Wenus, 09.38 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.19 trygon Księżyca ze Słońcem, 20.38 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja odkrywczym pomysłom i łamaniu schematów. Postaraj się spędzić ten dzień aktywnie, bo ruch poprawi ci humor. Jeśli zajmujesz się sztuką, poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

Karta dnia: IV Cesarz
Aura zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

13.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 04.08)
Księżyc zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się właśnie dziś. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych. Aura nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy rozrywki.
Aspekty planet: 10.24 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy myśleć o innych ludziach. To wibracja zrozumienia dla cudzych problemów. Dzisiaj nawiążesz nowe znajomości, spotkasz się ze znajomymi, a w pracy łatwiej będzie współpracować z ludźmi.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

14.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc poprawi nam humor i sprawi, że ludzie będą nam bardzo pomocni i życzliwi. Warto prosić o pomoc i próbować zrobić to, co dotychczas się nie udawało. Osoby, które grają w gry losowe, mogą dzisiaj liczyć na większą wygraną. Organizm potrzebuje więcej białka i gorących potraw.
Aspekty planet: 01.09 trygon Księżyca z Merkurym, 07.25 trygon Księżyca z Saturnem, 12.41 Merkury wkracza w retrogradację, 22.50 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie zrezygnujemy z przedsięwzięć, których nie lubimy robić. Słuchaj swojego serca, baw się i odpoczywaj. Idealny dzień na kreatywne pomysły, randki, hobby.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

15.01.2022, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.10)
Księżyc może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Przeczucia, sny i wizje mogą dotyczyć bezpieczeństwa i trudnych relacji z bliskimi. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji.
Aspekty planet: 03.21 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja sprawom domowym i oszczędnym zakupom. Dzisiaj zadbaj o rodzinę i zrób porządki. Zadbaj też o zdrowie i nie ryzykuj. Dzisiaj warto zwolnić tempa i odzyskać równowagę.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

16.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprawi, że będzie to dzień okazji i szczęśliwych zbiegów okoliczności, Mimo niedzieli załatwiajmy finansowe i zawodowe sprawy, zadbajmy o majątek, zaplanujmy wydatki na najbliższe miesiące. Warto pomóc swojemu szczęściu, zagrać w totka lub inną grę losową. Dzień sprzyja zakochanym.
Aspekty planet: 00.30 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 15.50 koniunkcja Słońca z Plutonem, 21.50 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 5
Piątka sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Warto zacząć dziś coś nowego, zamiast trzymać się starych rozwiązań i układów.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet:
Słońce 19 º 42´ – 26 º 50´ Koziorożca
Księżyc 22 º 27´ Barana – 15 º 50´ Raka
Merkury 08 º 35′ – 09 º 43′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 18 º 08′ – 14 º 11′ Koziorożca w retrogradacji
Mars 19 º 31′ – 24 º 33′ Strzelca
Jowisz 02 º 22′ – 03 º 51′ Ryb
Saturn 12 º 54′ – 13 º 42′ Wodnika
Uran 10 º 51´ – 10 º 49´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 51′ – 21 º 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 14′ – 26 º 28′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.01 od g. 08.23 do g. 15.46.
12.01 od g. 20.38 do 13.01 do g. 04.08.
15.01 od g. 03.21 do g. 17.10.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>