Horoskop tygodniowy 4-10.04.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Księżyc znajduje się w fazie rosnącej i sprawi, że chętniej będziemy podejmować nowe decyzje czy realizować śmiałe plany. Bądźmy pewni siebie i nie odpuszczajmy, a wreszcie dopniemy swego.

We wtorek 5.04 koniunkcja Marsa z Saturnem zmobilizuje nas do regularnego treningu i wytrwałej pracy. Warto się starać, bo efekty czy diety, czy ćwiczeń, będą olśniewające. Nie dopuszczaj i domagaj się tego, co ci się należy, a dziś osiągniesz sukces. We wtorek 5.04 Wenus wchodzi w znaku Ryb i zapewni nam cierpliwość w miłości.

W czwartek 7.04 sekstyl Merkurego z Saturnem pomoże nam w znalezieniu lepszej opieki lekarskiej czy kuracji zdrowotnej, która umożliwi nam szybkie dojście do siebie. Osoby, które chcą stracić na wadze, nie powinny w tym tygodniu ulegać pokusom.

W piątek 8.04 sekstyl Merkurego z Marsem sprawi, że cenić będziemy u rozmówców inteligencję, refleks i niecodzienne informacje. Warto zajrzeć do słownika i sprawdzić znaczenie trudnych słów, zanim użyjemy je w rozmowie czy oficjalnym liście.

W niedzielę 10.04 Merkury kwadraturze z Plutonem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wiosenne wyjazdowe plany.

4.04.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj pracy na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. W pracy uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Księżyc i Mars sprawią, że ludzie mogą być niespokojni i wścibscy. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę. Zapisuj się do lekarza, rób badania i analizy.
Aspekty planet: 13.08 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.29 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 13.57 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.36 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Dzień okaże się sympatyczny, ale na wszelki wypadek nie słuchaj plotek i nie przejmuj się zbytnio cudzym narzekaniem. Odpoczywaj i rozmawiaj na ważne rodzinne tematy.

5.04.2022, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 05.04)
Rano możesz czuć się trochę przestraszony ilością zaplanowanych spotkań i obowiązków. Na szczęście pogoda sprawi, że odzyskasz dobry humor. Dziś możesz liczyć na starszych krewnych – pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Wykonuj telefony, idź na większe zakupy, pamiętaj o rodzeństwie i najmłodszych.
Aspekty planet: 01.59 trygon Księżyca z Plutonem, 03.51 koniunkcja Marsa z Saturnem, 03.52 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.17 Wenus wchodzi do znaku Ryb.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru, a jeśli planujesz obowiązki, to wybierz się na zakupy.

Karta dnia: IV Cesarz
Będziesz odważny, ambitny i niecierpliwy. Zainteresujesz się przedsięwzięciami, które wymagają refleksu i mocnych nerwów. Dziś łatwo uporasz się z tym, co innym ludziom sprawia kłopot lub trudność.

6.04.2022, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji.
Aspekty planet: 14.31 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.56 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Bądź ostrożny i bardziej przewidujący. Dzień nie sprzyja sprawom, które wymagają ryzykownych posunięć i przebywania wśród obcych ludzi. Po południu zarezerwuj więcej czasu na odpoczynek, sztukę i filmy.

7.04.2022, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.30)
Dziś spędzimy dzień w ruchu. Będziesz zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie i pracę w kuchni, ale nie za większe porządki. Księżyc sprzyja silnej woli i realizowaniu ambitnych postanowień.
Aspekty planet: 02.26 trygon Księżyca z Saturnem, 02.41 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.53 kwadratura Księżyca z Neptunem, 05.14 trygon Księżyca z Marsem, 14.37 sekstyl Merkurego z Saturnem, 22.19 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz w dobrym humorze. Na wiele trudnych spraw i konfliktowych sytuacji popatrzysz z dystansu. Nie odmawiaj dziś pomocy osobom, które mają do ciebie zaufanie. Dzięki serdeczności i wyrozumiałości zyskasz nowych przyjaciół.

8.04.2022, piątek
Księżyc w znaku Raka
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Pomyśl o swoim zdrowiu – to dobry czas na badania. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Pij dużo wody mineralnej, wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, a wzmocnisz organizm. Merkury sprzyja współpracy, rozpoczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o dotacje i kredyty.
Aspekty planet: 20.18 sekstyl Merkurego z Marsem, 20.27 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Dziś łatwo nadrobisz różne zaległości. Bądź jednak ostrożny podczas omawiania ważnych spraw. Nie pozwól się poganiać i krytykować. Chwila nieuwagi może kosztować cię trochę dodatkowej pracy.

9.04.2022, sobota
Księżyc w znaku Raka
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Księżyc ostrzega przed niepotrzebnymi wydatkami.
Aspekty planet: 08.47 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.36 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.46 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: II Kapłanka
Podyskutuj z przyjaciółmi o swoich najnowszych spostrzeżeniach. Przy okazji ktoś udzieli ci rady, która okaże się niezwykle cenna. Zastanów się też w jaki sposób możesz rozwijać swoje umiejętności.

10.04.2022, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 05.59)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o poprawę rodzinnych relacji. Księżyc ostrzega przed plotkami i niemiłymi osobami.
Aspekty planet: 01.25 kwadratura Księżyca z Merkurym, 03.01 opozycja Księżyca z Plutonem, 10.45 kwadratura Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: I Mag
Chętnie opowiesz wszystkim o swoich nowych pomysłach. Bądź jednak czujny, uprzejmy i bardzo taktowny. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i wiadomościom, przez które będziesz musiał zmienić niektóre stare plany.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 12´ – 21 º 05´ Barana
Księżyc 16 º 14´ Byka – 10 º 08´ Lwa
Merkury 15 º 18′ – 29 º 49′ Barana
Wenus 28 º 15′ Wodnika – 05 º 48′ Ryb
Mars 21 º 35′ – 26 º 53′ Wodnika
Jowisz 22 º 00′ – 23 º 37′ Ryb
Saturn 22 º 19′ – 22 º 54′ Wodnika
Uran 13 º 03´ – 13 º 25´ Byka
Neptun 23 º 41′ – 23 º 55′ Ryb
Pluton 28 º 26′ – 28 º 31′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.04 od g. 03.52 do g. 05.04.
7.04 od g. 05.14 do g. 17.30.
10.04 od g. 01.25 do g. 05.59.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>