Horoskop tygodniowy 23-29.05.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W pierwszej połowie tygodnia będzie dużo wydarzeń na niebie, co wpłynie ożywczo na nasze codzienne sprawy. W poniedziałek 23.05 sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja zawodowym sprawom, wysyłaniu ważnych wiadomości, planowaniu podróży i kupowaniu samochodów, rowerów itp. Warto dziś zrobić coś dla swojej kariery. Merkury wchodzi ruchem wstecznym do znaku Byka, gdzie przebywał w drugiej połowie kwietnia tego roku. Czas sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

W poniedziałek 23.05 sekstyl Marsa do Plutona i do Merkurego, a w środę 25.05 trygon Merkurego z Plutonem sprzyjają zarówno tym, którzy szukają pracy i stabilności finansowej, jak i tym, którzy chcą stworzyć satysfakcjonujący związek. Warto umówić się na spotkanie lub zadzwonić do kogoś, kto jest nam bliski lub nam się podoba.

We wtorek 24.05 sekstyl Wenus i Saturna sprzyja podróżom i opracowywaniu planu finansowego na wakacje. Pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. Bądź dobrze przygotowany do ważnego spotkania zawodowego, a dużo zyskasz.

W środę 25.05 Mars wchodzi do znaku Barana, gdzie pozostanie do 5 lipca tego roku pobudzając nas do działania i szybkiej regeneracji sił.

W piątek 27.05 kwadratura Wenus z Plutonem zapowiada emocjonujące spotkania.

W sobotę 28.05 Wenus wchodzi do znaku Byka sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody.

W niedzielę 29.05 koniunkcja Marsa z Jowiszem sprawi, że uda nam się mówić o uczuciach tak, żeby nikogo nie zranić. To idealny dzień na wyjaśnianie rodzinnych spraw, odpoczynek w kameralnym gronie, planowanie wakacyjnego wypoczynku.

23.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprzyja zadaniom, które wymagają wyczucia i dobrej znajomości ludzkiej psychiki. Ludzie będą niecierpliwi i atmosfera może być nerwowa. Wydarzenia biec będą szybko, bo nikt nie będzie chciał czekać na innych. Organizm domaga się więcej białka. Nawadniaj organizm, spaceruj.
Aspekty planet: 00.15 sekstyl Marsa z Plutonem, 03.15 Merkury wchodzi do znaku Byka, 13.04 sekstyl Słońca z Jowiszem, 21.53 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XXI Świat
Przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.

24.05.2022, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 23.39)
przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, większe imprezy towarzyskie, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, rób przemeblowanie.
Aspekty planet: 05.26 sekstyl Merkurego z Marsem, 13.05 sekstyl Wenus z Saturnem, 14.41 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 20.48 sekstyl Księżyca z Plutonem, 21.49 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.33 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Staniesz się spokojniejszy niż zwykle i bardzo wrażliwy. Nie obrażaj się, jeśli ktoś zacznie z ciebie żartować. Po południu poczujesz przypływ sił i energii, a wieczór sprzyja wspaniałym pomysłom na rozrywkę.

25.05.2022, środa
Księżyc w znaku Barana
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier.
Aspekty planet: 01.17 Mars wchodzi do znaku Barana, 04.27 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.02 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.49 trygon Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj stare sprawy, a nawet pozbywaj się niepotrzebnych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz się troszczyć i martwić o przyjaciół, a także zaczniesz pomagać innym. Zbyt wiele odpowiedzialności może cię bardzo zmęczyć. Pamiętaj o własnych potrzebach i odpoczynku.

26.05.2022, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja pracy i dobrej organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie są dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Współpraca z innymi będzie się dobrze układała. Załatwiaj sprawy związane z pieniędzmi, proś o pomoc i wsparcie. Organizm potrzebuje więcej witamin, dostarcz mu je w postaci sałatek.
Aspekty planet: 23.05 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię aktywny dzień. Bądź uparty, zdobywaj większe pieniądze lub wpływy. Spotkania z ludźmi i służbowe zabrania przysporzą ci popularności. Pokonasz konkurencję, będziesz zadowolony.

27.05.2022, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 08.22)
Dobry czas na zaczynanie diety. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Aura sprzyja spokojnej pracy i dokładnemu wyjaśnianiu spraw. Planety ostrzegają nas jednak przed zbytnią rozrzutnością i ostrożnym obchodzeniem się z pieniędzmi. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, wizytę u fryzjera, zmianę wystroju domu.
Aspekty planet: 05.00 koniunkcja Księżyca z Wenus, 05.20 kwadratura Księżyca z Plutonem, 08.28 kwadratura Wenus z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: V Papież
Bez trudu uporasz się z zawodowymi problemami, nawet tymi, które ciągną się od dawna. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, a wieczór randkom lub towarzyskim spotkaniom. Powodzenia!

28.05.2022, sobota
Księżyc w znaku Byka
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie będą bardzo rozmowni i towarzyscy, szybko pójdzie nauka. Dobry dzień na zakupy, podróże, załatwianie spraw na mieście. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 15.50 koniunkcja Księżyca z Uranem, 16.46 Wenus wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: III Cesarzowa
Powodzenie ci sprzyja, ale zamiast sprzątać czy gotować, będziesz leniuchować. Możesz liczyć na wyjątkowo pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub zza granicy.

29.05.2022, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 19.22)
Poczujesz ożywienie i chęć spotkania się z ludźmi. Dziś zdobędziesz wiele ciekawych informacji i plotek. Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę.
Aspekty planet: 09.48 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.50 kwadratura Księżyca z Saturnem, 12.30 koniunkcja Marsa z Jowiszem, 13.14 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 16.10 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Czeka cię dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Masz również szansę zdobyć uznanie i popularność, jeśli tylko na towarzyskich spotkaniach nie będziesz mówić wyłącznie o swoich sprawach.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 52´ – 08 º 35´ Bliźniąt
Księżyc 04 º 40´ Ryb – 03 º 19´ Bliźniąt
Merkury 00 º 02′ Bliźniąt – 26 º 45′ Byka w retrogradacji
Wenus 23 º 26′ Barana – 01 º 37′ Byka
Mars 28 º 32′ Ryb – 03 º 45′ Barana
Jowisz 02 º 14′ – 03 º 25′ Barana
Saturn 25 º 07′ – 25 º 13′ Wodnika
Uran 15 º 48´ – 16 º 12´ Byka
Neptun 25 º 05′ – 25 º 13′ Ryb
Pluton 28 º 28′ – 28 º 23′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.05 od g. 23.3 do g. 23.39.
27.05 od g. 05.20 do g. 08.22.
29.05 od g. 16.10 do g. 19.22.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>