Horoskop tygodniowy 6-12.06.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii, więc zaplanuj, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi.

We wtorek 7.06 kwadra Księżyca w znaku Panny. Wiele osób może szukać u innych pomocy i porady. Kwadra postawi w gotowości wszystkich tych, którzy sami nie radzą sobie ze sowimi problemami. Bądźmy dla innych wyrozumiali, nie dajmy się jednak wciągnąć w cudze problemy i kłopoty.

W piątek 10.06 trygon Merkurego i Plutona pozwoli nam znaleźć sojuszników i otoczyć się sprzyjającymi ludźmi. Randki i spotkania towarzyskie będą udane. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

W niedzielę 12.06 koniunkcja Wenus z Uranem w Byku skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić towarzyskie nieporozumienia.

6.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 08.21)
Warto zakończyć konflikty, wyjaśnić różne męczące nieporozumienia. Księżyc sprzyja pozytywnym zmianom. Możesz zmienić styl życia i zerwać ze schematami, które nie przynoszą korzyści. Zajmij się drobnymi porządkami w rachunkach, listach i notatkach.
Aspekty planet: 01.12 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

7.06.2022, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Spróbuj dzisiaj czegoś nowego, przestań oglądać się w przeszłość. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Dobry dzień na naukę, pracę w ogrodzie, podróżowanie.
Aspekty planet: 06.05 trygon Księżyca z Wenus, 16.26 trygon Księżyca z Uranem, 16.48 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

8.06.2022, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 17.22)
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające. Księżyc w znaku Wagi pomaże kończyć konflikty.
Aspekty planet: 08.44 opozycja Księżyca z Neptunem, 11.55 trygon Księżyca z Merkurym, 14.08 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na współpracę i ważne spotkania.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

9.06.2022, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc przynosi niespokojną aurę. Ludzie będą podejrzliwi, pamiętliwi i mniej skłonni do pomagania innym. Tego dnia lepiej kończyć już zaczęte sprawy, niż zaczynać nowe zadania. Dobry czas na porządki, podsumowania, nadrabianie różnych zaległości.
Aspekty planet: 02.25 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.15 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

10.06.2022, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 22.41)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć.
Aspekty planet: 03.56 trygon Księżyca ze Slońcem, 14.27 trygon Księżyca z Saturnem, 19.36 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.21 trygon Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

11.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprawi, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a poczujesz się lepiej. Dzień sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Wenus sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom, odnów więc kontakty z dawnymi znajomymi.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

12.06.2022, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i potraw bogatych w białko.
Aspekty planet: 00.57 koniunkcja Wenus z Uranem, 03.05 opozycja Księżyca z Uranem, 03.15 opozycja Księżyca z Wenus, 16.44 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.01 trygon Księżyca z Neptunem, 21.33 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.39 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet:
Słońce 15 º 18´ – 21 º 59´ Bliźniąt
Księżyc 26 º 44´ Lwa – 00 º 55´ Strzelca
Merkury 26 º 21′ – 29 º 32′ Byka
Wenus 09 º 51′ – 18 º 06′ Byka
Mars 08 º 55′ – 14 º 03′ Barana
Jowisz 04 º 30′ – 05 º 29′ Barana
Saturn 25 º 15′ – 25 º 12′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 34´ – 16 º 56´ Byka
Neptun 25 º 18′ – 25 º 23′ Ryb
Pluton 28 º 17′ – 28 º 10′ Koziorożca w retrogradacji
Próżny kurs Księżyca:
6.06 od g. 01.12 do g. 08.21.
8.06 od g. 14.08 do g. 17.22.
10.06 od g. 19.36 do g. 22.41.
12.06 od g. 23.29 do 13.06 do g. 00.31.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>