Horoskop tygodniowy 13-19.06.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzi tydzień, któremu patronuje pełnia Księżyca w znaku Strzelca. Będziemy aktywni, niecierpliwi i szybko osiągniemy nasze cele, jeśli dobrze zaplanujemy każdy krok. Merkury powraca do znaku Bliźniąt i sprzyja podróżom, handlowaniu i zawodowym sprawom.

W poniedziałek 13.06 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt i sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

We wtorek 14.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi.

W czwartek 16.06 trygon Słońca i Saturna oraz kwadratura Słońca z Neptunem sprzyja zajmowaniu się sprawami domowymi, uczuciowymi i zastanowieniem się nad tym, czego w życiu chcesz.

W sobotę 18.06 kwadratura Wenus z Saturnem przypomni ci, że czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

W niedzielę 19.06 sekstyl Wenus z Neptunem otworzy cię na emocje innych ludzi. Będziesz szukać bratniej duszy. Uważaj jednak, aby nie być zbyt szczerym, i żeby nie dać się zmanipulować komuś, kto ma wobec ciebie złe intencje.

13.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 00.31)
Waleczny i popędliwy Księżyc sprawi, że będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Pamiętaj o ważnych zawodowych zadaniach, bo zbliżająca się pełnia Księżyca sprawi, że nic nie da się ukryć, a zaniedbania mogą szybko wyjść na jaw.
Aspekty planet: 09.25 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.26 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

14.06.2022, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty. Pełnia Księżyca zapewni ci skuteczność w działaniu.
Aspekty planet: 00.05 trygon Księżyca z Marsem, 13.51 opozycja Księżyca ze Słońcem, 16.37 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.58 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

15.06.2022, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 00.13)
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku. Księżyc sprzyja podróży, rachunkom i porządkom.
Aspekty planet: 09.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

16.06.2022, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.44)
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim, nauce i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie chętnie zainteresują się nowymi pomysłami, będą bardziej skłonni do dyskusji i poznawania poglądów innych ludzi. Dzień sprzyja hobby i rozwojowi osobistemu.
Aspekty planet: 01.49 kwadratura Księżyca z Marsem, 03.09 trygon Księżyca z Uranem, 09.13 trygon Słońca z Saturnem, 11.08 trygon Księżyca z Wenus, 15.41 kwadratura Słońca z Neptunem, 16.23 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.41 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ciekawymi osobami.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przynosi nowe pomysły i zachęca, żeby natychmiast wprowadzać je w życie. Będziemy kreatywni i pomysłowi, mimo wolnego dnia wpadniemy na dobre pomysły, jak rozwiązać różne kłopoty.

17.06.2022, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie.
Aspekty planet: 04.29 trygon Księżyca z Merkurym, 09.27 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z krewnymi, pomaga zakończyć rodzinne spory. Pomaga skupić się na ważnych relacjach, sprzyja miłości i wzajemnemu zrozumieniu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

18.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja wyrażaniu emocji. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi na wszystkich większe niż zwykle wrażenie.
Aspekty planet: 03.36 kwadratura Księżyca z Uranem, 04.35 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.09 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.46 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 20.50 trygon Księżyca ze Słońcem, 23.31 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce i miłości. Ludzie będą dla siebie życzliwi i wyrozumiali. To dobry dzień, aby przekonywać innych do nowych planów, szukać pomocników. Randki będą udane.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

19.06.2022, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 01.01)
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Unikaj konfliktów. Możliwe osłabienie sił, a ludzie będą podejrzliwi. Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na odpoczynek, dbanie o zdrowie, a także definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami. Dzień sprzyja spacerom i mądrzej lekturze.
Aspekty planet: 06.06 sekstyl Wenus z Neptunem, 10.00 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomoże zabrać się za rodzinne sprawy i obowiązki, sprzyja drobnym porządkom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, ale też aktywny odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet 13-27.06.2022:
Słońce 21 º 59´ Bliźniąt – 05 º 21´ Raka
Księżyc 00 º 55´ Strzelca – 12 º 18´ Bliźniąt
Merkury 29 º 32′ Byka – 15 º 27′ Bliźniąt
Wenus 18 º 06′ Byka – 04 º 44′ Bliźniąt
Mars 14 º 03′ – 24 º 10′ Barana
Jowisz 05 º 29′ – 07 º 07′ Barana
Saturn 25 º 12′ – 24 º 52′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 56´ – 17 º 35´ Byka
Neptun 25 º 23′ – 25 º 27′ Ryb
Pluton 28 º 10′ – 27 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
14.06 od g. 16.58 do 15.06 do g. 00.13.
16.06 od g. 20.41 do g. 23.44.
18.06 od g. 20.50 do 19.06 do g. 01.01.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>