Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 20.06 sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Może w ten dzień podejmiesz radykalne decyzje, postanowisz zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany.

We wtorek 21.06 Słońce wkracza do znaku Raka i zaczyna się astronomiczne lato, warto ten dzień spędzić z bliską osobą. Trygon Wenus z Plutonem sprzyja odkrywaniu prawdy o ludziach. Uważaj, żeby nikt nie wykorzystał twoich dobrych intencji wbrew twojej woli. Strzeż się osób, które kradną energię i uwagę, a wszystkie sprawy załatwisz bez problemu.

W czwartek 23.06 Wenus wkracza do znaku Bliźniąt i Wenus skieruje twoją uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra ci na nerwach.

20.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów. Merkury w sekstylu z Jowiszem sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych i radzi być ostrożnym w podróży.
Aspekty planet: 06.50 sekstyl Księżyca z Uranem, 09.43 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 21.21 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poczujesz przypływ animuszu, od rana będziesz miał dobre pomysły. Dlatego warto ruszyć się z domu, odwiedzić znajomych lub iść na zakupy. Karta Kochankowie sprzyja dzisiaj nowym znajomościom, flirtom i zabawie.

21.06.2022, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 05.37)
O godzinie 11.13 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. Warto się ruszać, bo aura sprzyja aktywności fizycznej. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce.
Aspekty planet: 01.10 sekstyl Księżyca z Wenus, 02.01 sekstyl Księżyca z Plutonem, 05.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 10.23 trygon Wenus z Plutonem, 11.13 Słońce wchodzi do znaku Raka, 17.36 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 20.34 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

22.06.2022, środa
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc sprzyja zabiegom upiększającym i zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 20.58 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga odpocząć, odzyskać równowagę i odciąć się od starych spraw. Będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

23.06.2022, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 13.57)
Poczujemy przypływ energii. To dobry dzień na godzenie się z ludźmi, spędzenie czasu w gronie bliskich, odpoczynek. Merkury pomoże nam się uporać z urzędowymi sprawami. Dzień sprzyja osobom na ważnych rozmowach o pracę oraz tym, którzy są w podróży.
Aspekty planet: 02.34 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, 04.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.02 kwadratura Księżyca z Plutonem, 18.11 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga zapanować nad bałaganem w rachunkach. W pracy śmiało szukaj sobie nowych, bardziej zyskownych zadań, bo Ósemka zapewnia dobrą rękę do pieniędzy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Ten dzień przeznacz na ważne zadania i nie odkładaj niczego na później. Karta Gwiazda bardzo ci pomaga. Im więcej teraz zrobisz i zdziałasz, tym więcej wolnego czasu będziesz miał dla siebie i na swoje przyjemności.

24.06.2022, piątek
Księżyc w znaku Byka
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo początku lata nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Tylko pamiętaj, że wszyscy potrzebują odpoczynku.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Sprzyja ci powodzenie w miłości. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych ludzi. Możesz dziś wyznawać swoje uczucia i prosić drugą osobę, aby spełniła twoje marzenia.

25.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Byka
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 00.14 koniunkcja Księżyca z Uranem, 15.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.05 sekstyl Księżyca z Neptunem, 21.02 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: I Mag
Czeka cię sympatyczny dzień. Chętnie pobawisz się z dziećmi, zajmiesz się sztuką lub rytuałami. Łatwo będziesz ulegać swoim zachciankom, nie przesadzaj z wydatkami na kosmetyki i ubrania.

26.06.2022, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 01.13)
Dzień sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Księżyc pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje.
Aspekty planet: 09.02 koniunkcja Księżyca z Wenus, 15.26 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zgody i porozumienia. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi. Dzisiaj rozmawiaj o uczuciach.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

Pozycje planet 13-26.06.2022:
Słońce 21 º 59´ Bliźniąt – 05 º 21´ Raka
Księżyc 00 º 55´ Strzelca – 12 º 18´ Bliźniąt
Merkury 29 º 32′ Byka – 15 º 27′ Bliźniąt
Wenus 18 º 06′ Byka – 04 º 44′ Bliźniąt
Mars 14 º 03′ – 24 º 10′ Barana
Jowisz 05 º 29′ – 07 º 07′ Barana
Saturn 25 º 12′ – 24 º 52′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 56´ – 17 º 35´ Byka
Neptun 25 º 23′ – 25 º 27′ Ryb
Pluton 28 º 10′ – 27 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.06 od g. 05.10 do g. 05.37.
23.06 od g. 10.02 do g. 13.57.
25.06 od g. 21.02 do 26.06 do g. 01.13.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>