Horoskop tygodniowy 27.06-3.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów Księżyca w znaku Raka i kwadratura Słońca z Jowiszem pozwoli nam zobaczyć wiele spraw z szerszej perspektywy. Tydzień sprzyja odpoczynkowi i układaniu planów. Koniec tygodnia może być jednak nerwowy za sprawą kwadratury Marsa z Plutonem. Spożytkuj nadmiar energii na spacerze, uprawiając sport lub intensywnie porządkując swoją osobistą przestrzeń.

We wtorek 28.06 Neptun wchodzi w retrogradację i może nam pomóc znaleźć nowe hobby. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą ci pomóc w podjęciu ważnej decyzji. Sekstyl Marsa z Saturnem doda ci sił i energii. Warto pomyśleć o kontrolnych badaniach. Sprawdź, czego ci na prawdę brakuje i co można byłoby poprawić, a twoja kondycja będzie bez zarzutu.

W środę 29.06 nów Księżyca w znaku Raka sprawi, że będziesz kreatywny i optymistyczny. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja szczęściu i zdobywaniu funduszy na nowe cele. Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś może cię obserwować i oceniać.

W sobotę 2.07 kwadratura Marsa i Plutona sprzyja stawaniu do walki o swoje. Jeśli ktoś ci przeszkadza lub podważa twoje kompetencje, to nie czekaj, aż będzie gorzej, tylko reaguj i szukaj wsparcia w otoczeniu. Teraz zdołasz zapobiec większym kłopotom, które mogłyby cię czekać w przyszłości. Trygon Merkurego z Saturnem sprawi, że ktoś będzie chciał cię skontrolować. Bądź czujny i nie obiecuj niczego dla świętego spokoju, bo ktoś zaraz złapie cię za słowo. Kwadratura Merkurego z Neptunem ostrzega przed beztroską. Nie jest to dobry dzień na trudne rozmowy czy poważne spotkania.

27.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Księżyc pomoże nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 09.21 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Czwórka gwarantuje nam udany początek tygodnia. Wibracja sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym i znajdziesz czas na swoje hobby. Będziesz świetnie zorganizowany.

28.06.2022, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 13.53)
Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Merkury w kwadraturze z Jowiszem zachęca jednak do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, ludzie na skutek rozmów będą skłonni do ustępstw. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 00.28 sekstyl Marsa z Saturnem, 03.23 trygon Księżyca z Saturnem, 03.34 sekstyl Księżyca z Marsem, 04.38 kwadratura Księżyca z Neptunem, 09.54 Neptun wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Oddziel sprawy zawodowe od osobistych, inaczej będziesz miał problemy z jasnym przestrzeganiem zasad.

29.06.2022, środa
Księżyc w znaku Raka
Czeka nas pracowity dzień mimo nowiu Księżyca w znaku Raka. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Ważne sprawy załatwiaj rano. Jowisz nastawi nas bojowo do życia i pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy. Zrób porządki, wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 02.59 kwadratura Słońca z Jowiszem, 04.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.52 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 05.51 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja domowym porządkom, zakupom i rachunkom. Także cięższe prace fizyczne, jak remonty czy porządki, okażą się łatwiejsze do wykonania. Dzisiaj możesz układać plany na wakacje.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Wszystko będzie ci dziś iść jak z płatka. Ludzie będą ci przychylni, a pewna osoba wreszcie zwróci na ciebie uwagę.

30.06.2022, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Bacznie rozglądaj się wokół siebie. Wiele możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin.
Aspekty planet: 01.48 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.27 trygon Księżyca z Neptunem, 20.16 kwadratura Księżyca z Marsem, 22.13 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

1.07.2022, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 02.39)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Poćwicz jogę, pilates lub zrób rozciąganie.
Aspekty planet: 17.49 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.58 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

2.07.2022, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Mars w kwadraturze z Plutonem może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa.
Aspekty planet: 04.13 kwadratura Marsa z Plutonem, 12.38 trygon Merkurego z Saturnem, 14.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.52 kwadratura Merkurego z Neptunem.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Warto zadzwonić do krewnych, wyjaśnić różne ważne sprawy. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje.

3.07.2022, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 14.31)
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bój się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę.
Aspekty planet: 03.54 opozycja Księżyca z Saturnem, 06.42 sekstyl Księżyca z Merkurym, 11.58 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym obowiązkom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór. Randki lub spotkania z przyjaciółmi poprawi ci humor.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 21´ – 12 º 02´ Raka
Księżyc 12 º 18´ Bliźniąt – 05 º 51´ Panny
Merkury 15 º 27′ – 27 º 33′ Bliźniąt
Wenus 04 º 44′ – 13 º 06′ Bliźniąt
Mars 24 º 10′ – 29 º 07′ Barana
Jowisz 07 º 07′ – 07 º 44′ Barana
Saturn 24 º 52′ – 24 º 35′ Wodnika w retrogradacji
Uran 17 º 35´ – 17 º 52´ Byka
Neptun 25 º 27′ – 25 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 53′ – 27 º 44′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.06 od g. 04.38 do g. 13.53.
30.06 od g. 22.13 do 1.07 do g. 02.39.
3.07 od g. 11.58 do g. 14.31.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>