Horoskop tygodniowy 11-17.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzący tydzień dostarczy nam wielu nowych wrażeń, wiadomości i spotkań. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca pozwoli skoncentrować się na ważnych sprawach. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja odważnym zawodowym decyzjom, podróżom i aktywnemu odpoczynkowi.

W środę 13.07 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że wszyscy będą czymś bardzo zajęci. Pewien etap prac zakończy się, a ty zasłużysz na nagrodę. Trygon Wenus z Saturnem ostrzega, bo nierozważne zakupy mogą doprowadzić do problemów, a nawet narazić cię na finansową stratę. Rozsądnie zaplanuj budżet na resztę wakacji.

W czwartek 14.07 Merkury w sekstylu z Uranem. Pilnuj spotkań, nie spóźniaj się, bądź obowiązkowy, a nie stracisz. Warto odwiedzić starych znajomych. Kwadratura Wenus z Neptunem sprawi, że gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

W sobotę 16.07 koniunkcja Słońca z Merkurym pomoże ci zrobić dobry plan na nadchodzące tygodnie. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę. Z przygotowaniami do wakacyjnych wyjazdów poradzisz sobie błyskawicznie.

W niedzielę 17.07 trygon Merkurego z Neptunem wszystkie sprawy przyspieszą i może ci się wydawać, że na nic nie masz czasu. Jednak czeka cię miła rodzinna niespodzianka: poprawa sytuacji finansowej, miłe spotkania towarzyskie i znaczący prezent.

11.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprawi, że będziemy ostrożni i podejrzliwi w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie dzisiaj zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zajmij się hobby, modą, zadbaj o wygląd. Nie przejmuj się tym, co mówią inni, rób swoje.
Aspekty planet: 00.02 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.11 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

12.07.2022, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 11.01)
Będziemy ciekawscy i emocjonalni. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Warto wybrać się na zakupy lub do kina, a osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynij dietę, zadbaj o linię.
Aspekty planet: 01.47 sekstyl Księżyca z Saturnem, 03.42 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.12 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

13.07.2022, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 00.07 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 06.27 trygon Wenus z Saturnem, 13.58 opozycja Księżyca z Merkurym, 15.41 trygon Księżyca z Uranem, 20.37 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, robić większe zakupy. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

14.07.2022, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 10.13)
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami.
Aspekty planet: 02.16 sekstyl Merkurego i Urana, 02.56 sekstyl Księżyca z Neptunem, 06.16 koniunkcja Księżyca i Plutona, 07.24 kwadratura Wenus z Neptunem, 20.38 kwadratura Księżyca z Marsem, 23.29 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

15.07.2022, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem będziesz mieć więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w łazience i garderobie. Księżyc sprzyja ubieganiu się o kredyt czy krótkoterminową pożyczkę.
Aspekty planet: 15.15 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

16.07.2022, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 10.18)
Działaj szybko, bo Merkury sprzyja odważnym decyzjom. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z domowymi porządkami.
Aspekty planet: 00.27 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 06.36 trygon Księżyca z Wenus, 21.37 koniunkcja Słońca z Merkurym, 23.37 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

17.07.2022, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i zażegnasz towarzyskie spory.
Aspekty planet: 09.52 trygon Merkurego z Neptunem, 17.00 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 18 º 42´ – 25 º 22´ Raka
Księżyc 09 º 24´ Strzelca – 23 º 33´ Ryb
Merkury 11 º 46′ – 26 º 47′ Raka
Wenus 21 º 30′ – 29 º 55′ Bliźniąt
Mars 04 º 00′ – 08 º 48′ Byka
Jowisz 08 º 12′ – 08 º 31′ Barana
Saturn 24 º 15′ – 23 º 51′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 07´ – 18 º 21´ Byka
Neptun 25 º 24′ – 25 º 20′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 34′ – 27 º 24′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.07 od g. 03.42 do g. 11.01.
14.07 od g. 06.16 do g. 10.13.
16.07 od g. 06.36 do g. 10.18.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>