Horoskop tygodniowy 25-31.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów Księżyca w znaku Lwa rozbudzi w tobie ochotę do dalekich podróży, szalonych zabaw i zawieranie nowych znajomości. Spodziewaj się ciekawych zaproszeń i dobrych zawodowych wiadomości.

W poniedziałek 25.07 kwadratura Wenus z Jowiszem sprzyja szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Mimo środka lata warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy.

We wtorek 26.07 kwadratura Merkurego z Marsem podpowiada nam, żeby lepiej zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych zarówno w domu, jak i podczas letniego wypoczynku. Ostrożnie prowadź pojazdy, nie daj się wciągnąć w domową lub sąsiedzką kłótnię, medytuj.

W czwartek 30.07 nów Księżyca w znaku Lwa zachęca do rozwijania kreatywnych pomysłów. Księżyc pomoże ci skontaktować się z osobami, których dawno nie widziałeś, zachęci do pojednania, ugody czy udanych negocjacji. Jowisz wejdzie w retrogradację i skłoni cię do podjęcia odważnych działań, zakończenia spraw, które nie leżą w twojej naturze, poszukania nowych wyzwań, zagrania na loterii.

W niedzielę 31.07 opozycja Merkurego z Saturnem pomoże ci w rozwiązywaniu trudnych spraw emocjonalnych i rodzinnych. Warto wybaczać, godzić się z krewnymi, być wyrozumiałym dla innych.

25.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 19.53)
Ostrożnie dobieraj słowa, ludzie będą bowiem nerwowi i konfliktowi. Unikaj rywalizacji, skup się na swoich sprawach, a nie wpadniesz w kłopoty. Wolny czas spędź aktywnie, idź na spacer, zorganizuj z sąsiadami lub rodzinę grę. Nepyun radzi ostrożnie zarządzać pieniędzmi i unikać dużych wydatków. Księżyc sprzyja naprawom i zakupom sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 06.26 trygon Księżyca z Neptunem, 08.13 kwadratura Wenus z Jowiszem, 10.14 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. Warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś uda się zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub imprezę.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

26.07.2022, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc skieruje naszą uwagę na zdrowie, sposób odżywania się i domowe porządki. Będziesz skuteczny, jeśli dobrze się przygotujesz do ważnej rozmowy lub wizyty w urzędzie. Powodzeniem zakończą się przedsięwzięcia oparte na wyliczeniach i mocnych ekonomicznie podstawach. Nie jedz ciężkich potraw, unikaj ostrych przypraw, pamiętaj o mikroelementach, których dużo jest w surowych warzywach.
Aspekty planet: 13.35 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 16.54 koniunkcja Księżyca z Wenus, 21.13 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Uda się wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

27.07.2022, środa
Księżyc w znaku Raka
Należy dziś uważać aby przesadną krytyką nie spowodować obrazy, a także unikać opowiadania o swoich chorobach i boleściach, możemy być nazbyt dosłowni. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki. Księżyc sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości, umawianiu się na rozmowy o pracę, podróżom.
Aspekty planet: 01.57 sekstyl Księżyca z Marsem, 09.36 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.58 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw, a dzień będzie bardzo udany.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

28.07.2022, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 08.35)
Uważaj, bo dziś za sprawą nowiu w znaku Lwa ludzie będą drażliwi, nerwowi, a nawet agresywni. Schodź z drogi nerwowym osobom, rób swoje, ale w odpowiednim tempie. Zbytni pośpiech może spowodować kosztowne błędy. Zażywaj ruchu, uprawiaj sport, jedz dużo roślin korzeniowych. Niekorzystny dzień na ważne i trudne spotkania.
Aspekty planet: 02.54 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.55 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 22.37 Jowisz wchodzi w retrogradację, 23.15 kwadratura Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

29.07.2022, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Masz dobrą rękę do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę lub kredyt, dziś załatwiaj formalności i składaj dokumenty. Zadbaj o wygląd, przejrzyj swoją garderobę i pozbądź się niemodnych ubrań. Dzień sprzyja zabiegom pielęgnacyjnym, masażom i relaksacyjnym kąpielom. Wieczorem udana zabawa za sprawą Księżyca w Lwie.
Aspekty planet: 02.03 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.38 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.48 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

30.07.2022, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 20.10)
Dobry dzień na kulturalne atrakcje, spotkania ze znajomymi, krótkie wycieczki. Nie siedź sam w domu, na pewno kogoś ciekawego dziś poznasz. Organizm potrzebuje więcej ciepłych posiłków. W sklepach negocjuj rabaty, proś o zniżki i specjalne oferty, bo Księżyc sprzyja targowaniu się i obniżaniu cen.
Aspekty planet: 01.48 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 06.29 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu i nawet na imprezach będziemy rozmawiać o poważniejszych sprawach. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i uważaj na drobiazgi.

Karta dnia: XIII Transformacja
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

31.07.2022, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprawi, że przedsięwzięcia wymagające ryzyka, wyjazdu czy bezpośredniej odmowy napotykają dzisiaj na opór. Refleksja nad przeszłością, emocje i uczucia są dzisiaj bardzo ważne. Możesz być nadmiernie sentymentalny i nadopiekuńczy. Urazy doznane dzisiaj są głębokie i trudne do zapomnienia. Wenus sprzyja randkom i spotkaniom z rodziną.
Aspekty planet: 08.05 opozycja Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie. Zadbaj o siebie i rodzinę, żeby wasze życie było zdrowsze i wygodniejsze.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet:
Słońce 02 º 03´ – 08 º 45´ Lwa
Księżyc 21 º 12´ Bliźniąt – 15 º 20´ Panny
Merkury 11 º 10′ – 24 º 18′ Lwa
Wenus 08 º 23′ – 16 º 52′ Raka
Mars 13 º 29′ – 18 º 04′ Byka
Jowisz 08 º 42′ – 08 º 42′ Barana w retrogradacji
Saturn 23 º 24′ – 22 º 55′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 32´ – 18 º 41´ Byka
Neptun 25 º 15′ – 25 º 09′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 14′ – 27 º 04′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.07 od g. 10.14 do g. 19.53.
28.07 od g. 02.54 do g. 08.35.
30.07 od g. 06.29 do g. 20.10.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>