Horoskop tygodniowy 5-11.09.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami ważny tydzień za sprawą pełni Księżyca w znaku Ryb, która skłoni nas do p[odejmowania emocjonalnych, ale zgodnych z naszą intuicją decyzji. W poniedziałek 5.09 Wenus wchodzi w znak Panny. Twój praktyczny zmysł odżyje. Zrób modne i tanie zestawy z ubrań, które masz w szafie i oszczędź w ten sposób pieniądze na inne wydatki. Na pewno upolujesz coś wystrzałowego na wyprzedażach. W sobotę 10.09 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 2.10 nie sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i pojazdów. Zastanów się dwa razy, zanim zaczniesz kogoś krytykować lub piętnować czyjeś błędy. Merkury sprzyja wybaczaniu. Pełnia Księżyca w znaku Ryb obudzi twoją kreatywną moc. Nic ważnego nie ujdzie twojej uwadze, dzięki czemu zyskasz w sprawach zawodowych. Ludzie będą zadawać ci dużo dociekliwych pytań. W niedzielę 11.09 trygon Słońca z Uranem zachęci nas do zmiany planów i zmiany perspektywy.

5.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 4.02)
Poniedziałek to dobry dzień na wyciąganie wniosków, narady, przekraczanie barier i schematów. Dziś będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Po pracy warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub zrobić większe porządki.
Aspekty planet: 03.50 trygon Księżyca z Wenus, 06.05 Wenus wchodzi do Panny, 14.44 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 17.21 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. Dobry dzień na zabawę, imprezy i spotkania towarzyskie.

6.09.2022, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Możemy za bardzo się spieszyć i być skoncentrowani jedynie na swoich sprawach. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody. Lepiej trzymać się z dala od konfliktów i nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem plotek czy nagłych zachcianek. Oszczędzaj kolana, noś wygodne buty.
Aspekty planet: 02.24 trygon Księżyca ze Słońcem, 11.23 trygon Księżyca z Uranem, 20.21 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.42 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub wakacyjną imprezę.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

7.09.2022, środa
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (5.41)
Rano zajmij się zawodowymi obowiązkami, rób rachunki i pisz ważne urzędowe pisma. W domu zabierz się za cięższe prace. Umyj okna, zadbaj o trawnik w ogrodzie. Popołudnie sprzyja rozrywce, spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości, udadzą się też zakupy i podróże. Wenus sprzyja randkom i rozrywce.
Aspekty planet: 15.44 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 19.47 trygon Księżyca z Merkurym, 22.12 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej nie przejmować się humorami szefa, a na spokojnie zająć się domem i finansami.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

8.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy w dobrym humorze. Księżyc sprzyja zabawie, współpracy i nawiązywaniu nowych przyjaźni. Zdobywaj nowe informacje, zadawaj ważne pytania. Dzisiaj udadzą się randki, podróże, wyjścia do kina lub teatru. Odpocznij, obejrzyj ulubione filmy. Warto odnowić kontakt ze znajomymi, zadzwonić i porozmawiać o wspólnych planach. Organizm dobrze przyswaja tłuszcz. Kupuj nowe rośliny doniczkowe.
Aspekty planet: 12.25 kwadratura Księżyca z Uranem, 14.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na rozrywkę. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

9.09.2022, piątek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 6.42)
W ciągu dnia załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, bo Księżyc w znaku Wodnika sprawi, że ludzie będą życzliwi i uprzejmi. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Potem znajdź więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Rób przetwory, odkurzaj, myj okna i podłogę. Unikaj niezdrowych sosów i produktów z konserwantami.
Aspekty planet: 15.39 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Różne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

10.09.2022, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Dzień sprzyja załatwianiu ważnych spraw w miłej i pozytywnej atmosferze. Możemy zmienić plany i zamiast zakupami czy pracami w domu, wybrać się do znajomych lub krewnych. Aura bardzo sprzyja miłości i randkom. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą okazać się prorocze. W sprawach rodzinnych korzystne zmiany, zgoda i więcej miłości.
Aspekty planet: 01.07 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.38 Merkury wchodzi w retrogradację, 11.59 opozycja Księżyca ze Słońcem, 13.51 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.55 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

11.09.2022, niedziela
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 8.47)
Staniemy się dzisiaj weseli i odważni, co sprzyja nauce i nawiązywaniu ciekawych znajomości. Dzień sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i artystycznym. Warto się ruszyć z domu, bo możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub pozbyć się kompleksów. Bardzo dobry dzień na zabawę. Wieczorem zwolnij tempa, zadbaj o swoje zdrowie.
Aspekty planet: 02.28 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.09 trygon Słońca z Uranem, 18.30 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 23.52 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.
Pozycje planet:
Słońce 12 o 25´ – 19 o 13´ Panny
Księżyc 28 o 47´ Strzelca – 09 o 59´ Barana
Merkury 07 o 41′ – 08 o 45′ Wagi w retrogradacji
Wenus 29 o 47′ Lwa – 08 o 27′ Panny
Mars 08 o 40′ – 12 o 10′ Bliźniąt
Jowisz 06 o 27′ – 05 o 38′ Barana w retrogradacji
Saturn 20 o 22′ – 19 o 55′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 52´ – 18 o 47´ Byka w retrogradacji
Neptun 24 o 21′ – 24 o 10′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 23′ – 26 o 17′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.09 od g. 03.50 do g. 04.02.
6.09 od g. 23.42 do 7.09 do g. 05.41.
8.09 od g. 14.33 do 9.09 do g. 06.42.
11.09 od g. 02.28 do g. 08.47.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>