Horoskop tygodniowy 12-18.09.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Odśwież dawne znajomości, umów się z kimś, kto wrócił z dalekiej wyprawy i ma ci wiele do powiedzenia. W tym tygodniu dzięki wsparciu Księżyca osiągniesz swoje cele dzięki wytrwałej pracy i dobrej organizacji.

W piątek 16.09 kwadratura Wenus z Marsem zapowiada aktywny towarzysko weekend. Przygotuj się na romansowe przygody. Wenus wciąż przemierza znak Panny, co sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i romansów z poważnym nastawieniem. Szczęście ci sprzyja.

W sobotę 17.09 opozycja Słońca z Neptunem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądź ostrożny i na spokojnie podchodź do trudnych spraw. W weekend czekają cię wyjątkowe wzruszenia i silne emocje.

12.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc znaku Barana sprawi, że przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, ważne spotkania, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, zrób przemeblowanie.
Aspekty planet: 05.56 sekstyl Księżyca z Marsem, 19.25 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

13.09.2022, wtorek
Księżyc w znaku Barana i Byka (13.39)
Dzisiaj uda się szybko załatwić różne zawodowe i urzędowe sprawy. Po całym dniu, zamiast się spieszyć i denerwować z powodu korków lub cen, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub na jogę. Spotkania zawodowe czy towarzyskie przebiegną w dobrej atmosferze.
Aspekty planet: 06.52 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

14.09.2022, środa
Księżyc w znaku Byka
Skupmy się raczej na rozrywce i pogawędkach, niż na obowiązkach. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom, towarzyskim spotkaniom i spełnianiu marzeń. Zajmij się hobby, rozrywką, ale znajdź też chwilę, aby zadzwonić do bliskich ci osób. Możesz odnowić ważne relacje i komuś pomóc w potrzebie.
Aspekty planet: 10.41 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

15.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 22.16)
Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Księżyc w znaku Byka sprzyja sztuce, luksusowi, a nawet beztroskiemu lenistwu. Na zakupach możesz wydać zbyt wiele, ale też dziś ważny jest wygląd i prestiż. Zadbaj o skórę i urodę, wybierz się do fryzjera. Wieczorem udadzą się randki i towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 00.33 koniunkcja Księżyca z Uranem, 02.29 kwadratura Księżyca z Saturnem, 07.30 trygon Księżyca ze Słońcem, 10.47 sekstyl Księżyca z Neptunem, 14.58 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

16.09.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Staniemy się ciekawscy i chętnie się czegoś nauczymy. Nie siedź sam w domu, szukaj towarzystwa. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do znajomych. Warto zrobić rachunki i sprawozdania, zrobić listę ważnych spraw. Udadzą się zakupy, a podczas podróży spotkasz miłych ludzi. Regeneruj siły, spaceruj i dotleń organizm.
Aspekty planet: 08.13 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.35 trygon Księżyca z Merkurym, 20.48 kwadratura Wenus z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się tym, co tylko od nas zależy.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

17.09.2022, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Kwadra Księżyca to dobry czas na domowe porządki i załatwianie rodzinnych spraw. Warto przebywać wśród ludzi, zawierać nowe znajomości, ale nie wierz we wszystko, co usłyszysz, bo Księżyc sprzyja zdobywaniu informacji. Dobry dzień na podróże i zakupy. Ćwicz koordynację, pielęgnuj dłonie.
Aspekty planet: 00.20 opozycja Słońca z Neptunem, 02.51 koniunkcja Księżyca z Marsem, 03.18 kwadratura Księżyca z Wenus, 13.03 trygon Księżyca z Saturnem, 21.53 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.51 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

18.09.2015, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 2.21)
Będziemy dzisiaj towarzyscy i weseli, a dzień minie w wesołej atmosferze. Bierz udział w rodzinnych lub towarzyskich spotkaniach. Dziś będziemy wyrozumiali i serdeczni dla innych. Bardzo dobry dzień dla ustaleń, które mają na zapewnić całej rodzinie powodzenie w finansach. Zrób też dzisiaj coś dla siebie, znajdź czas na hobby.
Aspekty planet: 19.37 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.56 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycja świateł i planet:
Słońce 19 o 13´ – 26 o 02´ Panny
Księżyc 09 o 59´ Barana – 07 o 55´ Raka
Merkury 08 o 45′ – 04 o 41′ Wagi w retrogradacji
Wenus 08 o 27′ – 17 o 09′ Panny
Mars 12 o 10′ – 15 o 22′ Bliźniąt
Jowisz 05 o 38′ – 04 o 44′ Barana w retrogradacji
Saturn 19 o 55′ – 19 o 32′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 47´ – 18 o 39´ Byka w retrogradacji
Neptun 24 o 10′ – 23 o 58′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 17′ – 26 o 13′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
13.09 od g. 06.52 do g. 13.39.
15.09 od g. 14.58 do g. 22.16.
17.09 od g. 23.51 do 18.09 do g. 09.59.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>