Horoskop tygodniowy 19-25.09.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami spore zmiany. Słońce i Merkury wejdą do znaku Wagi. Rozpocznie się czas wspólnych projektów, zwiększonego zainteresowania sztuką i kulturą, a także czas premier, udanych imprez rodzinnych i towarzyskich.

W poniedziałek 19.09 trygon Słońca z Plutonem. Warto zabrać się za poprawę formy fizycznej, powrócić do ulubionych aktywności, odkurzyć rower czy rolki, zadbać o kondycję i zdrowie. Opozycja Merkurego z Jowiszem zapewni ci dopływ nowych i użytecznych informacji, które od razu wykorzystaj w pracy i biznesie. Podróż, szkolenie czy obejrzany film zainspirują cię do zmiany życia na lepsze.

We wtorek 20.09 trygon Wenus z Uranem wpłynie na ciebie pozytywnie. Postaraj się być obiektywny w ocenie postępowania bliskich ci osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwij rzecz po imieniu, a powstrzymasz go od popełnienia błędu.

W piątek 23.09 Słońce wchodzi do znaku Wagi i zwróci twoją uwagę na sprawy partnerskie, umowy i problemy w komunikacji z ludźmi. Wyjaśniaj spory, nie daj się ponieść nerwom, negocjuj i dogaduj się. Utworzy się koniunkcja Słońca z Merkurym w znaku Wagi, a o godzinie 14.04 Merkury wchodzi do znaku Panny ruchem wstecznym. Zmobilizuj się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji.

W sobotę 24.09 opozycja Wenus z Neptunem nastroi cię romantycznie do życia. Warto umawiać się na randki, spotykać z przyjaciółmi, zwolnić i zrobić coś dla siebie.

W niedzielę 25.09 nów Księżyca w znaku Wagi przyniesie ci wiele miłych niespodzianek rodzinnych, wzruszeń i ciekawych opowieści z historii rodu czy miejsca, w którym się urodziłeś. Warto pytać rodzinę o szczegóły, póki najstarsi jeszcze coś pamiętają.

19.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Załatwiaj ważne sprawy i staraj się bardzo szybko osiągnąć swoje cele. Zakładaj firmę, a w banku konto lub lokaty. Dzień sprzyja zgodnej współpracy, a ludzie będą cierpliwi i życzliwi. Możesz prosić o pomoc, sam też nie zostawiaj innych w potrzebie. Wieczór bardzo sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom.
Aspekty planet: 00.33 opozycja Merkurego z Jowiszem, 05.57 trygon Słońca z Plutonem, 22.52 sekstyl Księżyca z Wenus, 23.43 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Zainteresuj się sąsiedzkimi sprawami, weź udział w osiedlowym życiu. Na pewno jest coś, co możesz zrobić dla swojego otoczenia.

20.09.2022, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.37)
Dziś możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy.
Aspekty planet: 06.44 trygon Wenus z Uranem, 10.24 trygon Księżyca z Neptunem, 14.58 opozycja Księżyca z Plutonem, 17.56 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakupom i różnym inwestycjom, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze sobie doradzać.

Karta dnia: XX Sąd
Szybko uporasz się z konfliktami w grupie, załatw rodzinne sprawy i pomoż komuś, kto sam nie radzi sobie z problemami.

21.09.2022, środa
Księżyc w znaku Lwa
Czas minie dzisiaj szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub teatru, zdobywaj nowych znajomych.
Aspekty planet: 03.52 sekstyl Księżyca z Merkurym, 07.31 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 9
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Wprowadź w swoje życie więcej porządku i oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty. Ktoś potrzebuje twojej rady i pomocy, nie zawiedź go!

22.09.2022, czwartek
Księżyc w znakach Lwa
Dziś będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Aura sprzyja zmianie spojrzenia na trudne sytuacje. Można dzisiaj przeciwstawić się osobom, które wykorzystują innych lub nie są uczciwe. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Warto się uczyć, zdobywać nowe umiejętności. Nowe znajomości wniosą wiele dobrego w twoje życie.
Aspekty planet: 08.00 sekstyl Księżyca z Marsem, 11.36 kwadratura Księżyca z Uranem, 13.06 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj sobie na przyjemności i rozrywki. Żyje się raz, a ty właśnie teraz zasługujesz na to, co najlepsze.

23.09.2022, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 09.53)
Nie zapomnij o ważnych sprawach, terminach i rachunkach. Ludzie będą dzisiaj kierować się logiką i będą przestrzegać regulaminów. Znajdź czas na obowiązki, nie odkładaj niczego na później. Możliwe kontrole i sprawdziany. Po południu warto zająć się zdrowiem i zabiegami kosmetycznymi.
Aspekty planet: 03.03 Słońce wkracza do znaku Wagi, 08.49 koniunkcja Słońca z Merkurym, 14.04 Merkury wkracza ruchem wstecznym do znaku Panny.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Ktoś pomoże ci wygrać lub zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Wykorzystaj tę szansę, bo dzięki niej zaczną się pozytywne zmiany.

24.09.2022, sobota
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie spokojny i senny. Znajdź czas na odpoczynek, medytację i chwilę wyciszenia. Intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz kameralne towarzyskie spotkania, ale w sprawach finansowych zachowaj rozsądek. Szalone zakupy przez Internet przełóż na inny dzień. Lepiej pograj w gry, poczytaj książkę lub obejrzyj ulubiony serial.
Aspekty planet: 10.51 Wenus w opozycji z Neptunem, 19.50 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.16 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: V Papież
Trzymaj się swoich zasad, nie ulegnij pokusie pójścia na skróty i załatwienia trudnej sprawy po cichu.

25.09.2022, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 18.42)
Dzień sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Szukaj nowatorskich rozwiązań, ucz się nowych rzeczy. Unikaj tylko marudzących krewnych, dzisiaj więcej cierpliwości mamy do przyjaciół, niż własnej rodziny.
Aspekty planet: 07.10 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.24 koniunkcja Księżyca z Wenus,
11.34 trygon Księżyca z Plutonem, 14.49 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 23.54 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się hobby.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 o 02´ Panny – 02 o 53´ Wagi
Księżyc 07 o 55´ Raka – 03 o 57´ Wagi
Merkury 04 o 41′ Wagi – 27 o 28′ Panny w retrogradacji
Wenus 17 o 09′ – 25 o 51′ Panny
Mars 15 o 22′ – 18 o 15′ Bliźniąt
Jowisz 04 o 44′ – 03 o 48′ Barana w retrogradacji
Saturn 19 o 32′ – 19 o 12′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 39´ – 18 o 30´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 58′ – 23 o 47′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 13′ – 26 o 09′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.09 od g. 17.56 do g. 22.37.
22.09 od g. 13.06 do 23.09 do g. 09.56.
25.09 od g. 14.49 do g. 18.42.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>