Horoskop tygodniowy 3-9.10.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbuj znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbaj o długi sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymasz napięcia spowodowanego pełnią Księżyca w znaku Barana, która utworzy się w niedzielę 9.10.

W piątek 7.10 trygon Merkurego z Plutonem skieruje twoją uwagę na sprawy pielęgnacji urody i finansów. Nie warto składać dokumentów o dotację, dofinansowanie czy pożyczkę, bo decyzja może być odmowna.

W sobotę 8.10 Pluton zaczyna poruszać się ruchem prostym. W sprawach zawodowych będziesz uparty, ale dzięki temu wyjdziesz na swoje. Nie okazuj słabości, konsekwencja i upór się opłacą. Koziorożce zdobędą ważne uprawnienia i informacje.

03.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Pierwsza kwadra Księżyca o godz. 22.32 w znaku Koziorożca to dobry czas na prace, które wymagają siły fizycznej i zdecydowania. Udadzą się porządki, kontrole i zaprowadzanie dyscypliny. W miłości ostrożnie, dziś można nagle wyswobodzić się z toksycznych związków.
Aspekty planet: 02.14 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.36 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

04.10.2022, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.20)
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się dzisiaj za drogie.
Aspekty planet: 01.30 sekstyl Księżyca z Neptunem, 02.58 trygon Księżyca z Merkurym, 05.48 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 16.48 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić porządki, możesz nagle zdecydować się na popołudniowe rozrywki. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

05.10.2022, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Uda się nam nabrać więcej dystansu do irytujących spraw. Najlepiej zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami, aby załatwić coś ważnego. Możesz robić podsumowania i porządki. Dobry dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody.
Aspekty planet: 00.04 trygon Księżyca z Wenus, 08.30 trygon Księżyca ze Słońcem, 18.57 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.59 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

06.10.2022, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 14.46)
Księżyc sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i rodzinnym. Warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub zacząć planować zagraniczne podróże. Bardzo dobry dzień na randki, zakupy, uprawianie sportu. Łatwo się czegoś nauczysz, a w Internecie znajdziesz nie tylko ciekawe wiadomości, ale też nowych przyjaciół.
Aspekty planet: 00.45 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Wszyscy będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

07.10.2022, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, idź do sauny. Merkury w trygonie do Plutona zachęca do inwestowania i szukania korzystnych okazji.
Aspekty planet: 05.55 trygon Merkurego z Plutonem, 21.34 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprzyja zawodowym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Będziemy opanowani i spokojni. Uważajmy podczas rozmów o polityce i pieniądzach, bo ludzie będą uparci.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

08.10.2022, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 17.56)
Będziemy niespokojni i zmienni. Uważajmy, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się duchowymi sprawami i odpoczynkiem. Księżyc nie sprzyja podejmowaniu brawurze, ale dla innych ludzi będziemy wyrozumiali i życzliwi. Organizm dobrze przyswaja węglowodany.
Aspekty planet: 04.40 kwadratura Księżyca z Marsem, 06.39 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.14 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.10 opozycja Księżyca z Merkurym, 21.36 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 23.55 Pluton wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

09.10.2022, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Od rana będziemy bardzo ruchliwi i pomysłowi. Pełnia Księżyca w znaku Barana sprzyja pozytywnym zmianom w trybie życia. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Imprezy i rodzinne spotkania miną w dobrej atmosferze, ale do słuchania narzekania nikt nie będzie miał cierpliwości. Księżyc w Baranie sprzyja miłości, zgodzie, pomaga znaleźć wyjście z trudnych sytuacji.
Aspekty planet: 16.20 opozycja Księżyca z Wenus, 22.54 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja gotowaniu, pomaga troszczyć się o dom i mądrze decydować o wspólnych sprawach.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet:
Słońce 09 o 46´ – 16 o 40´ Wagi
Księżyc 09 o 39´ Koziorożca – 18 o 17´ Barana
Merkury 24 o 14′ – 28 o 50′ Panny
Wenus 04 o 35′ – 13 o 19′ Wagi
Mars 20 o 45′ – 22 o 48′ Bliźniąt
Jowisz 02 o 52′ – 01 o 58′ Barana w retrogradacji
Saturn 18 o 56′ – 18 o 44′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 18´ – 18 o 05´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 35′ – 23 o 25′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 07′ – 26 o 07′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
4.10 od g. 05.48 do g. 12.20.
6.10 od g. 00.45 do g. 14.46.
8.10 od g. 13.10 do g. 21.36.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>