Horoskop tygodniowy 10-16.10.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu będziemy bardzo dynamicznie podchodzić do codziennych spraw. Księżyc sprawi, że będziemy przedsiębiorczy i dobrze nastawieni do ludźmi.

We wtorek 11.10 Merkury wchodzi do znaku Wagi i skłoni cię do zabawy i miłego spędzania czasu. Rozwiązywanie krzyżówek i startowanie w konkursach może zakończyć się sukcesem. Masz szczęście w sprawach finansowych.

W środę 12.10 trygon Słońca z Saturnem pomoże ci w porządkach i nadrabianiu zaległości. Ktoś starszy może pomóc ci w rozwiązaniu trudnej sprawy. Warto posłuchać jego rad. Opozycja Merkurego z Jowiszem ostrzega przed pośpiechem i pomyłkami w rachunkach i zaleca drobiazgowe wypełnianie obowiązków. Osoby pracowite zostaną dziś docenione. Kwadratura Marsa z Neptunem ostrzega, że ktoś będzie chciał zrobić mały przewrót w twoich zawodowych sprawach. Bądź czujny i nie daj się zdystansować osobom, które wiedzą mniej od ciebie.

W piątek 14.10 trygon Wenus z Saturnem sprawi, że będziemy stawiać sobie i innym duże wymagania. Współpracownicy będą dla nas mniej wyrozumiali, unikajmy kłótni i sporów. Wieczorem masz szansę odkryć ważny rodzinny sekret.

10.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 23.03)
Będziemy dzisiaj szybcy, zdyscyplinowani i pracowici. Chętnie nadrobimy różne zaległości zawodowe, łatwiej uporamy się z ciężką pracą. Dzień sprzyja odnajdywaniu błędów, a także mądrym decyzjom zawodowym. Po południu Księżyc sprzyja aktywnemu odpoczynkowi. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 02.48 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.14 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.01 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XX Sąd
Będziesz niecierpliwy i bezkompromisowy. Przypomnisz sobie o pewnej starej sprawie i nagle zapragniesz zakończyć ją lub wyjaśnić nieporozumienia.

11.10.2022, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc w Byku to dobry czas na przyjemności, gotowanie i pieczenie ciast, cieszenie się z sukcesów, zapraszanie gości, zajmowanie się sztuką. W pracy bądź ostrożny, bo różne sekrety lub ukrywane wcześniej intencje mogą wyjść na jaw. Dziś ludzie są dla siebie życzliwi, ale jednocześnie mogą być zbyt nerwowi i roztargnieni.
Aspekty planet: 01.50 Merkury wkracza do znaku Wagi.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki czy szybkie zakupy.

Karta dnia: II Kapłanka
Ktoś może plotkować lub specjalnie cię denerwować. Nie bierz wszystkiego do siebie, bo popsujesz sobie humor. W południe sytuacja wyjaśni się dzięki cierpliwości i opanowaniu.

12.10.2022, środa
Księżyc w znaku Byka
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a finansowe sukcesy i planowane zakupy będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto zająć się sztuką, odpoczynkiem, odpocząć od stresujących obowiązków. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Odwiedzaj urzędy, posprzątaj piwnicę lub strych.
Aspekty planet: 03.06 trygon Słońca z Saturnem, 07.46 kwadratura Marsa z Neptunem, 08.19 koniunkcja Księżyca z Uranem, 09.23 opozycja Merkurego z Jowiszem, 09.36 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.25 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.41 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić porządki, możesz nagle zdecydować się na wakacyjne przyjemności. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: As Kielichów
Będziesz dziś bardzo uczuciowy. Twoje emocje będą skrajne, lepiej unikaj oceniania i dyskutowania. Możesz kogoś bardzo polubić lub nagle stracić całą sympatię.

13.10.2022, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (7.07)
Rano szybko załatwimy ważne sprawy, dlatego wizyty w urzędach zaplanuj na początek dnia. Potem staniemy się otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Warto zapisywać się na kursy, szkolenia, rozmawiać o inwestycjach i pieniądzach. Udadzą się zakupy, dobry dzień dla biznesu. Zrób analizy i badania, szukaj informacji o zdrowym stylu życia.
Aspekty planet: 10.07 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 13.29 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Masz szansę spotkać się z ważnymi osobami i będziesz miał wiele dobrych pomysłów na rozwiązanie problemów. Optymizmu i sił nie powinno ci zabraknąć.

14.10.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, podróżom i zakupom. Za obowiązki trudno się będzie zabrać, dopiero po południu staniemy się uporządkowani i punktualni. W sprawach rodzinnych bądź ostrożny, nie obiecuj niczego dla świętego spokoju. Dobry dzień na zabawę z dziećmi, odkrywanie nowego hobby, taniec i sztukę. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 08.20 trygon Wenus z Saturnem, 19.32 trygon Księżyca z Saturnem, 20.51 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po ciekawe książki i zajrzyj na fora internetowe.

Karta dnia: IV Cesarz
Czeka cię pracowity dzień. Popołudnie sprzyja zawieraniu nowych znajomości i omawianiu pomysłów, które zapewnią ci popularność.

15.10.2022, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 18.10)
Będziemy życzliwi, ale też rewolucyjnie nastawieni do świata. Ostrożnie podczas rozmów z krewnymi na temat pieniędzy, bo możliwe są konflikty o różne rozliczenia i rachunki. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Od południa zmiana aury, wszyscy staną się bardziej towarzyscy. Zadzwoń do dalszej rodziny, odmawiaj stare kontakty.
Aspekty planet: 01.23 trygon Księżyca ze Słońcem, 04.45 kwadratura Księżyca z Neptunem, 06.10 koniunkcja Księżyca z Marsem, 20.43 kwadratura Księżyca z Jowiszenm.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Czeka cię dzień pełen sympatycznych spotkań i wydarzeń. Nie denerwuj się, jeśli jakieś plany zmienią się w ostatniej chwili. Dzięki refleksowi uda ci się dopasować do każdej sytuacji.

16.10.2022, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Regeneruj siły, unikaj pośpiechu i niepotrzebnych dyskusji. Dzień sprzyja rodzinnym spotkaniom, wspomnieniom i omawianiu wspólnych planów. Uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić. Dobry czas na ustalanie wspólnych planów finansowych i inwestycji, bo ludzie będą życzliwi i wyrozumiali. Organizm dobrze przyswaja węglowodany
Aspekty planet: 09.18 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: Głupiec
Możesz liczyć na poprawę samopoczucia, a ludzie będą ci sprzyjać. Dzień sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Po południu nie spiesz się, bo zapomnisz o czymś ważnym!

Pozycje planet:
Słońce 16 o 40´ – 23 o 35´ Wagi
Księżyc 18 o 17´ Barana – 15 o 47´ Raka
Merkury 28 o 50′ Panny – 08 o 37′ Wagi
Wenus 13 o 19′ – 22 o 05′ Wagi
Mars 22 o 48′ – 24 o 21′ Bliźniąt
Jowisz 01 o 58′ – 01 o 08′ Barana w retrogradacji
Saturn 18 o 44′ – 18 o 37′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 05´ – 17 o 50´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 25′ – 23 o 15′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 07′ – 26 o 08′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
10.10 od g. 16.01 do 23.03.
12.10 od g. 23.41 do 13.10 do g. 07.07.
15.10 od g. 06.10 do g. 18.10.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>