Horoskop tygodniowy 17-23.10.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Księżyc skłaniać cię będzie do porządków i skontrolowania diety. Wystarczy niewielki wysiłek, aby wprowadzić zdrowe przyzwyczajenia do codziennego życia. Czas aby o siebie zadbać i dobrze przygotować się na jesienne chłody. Planety pomogą ci zorganizować miłe rodzinne lub towarzyskie spotkanie. Wiele skomplikowanych spraw finansowych znajdzie szybkie rozwiązanie.

We wtorek 18.10 trygon Słońca z Marsem sprzyja porządkom, poważnym spotkaniom rodzinnym i robieniu długofalowych planów. Warto inwestować, zakładać lokaty, zadbać o swoje mienie. W środę 19.10 trygon Wenus z Marsem sprzyja udanym randkom i zawieraniu sojuszy.

W czwartek 20.10 kwadratura Wenus z Plutonem sprzyja podróżom, udanym transakcjom finansowym i wyjazdom. Będziesz pochłonięty sprawami pracy i kariery, nie w głowie ci będą rozrywki. Pod koniec tygodnia możesz liczyć na dobre wiadomości.

W sobotę 22.10 koniunkcja Słońca z Wenus sprawi, że chętnie będziesz bawić się w miłym towarzystwie, będziesz jednak wrażliwy na krytykę i nieprzyjemne komentarze.

W niedzielę 23.10 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona i zacznie sprzyjać pogłębianiu wartościowych relacji. Trygon Merkurego z Saturnem i Saturn wychodzi z retrogradacji, co skłoni cię do oceny dotychczasowych dokonań zawodowych. Warto robić porządki, zadbać o dietę. Jeśli będziesz obiektywny, wyciągniesz szybko wnioski i zdobędziesz to, o czym marzysz od dawna. Wenus wchodzi do znaku Skorpiona, gdzie pozostanie do 16.11 i zapewni ci wiele emocjonujących wrażeń. W twoim życiu uczuciowym wiele się zacznie dziać, możesz stać się zazdrosny, zaborczy i bardzo namiętny.

17.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku.
Aspekty planet: 06.08 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.14 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.04 trygon Księżyca z Neptunem, 19.15 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.56 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

18.10.2022, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 06.44)
Trygon Słońca z Marsem wyznacza dobry czas na ambitne działania, reklamę, prezentowanie swoich umiejętności. W pracy będziemy bardziej niż zwykle gadatliwi i towarzyscy, może być trudno się skoncentrować. Załatwiaj sprawy na mieście, odwiedzaj bank i urzędy. Uważaj dziś na plotkarzy i chwalipięty, bo nie przyniosą ci niczego dobrego. Jowisz sprzyja randkom i miłosnym wyznaniom.
Aspekty planet: 00.05 trygon Słońca z Marsem, 08.44 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

19.10.2022, środa
Księżyc w znaku Lwa
Przed nami aktywny dzień. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości i odkrywać nowe zainteresowania. Możesz wybierać się na zakupy, organizować wyjazdy, ale też zajmować się sztuka i urodą. Księżyc sprzyja randkom, dobrej zabawie, kreatywnym pomysłom. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w dobrej atmosferze, ale unikaj przechwalania się, bo ktoś może cię źle ocenić.
Aspekty planet: 04.20 trygon Wenus z Marsem, 07.15 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.33 kwadratura Słońca z Plutonem, 18.17 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.59 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 8
Choć nie wszyscy lubią pracę, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

20.10.2022, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 18.25)
Lepiej się nie spóźniaj. Dziś ludzie mogą być nerwowi i krytyczni, zaczną zwracać wagę na szczegóły i drobiazgi. Unikaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw, bo regulaminy będą ważniejsze od logiki. Dobry czas na porządki, a także wizytę u lekarza i dbanie o zdrowie. Zaczynaj remont lub reperuj różne sprzęty. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 08.02 kwadratura Wenus z Plutonem, 08.23 sekstyl Księżyca z Marsem, 11.12 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.35 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

21.10.2022, piątek
Księżyc w znaku Panny
Znajdź czas dla siebie, zrób porządek w swoim otoczeniu. Zajmij się dzisiaj domowymi sprawami, rozwijaj swoje hobby. Dobry dzień na porządki, większe pranie czy prasowanie. Zrób depilację i pilling. Szukaj oszczędności i nie pozwól, aby inni ludzie cię wykorzystywali. Wenus sprzyja sztuce i rozrywce.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

22.10.2022, sobota
Księżyc w znaku Panny
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie.
Aspekty planet: 04.19 trygon Księżyca z Uranem, 14.37 opozycja Księżyca z Neptunem, 18.27 kwadratura Księżyca z Marsem, 20.17 trygon Księżyca z Plutonem, 23.17 koniunkcja Słońca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, dzień sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

23.10.2022, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (0d 03.24)
Dzień bardziej sprzyja odpoczynkowi i sztuce, niż gotowaniu i innym domowym obowiązkom. Nie zaczynaj porządków, tylko relaksuj się. Warto zająć się urodą, zacząć zdrową dietę. Popołudnie sprzyja randkom, dobrej zabawie, a także oglądaniu filmów. Sztuka i muzyka wywierają wpływ na nasz nastrój, warto poczytać dobrą książkę. Wenus i Słońce wkraczają do znaku Skorpiona i sprzyjają randkom, spotkaniom i poważnym inwestycjom.
Aspekty planet: 03.00 trygon Merkurego z Saturnem, 04.17 opozycja Księżyca z Jowiszem, 06.07 Saturn wychodzi z retrogradacji, 09.51 Wenus wchodzi do znaku Skorpiona, 12.35 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 o 35´ Wagi – 00 o 33´ Skorpiona
Księżyc 15 o 47´ Raka – 12 o 23´ Wagi
Merkury 08 o 37′ – 20 o 12′ Wagi
Wenus 22 o 05′ Wagi – 00 o 51′ Skorpiona
Mars 24 o 21′ – 25 o 19′ Bliźniąt
Jowisz 01 o 08′ – 00 o 23′ Barana w retrogradacji
Saturn 18 o 37′ – 18 o 35′ Wodnika
Uran 17 o 50´ – 17 o 34´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 15′ – 23 o 06′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 08′ – 26 o 10′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
17.10 od g. 22.56 do 18.10 do g. 06.44.
20.10 od g. 12.35 do g. 18.25.
22.10 od g. 20.17 do 23.10 do g. 03.24.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>