Horoskop tygodniowy 24-30.10.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

We wtorek 25.10 częściowe zaćmienie Słońca i nów Księżyca w znaku Skorpiona
skłoni cię do refleksji nad emocjami i bliskimi relacjami. Tydzień sprzyja ważnym spotkaniom, ciekawym rozmowom i szybkiemu podróżowaniu.

W czwartek 27.10 kwadratura Merkurego z Plutonem zwróci twoją uwagę na sprawy uczuć, dawnych miłości i trudnych relacji. Wybaczaj ludziom błędy. Niektórzy co bardziej wrażliwi będą się wzruszać tym, co zrobią dla nich inni ludzie. Trygon Merkurego z Marsem sprawi, że nabierzemy ochoty na rozrywki, nadrobimy zaległości i z chęcią zabierzemy się za nowe sprawy.

W piątek 28.10 Jowisz wkracza ruchem wstecznym do znaku Ryb. Odpocznij, nie rób niczego na siłę i trzymaj się planu, bo to powiększy twoje szanse na finansowy i zawodowy sukces.

W sobotę 29.10 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona, w którym pozostanie do 17.11. Merkury sprawi, że możesz nagle zmienić plany na cały tydzień. Warto spotkać się w większym gronie, powspominać wakacyjne przygody.

W niedzielę 30.10 Mars wejdzie w retrogradację w znaku Bliźniąt i pomoże ci załagodzić spory.

24.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc pomaga w zgodnej współpracy. Zaplanuj zawodowe sprawy, podsumuj wydatki i zastanawiaj się, jak zdobyć pieniądze na swoje potrzeby. Dzień sprzyja naradom i wymianie informacji. Nie bagatelizuj plotek i poufnych informacji, ale sam pilnuj swoich sekretów, bo ludzie będą dzisiaj ciekawscy i spostrzegawczy.
Aspekty planet: 13.08 trygon Księżyca z Saturnem, 18.01 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dzień minie spokojnie, a więc wcale nie musimy przejmować się cudzymi humorami. Można będzie wreszcie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

25.10.2016, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 09.18)
Nów i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Skorpiona sprawią, że dzień będzie spokojny i nieco senny. Dobry czas na odpoczynek, medytację, ważne przemyślenia i regenerację sił. Unikaj dalekich podróży, ryzykownych decyzji i wielkich porządków. Na jesienną chandrę najlepszy będzie dobry film lub książka. Odpoczywaj i pij rozgrzewające zioła.
Aspekty planet: 01.12 trygon Księżyca z Marsem, 02.35 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.48 nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca, 14.04 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie nowe pomysły na hobby czy zakupy. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: V Kapłan
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki na jesień.

26.10.2022, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie słuchaj narzekania, bo nabawisz się jesiennej chandry. Szukaj dobrych pomysłów na rozwiązanie różnych kłopotów, nie obawiaj się zmian. Możesz wycofać z ustaleń, które nie przynoszą ci pożytku i zacząć nowe działania. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Księżyc pomaga w nauce i zdobywaniu użytecznych informacji.
Aspekty planet: 15.34 opozycja Księżyca z Uranem, 17.29 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne randki będą udane.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

27.10.2022, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.54)
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 01.04 trygon Księżyca z Neptunem, 05.36 trygon Merkurego z Marsem, 06.27 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.01 trygon Księżyca z Jowiszem, 15.08 kwadratura Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

28.10.2022, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Poczujemy przypływ sił i optymizmu. Dobry dzień na nowe zadania. Szukaj okazji do wykazania się swoimi talentami, reklamuj swoje usługi, zakładaj stronę w Internecie. W pracy zastanów się jak przegonić stagnacje i nudę. Zaczęte dzisiaj sprawy będą przebiegać szybko i skończą się pomyślne. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym, podróżom i zakupom.
Aspekty planet: 07.09 Jowisz wchodzi ruchem wstecznym do znaku Ryb, 20.16 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 8
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach finansowych. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

29.10.2022, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 15.21)
Dzisiaj w domu sporo uda się zrobić. Zabierz się za większe domowe porządki, szukaj dobrych pomysłów na usprawnienie domowego gospodarstwa. Wyrzucaj stare graty i zniszczone ubrania. Księżyc sprzyja też większym imprezom. Po południu warto wybrać się do kina lub na wystawę.
Aspekty planet: 03.37 kwadratura Księżyca z Neptunem, 07.59 opozycja Księżyca z Marsem, 14.33 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.09 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.22 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

30.10.2022, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzień nie sprzyja ryzykownym decyzjom, dalekim podróżom i większym imprezom. Każdy będzie dbać o swój własny interes, dlatego uważaj podczas towarzyskich rozmów na temat pieniędzy. Warto za to zająć się zdrowiem i urodą. Przechodź na zdrowszą dietę, szukaj oszczędności.
Aspekty planet: 02.20 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 04.40 sekstyl Księżyca z Wenus, 14.25 Mars wchodzi w retrogradację, 19.21 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 00 o 33´ – 07 o 32´ Skorpiona
Księżyc 12 o 23´ Wagi – 20 o 40´ Koziorożca
Merkury 20 o 12′ Wagi – 02 o 00′ Skorpiona
Wenus 00 o 51′ – 09 o 37′ Skorpiona
Mars 25 o 19′ – 25 o 37′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 00 o 23′ Barana – 29 o 46′ Ryb w retrogradacji
Saturn 18 o 35′ – 18 o 38′ Wodnika
Uran 17 o 34´ – 17 o 18´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 06′ – 22 o 58′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 10′ – 26 o 14′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.10 od g. 02.35 do g. 09.18.
27.10 od g. 06.27 do g. 12.54.
29.10 od g. 15.09 do g. 15.21.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>