Horoskop tygodniowy 7-13.11.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami aktywny tydzień. Pełnia i zaćmienie Księżyca sprawią, że będziemy łatwiej komunikować się z ludźmi i zawierać nowe znajomości.

We wtorek 8.11 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Byka i koniunkcja Słońca z Merkurym. Będziesz bardzo silnie reagować na zmiany nastrojów ludzi, którzy są wokół. Intuicja podpowie ci, jak ochronić siebie i bliskich przed nieżyczliwymi ludźmi i trudnymi życiowymi sytuacjami.

W środę 9.11 opozycje Merkurego i Słońca z Uranem sprawi, że będziesz rozdarty między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na nadchodzące weekendowe spotkania i imprezy. Spróbuj znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości.

W czwartek 10.11 trygon Wenus z Neptunem sprzyja godzeniu się, odnawianiu przyjaźni i odwiedzinom. Pozwól więc sobie na coś wyjątkowego i postaraj się więcej czasu spędzić z bliskimi i zrelaksować się. Kwadratura Merkurego z Saturnem radzi, abyś sumiennie wypełniał swoje obowiązki, podejmował długofalowe zobowiązania i nie traktował z lekceważeniem autorytetów czy osób na wysokich stanowiskach.

W piątek 11.11 kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed błędami i niedoróbkami.

W sobotę 12.11 trygon Merkurego z Neptunem skłoni cię do refleksji o bezpieczeństwie domu i rodziny.

W niedzielę 13.11 sekstyl Wenus z Plutonem doda ci energii. Musisz nawet uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje ci humor i relacje z bliskimi. Odpoczywaj aktywnie i zadbaj o dobrą formę na zimę.

7.11.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 06.14)
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia kreatywne, warto odwiedzić sąsiadów lub przyjaciół. Księżyc zachęca do zmian i nowych wyzwań.
Aspekty planet: 08.33 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

8.11.2022, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Byka o godz. 12.02 sprawi, że spędzimy dzień na wysokich obrotach. Rób zakupy, urządzaj mieszkanie i staraj się, aby twoje życie było wygodniejsze. Księżyc sprzyja sprawom finansowym. Zajmij się biznesem, zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer. Po południu udadzą się randki, towarzyskie spotkania. Także zakupy będą udane, choć sporo wydasz na swoje zachcianki. Dobry dzień na masaż. Rozgrzej się ziołami i miodem, szanuj gardło.
Aspekty planet: 11.43 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.02 opozycja Księżyca ze Słońcem, 13.47 koniunkcja Księżyca z Uranem, 17.19 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.42 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 20.50 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

9.11.2022, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 14.36)
To dobry dzień na naukę, odkrywanie sekretów, komunikację, nowe znajomości. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac domowych, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub teatru. Imprezy i randki będą dzisiaj wesołe i udane. Uran radzi uważać w podróży. Merkury w opozycji do Urana zachęca do uprawiania sportu.
Aspekty planet: 00.54 sekstyl Księżyca z Neptunem, 03.39 opozycja Merkurego z Uranem, 07.38 trygon Księżyca z Plutonem, 09.26 opozycja Słońca z Uranem, 13.00 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia Ósemka
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach finansowych. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

10.11.2022, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja rozmowom i spotkaniom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Warto odwiedzać znajomych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły czego się nauczyć. Dobry czas na podróże i zakupy w Internecie. Zadbaj o dłonie, zrób manicure. Kwadratura Merkurego z Saturnem może wywołać zmienność nastroju, ale i sprzyja odpoczynkowi i refleksji.
Aspekty planet: 08.51 kwadratura Merkurego z Saturnem, 13.22 trygon Wenus z Neptunem.

Wibracja Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych zawodowych i rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

11.11.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Ludzie będą ciekawscy, mogą wtrącać się i komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy w Internecie, będziesz szybko się uczyć. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo.
Aspekty planet: 03.21 trygon Księżyca z Saturnem, 09.03 kwadratura Słońca z Saturnem, 11.02 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.34 koniunkcja Księżyca z Marsem, 23.28 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja Jedynka
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

12.11.2022, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 01.22)
Dobry dzień na rodzinne i sąsiedzkie sprawy. Księżyc w znaku Raka sprzyja zawieraniu przyjaźni i zgody. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Szukaj dzisiaj okazji do zawarcia zgody z osobami, które gniewały się na ciebie. Także domowe prace uda się zrobić szybko i bez dyskusji. Organizm potrzebuje węglowodanów.
Aspekty planet: 19.35 trygon Merkurego z Neptunem.

Wibracja Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

13.11.2022, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Spędzimy niedzielę w miłej i pozytywnej atmosferze. Aura bardzo sprzyja miłości i randkom. W sprawach rodzinnych korzystne zmiany, zgoda i więcej zrozumienia. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość. Wyjdź do ludzi, dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Idź na basen lub masaż. Księżyc radzi uważać podczas podróży, dzisiaj łatwo o pomyłki.
Aspekty planet: 10.40 sekstyl Wenus z Plutonem, 10.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 20.22 trygon Księżyca ze Słońcem, 23.08 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja Trójka
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet 7-20.11.2022:
Słońce 14 o 33´ – 28 o 38´ Skorpiona
Księżyc 27 o 09´ Barana – 20 o 14´ Wagi
Merkury 13 o 31′ Skorpiona – 05 o 40′ Strzelca
Wenus 18 o 23′ Skorpiona – 05 o 57′ Strzelca
Mars 25 o 13′ – 22 o 19′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 18′ – 28 o 49′ Ryb w retrogradacji
Saturn 18 o 47′ – 19 o 18′ Wodnika
Uran 17 o 00´ – 16 o 26´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 51′ – 22 o 42′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 19′ – 26 o 34′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.11 od g. 23.29 do 7.11 do g. 06.14
9.11 od g. 13.00 do g. 14.36
11.11 od g. 23.28 do 12.11 do g. 01.22
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>