Horoskop tygodniowy 21-27.11.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Na początku tygodnia czas będzie płynął powoli. W poniedziałek 21.11 trygon Słońca z Jowiszem sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, zakładaniu firmy, konta w banku i ważnym spotkaniom, które mają przynieść szybkie zyski i efekty. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja randkom, rozpoczęciu pisania pamiętnika lub wielkiej powieści. W tym tygodniu możesz mieć ciekawe i znaczące sny, a także czerpać inspirację z muzyki czy sztuki. W czwartek 24.11 Jowisz wychodzi z retrogradacji i przyspieszy wiele spraw finansowych. We wtorek sprawy przyspieszą, kiedy Słońce wejdzie do znaku Strzelca i zacznie się nowy miesiąc astrologiczny. We wtorek 22.11 Słońce wejdzie do znaku Strzelca i sprawi, że poczujemy chęć do wyjazdów i nowych przygód. Podróżuj, poznawaj świat, naucz się nowej pożytecznej umiejętności, zadawaj sobie ważne życiowe pytania, a poczujesz, że żyjesz pełnią życia. W środę nów Księżyca w znaku Strzelca da nam inspirację i skłoni do zrobienia poważnych planów.

21.11.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 18.15)
Ważne rodzinne sprawy, zakupy i porządki załatwiaj rano, bo popołudniu może być nerwowo. Ludzie mogą się spóźniać, a także będą zmieniać zdanie, a nawet przekręcać słowa. Lepiej zajmij się hobby lub odpoczywaj, idź na spacer. Nie ryzykuj w sporcie. Trygon Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw.

Wibracja Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

22.11.2022, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc nie sprzyja podróżom i ryzykownym sprawom. Licz raczej na siebie, nie proś o przysługi czy pożyczki. W sklepie sprawdź rachunek i pilnuj portfela. Dobry czas na dobrą lekturę i naukę. Jeśli czujesz się samotny, to po południu warto zadzwonić do kogoś, kto jest daleko. Uda się odnowić różne ważne znajomości i kontakty. O godzinie 9.20 Słońce przechodzi do znaku Strzelca, co da nam zastrzyk energii i przyniesie nowe ciekawe wiadomości.

Wibracja Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego. Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Oddziel sprawy zawodowe od osobistych, inaczej będziesz miał problemy z jasnym przestrzeganiem zasad.

23.11.2022, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 21.15)
Księżyc sprzyja wyrażaniu ukrytych emocji. Unikaj konfliktów, bo z byle uwagi zrobi się wielka awantura. Zamiast ryzykować i się spieszyć, zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami. Podróże lub towarzyskie spotkania będą mniej udane. Nów Księżyca w znaku Strzelca pomaga wprowadzać w życie nowe plany.

Wibracja Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dziś możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

24.11.2022, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Dobry dzień na odważne i nowatorskie plany. Zakończ konflikty i zrób coś dobrego dla innych. Księżyc ułatwi dzisiaj naukę, zachęci do dalekich podróży. Możesz szukać tańszych ofert hoteli, przejazdów lub zimowych wakacji. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi, uprawianiu sportu. Nowe znajomości będą udane. Wcieraj rozgrzewające balsamy, idź na masaż odchudzający. Jowisz wychodzi z retrogradacji i sprzyja wytrwałej pracy oraz rachunkom.

Wibracja Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: VII Rydwan
Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, pobiegaj, wybieraj się na spacery. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy.

25.11.2022, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 22.18)
Zabierz się za układa nie ambitnych planów. Uda się zawieranie zgody, nauka, a szkolenia i wyjazdy miną w dobrej atmosferze. Uda ci się szybko ułożyć plan świątecznych wizyt i wyjazdów. Planety zachęcają do łamania schematów. Księżyc sprzyja randkom i zajmowaniu się aktywnym hobby.

Wibracja Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przypadkowe spotkanie lub zaskakująca propozycja zawodowa mogą odmienić twoje życie. Nie wahaj się, teraz albo nigdy!

26.11.2022, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Ważne sprawy załatwiaj rano, ale nie odwiedzaj dzisiaj urzędów, bo ludzie nie będą sobie życzliwi. Im bliżej południa, tym mniej możesz mieć energii i ochoty, aby zabrać się za pracę. Postaraj się za to uporać z zaległościami w domowych obowiązkach. Gorszy dzień na randki, podróże czy imprezy towarzyskie. Łatwo będzie zerwać związek lub zakończyć niechcianą znajomość.

Wibracja Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Zafunduj sobie prezent. Kup książkę lub grę, idź do kosmetyczki i fryzjera, zadbaj o siebie i swój komfort. Rodzina da sobie sama radę.

27.11.2022, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.06)
Odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Trochę samotności dobrze ci dziś zrobi. Zbyt aktywne spędzanie wolnego czasu może cię zmęczyć i zniechęcić. Unikaj wielkich zakupów, spotkaj się z małym gronie przyjaciół, poproś kogoś bardziej doświadczonego o pomoc.

Wibracja Ósemka
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo w niedzielę warto też choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór. Randka lub spotkanie z przyjaciółmi poprawi ci humor.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 o 38´ Skorpiona – 05 o 43´ Strzelca
Księżyc 20 o 14´ Wagi – 01 o 09´ Wodnika
Merkury 05 o 40′ – 16 o 28′ Strzelca
Wenus 05 o 57′ – 14 o 44′ Strzelca
Mars 22 o 19′ – 19 o 59′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 28 o 49′ – 28 o 50′ Ryb
Saturn 19 o 18′ – 19 o 40′ Wodnika
Uran 16 o 26´ – 16 o 09´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 42′ – 22 o 39′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 34′ – 26 o 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.11 od g. 12.14 do g. 18.15
23.11 od g. 19.15 do g. 21.15
25.11 od g. 20.21 do g. 22.18
27.11 od g. 21.11 do g. 23.06

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>