Horoskop tygodniowy 28.11-4.12.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami emocjonujący i pełen wydarzeń tydzień. Opozycje Merkurego i Wenus do Marsa zapewnią rozmach i powodzenie naszym sprawom. Słońce w Strzelcu sprzyja ważnym spotkaniom, krótkim i dalekim podróżom oraz wykonywaniu ważnych telefonów czy wysyłaniu listów. W tym tygodniu zostaniesz wysłuchany, a twoja wiadomość szybko dotrze do adresata.

W poniedziałek 28.11 trygon Marsa z Saturnem pomoże ci uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźnij się dziś do pracy czy szkoły, bo twoje niedociągnięcia będą dziś surowo oceniane.

We wtorek 29.11 opozycja Merkurego z Marsem ostrzega przed skrajnymi emocjami, a szczególnie zazdrością. Randki tego dnia mogą być namiętne. Na spotkaniach towarzyskich chrońmy swoje tajemnice i nie zdradzajmy sekretów byle komu.

W środę 30.11 sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja osobom sumiennym, dokładnym i cierpliwym.

W czwartek 1.12 opozycja Wenus z Marsem pomoże ci lepiej zrozumieć osoby młodsze i mniej doświadczone. Warto im pomóc, bo nigdy nie wiadomo, kiedy sam będziesz w potrzebie.

W piątek 2.12 sekstyl Wenus z Saturnem radzi, abyś nie narzekał na swój los, zadbał o swoich bliskich i cieszył się życiem. Niedługo masz szansę na awans. Kwadratura Merkurego z Neptunem pomoże ci oddzielić plotki od prawdziwych informacji. Lepiej uważać w dyskusji i nie kłócić się o drobiazgi, bo z małej sprzeczki może wyniknąć wielka awantura.

W niedzielę 4.12 Neptun zaczyna poruszać się ruchem prostym, warto zapisać sen, bo będzie znaczący. Kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja romantycznym aktywnościom.

28.11.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Zdobywaj nowe umiejętności, czytaj książki i zdobywaj ciekawe informacje. Księżyc sprzyja podróżom, nauce, wymianie opinii. Narady w pracy mogą trwać dłużej niż zwykle, bo każdy będzie się chciał wypowiedzieć. Jeśli chcesz odkryć czyjeś sekrety, to odważnie zadawaj pytania. Podróże lub towarzyskie spotkania będą bardzo udane. Trygon Marsa z Saturnem radzi zachować rozsądek podczas zakupów.

Wibracja Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

29.11.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Poczujesz przypływ optymizmu i życiowej energii. Udadzą się wyjazdy, nauka, zakupy i towarzyskie spotkania. Podczas ważnych rozmów kontroluj emocje i postaraj się unikać kłótni. Ludzie będą życzliwi, ale bardzo uparci i niechętnie zmienią zdanie. Nie pouczaj innych, bo mogą się obrazić. Uprawiaj sport lub szukaj sobie ciekawego hobby.

Wibracja Jedynka
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo uporać się z różnymi obowiązkami, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym zakupom. Dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

30.11.2022, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 01.15)
Będzie wesoło! Przygotuj się na niespodzianki, nie trzymaj się kurczowo starych planów. Dzisiaj łatwo wprowadzisz zmiany do codziennej rutyny lub przekonasz kogoś do zdrowego stylu życia. Zatroszcz się o bliskich, bo ludzie będą towarzyscy i rozmowni. Udadzą się podróże, imprezy towarzyskie i zakupy.

Wibracja Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

1.12.2022, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprawi, że ludzie będą romantyczni i uprzejmi. Dobry czas na randki i zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Opozycja Wenus z Marsem sprzyja miłosnym wyznaniom i udanym imprezom.

Wibracja Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

2.12.2022, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 05.40)
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się do szkoły lub pracy. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub wyładuj nadmiar energii w sporcie.

Wibracja Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

3.12.2022, sobota
Księżyc w znaku Barana
Działaj szybko, bo Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Dzisiaj uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.

Wibracja Trójka
Wibracja Trójki sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a na imprezach zapanuje wspaniała atmosfera.

Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Sobota sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.

4.12.2022, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 12.37)
Warto zabrać się za sztukę, hobby, a także organizować towarzyskie spotkania. Możesz załatwiać sprawy rodzinne, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły jak zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Udadzą się dalsze wyjazdy.

Wibracja Czwórka
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: VII Rydwan
Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które zagrażają twoim interesom!

Pozycje planet:
Słońce 05 o 43´ – 12 o 48´ Strzelca
Księżyc 01 o 09´ Wodnika – 06 o 35´ Byka
Merkury 16 o 28′ – 27 o 07′ Strzelca
Wenus 14 o 44′ – 23 o 31′ Strzelca
Mars 19 o 59′ – 17 o 21′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 28 o 50′ – 29 o 01′ Ryb
Saturn 19 o 40′ – 20 o 07′ Wodnika
Uran 16 o 09´ – 15 o 54´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 39′ – 22 o 39′ Ryb
Pluton 26 o 43′ – 26 o 53′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
29.11 od g. 07.53 do 30.11 do g. 01.15
2.12 od g. 03.44 do g. 05.40
4.12 od g. 06.46 do g. 12.37
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>