Horoskop tygodniowy 12-18.12.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Planety w tym tygodniu zapewnią nam szczęście w miłości, dobrą rękę do inwestycji i zakupów. Warto wybrać się na poszukiwanie gwiazdkowych prezentów. To dobry czas na duże zakupy, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki.

W poniedziałek 12.12 sekstyl Słońca z Saturnem zacznie mobilizować cię do nauki, dokształcania się w różnych dziwnych dziedzinach i zajęcia się sprawami twojej społeczności. Warto odnowić stare znajomości.

W środę 14.12 kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed pomyłkami. Nie jest to dobry dzień na podpisywanie umów, ważne spotkania czy rozpoczynanie nowych handlowych spraw, bo możemy napotkać na początkowe trudności i opóźnienia.

W piątek 16.12 kwadra Księżyca w znaku Panny pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne wystąpienia lub chcą szybko załatwić trudne sprawy. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji.

W sobotę 17.12 trygon Merkurego z Uranem sprzyja odważnym, którzy śmiało walczą o swoje cele. Unikaj jednak konfliktów, bo szybko wymkną się spod kontroli. Dobry weekend na sport i rekreację.

12.12.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc w znaku Lwa sprawi, że ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. Dobry czas na zakupy sylwestrowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Księżyc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Zabierz się za poświąteczne porządki, szybko pójdzie pranie i prasowanie. Zrób manicure, ufarbuj włosy, idź do kosmetyczki. Sekstyl Słońca z Saturnem pomoże ci uporządkować zawodowe i finansowe sprawy.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. W pracy sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

13.12.2022, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Odzyskamy dobry humor, nabierzemy optymizmu. Możesz też wpaść na dobre pomysły dotyczące lepszej organizacji czasu lub skuteczniejszego podziału domowych obowiązków. Po pracy wybierz się na spacer. Zastanów się, jak żyć zdrowiej. Udowodnij wszystkim, że jesteś w czymś najlepszy. Księżyc sprzyja rozrywkom, ale też przestrzega przed kłótniami i pośpiechem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka gwarantuje nam udany dzień. Wibracja sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

14.12,2022, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 9.45)
Księżyc sprzyja domowym porządkom i podróżom. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie, rodzina nie będzie narzekać. Pamiętaj, aby po pracy zadbać o urodę. W sklepach unikaj zakupów ubrań lub kosmetyków, bo możesz tanio kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony. Księżyc sprzyja podróżom oraz nowym znajomościom. Kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed kosztownymi pomyłkami.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

15.12.2022, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja sprawnej organizacji pracy i przedświątecznych spotkań. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Wieczór będzie optymistyczny i udany.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja domowym porządkom, zakupom i rachunkom. Także cięższe prace fizyczne, jak remonty czy porządki, okażą się łatwiejsze do wykonania. Dzisiaj możesz układać plany na Święta.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

16.12.2022, piątek
Księżyc w znaku Panny
Z powodu kwadry Księżyca nie będziemy mieli ochoty na męczące zajęcia. Zaczniemy szukać okazji do spotkań towarzyskich i pretekstów do długich rozmów przez telefon. Samotnym łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości. Pomyśl, jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo możemy liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Gorszy dzień na imprezy, lepiej udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

17.12.2022, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 20.49)
Zajmij się swoimi sprawami i nie licz na innych. Trygon Merkurego z Uranem sprzyja indywidualistom, możemy mieć problemy z dostosowaniem się do innych ludzi. Ktoś przypomni nam o różnych niedokończonych sprawach zawodowych, co może być stresujące. Nie daj się poganiać i denerwować! W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu. Tańcz, spaceruj, ale nie dręcz się na siłowni.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Zaczęte dzisiaj sprawy szybko przyniosą dochód. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

18.12.2022, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Udadzą się randki i spotkania towarzyskie. Poprawimy relacje z przyjaciółmi, pomożemy komuś w potrzebie. Unikajmy sporów i kłótni! Dzisiaj ludzie będą wrażliwi na punkcie swojego wyglądu i umiejętności. Przygotowania do Świąt i zakupy przebiegną w przyjaznej atmosferze.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Poczujesz się doceniony i podziwiany, jeśli tylko wyjedziesz do ludzi, pokażesz się i zaczniesz chwalić swoimi osiągnięciami. Zasłużyłeś na urlop lub krótki wyjazd.

Pozycje planet:
Słońce 19 o 55´ – 27 o 02´ Strzelca
Księżyc 01 o 54´ Lwa – 28 o 03´ Waga
Merkury 07 o 27′ – 16 o 50′ Koziorożca
Wenus 02 o 18′ – 11 o 05′ Koziorożca
Mars 14 o 40′ – 12 o 14′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 21′ – 29 o 52′ Ryb
Saturn 20 o 38′ – 21 o 12′ Wodnika
Uran 15 o 40´ – 15 o 27´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 40′ – 22 o 43′ Ryb
Pluton 27 o 04′ – 27 o 16′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.12 od g. 16.51 do 14.12 do g. 09.45
16.12 od g. 20.13 do g. 20.49
18.12 od g. 23.35 do 19.12 do g. 04.30
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>