Horoskop tygodniowy 19-25.12.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Koniec roku nastraja nas refleksyjnie i mobilizuje do robienia podsumowań planów na przyszły rok. Silny wpływ znaku Koziorożca sprawi, że będziemy wymagali od siebie i bliskich więcej dyscypliny i zaangażowania w przygotowania do świąt. Księżyc zmierza do nowiu w znaku Koziorożca, który utworzy się na niebie 23.12.

We wtorek 20.12 Jowisz ponownie w tym roku wejdzie do znaku Barana i zacznie sprzyjać poważnym rozmowom osobistym i zawodowym oraz skłoni nas do podjęcia ważnych, ale koniecznych decyzji. Jest to dobry czas na handel czy rozpoczynanie nowych spraw. Warto zrobić odważne i optymistyczne plany na nadchodzący rok.

W środę 21.12 Słońce wejdzie do znaku Koziorożca i ustawi się w kwadraturze ze Słońcem 22.12. Zacznie się astronomiczna zima. Aura sprzyja przedświątecznym porządkom, planowaniu spraw i wydatków na zbliżający się nowy rok, a także rodzinnym ustaleniom.

W czwartek 22.12 trygon Wenus z Uranem pomaga szybko podjąć ważne uczuciowe decyzje.

W piątek 23.12 nów Księżyca w znaku Koziorożca skłoni nas do refleksji i pomoże dobrze zorganizować nadchodzące święta. Księżyc zachęca nas do spędzania świąt w najbliższym gronie, ale i do odpoczynku i zajmowania się tym, na co na co dzień nie mamy czasu.

W niedzielę 25.12 sekstyl Merkurego z Neptunem sprzyja wyjazdom, nawiązywaniu znajomości w podróży i stosowaniu nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu pieniędzmi, a także zasięgania porad u osób bardziej doświadczonych.

19.12.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 4:30)
Rano idź na zakupy, a łatwo znajdziesz ładne prezenty. Możesz też sam zrobić upominki dla bliskich. Zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub teatru, poświęć czas na swoje hobby lub zajmij się pielęgnowaniem urody. Imprezy i randki będą dzisiaj wesołe i udane. Także w kuchni uda się szybko zrobić wszystkie ważne prace, możesz testować nowe przepisy przed świętami.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, przedświąteczne spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja samodzielności. Jeśli chcesz zwyciężyć w sporze, to dzisiaj znajdziesz właściwe argumenty. Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, a także aktywny odpoczynek.

20.12.2022, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Do odważnych świat należy! Dzień sprzyja nowatorskim pomysłom na wigilijne menu lub prezenty, dlatego zamiast przejmować się tym, co inni ludzie mają do powiedzenia, szybko realizuj swoje dobre pomysły. Możesz odkryć sekrety, pozbyć się niechcianych spraw i znajomości. Zakupy będą szybkie i udane.

Karta dnia: I Mag
Bądź przygotowany na nowe wyzwania, uwierz w siebie i porzuć kompleksy. Zadbaj o swoje interesy i szukaj szczęścia w miłości. W święta miła niespodzianka.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, ale też pomaga jasno określić, z kim czujemy się dobrze, a z kim nie warto dłużej się spotykać. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni.

21.12.2022, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 08.12)
Święta tuż tuż, trzeba szybko zrobić plan pracy i zrobić ustalenia z rodziną, kto co przygotowuje. Księżyc w znaku Strzelca sprzyja załatwianiu spraw w urzędach i dogadywaniu się z ludźmi. Spotykajmy się z tymi, którzy mogą nam pomóc. To bardzo dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a w pracy szukać pomocników i sojuszników.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Dlatego pozwól sobie dzisiaj na więcej żartów i fantazji, znajdź czas na sztukę i rozrywkę. Dobry dzień na zakładanie bloga, robienie zdjęć, twórczość artystyczną.

22.12.2022, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprawi, że ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. Dobry czas na zakupy sylwestrowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Czyjaś pomoc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Nie siadaj w przeciągu, wybierz się na basen lub do sauny.

Karta dnia: II Kapłanka
Zadbaj o zdrowie, dobrze się odżywiaj i unikaj wyczerpujących wizyt i dobrze wybieraj zaproszenia na imprezy przedświąteczne. Ktoś będzie potrzebował twojej pomocy.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja nabieraniu sił życiowych i dbaniu o zdrowie. Koniecznie znajdź czas na to, co lubisz, a odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zadbaj o bliskich, unikaj kłótni, zajmuj się domem.

23.12.2022, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 08:49)
Dziś warto odpocząć i cieszyć się przedświąteczną atmosferą. Będziemy rozmowni i bardzo towarzyscy. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i na zawieranie nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, randki będą udane. Odkrywaj nowe zainteresowania, nie trać czasu na narzekanie. Unikaj zimna, ogrzewaj nerki i pęcherz.

Karta dnia: XI Siła
Mimo przygotowań do świąt i końca roku zadbaj o swoją formę, a masz szansę powitać Nowy Rok w lepszym nastroju. W uczuciach dobra passa i okazja do namiętnych randek.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja przyjaźni i sympatii. Zadzwoń do przyjaciół, ciesz się bliskością. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konta w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

24.12.2022, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc pomoże ci sprawnie zrobić zakupy, gotować i ustawić choinkę. Rodzina będzie rozgadana, ale wesoła. Odkryjesz nowe powody do radości, znajdziesz ukryty sens ważnych wydarzeń. Zamiast ciągle stać w kuchni, znajdź czas na zabawę i miłość. Tegoroczna Wigilia sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Pij ziołową herbatę, panuj nad nerwami.

Karta dnia: XVI Wieża
Napraw zepsute sprzęty, zrób gruntowne porządki, powyrzucaj niepotrzebne rzeczy. W święta unikaj rodzinnych sporów i stroń od kłótliwych członków rodziny.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zapewni nam udaną Wigilię. Sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

25.12.2022, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 08:13)
Księżyc w znaku Ryb sprawi, że będziemy życzliwi i otwarci na cudze potrzeby. Dobry czas na rodzinne spotkania, zawieranie zgody, rozmawianie o uczuciach i miłości. Boże Narodzenie sprzyja miłej atmosferze, pomoże rzeczowo dyskutować o wspólnych sprawach. Wieczór sprzyja sztuce i familijnej rozrywce. Zapraszaj gości, omawiaj wspólne plany, ciesz się Świętami.

Karta dnia: V Papież
Czeka cię wiele wzruszeń i rodzinnych wydarzeń, które przywrócą ci wiarę w ludzi i ich dobroć. Święta pozwolą ci przemyśleć wiele ważnych spraw.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja poważnym przemyśleniom, także na temat rodzinnych spraw. Skoncentrujemy się na ważnych zadaniach, ale nie ma co przesadzać z dodatkowymi obowiązkami.
Pozycje planet
19.12.2022-1.01.2023
Słońce 27 o 02´ Strzelca – 11 o 18´ Koziorożca
Księżyc 28 o 03´ Waga – 16 o 13´ Byka
Merkury 16 o 50′ – 23 o 05′ Koziorożca w retrogradacji
Wenus 11 o 05′ – 28 o 38′ Koziorożca
Mars 12 o 14′ – 08 o 54′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 52′ Ryb – 01 o 18′ Barana
Saturn 21 o 12′ – 22 o 31′ Wodnika
Uran 15 o 27´ – 15 o 07´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 43′ – 22 o 53′ Ryb
Pluton 27 o 16′ – 27 o 41′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.12 od g. 23.35 do 19.12 do g. 04.30
21.12 od g. 03.44 do g. 08.12
22.12 od g. 21.15 do 23.12 do g. 08.49
25.12 od g. 04.10 do g. 08.13
26.12 od g. 19.19 do 27.12 do g. 08.33
29.12 od g. 07.20 do g. 11.36
31.12 od g. 13.43 do g. 18.08
Udanego tygodnia i spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>