Horoskop tygodniowy 6-12.02.2023

Autorzy: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce w znaku Wodnika sprzyja zmianom, wprowadzaniu noworocznych postanowień w życie, ale i buntowaniu się wobec ograniczeń zawodowych czy partnerskich.

W poniedziałek 6.02 sekstyl Merkurego z Neptunem trochę cię zdezorientuje. Uważaj na tych, którzy prawią komplementy, a za plecami cię obgadują. Nie zaczynaj nowych spraw i nie angażuj się w nowe znajomości, dopóki nie wywiążesz się z obietnic.

W środę 8.02 sekstyl Wenus z Uranem radzi, byś był punktualny i zdyscyplinowany, nie bagatelizuj początkowych trudności. Wysyłaj ważne listy, wyjaśniaj wątpliwości i nie pozostawiaj niedomówień.

W piątek 10.02 koniunkcja Merkurego z Plutonem radzi nie zwlekać ze sprawami, które musimy załatwić, bo przy odrobinie szczęścia osiągniemy sukces. Możemy mieć więcej obowiązków i propozycji, które będą nas wybijać ze zwykłego rytmu dnia.

W sobotę 11.02 Merkury wchodzi do znaku Wodnika i sprawi, że zdobędziesz nowych przyjaciół i święty spokój. Zainteresuj się sąsiedzkimi sprawami, weź udział w osiedlowym zebraniu. Na pewno jest coś, co możesz zrobić dla innych.

6.02.2023, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 22.15)
Jedz więcej owoców, twój organizm potrzebuje witamin. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Mimo początku tygodnia zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Kupuj ubrania, inwestuj w nieruchomości.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto odpocząć, pobyć z bliskimi. Spacery czy randki będą udane.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

7.02.2023, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Księżyc nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale nie ma co ryzykować czy martwić się na zapas. Lepiej odpocząć, poczytać inspirujące książki i zebrać siły na jutro.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

8.02.2023, środa
Księżyc w znaku Panny
Wybierz się z wizytą, omów swoje pomysły z różnymi ciekawymi osobami. Będziemy zgodnie współdziałać z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. To dobry dzień, aby korzystać z pośrednictwa i porad. Udadzą się randki, zakupy i podróże. Pij więcej wody. Księżyc sprzyja udanym inwestycjom oraz zakupom.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

9.02.2023, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 09.48)
Możemy być nerwowi i za bardzo się spieszyć, a także o wszystko spierać się i rywalizować. Unikaj nagłych i ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Udadzą się podróże, zakupy i ważne zawodowe rozmowy, więc umawiajmy się na spotkania.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

10.02.2023, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne. W wolnym czasie lepiej zająć się nauką, hobby i sztuką. Pij soki warzywne i owocowe.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub ćwiczeniem jogi, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

11.02.2023, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 19.36)
Będziemy dzisiaj bardziej opiekuńczy i wyrozumiali, ale też skoncentrowani na rodzinnych i domowych sprawach. Zajmij się porządkami, gotowaniem, dbaniem o garderobę. Dobry dzień na randkę i zajęcia związane ze kulturą, sztuką i hobby. Zadbaj też o finanse, zakładaj konto lub lokaty. Merkury wkracza do znaku Wodnika i pomoże znaleźć ciekawe oferty wyjazdów w biurach podróży.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

12.02.2023, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Dziś wyjątkowy dzień dla par i zakochanych. Księżyc sprzyja towarzyskim wydarzeniom, namiętnym randkom i wspólnemu gotowaniu i świętowaniu. Staniemy ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi, warto będzie spotkać się z przyjaciółmi.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub spacer.

Karta dnia: III Cesarzowa
Towarzyskie spotkania sprawią tobie i innym wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Położenie planet:
Słońce 16 o 54´ – 23 o 59´ Wodnika
Księżyc 19 o 24´ Lwa – 15 o 49´ Skorpiona
Merkury 22 o 48′ Koziorożca – 02 o 07′ Wodnika
Wenus 12 o 17′ – 20 o 57′ Ryb
Mars 11 o 27′ – 13 o 25′ Bliźniąt
Jowisz 07 o 00′ – 08 o 25′ Barana
Saturn 26 o 26′ – 27 o 17′ Wodnika
Uran 15 o 01´ – 15 o 08´ Byka
Neptun 23 o 45′ – 23 o 59′ Ryb
Pluton 28 o 49′ – 29 o 02′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.02 od g. 15.17 do g. 22.15.
9.02 od g. 07.41 do g. 09.48.
11.02 od g. 17.42 do g. 19.36.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>