Nasze teksty w dodatku Claudii na 2008 r.

Właśnie ukazał się dodatek Claudii na 2008 r., w którym można przeczytać nasze teksty o tym, co przyniesie 2008 r., a także zagrać w grę przeznaczenia Wicca, którą opracowała Miłka. Zamieszczam fragment opisu roku 2008.

Claudia2008„Nadchodzi Rok Pieniędzy

Przed nami rok, w którym wszyscy będą się bogacić, a więc nie zwlekajmy i zabierzmy się do pracy – zalecają chińscy mistrzowie feng-shui. Warto skorzystać z ich rad, tym bardziej, że Chiny w tym roku będą bardzo modne!

Liczba Osiem w chińskiej numerologii jest liczbą powodzenia i bogactwa. Im więcej ósemek w dacie, tym lepszy dzień do robienia udanych interesów. Przed nami rok 2008, a więc zawierający w sobie cyfrę Osiem. Zabierz się więc za porządkowanie swoich finansów, a powodzenie samo zastuka do twoich drzwi. Nie przypadkowo Olimpiada w Pekinie rozpoczyna się 8.08.2008 o godzinie 8 wieczorem!

Na całym Wschodzie ósemka jest liczbą wyjątkową. Ośmiopłatkowy lotos to kwiat Wisznu, tyle szprych ma buddyjskie Koło Losu. Wymowa liczby osiem brzmi podobnie do wymowy słowa „rozwój, postęp” i kojarzy się ze słowem „bogacić się”. Liczba Dziewięć, wymawia się podobnie jak „długotrwałe” lub „wino”. Liczbę 518 Chińczycy odczytują jako „będzie mi się dobrze wiodło”, a 5189 oznacza „będzie mi się dobrze wiodło przez długi czas”. Liczba Sześć uważana jest za szczęśliwą, bo jej wymowa w języku mandaryńskim, oficjalnym języku Chin, jest podobna do „przepływać” i „wygładzać”. Otoczone w Europie złą sławą 666 w Chinach jest szczęśliwą liczbą, przynoszącą przypływ gotówki bo kombinacja ta oznacza „rzeczy przychodzą łatwo”. A jeśli od chińskiego adoratora otrzymasz sms z wiadomością „521” oznacza to „kocham cię”!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>