Słońce wkroczyło do znaku Strzelca 22.11.2007

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w czwartek, 22 listopada. Słońce wkroczyło w znak Strzelca. Rozpocznie się czas sprzyjający nauce, podróżom i układaniu ambitnych planów. Grudniowa, przedświąteczna krzątanina będzie w tym roku czasem nerwowym, ale jeśli tylko nie będziemy nadmiernie ambitni, to może być czasem udanym i radosnym.

Znak Strzelca w zodiaku symbolizuje odkrywanie nowych możliwości. Przedstawia nadzieję i entuzjazm, z jakimi podchodzimy do ciekawych spraw. Strzelec jest znakiem nauki, nadziei, ale też dobrej zabawy i dalekich podróży. Władająca nim planeta Jowisz sprzyja wykorzystywaniu życiowych szans i jest opiekunem osób, które działają dla dobra innych. W tym roku planeta Jowisz przez większą część astrologicznego miesiąca przebywa w swoim władztwie, czyli w znaku Strzelca. Dopiero 18.12 wkroczy w znak Koziorożca.

Horoskop ingresu Słońxa w znak Strzelca 22.11.2007

Pobyt Słońca w znaku Strzelca sprzyja filozoficznym debatom, dociekaniom i kojarzeniu odległych nieraz faktów. Będziemy optymistyczni i energiczni, a przeszkody będą nas motywować, zamiast zniechęcać. Miesiąc sprzyja dalekim podróżom, poznawaniu innych warunków i innych kultur. Będziemy chętniej dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi ludźmi. Instytucje, które zajmują się kulturą, wyższą edukacją, a także pomocą innym i religiami mogą liczyć na większe zainteresowanie ze strony zwykłych ludzi.

Opis wpływu planet i aury poszczególnych dni przeczytaj w Horoskopie na Słońce w znaku Strzelca 22.11-21.12.2007 napisany przez Miłkę Krogulską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>