Jak zorganizować wieczór andrzejkowy?

Jeśli nie wiesz, jak zorganizować jutrzejszy wieczór andrzejkowy, przeczytaj artykuł Mii Krogulskiej na Czary.pl:

Karta XVII Gwiazda z Tarota Klasycznego (The Classic Tarot)Według tradycji wróży się w Wigilię świętego Andrzeja Apostoła, czyli 29 listopada. Dzisiaj wiele osób uważa, że wróżyć można także w Dzień Świętego Andrzeja, czyli 30 listopada.

Dawniej wróżyły sobie panny, ale przecież nie ma żadnych przeszkód, aby o swoje miłosne losy i życiowe powodzenie pytały także mężatki i wdowy. Wróżby Andrzejkowe były wróżbami kobiecymi, panowie w tym czasie zajmowali się swoimi sprawami. I ta tradycja zmieniła się z biegiem lat, bo nawet w świat magii wkroczyło równouprawnienie.

Dzisiaj we wróżbach andrzejkowych chętnie biorą udział wszyscy, niezależnie od płci, wieku i stanu cywilnego.

Nie musisz wynajmować profesjonalnej wróżki, aby dobrze się tego wieczoru bawić. Zanim powitasz swoich gości, zrób listę wróżb do wykonania, a potem przygotuj wszystkie niezbędne magiczne przedmioty, aby uniknąć zamieszania.

Przed wróżbami wybierz się na krótki spacer i zerwij gałąź z drzewa wiśni. Włóż ją do wazonu i cierpliwie czekaj. Jeśli zakwitnie przed Bożym Narodzeniem, szczęście w miłości masz gwarantowane! Czytaj dalej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>