Miłosława Krogulska

Miłosława Krogulska, astrolog, tarocistka, wróżkaJestem astrologiem, tarocistką i dziennikarką. Praktycznie zaczęłam zajmować się astrologią już w latach 80-tych, a profesjonalnym astrologiem zostałam w 1995 r.

Jeśli chcesz abym zinterpretowała  Twój horoskop, opowiedziała jak wygląda Twoja sytuacja z punktu widzenia  astrologii, omówiła aktualne  wpływy planet, to umów się na spotkanie.
Oferuję horoskopy indywidualne i  partnerskie.  Pomagam w wyznaczaniu pomyślnych dat dla rozpoczęcia ważnych dla  Ciebie przedsięwzięć (ciąża – również  in vitro, inwestycje). Doradzę w wyborze korzystnego dla  Ciebie miejsca na świecie (mapa astrokartograficzna).  Jeśli chcesz, spojrzę dla Ciebie w karty Tarota.

Przyjmuję w Warszawie na Ochocie, możliwa jest też rozmowa przez komunikator  Skype. Zainteresowanych proszę o kontakt mkrogulska  (et) albireo.pl lub telefon  0 -600-218-588.

Od 2002 roku jestem członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, a od 2008 r. Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Razem z Izabelą Podlaską prowadzę Warszawską Szkołę Astrologii i firmę Albireo.  O astrologii piszę dla kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”  i „Tarocista”. Mieszkam w Warszawie. Strony: www.czary.pl, astroportal.pl, www.albireo.pl

Piszę książki na temat ezoteryki i astrologii:
Kalendarz Księżycowy
(współautorka Izabela Podlaska), wyd. Studio Astropsychologii Warszawa 2005 r., ISBN: 83-7377-199-9
Walentynkowe wróżby i zwyczaje (współautorka Izabela Podlaska), wyd. De Facto Warszawa 2006 r.
Sennik (współautorka Izabela Podlaska), wyd. Hachette Livre Warszawa 2009 r., ISBN: 978-83-7575-618-0
Przesądy (współautorka Izabela Podlaska), wyd. Świat Książki Warszawa 2009 r.

4 myśli nt. „Miłosława Krogulska

 1. jan kołodziejewski

  Miła Pani ! mam gorącą prośbę. moje szczęście ślubne 20 marca obchodzi 60 urodziny, chciałbym mieć jej charakterystykę astrologiczną związaną z tym dniem urodzin. Gdzie tego szukać , a może Pani dysponuje czymś takim i mogłaby mi pomóc. Byłbym bardzo zobowiązany. zamierzam na obiedzie urodzinowym dla rodziny wygłosić jakieś malutkie przemówienie, podparcie się astrologia uwiarygodniłoby moje wywody nad doskonałością mojej kochanej małżonki Lenusi zresztą.
  pozdrawiam ciepło, mimo zimy za oknem !!!!!

 2. Ewa

  Witam, dlaczego nie mogę odczytać horoskopu majowego /10-16maj/ nigdy nie miałam z tym problemów?

 3. alicja malachowski

  Witam mam na imie Alicja ,Iwona mieszkam w USA. dosc dlugo ale nie o to chcialam sie zapytac. Czy jes mozliwe zeby karty klamaly. Kilka miesiecy temu bylam u pani ,ktora wrozy ze zwyklej talii kart.Karty tak jak mi mowila sa po jej mamie. wywrozyla mi same pozytywne rzeczy. A w zeczywistosci wychodzi mi dokladnie odwrotnie. nie wiem co mam o tym sadzic. Myslicie ze to jakas ironia losu sama nie wiem
  pozdrawiam Iwona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>