Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Wagi na Słońce w Rybach od 19.2.2015 do 20.3.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpocznij i zwolnij

W lutym każda zodiakalna Waga marzy tylko o tym, aby choć na kilka dni zapaść w sen zimowy i dotrwać do wiosny. Niczym prawdziwy polarny niedźwiedź spać sobie w ciepłym legowisku – to wyzwanie, dla którego przemęczone Wagi gotowe będą w marcu błagać o kilka dni urlopu lub nawet lekarskiego zwolnienia. Odpoczywaj, póki możesz!

GŁÓWNE WYDARZENIA
Wagi w tym miesiącu mogą być przewrażliwione i marudne. Niełatwo będzie z tobą dyskutować. Bądź czujny i przewidujący, ale nie wyolbrzymiaj swoich problemów. Twoje krytyczne spojrzenie nie ominie także domu. Szare ściany i przykurzone obicia nagle zaczną cię denerwować. Nabierzesz ochoty, aby gruntownie posprzątać dom czy wreszcie uporządkować bałagan w szufladach i na pawlaczach. Zorientuj się, co wymaga naprawy, a co trzeba po prostu do domu kupić i nie oszczędzaj na własnej wygodzie. W marcu niektóre zaległe rodzinne sprawy znów będą wymagać twojej uwagi. Być może krewni poproszą cię o pomoc, a nawet trochę zdenerwują swoim narzekaniem i marudzeniem. Nie zostawiaj nikogo własnemu losowi i bądź bardziej wyrozumiały wobec ludzkich słabości. Nie oznacza to jednak, że powinieneś wszystkim ulegać i rozdawać za darmo to, na co sam musiałeś zapracować. Bądź systematyczny, logiczny i przewidujący. Wenus pozwoli ci tak podzielić pieniądze lub wspólne obowiązki, że wszyscy w rodzinie tylko na tym skorzystają.

 
SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej formie, ale w tym miesiącu będziesz bardzo krytyczny w stosunku do swojego wyglądu i zdrowia. Kwinkunks Słońca sprawi, że zaczniesz bacznie przyglądać się swojej diecie i trybowi życia. Kupisz kilka poradników i zaczniesz dyskutować ze znajomymi na temat lepszego stylu życia. Wykorzystaj wsparcie planet i już teraz zrób porządki wiosenne porządki nie tylko w domu, ale i w życiu! Pozbądź się złych nawyków i przyzwyczajeń, zacznij zdrowo jeść i regularnie ćwiczyć. Zmiany wprowadzaj stopniowo, a łatwiej będzie ci się do nich przyzwyczaić.

Od 20.02 opozycja Marsa sprawi, że możesz stać się bardziej nerwowy, a nawet podatny na przeziębienia i niedyspozycje. Uważaj, bo chore gardło może ci przeszkodzić w ważnej prezentacji lub delegacji. Nie siedź w przeciągu i nie pal papierosów za rogiem swojego sklepu lub biura. Odpoczywaj, spaceruj i nie myśl o kłopotach! Twoja psychiczna równowaga jest ważniejsza od codziennych spraw, musisz więc znaleźć czas, aby odpocząć i zająć się swoim hobby.

MIŁOŚĆ
W tym miesiącu nie będziesz zbyt romantyczny. Kwinkunks Słońca może nawet ostudzić twój miłosny temperament. Poczujesz, że nadszedł czas miłosnych rozliczeń. Krytycznym wzrokiem przyjrzysz się poczynaniom partnera i jasno określisz, czego pragniesz w związku. To dobry czas na poważne rozmowy i wiążące decyzje. Jednak nie bądź zbyt pesymistyczny i smutny, bo partner może boleśnie odczuć taki nagły spadek twojego zaangażowania! W pierwszej połowie marca poczujesz, że świat staje się lepszy. Planeta znajduje się w opozycji do twojego znaku, co sprzyja szczęśliwemu zakończeniu miłosnych waśni i sporów. Wykorzystaj dobry czas na pogłębienie relacji z partnerem i zawarcie korzystnych miłosnych sojuszy. Nowy podział obowiązków domowych lub negocjacje w sprawie wspólnego wyjazdu na pewno będą dla ciebie korzystne. Samotne Wagi mogą liczyć na duże szczęście w miłości, a nawet poznanie kogoś intrygującego w urzędzie lub pracy. Nieoficjalne kontakty i relacje teraz mają szanse przerodzić się w coś bardziej poważnego. Zrób więc przegląd swoich sympatii i wielbicieli. Niektórzy z nich na pewno warci są tego, aby zagościć w twoim sercu, a może i życiu na dłużej. Daj teraz szansę tym nieśmiałym przedstawicielom płci przeciwnej. Sam się zdziwisz, jak cię pozytywnie zaskoczą, kiedy tylko poznasz ich trochę bliżej.

PRACA I FINANSE
Zapowiada się niespokojny miesiąc. Bądź ostrożny i pilnuj swoich spraw. Zaniedbania i błędy mogą cię sporo kosztować, ale dzięki zapobiegliwości uda ci się przed nimi ustrzec. Kwinkunks Słońca wróży ci sporo nowych zajęć i dodatkowych obowiązków. Wcale nie będziesz z tego powodu zadowolony i zaczniesz rozmyślać, jak choć kilka zadań zrzucić na barki kogoś bardziej ambitnego. W lutym możesz bardziej niż zwykle zwlekać z podejmowaniem decyzji i być bardzo krytyczny wobec swoich współpracowników. Nie wdawaj się teraz w kłótnie i nie wypominaj innym, że czegoś nie robią lub nie potrafią. Twoje narzekanie i brak wiary w sukces może zniechęcić przychylne ci osoby. Zastanów się więc, zanim skrytykujesz czyjś pomysł. Wypowiedziane w tym miesiącu ostre słowa mogą ci zaszkodzić. Uważaj więc, co mówisz i robisz, bo sam nie wiesz, jak szybko rozchodzą się awantury i plotki. Niektórzy nie zapominają żadnych przykrości i mogą się kiedyś na tobie zemścić. Jeśli czujesz się przemęczony, to po 13.03 wykorzystaj kilka dni urlopu. Dobrymi współpracownikami okażą się teraz Panna i Koziorożec. Nie pozwól, aby Rak lub Skorpion sprowokował cię do awantury! Przedstawiciele tych dwóch znaków mogą realizować swoje plany twoim kosztem, bądź wobec nich uprzejmy, ale też bardziej niż zwykle ostrożny.

Poszukujący lepszej pracy podejmą kilka ważnych decyzji. Przestaniecie liczyć na znajomości i obietnice, przeredagujecie CV i energicznie zabierzecie się za poszukiwania ciekawych ofert. Marzec sprzyja szczęśliwym zbiegom okoliczności oraz przypadkowym spotkaniom z ważnymi osobami.

Wagi, które się uczą lub studiują, z wielką energią zajmą się poprawianiem stopni i przepisywaniem notatek. Miesiąc sprzyja sukcesom, choć powodzenie zależeć będzie od dobrego planu. Możesz bowiem wziąć na swoje barki tyle dodatkowych zadań, że nie wystarczy ci czasu na najważniejsze przedmioty. Nie bądź więc zbyt ambitny, a na wszystko wystarczy ci czasu. Po 13.03 dbaj o swoją opinię i dobre zachowanie!


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer