Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Merkury pomoże ci w pracy

Merkury sprzyja nauce, podróżom i interesom. Pamiętaj też o własnych potrzebach i zainteresowaniach, częściej odpoczywaj. Od tego, jak się czujesz, zależy powodzenie spraw, którymi się zajmujesz.

POZYCJE PLANET
Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku zodiaku. To sprawia, że możesz być mniej wyrozumiały dla ludzi, którzy z byle powodu zawracają ci głowę. Lepiej zajmij się swoim hobby lub nauką, bo koniunkcja Merkurego do twojego znaku sprawi, że będziesz spostrzegawczy i systematyczny. Kwinkunks Neptuna obudzi też twoją intuicję. Półsekstyle Jowisza i Saturna do 17.09 pomogą ci zadbać o dom i finanse. Sprawy zawodowe biec będą spokojnym rytmem, zaś nauka przyjdzie ci łatwo. Mars i Wenus w sekstylach do twojego znaku korzystnie wpłyną na twoje zdrowie, dodadzą ci sił. Kwadratura Plutona pomoże pozbyć się zaległości, a opozycja Urana podsunie dobre pomysły, jak bronić się przed wrogami.

MIŁOŚĆ
Merkury w koniunkcji do twojego znaku sprzyja randkom, a temperatura w twoim związku znów wzrośnie. Mów teraz szczerze o swoich uczuciach, recytuj na randce wiersze i nie wstydź się szaleć z miłości. Będziesz chciał we wszystkim partnerowi pomóc lub doradzić. Nie przesadź ze słodyczą i zaangażowaniem, bo jeśli zaczniesz wtrącać się w jego zawodowe sprawy, to przesadzisz. Zapytaj, co możesz zrobić, a jeśli nic ważnego nie jest potrzebne, to zajmij się umilaniem wolnego czasu. Zaplanuj weekendową wycieczkę, kup bilety na koncert lub do teatru. Weekendy sprzyjają odpoczynkowi we dwoje.

Samotne Wagi
dojdą do wniosku, że czas znaleźć kogoś poważnego. Flirt z kimś wesołym szybko poprawi ci humor, ale lepiej unikaj internetowych podrywaczy. Warto będzie bywać w towarzystwie i nawiązywać nowe znajomości, a także zakładać profile na portalach. Coś nowego może się teraz zacząć.

Wagi w związkach
poczują wielką zwyżkę miłosnej formy. Wenus pomoże wam załagodzić nieporozumienia, a Merkury nastawi optymistycznie do wszystkich wspólnych przedsięwzięć. Teraz myślcie o powiększeniu rodziny, zmianie mieszkania na lepsze. Jowisz pomaga budować prawdziwą zgodę i trwałe szczęście.

RODZINA I PRZYJACIELE

Merkury w koniunkcji do twojego znaku wyciągnie cię na towarzyskie spotkania. Mnóstwo tematów czeka, aż omówisz je z przyjaciółmi. Kilka nowych plotek także wstrząśnie spokojnym towarzyskim życiem. Ktoś znajdzie sobie do pary jakąś dziwną osobę lub porzuci kogoś, do kogo wszyscy się już przyzwyczaili. Twoje opinie będą dla wszystkich ważne, ale powstrzymaj się przed ratowaniem cudzych związków, bo nakręci się z tego jeszcze większa afera. Warto za to się ruszać i aktywnie odpoczywać, trochę zmiany w organizacji wolnego czasu dobrze wszystkim zrobi. Domowe sprawy też wymagać będą uwagi, a we wrześniu krewni mogą mieć do ciebie różne prośby. Nie zgadzaj się na propozycje, przez które ty stracisz, a ktoś skorzysta. Mów otwarcie, nie próbuj dyplomatycznych uników, bo potem trudno ci się będzie z niektórych obietnic wycofać.

PRACA

Zawodowe sprawy biec będą spokojnym rytmem, dlatego teraz zabierz się za różne rachunki i sprawozdania. Merkury w koniunkcji do twojego znaku pomoże ci uporządkować różne ważne dla ciebie sprawy. Będzie więcej dyskusji i spotkań z pracownikami z innych działów. Nie uciekaj jednak z pracy za wcześnie, bo szef może cię potrzebować. To także dobre dni, aby zapisywać się na szkolenia lub zaczynać kurs obcego języka. Inwestycja w siebie opłaci się bardziej niż cokolwiek innego. Na finanse też nie będziesz narzekać. Zakupy dla domu będą udane. Teraz szukaj mebli, zastawy stołowej i innych potrzebnych wam rzeczy.

Szukający lepszej pracy mają szansę znaleźć dobrą propozycję. Warto wysyłać oferty, nawet w miejsca, które wydają ci się poza waszym zasięgiem. Od 6.09 Wenus sprzyja znajdowaniu dobrej posady, ale musicie bardziej aktywnie działać. Postaraj się wykorzystać stare znajomości, ktoś z przyjaciół może ci teraz pomóc.

NAUKA
Bardzo dobry czas, aby się uczyć i zdobywać bardzo dobre oceny. Merkury ułatwi wam zapamiętywanie ważnych wiadomości oraz zdawanie egzaminów. Mimo tego nadal myślami będziecie jeszcze na wakacjach i trudno będzie was zmusić do siedzenia nad książkami.

ZDROWIE
Mars znajduje się w sekstylu do twojego znaku i sprawi, że staniesz się żwawszy i weselszy. Będziesz mniej odporny na widok łakoci i pysznych ciast. Ustaw sobie limit, bo inaczej zaczniesz szybko przybierać na wadze. Masz dobry czas, aby zacząć dietę lub oczyszczanie organizmu.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer