Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Wagi na Słońce w Skorpionie od 23.10.2014 do 22.11.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nie ryzykuj

Czeka cię spokojniejszy, ale udany miesiąc. Znajdziesz wreszcie czas, aby w spokoju przemyśleć wydarzenia, jakie miały miejsce w ostatnich tygodniach. Odróżnisz sprawy ważne od tych, którymi wcale nie warto się zajmować. Uporządkujesz swoje sprawy i znajdziesz dobre rozwiązanie problemów. Szczęście ci sprzyja, choć od ryzykownych spraw lepiej trzymać się z daleka.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Słońce w półskestylu do twojego znaku jest aspektem sprzyjającym, choć też odrobinę rozleniwiającym. Trudno będzie zmusić cię do robienia rzeczy, na jakie nie masz ochoty. Staniesz się bardziej niezależny i uparty w swoich poglądach. Zapragniesz odrobiny samotności i spokoju, a wszystkie zadania wykonasz w spokojnym, własnym rytmie. Ludzie, którzy cię poganiali lub stresowali przestaną mieć na ciebie aż tak duży wpływ. Twoje spostrzeżenia i odkrycia będą bardzo głębokie, a decyzje, jakie podejmiesz wydadzą się wszystkim nieodwołalne.

Jest to dobry czas, aby uporządkować swoje sprawy finansowe. Odzyskaj to, co ludzie są ci winni i zastanów się, jak mógłbyś spłacić własne długi. Pieniądze i spokój, jaki dają, będzie teraz prawdziwym celem twoich działań. Możliwe są też większe zakupy, związane z domem lub inwestycjami. Jeśli starasz się o pożyczkę w banku, to zdołasz wynegocjować korzystne oprogramowanie. Sprzyja ci też szczęście w transakcjach na Allegro czy innych tego typu serwisach. Nie bierz jednak na siebie zbyt wielu obowiązków, bo długie jesienne wieczory sprzyjają odpoczynkowi i dobrej lekturze. Twoje zainteresowanie sztuką i muzyką wzrośnie, chętnie obejrzysz kilka starych filmów lub wzruszysz się na koncercie idola sprzed lat. 

 
SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej formie, choć możesz czuć się bardziej senny i spokojny niż w poprzednich miesiącach. Na długie spacery czy forsowne ćwiczenia trudno będzie cię namówić. Wygodny fotel i ciepły kocyk staną się ulubionym środowiskiem, w jakim jesienią zapragniesz przebywać. Miesiąc sprzyja odkrywaniu ciekawych diet i gotowaniu egzotycznych potraw. Twój smak bardzo się wyostrzy, a dla realizacji swoich zachcianek zdolny będziesz jechać na drugi kraniec miasta. Choć zaproszeń i propozycji od przyjaciół nie powinno ci zabraknąć, to możesz unikać głośnych imprez. Cisza, spokój i możliwość rozmowy na filozoficzne tematy spodoba ci się bardziej, niż tańce do białego rana. Kwadratura Marsa może sprawić, że w listopadzie będziesz bardziej podatny na przeziębienia. Nie siadaj więc w przeciągu i na wszelki wypadek łykaj witaminy i preparaty wzmacniające.

MIŁOŚĆ
Planety sprzyjają romantycznej miłości, ale nie licz na szalone przygody. Staniesz się za to bardzo serdeczny i uczynny. Chętnie pospieszysz z pomocą cierpiącym przyjaciołom. Będziesz leczyć złamane serca i martwić się losem nieszczęśliwie rozdzielonych kochanków. Nie bierz tylko na siebie zbyt wiele i bądź delikatny, bo twoje dobre intencje mogą zostać źle zrozumiane! Pamiętaj, że gdzie dwoje się kłóci, tam na pośrednikach się skupi! Mars i Wenus sprzyjają twoim miłosnym planom.

Samotne Wagi:
do 15.11 skupicie się na znajomościach zawartych w poprzednich miesiącach. Półsekstyl Wenus wróży też spotkanie lub rozmowę z kimś, kto był dla was ważny bardzo w przeszłości. Na największe powodzenie możecie liczyć od 15.11, kiedy Wenus tworzyć będzie sekstyl do waszego znaku. Możecie poznać kogoś interesującego w podróży lub nawet sklepie.

Wagi w stałych związkach
mają przed sobą spokojniejszy miesiąc. Planety sprzyjają wspólnym rozrywkom i rodzinnym sprawom. Trudne sprawy omawiajcie po 16.11. Po tej dacie w waszym związku zapanuje więcej ciepła i harmonii. Imprezy i rodzinne spotkania, jakie tej jesieni urządzicie będą udane.

PRACA I FINANSE
Półsekstyl Słońca sprawi, że zacznie ci bardziej niż w poprzednich miesiącach zależeć na pieniądzach. Nie pochwały i uznanie, a premia będzie motorem twoich zawodowych działań. W przypadku sporu lub dyskusji okażesz się teraz zasadniczy i nieprzejednany. Zażądasz, aby każdy robił coś pożytecznego i będziesz oczekiwać wymiernych efektów. Być może niektóre z ważnych zadań dotyczyć będą różnych zaległych spraw i złożonych dawniej obietnic, o których teraz wszyscy sobie przypomną. Ty jednak nie będziesz chciał się spieszyć i w miarę swoich możliwości będziesz unikać trudnych spraw i decyzji.
Najlepsze dni, aby spotykać się z ludźmi i przekonywać ich do twoich planów nadejdą w listopadzie. Wtedy możesz liczyć na dobre wiadomości, a nawet wyjaśnienie spraw, jakie nie udały się w poprzednich miesiącach. Koniunkcja Merkurego do 8.11 sprzyja też udziałowi w szkoleniach lub służbowych wyjazdach. Wiadomości, jakie teraz zdobędziesz przydadzą się kiedy zapragniesz starać się o awans lub premię. Po 9.11 unikaj otwartych sporów z kimś, kto zazdrości ci powodzenia. Osoby, które cię cenią i szanują i tak staną po twojej stronie.

Poszukujący lepszej pracy będą dyskutować na temat swoich możliwości i zdolności. Do aktywnego działania trudno będzie się wam zebrać. Kilka ofert wyda się wam ciekawych, ale propozycje finansowe mogą wam nie odpowiadać. Starajcie się rozmawiać i negocjować, bo macie szansę wywrzeć korzystne wrażenie na przyszłym pracodawcy.

Wagi, które się uczą lub studiują, mają przed sobą spokojny miesiąc. Wielkie sukcesy pozostawicie dla innych znaków zodiaku, a sami zajmiecie się tylko tym, co absolutnie niezbędne. Do 8.11 sprzyja wam Merkury, który pomoże w zdobywaniu dobrych ocen. Praca, jaką wykonywaliście w poprzednich miesiącach, teraz zacznie się opłacić. W listopadzie nauka nie będzie waszym hobby. Pokusa beztroskiego popołudnia okaże się silniejsza niż wizja szóstek i publicznych pochwał. Nie dopuście tylko do zaległości, a nikt nie będzie miał wam za złe chwilowego spadku edukacyjnej ciekawości.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer