9 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Wadze od 23.9.2015 do 22.10.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszystkiego najlepszego!

Przez cały rok czekałeś, aż Słońce wkroczy w twój znak zodiaku. Teraz urządź wspaniałe urodziny, a potem śmiało realizuj swoje plany, rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość.

Główne wydarzenia
Przez ten zodiakalny miesiąc poszukiwać będziesz nowych wrażeń i silnych emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet zaczną cię trochę irytować. We wszystkich dziedzinach życia twoim największym atutem będą teraz nowe i odkrywcze pomysły, bo wspierają cię Słońce i Merkury, które znajdują się w twoim znaku. Niektóre z nich będą dość ryzykowne i nie od razu spodobają się innym! Nie rezygnuj jednak zbyt łatwo z tego, co ci przyjdzie do głowy! Nie odkładaj ważnych spraw na później i szczerze rozmawiaj o swoich planach. Sukces jednak zależeć będzie także od twojej wiary w siebie i wytrwałości. Jeśli zainteresujesz się nowymi dziedzinami wiedzy, zainwestujesz w swoje umiejętności i nie będziesz obawiał się wytrwałej pracy, to możesz dzięki temu jeszcze tej jesieni zyskać o wiele więcej, niż się sam spodziewałeś!

Samopoczucie
Jesień sprzyja dbaniu o zdrowie i kondycję. Korzystne koniunkcje Słońca i Merkurego sprawią, że poczujesz radość i ożywienie. Jeśli cierpisz z powodu różnych dolegliwości, to teraz poczujesz się lepiej. Nie zaniedbuj jednak ważnych badań i wizyt lekarskich, bo czas sprzyja udanym kuracjom. Po 9.10 warto zająć się kondycją, częściej chodzić na basen, spacerować i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. W październiku Wenus sprzyja udanym zakupom, a także dbaniu o urodę. Zadbaj o siebie i nie oszczędzaj teraz na kosmetykach i ubraniach.

Miłość
Możesz mieć trochę miłosnych rozterek i wątpliwości, ale Wenus do 7.10 doda ci odwagi i uroku. Staniesz się wesoły i optymistyczny, a także bardziej niż zwykle wyrozumiały wobec cudzych wad. Ciekawe propozycje wyjazdów lub spotkań sypać się będą jak z rękawa, nie przegap ich i spędź czas naprawdę miło.

Samotne Wagi
we wrześniu będą w doskonałym nastroju. Pociągać cię będą niecodzienne znajomości i zabawne sytuacje. Twoje zachowania i poglądy mogą być bardzo zaskakujące. Kto sądził, że zdążył poznać cię na wylot , ten może się teraz zdziwić! Szczęście w miłości wyjątkowo ci sprzyja. Poznane teraz osoby zagoszczą w twoim sercu na dłużej. Bądź czujny podczas pełni i zaćmienia Księżyca 27-28.09 oraz podczas nowiu 12-13.10, bo wtedy twój miłosny los może się odmienić.

Wagi w stałych związkach
zapragną spędzić więcej czasu tylko we dwoje. Domowe i zawodowe obowiązki zejdą na drugi plan. Wykorzystaj ten czas, aby ożywić i ubarwić swój związek. Zorganizujcie wspólne rozrywki lub wybierzcie się gdzieś bez narzekających przyjaciół. Nie ulegaj negatywnym emocjom  podczas pełni i zaćmienia Księżyca 27-28.09.

RODZINA I PRZYJACIELE
W rodzinnych sprawach zapowiada się ożywienie, a nawet kilka sensacyjnych wiadomości. Czeka cię ważnych rozmów, a nawet podsumowań różnych sukcesów i niedokończonych planów. Merkury sprzyja także załatwianiu rodzinnych spraw w urzędach lub administracji, gdzie będziesz bronić waszych interesów, a wygrasz dzięki odwadze i sile charakteru. Miesiąc sprzyja też upiększaniu domu. Słońce pomoże ci rozwinąć różne artystyczne talenty. Zaczniesz malować, projektować, dobierzesz idealne kolory. Twoje rady przydadzą się także przyjaciołom, którzy wybierają się na większe zakupy. Jako osobisty stylista spodziewaj się wielu komplementów i podziękowań.

Kariera i pieniądze
Koniunkcja Słońca może ci bardzo pomóc w sprawach zawodowych. Będziesz miał mniej wątpliwości i uda ci się wyzwolić spod wpływu osoby, która krytykowała twoje pomysły i podcinała ci skrzydła. Po 9.10 odniesiesz znaczną korzyść także dzięki swoim starym znajomościom lub też zupełnie niespodziewanie pomogą ci przyjaciele. Zadbaj o dobre relacje ze współpracownikami. W kontaktach z ludźmi będziesz bezpośredni i szczery. Twoje opinie mogą być trochę zaskakujące dla osób, którym dotychczas tylko posłusznie przytakiwałeś.

Październik sprzyjać będzie  także zdobywaniu ciekawych umiejętności, a także rozpoczynaniu służbowych podróży i szkoleń. Dbaj o swoje pieniądze, bo w październiku Wenus sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki: upomnij się o premię, korzystnie zainwestuj posiadane środki.

Poszukujący lepszej pracy
powinni starać się ze wszystkich sił. Możesz wygrać w konkursie lub po prostu spodobać się bardzo ważnej osobie. Miesiąc sprzyja również doskonałym pomysłom na własny biznes.

Wagi, które się uczą lub studiują,
mają teraz szansę zdobyć dobre oceny i dobrą opinię u nauczycieli. Miesiąc sprzyja ambitnym planom i projektom, które spodobają się najsurowszym profesorom. We wrześniu możecie jednak nie mieć ochoty do nauki. Dopiero w październiku poczujecie wielki przypływ ambicji!

ZDROWIE
Zwolnij tempa i trochę odpocznij, a nie tylko pracuj i troszcz się o innych. Koniunkcja Słońca pomoże ci szybko regenerować siły i dbać o urodę. Nie oszczędzaj na tym, co jest ci potrzebne. Warto iść do fryzjera, kosmetyczki, ale także do protetyka lub dentysty.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 23.09 – 30.09
Słońce sprawia, że masz teraz najwięcej energii z całego zodiaku. Ucz się, pracuj, układaj plany zawodowej ekspansji. To, co teraz zaczniesz, przyniesie ci radość i pieniądze.

URODZENI 1.10 – 10.10
Przeszkody na twojej drodze okażą się łatwe do pokonania, dlatego nie rezygnuj ze swoich zamierzeń. Jeśli ktoś marudzi i stara się zniechęcić cię do działania, po prostu przestań się go słuchać.

URODZENI 11.10 – 22.10
Zapowiada się zakręcony miesiąc, pełen zmian i nowych propozycji. Merkury będzie dbać o twoje zadowolenie i sukcesy. Przyniesie ci nowe, ciekawe znajomości.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer