Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Lwie od 23.7.2015 do 22.8.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe znajomości

Przed tobą miesiąc pełen niespodzianek. Sekstyl Słońca sprawi, że poczujesz przypływ sił i chętnie zajmiesz się prywatnymi sprawami, na które zwykle brakuje ci czasu. Kwadratura Marsa (do 8.08) i sekstyl Jowisza (do 10.08) sprzyja wakacyjnym podróżom oraz zawieraniu nowych znajomości.

Główne wydarzenia
Zapowiada się czas pełen towarzyskich imprez i innych atrakcji. Przyjaciele przypomną sobie o rozrywkach i nie uda ci się odmówić ich zaproszeniom. Przygotuj się na ciekawe dyskusje, wspólne wycieczki i niezwykłe odkrycia intelektualne. W sierpniu staniesz się spokojniejszy i o wiele bardziej wyrozumiały. Zarezerwuj wtedy czas na własne hobby, poczytaj dla przyjemności i choć przez jeden wakacyjny miesiąc nie myśl o pracy i zaległościach w domowych obowiązkach. Wenus od 1.08 sprzyja wszystkim Wagom, które zajmują się działalnością artystyczną. Na wielki przypływ twórczego natchnienia mogą liczyć Wagi poeci, muzycy i graficy.

Samopoczucie
Będziesz w dobrym nastroju, o ile nie wplączesz się w cudze konflikty. W sierpniu możesz zdenerwować się na postępowanie przyjaciół lub współpracowników. Nie zmienisz ludzkich charakterów, pozostaw więc sprawy własnemu biegowi. Dzięki cierpliwości uda ci się wyjaśnić nieporozumienia i od razu poczujesz się lepiej. Choć sił i energii ci nie zabraknie, to czas wakacji nie sprzyja wielkim remontom, porządkom i innym pracom, które wymagają cierpliwości. Zanim zabierzesz się za nowe obowiązki zastanów się, czy dasz teraz radę doprowadzić prace do końca. Będziesz świetnym kierownikiem, ale twoje pomysły zmieniać się będą z minuty na minutę. Udadzą się za to wakacyjne wyjazdy, najlepiej w miejsca niezwykłe i mało uczęszczane przez rzesze turystów. Podczas wycieczek pozwól sobie na więcej swobody. Nie licz, że od rana do nocy biegać w równym rytmie będziesz za przewodnikiem. Zbuntujesz się i szybko ułożysz własną, niepowtarzalną trasę.

Miłość
Letnie wieczory sprzyjają romantycznym spotkaniom. Wenus w lipcu utworzy kwadraturę do twojego znaku i zapewni ci powodzenie w miłości. Nie będziesz miał nic przeciwko flirtom i wakacyjnym znajomościom. Nie obiecuj jednak za wiele, nie planuj i nie bądź zazdrosny. Sekstyl Wenus od 1.08 sprzyja  nowym związkom, łagodzeniu konfliktów i rozkwitowi romantycznych uczuć w stałych związkach. Przestaniesz narzekać na nudę i samotność.

Samotne Wagi
będą w romansowym nastroju. Jednak pod koniec lipca i na początku sierpnia Merkury przyniesie ci trochę nieporozumień, a nawet zapowiada kłótnię z kimś, kto nie spełnia twoich oczekiwań. Na szczęście inne planety wynagrodzą ci wszystkie przykrości. Korzystne aspekty sprzyjają nowym znajomościom. Związki, jakie rozpoczniesz lub umocnisz w tym roku mają szansę przetrwać.

Wagi w stałych związkach
mogą być o kogoś zazdrosne lub same dawać powody do małżeńskich dyskusji. Rób to, co uważasz za stosowne i domagaj się, aby twoje prośby były respektowane. W drugiej połowie sierpnia staniesz się bardziej serdeczny i wyrozumiały. Planety wyjątkowo sprzyjają wyjazdom i wspólnym rozrywkom.

Kariera i pieniądze
Zapowiada się spokojniejszy czas, choć lepiej nie powierzaj swoich obowiązków niedoświadczonym osobom. Lepiej mieć zaległości, niż potem tłumaczyć się przed szefem. Od 1.08 sekstyl Merkurego przestrzega przed plotkami i skutkami słownych potyczek. Jeśli jednak chcesz zdecydowanie pozbyć się ze swojego otoczenia kogoś, kto cię irytuje, to nie zwlekaj! Radykalne i niepopularne decyzje będą trudne, ale okażą się możliwe do podjęcia. Sierpień wakacji szczególnie sprzyja sukcesom finansowym, jednak po 16.08 pilnuj swoich pieniędzy. Sekstyl Wenus i Jowisza do 10.08 Merkurego przypomną ci o starych zobowiązaniach i różnych płatnościach, które niestety nie mogą dłużej czekać.

Poszukujący lepszej pracy
powinni szukać ogłoszeń przez internet i poprzez wiadomości od przyjaciół. Ktoś znajomy może ułatwić ci zawarcie korzystnej znajomości. Sekstyl Słońca sprzyja szybkim propozycjom, ale po 8.08 postaraj się dokładnie omawiać każde nowe zobowiązanie. Kwadratura Marsa do 8.08 przestrzega przed ufaniem komuś, kto obiecuje wiele, ale nie chce przedstawić poważnej umowy. Potraktuj poważnie wszystkie oferty, które dostaniesz do 10.08, kiedy Jowisz działa sekstylem na twój znak, to może być życiowa okazja!


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer