Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Wagi na Słońce w Baranie od 20.3.2015 do 19.4.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dużo wydarzeń towarzyskich

Tej wiosny nie będziesz się nudzić. Nie zabraknie nowych wydarzeń towarzyskich i zawodowych, ale i tak miłość okaże się najważniejsza. Marcowa pogoda nie popsuje ci humoru, a zbliżające się święta dodadzą ochoty do życia.

Główne wydarzenia
Zapowiada się miesiąc pełen niespodzianek i okazji do zabawy. Opozycje Słońca, Marsa, Urana i Merkurego (od 31.03) dodadzą ci skrzydeł. Niestety, na domowe porządki zupełnie nie będziesz miał czasu. Świąteczne przysmaki zamów w dobrej garmażerii i cukierni, bo inaczej rodzina obrazi się za pustki na wielkanocnym stole. Mimo niechęci do obowiązków dobry humor cię nie opuści. Być może czeka cię dłuższa wizyta krewnych lub przyjaciół z daleka. Nie będziesz umiał odmówić ludziom pomocy, nawet jeśli zmusi cię to do zmiany własnych planów. Aby uniknąć konfliktów weź pod uwagę zdanie bliskich. Przede wszystkim nie udzielaj pożyczek bez rady osób, które mają prawo wiedzieć, co dzieje się z waszym wspólnym budżetem.

Samopoczucie

Dobry humor cię nie opuści, ale twój nastrój może teraz zależeć od tego, czy czujesz się lubiany i potrzebny innym ludziom. Nie poświęcaj się dla ludzi, którzy nie są tego warci! O twoją urodę zadba planeta Wenus, która d przebywa w opozycji do twojego znaku zodiaku. Mars, ktory do 30.03 przebywa w opozycji, pomoże ci za to w uprawianiu sportu i sprawi, że nie będziesz narzekać i szybko się męczyć. Jednak po 31.03 powinieneś o siebie zadbać. Mars znajdzie się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku. Możesz zacząć spieszyć się i denerwować nawet bez powodu. Zrób dobry plan wielkanocnych przygotowań, bo inaczej wpadniesz w panikę! Warto zastanowić się nad wyjazdem. Merkury od 31.03 znajdzie się w opozycji do twojego znaku, co często przynosi zaproszenie do podróży.

Miłość
Od nadmiaru emocji może zakręcić ci się w głowie. Bądź jednak ostrożny i nie rzucaj wszystkiego z powodu internetowej randki. Nawet najbardziej niewinny uśmiech, jaki komuś przypadkowo prześlesz, może złamać niewinne serce i stać się początkiem niezwykłej miłosnej historii. Twoje sprawy i uczucia okażą się przy tym niezwykle interesujące dla otoczenia, a nawet staną się przedmiotem wielu ożywionych dyskusji. Nie licz, że uda ci się cokolwiek ukryć przed wścibskimi znajomymi i przyjaciółmi! Najlepiej nie tłumacz się zbytnio, bo i tak niczego ludziom nie wyjaśnisz. Być może ci, którzy cię krytykują, w skrytości ducha narzekają na nudę i po prostu bardzo ci zazdroszczą.W kwietniu staniesz się spokojniejszy i mniej odważny w miłości. Czas bardziej sprzyja namiętnym romansom niż delikatnym flirtom. Być może wyjdą też na jaw miłosne tajemnice i sekrety z przeszłości.

Samotne Wagi będą w doskonałym nastroju. Planety sprzyjają nowym znajomościom i bardzo obiecującym randkom. Także zmiany w wyglądzie, na jakiej tej wiosny się zdecydujecie, będą się wszystkim podobać. Powodzenie sprzyja wam najbardziej od 11.04, kiedy Wenus ustawi się w trygonie do twojego znaku.

Wagi w stałych związkach mogą teraz liczyć na niezwykłe ożywienie uczuć. Nie dajcie jednak partnerowi powodów do zazdrości, bo niewinny flirt ze starym znajomym może stać się powodem niepotrzebnej dyskusji. Może to być także czas ważnych decyzji rodzinnych i urzędowych. Wagi, które dotychczas nie mogły się zdecydować na ślub, być może teraz ochoczo wykrzykną tak! Jeśli jednak jesteś w związku, który przeżywa kryzys, to spróbuj szczerze porozmawiać z partnerem. To dobry czas, aby poprosić przyjaciół o mediację lub pomoc. Związki, które okazały się niewypałem, po 11.04 mogą dość niespodziewanie się zakończyć, co niektórym Wagom zamiast łez przyniesie ulgę.

Kariera i pieniądze

Możesz teraz liczyć na bardzo szczęśliwe zbiegi okoliczności. Choć w tym miesiącu nie będziesz miał głowy do nudnych obowiązków i szczegółów, to postaraj się osobiście pilnować najważniejszych spraw. Masz szansę zawrzeć korzystne umowy i znajomości, które bardzo przydadzą ci się w przyszłości. Doceń nawet te propozycje, które z pozoru wydają się trudne i mało atrakcyjne. Być może kryją w sobie coś, co pozwoli ci rozwinąć własne umiejętności.  Opozycja Merkurego od 31.03 dobrze wróży poważnym projektom, negocjacjom i zadaniom, które wymagają zgodnej współpracy z innymi ludźmi.Po 11.04 trygon Wenus pomoże ci w sprawach finansowych. Także po Wielkanocy powodzenie cię nie opuści.

Poszukujący lepszej pracy mogą w tym miesiącu liczyć na swoje znajomości. Opozycja Słońca sprawi, że możecie spotkać znajomych w najmniej oczekiwanym miejscu. Z tego powodu warto osobiście odwiedzać pracodawców. Możecie też liczyć na powodzenie podczas rozmów kwalifikacyjnych. Po Wielkanocy bądźcie ostrożniejsi i zwracajcie większą uwagę na swoje zachowanie. Zbyt wiele żartów, spóźnienie lub nieodpowiedni ubiór mogą nie wyjść wam na dobre.

 


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer