Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Wagi na Słońce w Lwie od 22.7.2014 do 22.8.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przyjaźń i zabawa

Zapowiada się udany miesiąc. Możesz liczyć na wsparcie przyjaciół i pozytywne niespodzianki. Będziesz miał mnóstwo ciekawych pomysłów, a okazje do ich realizacji sypać się będą jak z rękawa. Zastanów się, czego pragniesz i zrób wszystko, co tylko jest w twojej mocy, aby to zrobić lub zdobyć.

TWOJE TRANZYTY

Słońce przebywa w znaku Lwa, a więc znajdzie się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że poczujesz przypływ energii. Na wiele starych, irytujących spraw popatrzysz z większym optymizmem. Przestaniesz się przejmować tym, co wydarzyło się w przeszłości. Będziesz bardziej niezależny i nastawiony na realizację swoich własnych celów. Właśnie dzięki takiej postawie szczęście będzie ci sprzyjać.
 
Wenus do 11.08 znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku, a więc będziesz zastanawiać się co jest dobre dla ciebie, a co robisz z powodu próśb innych ludzi. W uczuciach staniesz się bardziej wymagający i zmienny. Nie pozwolisz wykorzystywać swojego dobrego serca i zaczniesz domagać się rewanżu za wyrządzone innym uprzejmości. W pracy taka postawa sprzyja zdobywaniu większego szacunku i większej gotówki, dlatego walcz teraz o podwyżkę. Od 12.08 Wenus utworzy sekstyl do twojego znaku, a to sprzyja miłości i dobrej zabawie. Warto wyjechać, cieszyć się życiem i odpocząć od stresów. Po 15.08 uważaj jednak na plotki i towarzyskie nieporozumienia.
 
Merkury w kwadraturze do 30.07 sprzyja załatwianiu spraw zawodowych i finansowych. 31.07 znajdzie się w sekstylu do twojego znaku i będzie sprzyjać nauce, wyjazdom i nawiązywaniu ciekawych znajomości. 15.08 Merkury wkroczy do znaku Panny. Unikaj ryzykownych interesów, nie angażuj się w cudze sprawy. Lepiej zająć się porządkami, nadrabianiem zaległości lub po prostu wyjechać na wakacje.
 
Mars znajduje się półsekstylu i nie wpływa znacząco na twój znak.
 
Jowisz znalazł się w znaku Lwa i sprzyja poprawie stanu twoich finansów.
 
Saturn przebywa w półsekstylu i nie wpływa znacząco na twój znak.
 
Uran znajduje się w znaku Barana w opozycji do twojego znaku zodiaku. Dlatego Wagi poczują, że muszą zrobić w swoim życiu trochę wiosennych porządków. Te z II dekady znaku mogą być bardzo nerwowe i nagle przestaną słuchać się partnera, szefa lub rodziców. Zapragniecie być wolni i samodzielni.
 
Neptun znajduje się w znaku Ryb, skąd nie wywiera poważniejszego wpływu na twoje sprawy.
 
Pluton znajduje się w znaku Koziorożca i tworzy aspekt kwadratury do twojego znaku. Wagi, które urodziły się w II dekadzie znaku, mogą pod jego wpływem porządkować swoje życie i zmieniać je w takim kierunku, który im odpowiada. Nie wszystkim w waszym otoczeniu się to spodoba, bo Pluton uczy niezależności i odwagi w głoszeniu własnych poglądów.
 
SAMOPOCZUCIE
Będziecie w dobrych humorach, a Wenus pomoże wam odpocząć i zadbać o zdrowie. Korzystne aspekty planet sprzyjają uprawianiu sportu i poprawie kondycji. Warto teraz poznawać nowe dziedziny sportu, więcej się ruszać i gubić zbędne kilogramy. Jednak po 15.08 Merkury może sprawić, że niektórzy ludzie znów zaczną cię denerwować. Dbaj o zdrowie i unikaj ryzykownych dziedzin sportu, bo możesz być rozkojarzony, a to grozi kontuzjami.

MIŁOŚĆ
Do 11.08 Wenus znajduje się w kwadraturze do twojego znaku, a więc w miłości staniesz się radykalny i bardziej wymagający. Postępuj tak, jak tobie jest wygodnie, ale nie zwierzaj się i uważaj na plotki. Od 12.08 powodzenie bardzo ci sprzyja, bo Wenus znajdzie się w sekstylu do twojego znaku. Podczas pełni 10.08 możliwe zamieszanie w uczuciach, nie słuchaj plotek i nie daj się wciągnąć w intrygi.
 
Samotne Wagi będą się dobrze bawić i wszędzie, gdzie się pojawią skupią na sobie uwagę płci przeciwnej. Jest to jednak bardziej czas wakacyjnej zabawy i relaksu, niż szukaniu kogoś na długoletni związek.
 
Wagi w związkach będą w dobrych humorach. Czeka udany miesiąc, jeśli tylko nie dadzą partnerowi powodu do zazdrości swoim swobodnym zachowaniem. Pamiętajcie, że od 15.08 na waszą niekorzyść działa Merkury. Uwaga na biurowe romanse i flirty, możliwe nieporozumienia i różne pokusy.

PRACA I FINANSE
To miesiąc zapowiada się jako pasmo ciekawych wydarzeń, z których trzeba będzie wyciągnąć wnioski. Możecie jednak nie mieć czasu na przemyślenia i spokojne rozważenie każdej sprawy. Na początku sierpnia kontrolujcie ilość zaległości i nie obiecujcie niczego na wyrost.
 
Szukający lepszej pracy mają dobry czas, bo sekstyl Wenus od 12.08 otworzy przed nimi nowe perspektywy. Zastanówcie się nad zmianą branży, poszukajcie czegoś nowego, a szczęście będzie wam sprzyjać.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer