Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Wagi na Słońce w Strzelcu od 22.11.2014 do 21.12.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odnawiaj stare znajomości

Jesienne słoty nie zdołają popsuć ci humoru. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen dobrych chęci i woli do życia. Szkolenia, krótkie podróże i niezobowiązujące ploteczki przyniosą ci więcej korzyści, niż sądzisz. Koniec roku sprzyja też spotkaniom z ludźmi, których dawno nie widziałeś.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Wydarzenia przyspieszą swój bieg, postaraj się więc pilnować wszystkich terminów i zobowiązań. Przypomną sobie o tobie różne ważne osoby, a być może ktoś powierzy ci ważne i delikatne zadanie. Będziesz rozszyfrowywać pomysły konkurencji lub wpadniesz na trop większej afery. Nie zawiedź ludzi, którzy ci zaufali, a sprawy potoczą się w dobrym kierunku. Nie wstydź się też prosić o naukę i radę, szczególnie jeśli znasz różne mądre i wpływowe osoby. Jako mikołajkowy prezent kup sobie książkę, o której od dawna marzyłeś. Wenus do 9.12 znajduje się w trygonie do twojego znaku. Zapowiada to duże wydatki, ale i ciekawe zaproszenie i udane świąteczne zakupy. Będziesz w dobrym nastroju, a przedświąteczne przygotowania w tym roku nie powinny cię zmęczyć.

 
SAMOPOCZUCIE
Korzystny wpływ planet sprawi, że będziesz w dobrej formie. Ominie cię jesienna grypa, ale powinieneś zadbać o właściwą dietę. Wiele zajęć i ciekawych propozycji sprawi, że możesz nie mieć zbyt wiele czasu na ćwiczenia czy porządne posiłki. W tym miesiącu ważne jest, abyś otoczył się sympatycznymi osobami. W towarzystwie ludzi, którzy narzekają i mają do wszystkich pretensje szybko poczujesz, jak ubywa ci energii. Postaraj się pięknie wyglądać i nie opowiadaj znajomym o swoich dolegliwościach zdrowotnych. Po 5.12 Mars znajdzie się w trygonie do twojego znaku łatwiej zrealizujesz swoje ambitne pomysły.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się udany miesiąc, choć wiele ciekawych obowiązków sprawi, że na romantyczne wzdychania zabraknie ci czasu. Zawodowe sprawy zaprzątać będą twoją uwagę nawet podczas romantycznej kolacji. W grudniu zapragniesz więcej czułości i miłości. Będziesz serdeczny i wyrozumiały, co sprzyja sukcesom w życiu uczuciowym.

Samotne Wagi
mogą nawiązać ekscytujący flirt z kimś, kogo spotkają w swojej pracy. Do towarzystwa wybieraj te osoby, z którymi masz o czym porozmawiać. Wspólne zainteresowania i ciekawa dyskusja będzie dla ciebie ważniejsza od wyglądu czy pieniędzy. Najmilszy czas spędzicie w kinie, księgarni czy w bibliotece. Łap szczęście, szczególnie w dni do 9.12.

Wagi w stałych związkach
chętnie skorzystają z rad i zawodowych doświadczeń bliskiej osoby. Okaże się, że macie więcej wspólnych zainteresowań i spostrzeżeń, niż być może sądziłeś. Nie obawiaj się mówić szczerze o swoich sprawach i wątpliwościach, bo dzięki temu zyskasz oparcie i szczerą pomoc. Być może znajdziecie rozwiązanie trapiącego cię problemu lub wpadniecie na pomysł założenia wspólnego biznesu.

PRACA I FINANSE
Zapowiada się pracowity, ale udany miesiąc. Sekstyl Słońca, Merkurego (od 28.11) i Wenus (do 9.12) sprzyjają szybkiemu załatwianiu trudnych spraw. Poczujesz, że masz więcej ochoty aby jeszcze przed Świętami uporać się z zaległymi sprawami. Nie wpadaj w panikę, bo dzięki dobrej organizacji na wszystko wystarczy ci czasu. Wykorzystaj to, co już wiesz i umiesz. W ten sposób zyskasz uznanie, a nawet dodatkowe pieniądze.

Dni po 10.12 mogą jednak być trochę stresujące. Będziesz musiał walczyć o swoje wpływy i pieniądze. Ktoś, kto dotychczas był grzeczny i miły, może nagle pokazać wszystkim swoje prawdziwe oblicze. Nie obawiaj się zakończyć znajomości, które pozbawiają cię ochoty do pracy i zabierają zbyt dużo życiowej energii. Wygrasz w sporach dzięki opanowaniu i rozeznaniu w szczegółach, które wymagają koncentracji i cierpliwości.

Mimo wszystko w grudniu szczęście bardzo ci sprzyja. Otrzymasz zaproszenie do wyjazdu lub udziału w szkoleniu. To może się bardzo opłacić!

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą dobry miesiąc. Sekstyl Słońca sprawi, że jeszcze raz przeredagujesz swoje CV i list motywacyjny. Podkreśl swoje zalety, a nawet trochę podkoloryzuj umiejętności. Po 5.12 możesz liczyć na więcej spotkań i odpowiedzi. Będziesz więcej jeździć, rozmawiać i odwiedzać różne firmy. Bądź dobrej myśli!

Wagi, które się uczą lub studiują, będą w doskonałej formie. Sekstyle Słońca i Merkurego (od 28.11) sprzyja szybkim postępom w nauce. Przedmioty, z którymi miałeś problemy, teraz okażą się łatwiejsze do zrozumienia. Także nauka języków obcych przyjdzie ci łatwiej, warto więc poświęcić więc na to więcej czasu niż w poprzednich miesiącach. Po 5.12 możesz liczyć na lepsze oceny, a być może ktoś zleci ci prezentację lub zada projekt, który będziesz musiał omówić przed całą grupą. Pokonaj tremę, bo ze wszystkim świetnie sobie teraz poradzisz.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer