Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Wagi na Słońce w Byku od 20.4.2014 do 20.5.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nic się przed tobą nie ukryje

Odpoczywaj, ale też pamiętaj o ważnych rodzinnych sprawach. Bardzo dużo będzie teraz zależeć od twojej decyzji i opinii. Jak zwykle wykażesz się rozsądkiem i dyplomatycznymi zdolnościami. Wenus sprzyja także udanym wyjazdom na majowy weekend i nowym znajomościom.

MIŁOŚĆ
Na dworze świetna pogoda, a w tobie odżyje radosna dusza dziecka. Będziesz serdeczny, gościnny i optymistyczny. Opozycja Wenus sprawi, że zaczniesz bardziej niż do tej pory potrzebować czułości i emocjonalnego wsparcia. Odważ się mówić głośno o swoich potrzebach, nie wstydź się swoich uczuć, bo partner chętnie spełni twoje najskrytsze życzenia. W związkach zapanuje więcej serdeczności i zrozumienia. Jedynie 29.04 nie dyskutuj o pieniądzach i polityce, bo wpływ nowiu i zaćmienia Słońca sprawi, że twoje opinie wydadzą się komuś zbyt radykalne i będziesz musiał wszystko od nowa tłumaczyć. Po 7.05 Merkury sprzyjać będzie romantycznym wyjazdom i wspólnym decyzjom, które dotyczą przyszłości. Jowisz pomoże ci ustalić, czego chcesz, a co ci się nie podoba. Będziesz szczery, ale właśnie dzięki temu szczęście będzie ci sprzyjać. W komplementy i gorące wyznania uwierz, bo będą prawdziwe i płynące prosto z serca.

Samotne Wagi mogą liczyć na intrygujące znajomości, ale też miłosne zagadki. Zastanów się jednak, czy warto znów wracać do przeszłości? Lepiej szukać nowych wyzwań, a nie tropić kogoś na Facebooku czy Naszej Klasie. Podejrzenia i pretensje mogą niepotrzebnie popsuć ci nastrój, a niektóre rewelacje jak zwykle okażą się grubo przesadzone.

PRACA
W pracy zasłużysz na uznanie, bo będziesz punktualny i bardzo spostrzegawczy. Twoje decyzje uchronią kogoś ważnego przed kłopotami i masz szansę zostać z tego powodu prawdziwym bohaterem. Słuchaj intuicji, trop błędy i intrygi. Konkurencja powinna się ciebie bać, bo Merkury i Jowisz pomogą ci wygrać lub zdobyć przewagę. Mimo dobrej passy, nie uprzedzaj się do ludzi. Na twoje zawodowe decyzje wpłyną teraz osobiste preferencje i wspomnienia. Być może spotkasz kogoś, z kim dawniej pracowałeś lub pewna stara historia znowu przykuje twoją uwagę. Merkury do 7.05 znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Warto, abyś trochę bardziej chwalił się swoimi dokonaniami podczas ważnych zebrań lub spotkań. Od 3.05 Wenus sprzyja różnym układom i znajomościom. Sporo skorzystasz na informacjach, które poznasz jako pierwszy. Nie zastanawiaj się za długo, tylko chwytaj korzystne okazje i uprzedzaj posunięcia konkurencji.

Wagi, które się uczą lub studiują będą teraz zdolne do wielkiej koncentracji. Uda ci się poprawić oceny i dobrze zdać różne egzaminy. Lepiej jednak będzie uczyć się w samotności i skupieniu, niż podczas spotkań z przyjaciółmi. Trygon Merkurego od 7.05 sprzyja uzupełnianiu notatek oraz pisaniu dłuższych prac pisemnych.

FINANSE
Jowisz sprzyja twoim finansom, oszczędnościom i poważniejszym inwestycjom. Słońce w kwinkunksie do twojego znaku sprawi, że będziesz liczyć i kalkulować. Jednak więcej w tym miesiącu wydasz, niż zarobisz, bo wszędzie czaić się będą pokusy, które trudno będzie odeprzeć. Mimo tego twoja sytuacja finansowe zacznie się poprawiać. Unikaj jednak brania kredytów i pożyczek na przelotne zachcianki swoje lub dzieci, bo lepiej teraz zacisnąć pasa, niż potem w wakacje siedzieć w domu i z bólem serca płacić kolejne raty.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer