10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Byku od 19.4.2016 do 19.5.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Unikniesz kilku pułapek

Zapowiada się udany miesiąc. Przypomną sobie o tobie przyjaciele i znajomi, których od dawna nie widziałeś. Ich przygody dadzą ci do myślenia, a dobre rady pozwolą uniknąć kilku zawodowych pułapek.

Miłość
Opozycja Wenus w kwietniu sprzyja powodzeniu w miłości, korzystaj więc z zaproszeń, randek, a w stałym związku zorganizuj coś specjalnego na weekend. Wcześniej na romantyczne wyznania możesz nie mieć czasu. Zaproszenia od przyjaciół mogą być ciekawsze od randki. Czasami warto spędzić popołudnie osobno i zająć się swoim hobby. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia, bo w weekend nadrobisz miłosne zaległości. Samotne Wagi będą wtedy miały powodzenie w miłości, warto dać sobie szansę na nową miłość.

Rodzina i przyjaciele
Kilka miłosnych plotek wstrząśnie nudnym towarzyskim życiem, a nawet przewróci do góry nogami twoje wyobrażenia o miłości. Dlatego noś ze sobą telefon, bo będzie o czym rozmawiać. Będziesz doradzać, pomagać i komentować. W weekendy nieco spokojniej, a kwinkunks Słońca sprzyja twoim rodzinnym sprawom. To dobry czas, aby poświęcić więcej czasu rodzicom lub starszym krewnym, powspominać dawne czasy i nacieszyć pięknym dniem.

Kariera i pieniądze
Słońce w kwinkunksie do twojego znaku sprzyja rachunkom, sprawozdaniom i pisaniu wypracowań. Szef będzie od ciebie trochę więcej wymagać, ale ty mu teraz pokażesz, że można na ciebie liczyć. Twoje zdolności do zarządzania bardzo się przydadzą. Możesz zastąpić kogoś, kto nie radzi sobie z problemami. Dzięki temu twoje szanse na awans mogą bardzo wzrosnąć. W kwietniu upominaj się o długi, rozmawiaj o awansie, staraj się o kredyt, bo Wenus pomoże ci się wzbogacić.

Zdrowie
Będziesz bardzo energiczny, szybki i pewny siebie. Mimo tego postaraj się trochę odpocząć i uprawiaj sport, bo to dobrze wpłynie na twoje nerwy. Mars w sekstylu sprzyja poprawie kondycji i dłuższym spacerom.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce pogania cię i przyspiesza podejmowanie decyzji. Aby zachować równowagę, przebywaj więcej na świeżym powietrzu i uprawiaj sport.

URODZENI 1.10 – 10.10

Saturn radzi ci pilnować spraw zawodowych. W tym miesiącu ktoś cię zapamięta, co bardzo przyda się w przyszłości.

URODZENI 11.10 – 22.10

Wenus zapewni powodzenie w miłości, ale radzi uważać w sprawach zawodowych. Nie oddawaj komuś leniwemu tego, co ci się należy.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer