Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2018 do 20.6.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz górą!

Planety bardzo ci sprzyjają i sprawią, że w tym miesiącu będziesz cieszył się tym, co przyniesie ci los, a nawet z wygranej. Słońce znajduje się w trygonie do twojego znaku, pomaga ci szybko załatwiać trudne sprawy. Wrogowie poddadzą się, krewni przyznają rację, a przyjaciele stwierdzą, że masz świetną intuicję i potrafisz przewidywać przyszłość.

MIŁOŚĆ
Słońce w trygonie do twojego znaku sprzyja szczęściu w miłości, a trygon Marsa doda ci odwagi. Zamiast się wstydzić i czekać, aż partner coś fajnego zrobi, powiesz wprost czego ci potrzeba do szczęścia. Dzięki temu nie będzie nudno i wiele uda się w waszym związku zmienić na lepsze. Długi weekend sprzyja romantycznym wyjazdom lub wspólnym wyjściom do kina lub teatru.

Samotne Wagi chętnie wybrałyby się na randkę, a na różnych imprezach będzie sporo ciekawych kandydatów do romansu. Warto mieć oczy szeroko otwarte, szczególnie w podróży. Do 13.06 będziesz niezdecydowany, a każdy dzień może przynieść ciekawszą randkową propozycję. Od 13.06 będziesz wiedzieć, z kim ci bardziej po drodze.

RODZINA I PRZYJACIELE

Czeka cię udany miesiąc, a domownicy sami zajmą się swoimi sprawami. Będzie więcej obowiązków związanych z gotowaniem lub sprzątaniem i nawet małe dzieci staną się trochę bardziej samodzielne i mniej łapiące brud. Wreszcie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu. Jeśli masz hobby związane z majsterkowaniem lub sztuką, to szybko za nie się zabierz. Sporo dobrych i ładnych rzeczy uda ci się teraz zrobić, zgarniesz same pochwały! Po 30.05 spodziewaj się ciekawych gości i wielu zaproszeń na wiosenne przyjęcia i imprezy kulturalne.

PRACA I PIENIADZE

Szkoda tracić czasu na pogaduszki z osobami, które są nudne i leniwe. Słońce namawia cię, abyś rozpoczął nowy etap kariery. Zacznie ci bardziej zależeć na wynikach i pieniądzach. Zarezerwuj czas na kawę lub lunch z kimś wpływowym i ciekawym, a sporo się dowiesz. Jeśli szukasz lepszej posady lub nowej pracy, to teraz nabierzesz optymizmu i upewnisz się, że sukces jest możliwy.

Na zakupy idź z listą, bo zanim się obejrzysz, zapełnisz największy koszyk artykułami, które wcale nie są ci niezbędne. Do 13.06 będziesz mieć lekką rękę do wydawania. Mimo tego szczęście w finansach będzie ci sprzyjać. Będziesz teraz bardzo przedsiębiorczy, a jeśli prowadzisz własny biznes, to uda ci się zdobyć nowych klientów.

ZDROWIE
Mars w trygonie do twojego znaku doda ci sił. Będziesz miał teraz ochotę popracować nad kondycją, a różne chroniczne dolegliwości nie będą aż tak ci przeszkadzać. Uważaj tylko na pogodę! Choć już prawie lato, to wiatr może być podstępny. Ogrzewaj nerki i pęcherz.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Wenus zapowiada wielkie porządki. Koniec z bałaganem w szafach i porozrzucanych po domu rzeczach. Dzięki żelaznej dyscyplinie uda ci się doprowadzić do porządku wszystkie kąty w domu.

URODZENI 1.10 – 10.10
Merkury sprzyja zgodnej współpracy w ludźmi. Masz teraz dobry czas, aby przekonywać innych do dobrych pomysłów, zdobywać przyjaźń i uznanie.

URODZENI 11.10 – 22.10
Słońce radzi zadbać o finanse. Teraz łatwiej ci będzie rozmawiać na tematy związane z pieniędzmi, bo będziesz dobrym negocjatorem.Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer