Horoskop dla Wagi na Słońce w Wadze od 22.9.2017 do 22.10.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Jowisz cię wspiera

Miesiąc sprzyja sukcesom. Słońce w twoim znaku pomoże ci nawiązać dobre relacje z ludźmi, a Merkury przyniesie dobre wiadomości. Rób szybko to, co do ciebie należy, a potem zajmij się zabawą i rozrywką. Jowisz do 9 października przebywa w twoim znaku zodiaku, ryzykuj więc i działaj z rozmachem, bo to, co teraz zaczniesz pod jego dobroczynnym wpływem, będzie ci przynosić korzyści i zadowolenie przez kolejne lata. Podczas nowiu 19.10 medytuj i wizualizuj, jak spełniasz swoje marzenia.

Miłość
Dzięki wejściu Słońca do twojego znaku poczujesz się młodszy i ładniejszy. Na towarzyskich spotkaniach bacznie rozglądaj się dookoła, bo jeśli jesteś samotny, to koniunkcja Merkurego bardzo sprzyja ciekawym znajomościom. Jeśli jednak coś jest źle, to nie będziesz siedział cicho jak myszka, bo koniunkcja Słońca doda ci odwagi. Bądź stanowczy i rób tak, abyś to ty był szczęśliwy, zamiast przejmować się tym, co czują inni. Partner podporządkuje ci się, jeśli będziesz odrobinę bardziej stanowczy. Koniunkcja Jowisza do 10.10 sprzyja za to wspólnym rozrywkom, uprawianiu sportu, tańcom i zabawie. Postaraj się znaleźć na to czas!

Samotne Wagi od 14.10 mają wielkie szczęście w miłości, bo wtedy Wenus zawita do waszego znaku zodiaku. Umawiaj się na randki, choć na towarzyskie spotkania i kulturalne wydarzenia, a nie przegapisz ważnej osoby.

Rodzina i przyjaciele
Merkury w koniunkcji do twojego znaku od 30.09 sprzyja udanym zakupom dla domu i bliskiej rodziny. Zastanów się, co jest wam potrzebne i postaraj się to zdobyć. Jeśli się postarasz i nie będziesz złościć o byle co, to czeka cię prawdziwa sielanka. Obowiązki uda się zrobić szybko i nawet czepialscy krewni przyznają, że masz wiele zalet. Październik sprzyja odpoczynkowi. Możesz być zmęczony nadmiarem różnych wydarzeń i obowiązków, dlatego odpoczywaj i dbaj o swoją wygodę, zamiast organizować wszystkim coraz to nowe atrakcje.

Kariera i pieniądze
Nowe przedsięwzięcia i pomysły szefa, w jakich weźmiesz udział, przyniosą ci dodatkowe pieniądze. Słońce w koniunkcji do twojego znaku sprzyja samodzielności. Zadania, jakie trzeba wykonać w grupie, mogą jednak trochę się opóźniać, bo nie wszyscy będą tak spostrzegawczy, jak ty. Odpowiadaj sam za siebie, a podczas nowiu 19.10 obserwuj, kto ci sprzyja, a kto bogaci się na twojej pracy. Teraz nie ma sensu poświęcać się dla kogoś, kto i tak tego nie doceni. Niech sami dbają o swoje stanowisko, a ty wreszcie zadbaj o twoje pieniądze, a szybko będziesz miał ich więcej. W finansach dużo okazji do 10.10, składaj więc podanie o dofinansowanie lub kredyt, upominaj się o to, co ci się należy, a szybko powiększysz swój stan posiadania.

Zdrowie

Możesz trochę narzekać z powodu alergii lub przeziębienia, ale w październiku poczujesz przypływ sił. Słońce w koniunkcji do twojego znaku doda ci energii i dobrze wpłynie na twoją kondycję psychiczną. Przegoni zmęczenie i poprawi ci nastrój.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce zapewni ci przypływ sił życiowych. Poczujesz, że znowu wszystko jest możliwe. Zabierz się za ważne sprawy, bo łatwo dasz sobie z nimi radę.

URODZENI 1.10 – 10.10

Merkury przyniesie ci nowe pomysły. Zmienisz to, co przestało ci odpowiadać. Szukaj inspiracji, ucz się od ludzi, którzy odnieśli sukces.

URODZENI 11.10 – 22.10

Jowisz sprzyja nauce i spotkaniom w ciekawymi osobami. Zadawaj ważne pytania, szukaj okazji do wymiany doświadczeń. Także sprawy urzędowe uda się szybko załatwić.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer