Horoskop dla Wagi na Słońce w Byku od 19.4.2017 do 19.5.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Załatwiaj ważne sprawy

Będziesz pomysłowy i bardzo wygadany. Bez trudu przekonasz innych do decyzji, na których ci zależy. Twoim argumentom nikt się nie oprze. Załatwiaj ważne sprawy, zdobywaj nowych przyjaciół. Słońce sprawi, że będziesz pracowity i uparty. Wenus w opozycji zapewni ci dobre relacje z otoczeniem, a Saturn i Jowisz sprzyjają większym zyskom. Kwadratura Plutona pomoże zmienić stare schematy, a opozycja Urana przyniesie przełomowe pomysły.

Miłość
Kto chce zrobić na tobie wielkie wrażenie, ten powinien kupić bilety do opery lub zabrać cię w niezwykłe miejsce. Wenus w opozycji namawiać cię będzie na różne wyrafinowane rozrywki. W stałych związkach Jowisz zadba i dobrą atmosferę i gorące uczucia, pozwoli ci popatrzeć na wspólne sprawy z większym optymizmem i humorem.

Samotne Wagi będą w dobrym humorze, a miesiąc sprzyjać będzie miłosnym łowom. Szukaj kogoś, z kim można ciekawie porozmawiać i dobrze się bawić, nie trać czasu ze skąpcami i nudziarzami. Trygon Marsa zapewni ci powodzenie i obudzi w tobie seksapil.

Rodzina i przyjaciele
Wolne chwile wykorzystaj na rozrywkę i odpoczynek. Nie oszczędzaj na swoich zachciankach i nie tłumacz się rodzinie dlaczego musisz zadbać o swoją wygodę. Postaraj się też więcej przebywać na świeżym powietrzu. Będziesz mógł liczyć na przyjaciół, którzy w razie potrzeby chętnie ci pomogą. Wenus sprzyja odnawianiu starych znajomości. Zadbaj o siebie i nie wychodź w dresie po zakupy, bo możesz przypadkowo wpaść na przyjaciół sprzed lat lub ukochanego z podstawówki.

Kariera i pieniądze
Przed tobą udany miesiąc. Będziesz mógł spokojnie pracować, bo nikt nie będzie się wtrącał w twoje sprawy. Szef, który lubi wpadać bez zapowiedzi, tym razem nie trafi do ciebie. Współpracownicy, którzy marudzą , poradzą sobie sami. Skorzystaj z pozytywnej energii. Opozycja Wenus sprzyja weryfikacji współpracowników, pomocników i przeciwników. Szybko okaże się, kto ci sprzyja, a kto nie. W sprawach finansowych w maju możesz liczyć na dużą poprawę i nowe okazje do wypracowania wieloletnich zysków. Wenus i Jowisz zapewnią ci nie tylko odrobinę luksusu, ale i poprawę sytuacji finansowej.

Zdrowie

Mars w trygonie do twojego znaku pomoże ci dbać o kondycję. Możesz teraz więcej ćwiczyć, a także zaczynać zdrową dietę. Nic nie będzie ci dolegać, ale pamiętaj o zażywaniu witamin. Różne upiększające i kosmetyczne kuracje także przyniosą bardzo dobre efekty.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Mars radzi ci skupić się na własnych sprawach. Znajomi będą musieli sobie sami poradzić ze swoimi kłopotami, bo ty musisz nabrać dystansu i równowagi.

URODZENI 1.10 – 10.10

Wenus sprzyja zacieśnianiu  różnych sympatycznych znajomości. Postaraj się więcej mówić o swoich marzeniach, planuj wspólne wyjazdy lub inne towarzyskie przedsięwzięcia.

URODZENI 11.10 – 22.10

Pilnuj swoich spraw zawodowych i dotrzymuj obietnic, jakie komuś złożyłeś. Sprzyja ci powodzenie, ale może być wokół ciebie więcej zamieszania.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer