Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Wagi na Słońce w Wodniku od 20.1.2015 do 18.2.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Spadniesz na cztery łapy

Uśmiechnie się do ciebie szczęście! Dzięki korzystnym zbiegom okoliczności unikniesz problemów i konfliktów. Teraz możesz pozwolić sobie na trochę więcej luzu i swobody. Wybierz się na zakupy, spotkaj z przyjaciółmi. Czas trochę odpocząć od nudnych, codziennych kłopotów.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Twoje życie niespodziewanie nabierze tempa. Nowe przygody, romanse i niezwykłe interesujące przygody tylko czekają, aż obudzisz się z zimowego snu i wreszcie się nimi zajmiesz! Przestań przejmować się tym, co powiedzą inni ludzie, bo stanowczo za dużo energii tracisz na roztrząsanie cudzych pretensji i wątpliwości. Kwinkunks Marsa, którego działanie odczuwać będziesz cały miesiąc, pomoże ci zakończyć znajomości z osobami, które wykorzystują twoją dobrą wolę.
Trygon Wenus do 26.01 wpłynie korzystnie na twoje rodzinne i domowe sprawy. To dobry czas, aby planować wspólne wyjazdy, a także zająć się wyglądem mieszkania.

 
SAMOPOCZUCIE
Nie złamie cię największy mróz, nie przestraszy żadna śnieżyca. Będziesz energiczny i pewny siebie. Miesiąc sprzyja uprawianiu sportu, choć na wielkie wyczyny nabierzesz ochoty dopiero w lutym. Unikaj tylko spięć z zazdrosnymi osobami! Czyjeś postępowanie obudzi w tobie czujność. Po 6.02 zdecydujesz się zakończyć niemiłe znajomości, nawet kosztem trudnej i szczerej rozmowy. Nie podejmuj się też godzenia zwaśnionych osób, bo w drugiej połowie lutego nieporozumienia mogą skupić się na tobie.

MIŁOŚĆ
Będziesz w dobrym nastroju, staniesz się bardziej pewny siebie i zdecydowany znaleźć szczęscie w miłości. Zastanów się, czego pragniesz. Teraz pojawi się szansa, aby zrealizować swoje miłosne i erotyczne pragnienia.

Samotne Wagi
będą cieszyć się powodzeniem, a okazji do flirtów im nie zabraknie. Postaraj się pięknie wyglądać, ciesz się radością i miłością. Nie wymagaj jednak od nikogo, aby obiecywał ci od razu miłość aż po grób. Na poważne plany i zobowiązania przyjdzie czas później.

Wagi w stałych związkach
będą w doskonałym humorze. Biurowe flirty i niewinne uśmiechy mogą jednak wywołać zazdrość twojego partnera. Bądź ostrożny, bo możliwe są przelotne nieporozumienia! Wagi, których nikt nie docenia, podniosą teraz bunt i odważnie poszukają nowych wrażeń.

PRACA I FINANSE
Przestań być nieśmiały i niezdecydowany! Pora określić swoje priorytety. Twoje pomysły okażą się niezwykle odkrywcze i będą się podobać. Osoby zazdrosne mogą być pod dużym wrażeniem tego, co uda ci się teraz zrobić. Plotki jednak nie mogą w żaden sposób ci zaszkodzić. Trygony Słońca i Merkurego sprzyjają udanym negocjacjom oraz przekonywaniu szefa, że jesteś wart podwyżki. Większe wydatki, które dotyczą domowych potrzeb, czekają cię po 4.02. Wiele Wag pomyśli także o remoncie lub zakupie nowych mebli. Zastanów się jednak, czy kolejny kredyt nie zachwieje twoją sytuacją finansową? Możesz w tym czasie liczyć na pomoc krewnych.

Poszukujący lepszej pracy nabiorą optymizmu. Będzie więcej propozycji, ciekawych spotkań i nowych wiadomości. Kwadratura Wenus sprawi, że będziesz mógł liczyć na pomoc i pośrednictwo krewnych, a nawet sąsiadów. Warto zapytać ich, czy nie mają gdzieś przydatnych znajomości!

Wagi, które się uczą lub studiują, będą w bardzo dobrej formie. Nauka pójdzie ci łatwiej, ale towarzyskie i miłosne sprawy mogą rozpraszać cię i odciągać twoją uwagę od tego, co ważne. Na największe sukcesy możesz liczyć w przedmiotach humanistycznych oraz historii. Twoje prace pisemne będą się teraz podobać! Po 4.02 będziesz musiał nadrobić różne zaległości. Wywiąż się ze swoich obietnic, bo inaczej ktoś może mieć do ciebie pretensje.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer