Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Strzelcu od 22.11.2015 do 21.12.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Mars będzie cię poganiał

Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen dobrych chęci i woli do życia. Szkolenia, krótkie podróże i niezobowiązujące ploteczki przyniosą ci więcej korzyści, niż sądzisz. Koniec roku sprzyja też spotkaniom z ludźmi, których dawno nie widziałeś.

Główne wydarzenia
Wydarzenia przyspieszą swój bieg, postaraj się więc pilnować wszystkich terminów i zobowiązań. Przypomną sobie o tobie różne ważne osoby, a być może ktoś powierzy ci ważne i delikatne zadanie. Będziesz rozszyfrowywać pomysły konkurencji lub wpadniesz na trop większej afery. Nie zawiedź ludzi, którzy ci zaufali, a sprawy potoczą się w dobrym kierunku. . Jako mikołajkowy prezent kup sobie książkę, o której od dawna marzyłeś. Po 10.12 nie wstydź się też prosić o naukę i radę, szczególnie jeśli znasz różne mądre i wpływowe osoby

Samopoczucie
Korzystny wpływ planet sprawi, że będziesz w dobrej formie. Ominie cię jesienna grypa, ale powinieneś zadbać o właściwą dietę. Wiele zajęć i ciekawych propozycji sprawi, że możesz nie mieć zbyt wiele czasu na ćwiczenia czy porządne posiłki. W tym miesiącu ważne jest, abyś otoczył się sympatycznymi osobami. W towarzystwie ludzi, którzy narzekają i mają do wszystkich pretensje szybko poczujesz, jak ubywa ci energii. Postaraj się pięknie wyglądać i nie opowiadaj znajomym o swoich dolegliwościach zdrowotnych. W grudniu łatwiej zrealizujesz swoje ambitne pomysły. Mars w twoim  znaku zmobilizuje cię do działania i aktywnego wypoczyku.

Miłość
Zapowiada się udany miesiąc, choć wiele ciekawych obowiązków sprawi, że na romantyczne wzdychania zabraknie ci czasu. Zawodowe sprawy zaprzątać będą twoją uwagę nawet podczas romantycznej kolacji. Po 5.12 zapragniesz więcej czułości i miłości. Będziesz serdeczny i wyrozumiały, co sprzyja sukcesom w życiu uczuciowym.

Samotne Wagi mogą nawiązać ekscytujący flirt z kimś, kogo spotkają w swojej pracy. Do towarzystwa wybieraj te osoby, z którymi masz o czym porozmawiać. Wspólne zainteresowania i ciekawa dyskusja będzie dla ciebie ważniejsza od wyglądu czy pieniędzy. Najmilszy czas spędzicie w kinie, księgarni czy w bibliotece. Wenus do 5.12 daje ci przewagę nad konkurencją.

Wagi w stałych związkach chętnie skorzystają z rad i zawodowych doświadczeń bliskiej osoby. Okaże się, że macie więcej wspólnych zainteresowań i spostrzeżeń, niż być może sądziłeś. Nie obawiaj się mówić szczerze o swoich sprawach i wątpliwościach, bo dzięki temu zyskasz oparcie i szczerą pomoc. Być może znajdziecie rozwiązanie trapiącego cię problemu lub wpadniecie na pomysł założenia wspólnego biznesu.

Kariera i pieniądze
Zapowiada się pracowity, ale udany miesiąc. Sekstyl Słońca sprzyja szybkiemu załatwianiu trudnych spraw. Poczujesz, że masz więcej ochoty aby jeszcze przed Świętami uporać się z zaległymi sprawami. Nie wpadaj w panikę, bo dzięki dobrej organizacji na wszystko wystarczy ci czasu. Wykorzystaj to, co już wiesz i umiesz. W ten sposób zyskasz uznanie, a nawet dodatkowe pieniądze.

Koniec listopada może jednak być trochę stresujący. Będziesz musiał walczyć o swoje wpływy i pieniądze. Ktoś, kto dotychczas był grzeczny i miły, może nagle pokazać wszystkim swoje prawdziwe oblicze. Nie obawiaj się zakończyć znajomości, które pozbawiają cię ochoty do pracy i zabierają zbyt dużo życiowej energii. Wygrasz w sporach dzięki opanowaniu i rozeznaniu w szczegółach, które wymagają koncentracji i cierpliwości. Możesz mieć jednak więcej pokus związanych z różnymi wydatkami na ubrania lub kosmetyki. Inwestycja w siebie będzie się jednak teraz najbardziej opłacić. Także wydatki związane z domem, wystrojem i meblami mogą okazać się bardzo udane. W grudniu otrzymasz zaproszenie do wyjazdu lub udziału w szkoleniu, które podniesie twoje kwalifikacje, nie zastanawiaj się więc za długo, czy wziąć w nim udział.

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą dobry miesiąc. Sekstyl Słońca sprawi, że jeszcze raz przeredagujesz swoje CV i list motywacyjny. Podkreśl swoje zalety, a nawet trochę podkoloryzuj umiejętności. W grudniu możesz liczyć na więcej spotkań i odpowiedzi. Będziesz więcej jeździć, rozmawiać i odwiedzać różne firmy. Bądź dobrej myśli!

Nauka

Wagi, które się uczą lub studiują będą w doskonałej formie. Sekstyl Słońca sprzyja szybkim postępom w nauce. Przedmioty, z którymi miałeś problemy teraz okażą się łatwiejsze do zrozumienia. Także nauka języków obcych przyjdzie ci łatwiej, warto więc poświęcić więc na to więcej czasu niż w poprzednich miesiącach. Po 10.12 możesz liczyć na lepsze oceny, a być może ktoś zleci ci prezentację lub zada projekt, który będziesz musiał omówić przed całą grupą. Pokonaj tremę, bo ze wszystkim świetnie sobie teraz poradzisz.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce sprawi, że będziesz ciekawski i energiczny. Pociągać cię będą wyjazdy, sztuka i nowe towarzyskie sytuacje. Twoje spostrzeżenia mogą być bardzo zaskakujące. Zostaniesz gwiazdą ważnego spotkania, a twoje żarty i powiedzonka wszyscy będą sobie powtarzać.

URODZENI 1.10 – 10.10

Mars  radzi ci samemu pilnować ważnych spraw. Trzymaj się z daleka od nieuprzejmych ludzi. Możesz nerwowo reagować na różne docinki, a nawet obrażać się i wycofywać z różnych relacji. W razie potrzeby broń się najlepiej jak potrafisz i nie daj się nikomu źle traktować.

URODZENI 11.10 – 22.10

Wenus dodawać ci będzie cierpliwości. Postanowisz skończyć już rozpoczęte sprawy, będzie ci bardziej niż zwykle zależeć na uznaniu i nagrodach. Miesiąc przyniesie sukcesy, a aura sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, układaniu poważnych planów finansowych i robieniu porządków w rachunkach.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer