Horoskop dla Wagi na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpoczywaj i nawiązuj znajomości

W lutym każda zodiakalna Waga marzy tylko o tym, aby choć na kilka dni zapaść w sen zimowy i dotrwać do wiosny. Niczym prawdziwy polarny niedźwiedź spać sobie w ciepłym legowisku – to wyzwanie, dla którego przemęczone Wagi gotowe będą w marcu błagać o kilka dni urlopu lub nawet lekarskiego zwolnienia. Odpoczywaj, póki możesz! Wagi w tym miesiącu mogą być przewrażliwione i marudne. Niełatwo będzie z tobą dyskutować. Bądź czujny i przewidujący, ale nie wyolbrzymiaj swoich problemów. Skup się na tym, co ważne i nie rozpraszaj się na mało istotne sprawy czy zajęcia. Czas pomyśleć o sobie, zadbać o zdrowie, zainwestować w wygląd. Jowisz w twoim znaku sprzyja odważnym zmianom wizerunku.

Miłość
W tym miesiącu nie będziesz zbyt romantyczny. Kwinkunks Słońca może nawet ostudzić twój miłosny temperament. Poczujesz, że nadszedł czas miłosnych rozliczeń. Krytycznym wzrokiem przyjrzysz się poczynaniom partnera i jasno określisz, czego pragniesz w związku. To dobry czas na poważne rozmowy i wiążące decyzje. Jednak nie bądź zbyt pesymistyczny i smutny, bo partner może boleśnie odczuć taki nagły spadek twojego zaangażowania! W pierwszej połowie marca poczujesz, że świat staje się lepszy. Planeta Wenus znajduje się w opozycji do twojego znaku, co sprzyja szczęśliwemu zakończeniu miłosnych waśni i sporów. Wykorzystaj dobry czas na pogłębienie relacji z partnerem i zawarcie korzystnych miłosnych sojuszy. Nowy podział obowiązków domowych lub negocjacje w sprawie wspólnego wyjazdu na pewno będą dla ciebie korzystne.

Samotne Wagi mogą liczyć na duże szczęście w miłości, a nawet poznanie kogoś intrygującego w urzędzie lub pracy. Nieoficjalne kontakty i relacje teraz mają szanse przerodzić się w coś bardziej poważnego. Zrób więc przegląd swoich sympatii i wielbicieli. Niektórzy z nich na pewno warci są tego, aby zagościć w twoim sercu, a może i życiu na dłużej. Daj teraz szansę tym nieśmiałym przedstawicielom płci przeciwnej. Sam się zdziwisz, jak cię pozytywnie zaskoczą, kiedy tylko poznasz ich trochę bliżej.

Rodzina i przyjaciele
Twoje krytyczne spojrzenie nie ominie także domu. Szare ściany i przykurzone obicia nagle zaczną cię denerwować. Nabierzesz ochoty, aby gruntownie posprzątać dom czy wreszcie uporządkować bałagan w szufladach i na pawlaczach. Zorientuj się, co wymaga naprawy, a co trzeba po prostu do domu kupić i nie oszczędzaj na własnej wygodzie. W marcu niektóre zaległe rodzinne sprawy znów będą wymagać twojej uwagi. Być może krewni poproszą cię o pomoc, a nawet trochę zdenerwują swoim narzekaniem i marudzeniem. Nie zostawiaj nikogo własnemu losowi i bądź bardziej wyrozumiały wobec ludzkich słabości. Nie oznacza to jednak, że powinieneś wszystkim ulegać i rozdawać za darmo to, na co sam musiałeś zapracować. Bądź systematyczny, logiczny i przewidujący. Wenus pozwoli ci tak podzielić pieniądze lub wspólne obowiązki, że wszyscy w rodzinie tylko na tym skorzystają. Rodzina będzie cię wspierać, a przyjaciele chętnie wybiorą się z tobą na wycieczkę, spacer czy rower. Nie rób domowych rewolucji, nie przestawiaj mebli, nie porywaj się na wielki remont, bo możesz nie mieć czasu na skończenie go.

Kariera i pieniądze
Zapowiada się niespokojny miesiąc. Bądź ostrożny i pilnuj swoich spraw. Zaniedbania i błędy mogą cię sporo kosztować, ale dzięki zapobiegliwości uda ci się przed nimi ustrzec. Kwinkunks Słońca wróży ci sporo nowych zajęć i dodatkowych obowiązków. Wcale nie będziesz z tego powodu zadowolony i zaczniesz rozmyślać, jak choć kilka zadań zrzucić na barki kogoś bardziej ambitnego. W lutym możesz bardziej niż zwykle zwlekać z podejmowaniem decyzji i być bardzo krytyczny wobec swoich współpracowników. Nie wdawaj się teraz w kłótnie i nie wypominaj innym, że czegoś nie robią lub nie potrafią. Twoje narzekanie i brak wiary w sukces może zniechęcić przychylne ci osoby. Zastanów się więc, zanim skrytykujesz czyjś pomysł. Wypowiedziane w tym miesiącu ostre słowa mogą ci zaszkodzić. Uważaj więc, co mówisz i robisz, bo sam nie wiesz, jak szybko rozchodzą się awantury i plotki. Niektórzy nie zapominają żadnych przykrości i mogą się kiedyś na tobie zemścić. Jeśli czujesz się przemęczony, to po 10.03 wykorzystaj kilka dni urlopu.

Opozycja Wenus i koniunkcja Jowisza zapewnią ci finansowe wsparcie i udane inwestycje. Zagraj w totka, zgłoś się do lepiej płatnej pracy, zapewnij sobie komfort na co dzień.

Dobrymi współpracownikami okażą się teraz Panna i Koziorożec. Nie pozwól, aby Rak lub Skorpion sprowokował cię do awantury! Przedstawiciele tych dwóch znaków mogą realizować swoje plany twoim kosztem, bądź wobec nich uprzejmy, ale też bardziej niż zwykle ostrożny.

Poszukujący lepszej pracy
podejmą kilka ważnych decyzji. Przestaniecie liczyć na znajomości i obietnice, przeredagujecie CV i energicznie zabierzecie się za poszukiwania ciekawych ofert. Marzec sprzyja szczęśliwym zbiegom okoliczności oraz przypadkowym spotkaniom z ważnymi osobami.

Zdrowie

W tym miesiącu będziesz bardzo krytyczny w stosunku do swojego wyglądu i zdrowia. Kwinkunks Słońca sprawi, że zaczniesz bacznie przyglądać się swojej diecie i trybowi życia. Kupisz kilka poradników i zaczniesz dyskutować ze znajomymi na temat lepszego stylu życia. Wykorzystaj wsparcie planet i już teraz zrób porządki wiosenne porządki nie tylko w domu, ale i w życiu! Pozbądź się złych nawyków i przyzwyczajeń, zacznij zdrowo jeść i regularnie ćwiczyć. Zmiany wprowadzaj stopniowo, a łatwiej będzie ci się do nich przyzwyczaić.  Opozycja Marsa sprawi, że do 10.03 możesz stać się bardziej nerwowy, a nawet podatny na przeziębienia i niedyspozycje. Uważaj, bo chore gardło może ci przeszkodzić w ważnej prezentacji lub delegacji. Nie siedź w przeciągu i nie pal papierosów za rogiem swojego sklepu lub biura. Odpoczywaj, spaceruj i nie myśl o kłopotach! Twoja psychiczna równowaga jest ważniejsza od codziennych spraw, musisz więc znaleźć czas, aby odpocząć i zająć się swoim hobby.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce sprzyja sukcesom. Nadrobisz zaległości, poprawisz swoje oceny. Słońce zacznie też namawiać cię do podróżowania lub podejmowania się nowych zadań. Jeśli chcesz zapisać się na kurs języka czy zdobyć różne umiejętności, to teraz jest ku temu dobry czas.

URODZENI 1.10 – 10.10

Merkury sprawi, że nie przegapisz żadnego zaproszenia na ważne spotkania i o wszystkim dowiesz się jako pierwszy. Trafne powiedzonka, żarty i odkrywcze pomysły dadzą ci szansę zabłyśnięcia podczas zebrań i prezentacji. Możesz teraz sporo zyskać, dlatego warto zadbać o wygląd i częściej się uśmiechać.

URODZENI 11.10 – 22.10

Wenus radzi ci dbać o własne sprawy. Uważaj, bo ktoś może zazdrościć ci sukcesów. Przemyśl z kim się spotykasz i z kim rozmawiasz o służbowych sprawach i unikaj niemiłych ludzi. Jeśli się zdenerwujesz, to ktoś dowie się, co o nim na prawdę sądzisz.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer