Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Wagi na Słońce w Byku od 20.4.2015 do 20.5.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Postaw na nowe pomysły!

Planety ci sprzyjają, choć możesz czuć się trochę nerwowy i niespokojny. Powodem takiego nastroju może być brak przygód i potrzeba zmiany chociaż części twoich starych przyzwyczajeń. Znajdź ujście dla rozpierającej cię energii, uprawiaj sport i poświęć się wreszcie swojemu hobby.

MIŁOŚĆ
Wenus wróży ci możliwość miłosnych niespodzianek, a nawet nieporozumień. Stare sprawy i zagadkowe zachowania zawładną twoją wyobraźnią. Nie ulegaj zbyt łatwo swojej imaginacji, bo możesz dopatrzyć się czegoś, co wcale nie miało miejsca! Samotne Wagi powinny być ostrożne!  Bądź uprzejmy, ale ostrożny i nie ufaj zaskakującym wyznaniom! Odważ się jednak wyjść poza swoje zwykłe towarzystwo i środowisko, a nie będziesz żałować tej sympatycznej znajomości.
Wspaniale uda się urlop u boku ukochanej osoby. Zaskocz partnera nową atrakcją lub namów go na nowe wspólne hobby.

RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc najbardziej sprzyja towarzyskiej aktywności. Chętnie przyjmiesz przyjaciół, którzy są w podróży i oprowadzisz ich po miejscowych atrakcjach. Szczególnie w drugiej połowie miesiąca twoje pomysły na spędzenie wolnego czasu spodobają się domownikom. Czas sprzyjać też będzie rodzinnym spotkaniom i wyjazdom. Krewni, z którymi spierałeś się przy byle okazji, teraz okażą się życzliwymi i pomocnymi osobami.

PRACA I NAUKA
Chociaż rozpierać cię będzie energia i wola zrobienia czegoś wyjątkowego, to w sprawach kariery zapowiada się spokojniejszy miesiąc. Urlopy i majowe rozluźnienie zawodowych obyczajów sprawią, że nie wszystko uda ci się teraz załatwić. Może zabraknąć współpracowników lub ktoś wyjedzie na urlop i każe ci czekać na swój powrót i finał pewnej ważnej sprawy. Sprawy zawodowe będą biec swoim zwykłym torem, a ty w końcu poczujesz się znudzony i zmęczony codziennymi obowiązkami. Znajdź sobie sam ciekawe zajęcia, wykaż się inicjatywą, zapisz na kursy lub szkolenia. Czas w wyjątkowy sposób sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Niektóre z nich już niedługo okażą się rewolucyjne dla twojej kariery lub pozwolą ci ubiegać się o lepsze stanowisko.

FINANSE

Możesz liczyć na ciekawe propozycje i wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy.  Korzystny wpływ planety Jowisz związany będzie przede wszystkim z poprawą twojej sytuacji finansowej. Nie wydawaj jednak od razu całej pensji lub oszczędności na majowe wyjazdy. Dodatkowe zlecenie może uratować twój budżet na ten miesiąc.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer