Horoskop dla Wagi na Słońce w Lwie od 22.7.2017 do 22.8.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zdaj się na intuicję

Nie oglądaj się na innych, nie słuchaj maruderów. Planety sprzyjają zawodowym sukcesom. Będziesz decydować o ważnych sprawach, wskazywać innym kierunek. Nauczysz innych, jak mądrze i sprawiedliwie rozsądzać spory. Zdaj się na intuicję, a wiele zyskasz. Jowisz wciąż przebywa w twoim znaku i zachęca cię do realizacji ryzykownych, ale zyskownych planów.

Miłość
Jowisz w twoim znaku bardzo pomaga ci w miłosnych sprawach. To dobry czas na poważne rozmowy. Łatwo przekonasz bliską osobę do pomysłów, jakie ostatnio przyszły ci do głowy. Chcesz gdzieś wyjechać lub coś kupić? Teraz przekonasz do tego partnera. Ważne tylko, abyś w tym miesiącu znalazł czas dla bliskiej osoby, bo przyjaciołom i krewnym także będzie zależeć na twoim towarzystwie. Ktoś nawet uprze się, że chciałby iść w wami na imprezę lub kolację.

Samotne Wagi będą rozsądne i opanowane. Jowisz przyniesie kilka ciekawych zaproszeń na towarzyskie spotkania. Będzie na nich ktoś ciekawy. Trygon Wenus do 31.07 sprzyja pokonaniu miłosnej konkurencji i upolowaniu wyjątkowej zdobyczy. W sierpniu pewne zawodowe lub rodzinne sprawy będą kolidować z randkami i imprezami, dobrze więc zaplanuj pracę i odpoczynek, żebyś nie przegapił okazji na wartościową znajomość.

Rodzina i przyjaciele
Nadmiar domowych obowiązków może wydać ci wyjątkowo męczący. Nie daj sobie wmówić, że tylko ty potrafisz zrobić udane zakupy lub zagotować wodę na herbatę. Słońce w sekstylu sprawi, że znajdziesz siły i argumenty, aby trochę inaczej podzielić domowe obowiązki. Jowisz sprzyja za to organizowaniu towarzyskich spotkań, a nawet większych przyjęć. Pomoże ci stworzyć wspaniałą atmosferę, w której wszyscy goście będą się dobrze bawić. Upiecz ciasto i dobrze się baw w gronie ludzi, których lubisz. Trygon Wenus w lipcu pomoże ci upolować wystrzałową kreację na wyprzedażach. Ostrożnie jednak z liczbą nowych par butów i sukienek, bo mogą nie zmieścić się już w twojej szafie.

Kariera i pieniądze
Można będzie powierzyć ci różne ważne sprawy. Gdzie inni zwątpią, ty doskonale dasz sobie radę. Rutynowe czynności, rachunki lub długie zebrania będą cię nudzić, ale   możesz na nich więcej zarobić. Sekstyl Merkurego do 26.07 bardzo pomaga w odkrywaniu ciekawych zainteresowań. Warto teraz zapisywać się na ciekawe kursy, szkolenia i buszować w Internecie na stronach dla hobbystów. Jowisz w twoim sprzyja także udanym inwestycjom i zakupom wyposażenia do twojego domu. Trygon Wenus do 31.07 sprzyja graniu w lotto lub wygrywaniu w konkursach.

Zdrowie

Nie słuchaj rozmów o chorobach, bo niepotrzebnie się zdenerwujesz. W sierpniu kwadratura Wenus wystawi cię na pokusy i zgrzeszysz jedząc słodkości i pyszne tłuste dania. Uważaj, bo Jowisz w twoim znaku może zdestabilizować twoją wagę. Swoje zdrowotne wątpliwości omów z lekarzem i nie wierz w to, co wyczytasz w Internecie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Wenus radzi ci poprawić relacje z bliskimi. Masz szansę dogadać się z teściami i uporządkować rodzinne finanse, bo będziesz bronić swojego zdania.

URODZENI 1.10 – 10.10

Merkury radzi ci, abyś wolne chwile wykorzystał na zabawę i odpoczynek. Także kontakty z nowymi ludźmi lub załatwianie spraw na mieście pozwolą ci odetchnąć od rutyny.

URODZENI 11.10 – 22.10

Jowisz sprawi, że będziesz szybki i zdecydowany. Zabierz się za prace, które wymagają siły fizycznej i samodzielności. Szczęście ci teraz sprzyja, nadaj kupon, realizuj marzenia.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer