Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2016 do 20.6.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystaj z uroków życia!

Słońce, Merkury i Wenus w trygonach do twojego znaku sprzyjają sztuce, zabawie i miłości. Wszędzie będziesz mile widziany, dla każdego będziesz miał dobre słowo. Kłopotów nie będzie, a wrogowie zejdą ci z drogi. Korzystaj z uroków życia!

Miłość
Zaczyna się dobry czas na poszukiwanie miłości. Nie narzekaj na samotność czy humory partnera, tylko zacznij wprowadzać w życie pożyteczne zmiany. Uwierz w siebie, zainwestuj w modny wygląd i nie myśl o dawnych niepowodzeniach. Trygon Słońca sprawi, że będziesz robić duże wrażenie na płci przeciwnej. Trygon Wenus od 24.05 do 17.06 bardzo sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i zakochaniu od pierwszego wejrzenia. Być może przedstawią ci kogoś, kto bardzo ci się spodoba. Zagadaj pierwszy, nie daj się prześcignąć innym znakom zodiaku!

Mimo dobrej miłosnej aury Wagi w związkach mogą być uparte, a nawet mieć coś partnerowi za złe. Znajdź czas na rozmowę, nie denerwuj się z byle powodu, bo jeszcze w maju wszystko się uda wyjaśnić.

Rodzina i przyjaciele
Będziesz w dobrym humorze, a trygon Wenus sprzyja zaczynaniu większych porządków czy remontu. Zrób to, co ważne, ale potem zadbaj o odpoczynek, bo jeśli się przemęczysz, to możesz być niecierpliwy i nerwowy. Wenus w trygonie do twojego znaku pomoże ci utrzymywać dobre relacje z przyjaciółmi i sąsiadami. Wysłuchaj ludzkich problemów, bądź uczynny i życzliwy. Dzięki tobie uda ci się wybrnąć z trudnej sytuacji lub zakończyć niepotrzebny konflikt. Czerwiec bardzo sprzyja poprawie relacji z ludźmi, którzy ostatnio trochę cię denerwowali.

Kariera i pieniądze
Wenus w trygonie do twojego znaku radzi ci, abyś współpracował z ludźmi, ale jednocześnie pilnował swoich zawodowych tajemnic. Plotek i intryg nie bierz sobie do serca, bo jeśli zaczniesz je wyjaśniać, to ktoś złośliwy jeszcze się z tego ucieszy. TW maju sekstyl Marsa sprzyja wyjaśnianiu wątpliwości, omawianiu strategii na następne miesiące i prezentowaniu twoich dokonań podczas ważnych zebrań i prezentacji. Wszystko się uda załatwić, jeśli tylko będziesz cierpliwy. Merkury po 13.06 pomoże ci renegocjować ważne umowy i wracać do spraw, które sprawiały wszystkim trudności. Znajdą się różne zagubione dokumenty, a urzędnicy wydadzą przychylne dla ciebie decyzje.

Zdrowie
Nabierzesz ochoty na sport, spacery i aktywność fizyczną. Nie bij rekordów, tylko ułóż dobry plan. Teraz łatwo zbudujesz mięśnie. Jeśli chcesz biegać w maratonach, to już teraz zacznij przygotowania. Będziesz w doskonałej kondycji, a jeśli jesteś Wagą urodzoną w I dekanacie, to poczujesz dodatkowy przypływ energii.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Uwaga na konkurencję! Złośliwe i niemiłe osoby mogą dzisiaj wziąć cię na języki, ale nie warto się tym przejmować. Dzięki korzystnym zbiegom okoliczności możesz zyskać więcej niż inni.

URODZENI 1.10 – 10.10

Unikaj zawodowych konfliktów. Lepiej polubownie rozwiązywać różne dylematy. Czerwiec sprzyja odpoczynkowi i hobby, nie daj się zagnać do dodatkowych obowiązków.

URODZENI 11.10 – 22.10

Wenus pomoże ci bronić każdej słusznej sprawy, ale nie bądź teraz mściwy ani złośliwy. Szlachetność i cierpliwość to klucz do sukcesu.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer