Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Wodniku od 20.1.2016 do 18.2.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Możesz liczyć na przyjaciół

Miesiąc przyniesie ci sympatyczne niespodzianki. Pojawią się życzliwe osoby, a kłopoty znikną. Będziesz w dobrym humorze i pokażesz innym, jak cieszyć się życiem.

Miłość
Od 23.01 Wenus znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku, a więc będziesz cieszyć się zwiększonym zainteresowaniem płci przeciwnej. Luty sprzyja spotkaniom z ludźmi, a Merkury pomaga zakończyć konflikty. Mimo tego możesz być trochę zazdrosny, będzie ci też zależało na tym, aby dobrze wypaść w oczach znajomych lub rodziny. Ktoś może jednak wtrącać się w wasze sprawy i komentować wasze zwyczaje. Nie pozwól, aby wszedł ci na głowę lub dyktował co masz robić we własnym związku! Wszystko ułoży się po twojej myśli, jeśli tylko zaufasz swojej intuicji, a nie plotkom lub podszeptom złośliwych ludzi. Partner będzie miał mnóstwo dobrych pomysłów. Zgódź się na coś, na czym mu zależy, a będziecie się dobrze bawić. Luty bardzo sprzyja wspólnym wyjazdom.

Samotne Wagi otrzymają więcej towarzyskich zaproszeń, chętnie gdzieś wyjadą, choćby tylko na weekend. Ktoś na pewno się wami zainteresuje, jeśli tylko przestaniecie koncentrować się na swoich wadach i kompleksach. Od 13.02 Merkury pomoże ci zawierać nowe znajomości. Nawet podczas zakupów wyglądaj elegancko, a na feriach nie narzekaj na brak atrakcji.

Rodzina i przyjaciele
Będziesz w bardzo dobrej kondycji, choć jednocześnie możesz mieć problemy z koncentracją, bo będziesz usiłował robić kilka rzeczy na raz. Ostrożnie prowadź samochód i nie rywalizuj za wszelką cenę tymi, którzy są silniejsi od ciebie. Pozytywną energię lepiej przeznaczyć na ważne rodzinne sprawy, a nie walkę z krewnymi o drobiazgi. Możesz teraz planować większe rodzinne inwestycje i zakupy, zmieniać samochód lub szukać większego mieszkania. Twoje pomysły będą bardzo racjonalne, chętnie też doradzisz krewnym i przyjaciołom, jak powinni się zachować w trudnej sytuacji.

Kariera i pieniądze
Miesiąc przeznacz na ważne projekty, które wymagają skupienia i cierpliwości. Trygon Merkurego od 13.02 sprawi, że będziesz pomysłowy i przebiegły, dzięki czemu nie dasz się podejść konkurencji. Przyniesie ci także dobre pomysły, zapewni zainteresowanie otoczenia, a przede wszystkim ułatwi poznawanie innych ludzi. Niestety, dni między 23.01 i 17.02 sprzyjają też konfliktom o władzę i kompetencje. Dlatego pilnuj swoich spraw i nie pomagaj osobom, które na to nie zasłużyły. Najpierw twoje obowiązki i sukcesy, a potem dobro innych. W tym miesiącu musisz niestety nauczyć się, jak być trochę egoistą, bo inaczej na twoich plecach ktoś inny zrobi karierę.

Pamiętaj, aby za dodatkowe zajęcia, jakie zleci ci teraz szef, poprosić o nagrodę lub dodatkowe pieniądze. Jeśli będziesz grzecznie czekać i stać w kącie, to stracisz szansę na dodatkowy zarobek. Mów o tym, jak bardzo się starasz, a nawet poświęcasz dla firmy. Im więcej zamieszania wokół siebie zrobisz, tym więcej na tym zyskasz.

Zdrowie
Będziesz teraz w dobrej kondycji, ale unikaj ryzyka podczas uprawiania sportu. Nie patrz na modę, tylko na wygodę! Bezpieczeństwo w tym miesiącu jest dla ciebie najważniejsze. Merkury radzi ci nie spieszyć się, bo pod jego wpływem możesz być roztargniony i senny.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce sprzyja sukcesom. Nadrobisz zaległości, poprawisz swoje oceny. Słońce zacznie też namawiać cię do podróżowania lub podejmowania się nowych zadań. Jeśli chcesz zapisać się na kurs języka czy zdobyć różne umiejętności, to teraz jest ku temu dobry czas.

URODZENI 1.10 – 10.10

Merkury sprawi, że nie przegapisz żadnego zaproszenia na ważne spotkania i o wszystkim dowiesz się jako pierwszy. Trafne powiedzonka, żarty i odkrywcze pomysły dadzą ci szansę zabłyśnięcia podczas zebrań i prezentacji. Możesz teraz sporo zyskać, dlatego warto zadbać o wygląd i częściej się uśmiechać.

URODZENI 11.10 – 22.10

Wenus radzi ci dbać o własne sprawy. Uważaj, bo ktoś może zazdrościć ci sukcesów. Przemyśl z kim się spotykasz i z kim rozmawiasz o służbowych sprawach i unikaj niemiłych ludzi. Jeśli się zdenerwujesz, to ktoś dowie się, co o nim na prawdę sądzisz.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer