Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Wadze od 22.9.2016 do 22.10.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szczęśliwy czas

Słońce i Jowisz znajdują się w twoim znaku i sprawiają, że ludzie muszą się z tobą bardziej liczyć. Kłopoty cię ominą i będziesz miał więcej czasu na randki i przyjemności. Odpocznij i niczym się nie martw, bo wrogowie niczym teraz cię nie zaskoczą.

Miłość
Masz wielkie powodzenie w miłości, ale nie przesadzaj ze swoimi wymaganiami. Mars sprawi, że będziesz chciał być teraz na pierwszym miejscu. Twoje potrzeby wydadzą ci się najważniejsze na świecie. Nie denerwuj się niepotrzebnie, jeśli partner od razu nie zorientuje się, czego ci potrzeba. Trochę cierpliwości, a będzie wspaniale! Jowisz pomaga wyjaśnić stare nieporozumienia i spędzić czas na przyjemnościach.

Samotne Wagi będą wesołe i optymistyczne, ale też mogą bawić się miłością. Uwieść kogoś dla sportu nie jest wcale tak trudno, ale co z nim potem zrobisz, jeśli na prawdę się w tobie zakocha? Po 18.10 możesz liczyć na dobre wiadomości i miłość od pierwszego wejrzenia.

Rodzina i przyjaciele
W twoim domu będzie wesoło, bo będziesz miał mnóstwo kreatywnych pomysłów. Jeśli wydasz urodzinowe przyjęcie, to wszyscy będą się dobrze bawić. Nawet jeśli masz skromny budżet, to i tak wymyślisz coś kreatywnego. Twój entuzjazm sprawi, że wiele osób będzie ci wdzięcznych za przegonienie jesiennej chandry. Wenus sprzyja też poprawie relacji z rodzicami lub starszymi krewnymi. Poświęć im więcej czasu, wysłuchaj tego, co mają do powiedzenia. Okaże się, że możesz pomóc w urzędowej sprawie lub doradzisz w wyborze potrzebnego zakupu.

Kariera i pieniądze
Słońce w koniunkcji do twojego znaku przyniesie ci bardzo dobre pomysły. Przestaniesz przejmować się drobiazgami, nabierzesz dystansu do przelotnych humorów szefa. Znajdź sobie pomocników i nie zostawiaj ważnych spraw na ostatnią chwilę. Po pracy musisz mieć wolny czas na własne sprawy, zamiast nadganiać zawodowe zaległości. Warto też zrobić trochę porządku w rachunkach, sprawdzić oprocentowanie kart kredytowych. Możesz teraz otrzymać lepsze warunki w innym banku lub znaleźć kredyt, który będzie o wiele mniej oprocentowany. Jowisz sprzyja zyskom, ale bądź uparty, ciekawski i licz każdy grosz, a zakończysz miesiąc na dużym plusie. Szczególnie korzystne dni to 26-27.09, kiedy Słońce ustawi się w koniunkcji z Jowiszem w twoim znaku.

Zdrowie

Będziesz w bardzo dobrej kondycji, nie grozi ci teraz przeziębienie ani grypa. Chętnie za to pomożesz komuś, kto cierpi na różne dolegliwości. Wesprzesz na duchu, umówisz do lekarza. Można teraz na ciebie liczyć! Po 27.09 uważaj na kontuzje, nie rób nic w pośpiechu.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Wenus sprzyja miłości, pomoże ci przekonywać ludzi do tego, na czym ci zależy. Możesz teraz prosić o wsparcie i pomoc, bo nikt ci nie odmówi.

URODZENI 1.10 – 10.10

Słońce doda ci sił i odwagi. Zabierz się za ważne sprawy, zaczynaj nowe zadania i nie martw się tym, co było w przeszłości.

URODZENI 11.10 – 22.10

Uran radzi zrobić porządki w finansach i rachunkach. Możesz negocjować różne umowy, szukać oszczędności i tańszych dostawców Internetu lub telefonu.Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer