11 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Skorpionie od 23.10.2016 do 21.11.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wenus zwiększy twoje szanse na sukces

Miesiąc sprzyja załatwianiu ważnych spraw. Słońce sprawi, że będziesz lubiany. W razie kłopotów możesz liczyć na wsparcie przyjaciół i krewnych. Będziesz ambitny, ale też bardziej niż zwykle cierpliwy i precyzyjny. Wenus korzystnie wpłynie na twoją urodę i dobry humor.

Miłość
Choć za oknem jesień, to czeka cię teraz więcej okazji do flirtów i randek. Koniecznie znajdź czas na miłość i wysłuchanie tego, co ma ci do powiedzenia bliska osoba. Półsekstyl Słońca sprzyja intymności i prywatności. Dlatego nie umawiaj się teraz z przyjaciółmi, tylko lepiej zadbaj o wasze wspólne sprawy. Uważaj tylko, aby pod wpływem emocji nie obiecać komuś czegoś, czego z powodu różnych obowiązków nie będziesz mógł spełnić. Możesz za bardzo ulegać nastrojowi, a potem tego żałować.

Jeśli jesteś samotny
, to nie rezygnuj zbyt szybko ze znajomości, która dobrze się zapowiada. Słuchaj swojej intuicji, dbaj o swój wygląd. Jowisz, Wenus i Mars do 8.11 dają ci dużo energii, powabu i czaru.

Rodzina i przyjaciele
Najchętniej uciekłbyś na urlop i nie gotował ani nie sprzątał, ale nie każdej Wadze teraz się to uda. Nie staraj się być idealny. Trochę bałaganu jeszcze nikogo nie zabiło! Wenus do 11.11 w sekstylu do twojego znaku sprzyja zakupom, ale decyduj się tylko na to, co na pewno się przyda, a nie zaraz wyjdzie z mody. Mars w kwadraturze do twojego znaku do 8.11 przestrzega przed konfliktami z sąsiadami, od których niewiele zależy, ale którzy mogą być irytujący. Możesz też odkryć, że ktoś dosłownie omotuje cię pochlebstwami, aby coś osiągnąć lub coś ci sprzedać.

Kariera i pieniądze
Będziesz dobrze zorganizowany i nastawiony na realizowanie wyznaczonych celów. Rozpiszesz sobie zadania i sam się ze wszystkiego rozliczysz. Wenus w sekstylu do twojego znaku sprzyja zdobywaniu popularności, ułatwia dogadywanie się z ludźmi i negocjowanie ważnych kontraktów. Jeśli jednak chcesz mieć w pracy spokój, to nie pozwól, aby współpracownicy dowolnie dysponowali twoim rzeczami lub narzędziami. Ktoś może coś zgubić lub przez przypadek skasować ci ważne pliki w komputerze. Bądź niebo bardziej asertywny, ale dzięki temu nie będziesz musiał potem zostawać po godzinach w pracy. Jeśli ktoś cię z tego powodu skrytykuje, to zachowuj się ze spokojem. Unikniesz błędów, jeśli nie dasz się sprowokować do kłótni.

Zdrowie

Bądź cierpliwy i przestrzegaj diety, bo w tym miesiącu za sprawą Jowisza i Wenus może ci przybyć kilka kilogramów nie wiadomo kiedy. Mars do 8.11 może powodować kontuzje, przeziębienia czy nerwowość, dbaj więc o siebie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce uczyni cię pracowitym, ale jednocześnie będziesz mniej wyrozumiały dla innych. Unikaj ludzi, którzy chcą ci coś sprzedać lub liczą, że coś dla nich zrobisz. Panuj nad sobą, bo łatwo ci będzie przez przypadek kogoś urazić.

URODZENI 1.10 – 10.10

Merkury sprzyja nauce. W pracy czy szkole dostaniesz  najlepsze oceny i same pochwały. Warto trochę ciężej popracować, a potem mieć więcej wolnego czasu na odpoczynek i zdobywanie nowych umiejętności.

URODZENI 11.10 – 22.10

Wenus sprawi, że trudno ci będzie skoncentrować się na pracy lub nauce, bo duchowe sprawy będą ważniejsze. Warto rozwijać artystyczne zdolności. Masz powodzenie w miłości, jeśli jesteś samotny, to szukaj okazji do nowych znajomości.Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer