Horoskop dla Wagi na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2016 do 18.1.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przypływ sił i humoru

Idą Święta, a więc nie martw się niczym na zapas i po prostu bądź optymistą. Wenus będzie o ciebie dbać i niczego ci nie zabraknie. Poczucie humoru i dystans do ryzykownych sytuacji ocalą cię przed konfliktowymi sytuacjami.

Miłość
Partner nie będzie się z tobą nudzić, bo zorganizujesz mnóstwo atrakcji. Wenus w trygonie sprawi, że w twoim związku znów będzie gorąco, a od komplementów i czułości aż zakręci ci się w głowie. Po 3.01 zajmiesz się sprawami ważnymi dla partnera. Rozwiążesz kilka problemów, a także postanowisz bardziej pomagać mu w karierze. Twoja troska umocni waszą relację.

Samotne Wagi nabiorą odwagi i zaczną szukać swojej drugiej połowy. Korzystaj ze wszystkich zaproszeń na spotkania i imprezy, jakie teraz otrzymasz. Pojawi się sporo nowych znajomości, a także okazji do flirtowania. Machnij ręką na niezdecydowanych i szukaj kogoś, kto chce się dobrze bawić w sylwestra.

Rodzina i przyjaciele
Będziesz teraz w dobrym humorze i nie daj go sobie popsuć. Niech bombki krzywo wiszą tam, gdzie zwiesiły je dzieci, a mama gotuje barszczyk tak, jak sama uważa i cieszy się, że ma rację. Merkury do 4.01 może trochę komplikować rodzinne relacje, lepiej nie daj się podpuścić do dyskusji, które co roku psują wszystkim nastrój. Machnij na to ręką, a od razu poczujesz się lepiej. Zawsze znajdzie się ktoś bogatszy lub szczuplejszy i nie ma co zadręczać się z tego powodu. Po Świętach mnóstwo sympatycznych zdarzeń. Zadbaj o własne przyjemności i odpoczynek, bo musisz zregenerować siły. Znajdź czas na swoje hobby lub po prostu trochę sobie poleniuchuj. Wenus sprzyja dobrej zabawie, udanym wyjazdom i szalonemu sylwestrowi.

Kariera i pieniądze
Po Świętach zamiast leniuchować i dojadać makowce, szybko zabierz się do pracy. Wenus ułatwia ci dogadywanie się z ważnymi osobami, także w nieoficjalnych sytuacjach. Teraz możesz sprytnie i szybko przekonać szefa do planu, na jakim od dawna ci bardzo zależy. Wreszcie będziesz się częściej zajmować tym, co cię na prawdę interesuje, a co najważniejsze przyniesie ci dodatkowe pieniądze. Wystarczy ci na udane zakupy, odnowisz garderobę, skompletujesz modne dodatki. Jeśli wybierasz się na dłuższy świąteczny urlop, to możesz być spokojny, bo współpracownicy nie będą spiskować lub szkodzić. Dodatkowo Jowisz sprzyja poznawaniu ciekawych osób, od których sporo się będziesz mógł nauczyć.

Zdrowie

W Święta możesz narzekać na większą senność i zmęczenie. Byle do 4.01, bo wtedy Merkury sprawi, że będziesz miał więcej sił. Zaczniesz ćwiczyć, spacerować, wreszcie ruszysz się sprzed telewizora. Uda ci się szybko zgubić poodkładane tu i ówdzie kalorie, w jakie obfitowały świąteczne przysmaki.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Merkury sprzyja pozytywnym zmianom w twoim najbliższym otoczeniu. Zapragniesz naprawić ważną relację, wrócisz do swojego hobby. Działaj odważnie i nie obawiaj się cudzych komentarzy. Koniec roku sprzyja odpoczynkowi i spełnianiu marzeń.

URODZENI 1.10 – 10.10

Będziesz bardzo rozmowny i towarzyski. W pracy nie opowiadaj o sobie zbyt wiele, bo ktoś zazdrosny wślizgnie się w twoje łaski. Warto bywać wśród znajomych, zorganizować świąteczny wyjazd. Zawarte teraz znajomości mogą ci się bardzo przydać, pomogą w karierze lub sprawią, że zajmiesz się nowym hobby.

URODZENI 11.10 – 22.10

Poczujesz przypływ sił, ale nie staraj się rządzić całą rodziną, bo Mars może wzniecać kłótnie. Po Świętach poprawa humoru i więcej wolnego czasu. To, co zaplanowałeś i na co liczyłeś, powinno się wreszcie udać.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer