Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Strzelcu od 21.11.2016 do 20.12.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Jowisz doda ci skrzydeł

Miesiąc sprzyja zgodnej współpracy z ludźmi. Będziesz w dobrym humorze, chętnie pomożesz zagubionym przyjaciołom i zestresowanym współpracownikom. Słońce znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Pomaga ci wygrać z jesienną nudą, podsuwa coraz to nowe, ciekawe rozwiązania. Opozycja Urana sprzyja ambitnym pomysłom.

Miłość
Już czas zdecydowanie odciąć od ludzi, którzy krytykują twoje miłosne wybory  lub wymagają, że będziesz gotowy na każde ich skinienie. Kwadratura Wenus do 7.12 sprawi, że bez żalu zerwiesz nieudane flirty i romanse, które do niczego sensownego nie prowadzą. Jeśli w twoim związku źle się dzieje, to postanowisz przeprowadzić ważną rozmowę i wiele w efekcie zyskasz. Dojście do zgody może być w tym tygodniu o wiele prostsze, niż sądzisz. Weekendy sprzyjają odpoczynkowi. Lepiej wymigać się od zbyt głośnych spotkań i pobyć tylko we dwoje.

Samotne Wagi będą miały o wiele więcej powodzenia i dobrych pomysłów na pozbycie się kompleksów. Wenus w trygonie do twojego znaku od 7.12 doda ci uroku i zapewni powodzenie. Pełnia Księżyca 13-14.12 przyniesie ci zaproszenia na sympatyczne imprezy i ciekawe wiadomości.

Rodzina i przyjaciele
Rodzinne sprawy toczyć się będą spokojnym rytmem. Drobny bałagan lub niesforne dzieci przestaną cię skłaniać do rozwodu lub wyprowadzki. Jeśli z kimś z sąsiadów lub dalszych krewnych miałeś na pieńku, to sytuacja wreszcie się trochę uspokoi. Chętnie przyjmiesz gości i porozmawiasz o wspólnych sprawach. Wenus w trygonie do twojego znaku od 7.12 pomoże ci stworzyć wspaniałą atmosferę, w której wszyscy goście będą się dobrze bawić i nikt nie będzie czuł się samotny. Niczego bliskim nie żałuj i dobrze się baw, bo trochę luzu nikomu jeszcze nie zaszkodziło!

Kariera i pieniądze
W pracy zapowiada się więcej spokoju. Ktoś nerwowy pojedzie na szkolenie lub weźmie urlop i wszyscy będą mogli odetchnąć. Nie będziesz się niczym martwił, a twoje starania i tak zostaną dostrzeżone przez szefa. Ucz się, wypowiadaj na ważne tematy i stawaj w pierwszym szeregu. Twoje dokonania mogą być przedmiotem publicznych rozważań, a być może czeka cię prezentacja lub wystąpienie przed większym gronem słuchaczy. Zostaniesz dobrze przyjęty i oceniony. Możesz mieć jednak więcej pokus związanych z różnymi wydatkami na ubrania lub kosmetyki. Inwestycja w siebie w tym miesiącu będzie się najbardziej opłacić. Także wydatki związane z domem, wystrojem i meblami mogą okazać się bardzo udane.

Zdrowie

Nie grozi ci grypa ani chrypa, ale Mars radzi ci radzi ci, abyś dbał o zdrowie i kondycję. Nie zaniedbuj teraz wskazań lekarza i unikaj tego, co ci nie służy. Podczas uprawiania sportu dbaj o swoje bezpieczeństwo, bo ktoś może namawiać cię do rywalizacji ponad twoje możliwości. Nie daj się podpuścić, a będziesz się cieszyć doskonałym zdrowiem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce sprawi, że będziesz ciekawski i energiczny. Pociągać cię będą wyjazdy, sztuka i nowe towarzyskie sytuacje. Twoje spostrzeżenia mogą być bardzo zaskakujące. Zostaniesz gwiazdą ważnego spotkania, a twoje żarty i powiedzonka wszyscy będą sobie powtarzać.

URODZENI 1.10 – 10.10

Saturn doda ci cierpliwości. Postanowisz skończyć już rozpoczęte sprawy, będzie ci bardziej niż zwykle zależeć na uznaniu i nagrodach. Miesiąc przyniesie sukcesy, a aura sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, układaniu poważnych planów finansowych i robieniu porządków w rachunkach.

URODZENI 11.10 – 22.10

Mars radzi samemu pilnować ważnych spraw. Trzymaj się z daleka od nieuprzejmych ludzi. Możesz nerwowo reagować na różne docinki, a nawet obrażać się i wycofywać z różnych relacji. W razie potrzeby broń się najlepiej jak potrafisz i nie daj się nikomu źle traktować.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer