Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Rybach od 18.2.2018 do 20.3.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpoczywaj i baw się

W lutym każda zodiakalna Waga marzy tylko o tym, aby choć na kilka dni zapaść w sen zimowy i dotrwać do wiosny. Niczym prawdziwy polarny niedźwiedź spać sobie w ciepłym legowisku – to wyzwanie, dla którego przemęczone Wagi gotowe będą w marcu błagać o kilka dni urlopu lub nawet lekarskiego zwolnienia. Odpoczywaj, póki możesz!

RODZINA I DOM
Wagi w tym miesiącu mogą być przewrażliwione i marudne. Niełatwo będzie z tobą dyskutować. Bądź czujny i przewidujący, ale nie wyolbrzymiaj swoich problemów. Twoje krytyczne spojrzenie nie ominie także domu. Szare ściany i przykurzone obicia nagle zaczną cię denerwować. Nabierzesz ochoty, aby gruntownie posprzątać dom czy wreszcie uporządkować bałagan w szufladach i na pawlaczach. Zorientuj się, co wymaga naprawy, a co trzeba po prostu do domu kupić i nie oszczędzaj na własnej wygodzie. W marcu niektóre zaległe rodzinne sprawy znów będą wymagać twojej uwagi. Być może krewni poproszą cię o pomoc, a nawet trochę zdenerwują swoim narzekaniem i marudzeniem. Nie zostawiaj nikogo własnemu losowi i bądź bardziej wyrozumiały wobec ludzkich słabości. Nie oznacza to jednak, że powinieneś wszystkim ulegać i rozdawać za darmo to, na co sam musiałeś zapracować. Bądź systematyczny, logiczny i przewidujący. Wenus od 7.03 pozwoli ci tak podzielić pieniądze lub wspólne obowiązki, że wszyscy w rodzinie tylko na tym skorzystają.
   
MIŁOŚĆ
W tym miesiącu nie będziesz zbyt romantyczny. Kwinkunks Słońca może nawet ostudzić twój miłosny temperament. Poczujesz, że nadszedł czas miłosnych rozliczeń. Krytycznym wzrokiem przyjrzysz się poczynaniom partnera i jasno określisz, czego pragniesz w związku. To dobry czas na poważne rozmowy i wiążące decyzje. Jednak nie bądź zbyt pesymistyczny i smutny, bo partner może boleśnie odczuć taki nagły spadek twojego zaangażowania! Od 7.03 poczujesz, że świat staje się lepszy. Planeta Wenus znajdzie się w opozycji do twojego znaku, co sprzyja szczęśliwemu zakończeniu miłosnych waśni i sporów. Wykorzystaj dobry czas na pogłębienie relacji z partnerem i zawarcie korzystnych miłosnych sojuszy. Nowy podział obowiązków domowych lub negocjacje w sprawie wspólnego wyjazdu na pewno będą dla ciebie korzystne. Samotne Wagi mogą liczyć na duże szczęście w miłości, a nawet poznanie kogoś intrygującego w urzędzie lub pracy. Nieoficjalne kontakty i relacje teraz mają szanse przerodzić się w coś bardziej poważnego. Zrób więc przegląd swoich sympatii i wielbicieli. Niektórzy z nich na pewno warci są tego, aby zagościć w twoim sercu, a może i życiu na dłużej. Daj teraz szansę tym nieśmiałym przedstawicielom płci przeciwnej. Sam się zdziwisz, jak cię pozytywnie zaskoczą, kiedy tylko poznasz ich trochę bliżej.

KARIERA I PIENIĄDZE
Zapowiada się niespokojny miesiąc. Bądź ostrożny i pilnuj swoich spraw. Zaniedbania i błędy mogą cię sporo kosztować, ale dzięki zapobiegliwości uda ci się przed nimi ustrzec. Kwinkunks Słońca wróży ci sporo nowych zajęć i dodatkowych obowiązków. Wcale nie będziesz z tego powodu zadowolony i zaczniesz rozmyślać, jak choć kilka zadań zrzucić na barki kogoś bardziej ambitnego. W lutym możesz bardziej niż zwykle zwlekać z podejmowaniem decyzji i być bardzo krytyczny wobec swoich współpracowników. Nie wdawaj się teraz w kłótnie i nie wypominaj innym, że czegoś nie robią lub nie potrafią. Twoje narzekanie i brak wiary w sukces może zniechęcić przychylne ci osoby. Zastanów się więc, zanim skrytykujesz czyjś pomysł. Wypowiedziane w tym miesiącu ostre słowa mogą ci zaszkodzić. Uważaj więc, co mówisz i robisz, bo sam nie wiesz, jak szybko rozchodzą się awantury i plotki. Niektórzy nie zapominają żadnych przykrości i mogą się kiedyś na tobie zemścić. Jeśli czujesz się przemęczony, to do 6.03 wykorzystaj kilka dni urlopu. Dobrymi współpracownikami okażą się teraz Panna i Koziorożec. Nie pozwól, aby Rak lub Skorpion sprowokował cię do awantury! Przedstawiciele tych dwóch znaków mogą realizować swoje plany twoim kosztem, bądź wobec nich uprzejmy, ale też bardziej niż zwykle ostrożny.

ZDROWIE

Będziesz w dobrej formie, ale w tym miesiącu będziesz bardzo krytyczny w stosunku do swojego wyglądu i zdrowia. Kwinkunks Słońca sprawi, że zaczniesz bacznie przyglądać się swojej diecie i trybowi życia. Kup kilka poradników i zacznij dyskutować ze znajomymi na temat lepszego stylu życia. Pozbądź się złych nawyków i przyzwyczajeń, zacznij zdrowo jeść i regularnie ćwiczyć. Zmiany wprowadzaj stopniowo, a łatwiej będzie ci się do nich przyzwyczaić.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Wenus zachęca do odpoczynku, radości i spotkań z przyjaciółmi. Jeśli jesteś samotny, to teraz łatwiej będzie ci zawierać nowe znajomości. Wyjdź do ludzi, bo teraz pokonasz swoją własną nieśmiałość.

URODZENI 1.10 – 10.10
Merkury pomoże ci wyjaśnić różne zagadki i sekrety. Będziesz ciekawski i pewny siebie, łatwo zawrzesz nowe znajomości.

URODZENI 11.10 – 22.10
Słońce sprzyja aktywnemu odpoczynkowi. Nabierzesz ochoty na sport, spacery, jazdę na rowerze. Dzięki temu ostatni miesiąc zimy będzie bardzo udany.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer