Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Raku od 21.6.2015 do 21.7.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pokonasz trudności

W czerwcu i lipcu zodiakalne Wagi przepełniać będzie wola walki. Obudzi się w tobie ambicja i niespodziewanie przypomnisz sobie o wszystkich sprawach, które odłożyłeś na później lub uznałeś za zbyt trudne. Ułożysz nowe plany i rozprawisz się z nieprzyjaciółmi. Nie daj się tylko ponieść zazdrości i nerwom, bo ugrzęźniesz w intrygach i plotkach.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Kwadratura Słońca sprawi, że bardzo poważnie podchodzić będziesz do wszystkich spraw i propozycji, jakie napotkasz na swojej drodze w tym miesiącu. Nie dasz się zwieść pięknym słówkom i pustym obietnicom. Wszystko sam sprawdzisz, ocenisz, a nawet skrytykujesz. Kilka osób może być zaskoczonych twoim postępowaniem, bo zamiast wahać się i negocjować, będziesz bardzo odważnie przedstawiał swoje racje i opinie. To dobry czas, aby uporać się z trudnymi i ważnymi sprawami. Twoje odpowiedzialne podejście przyciągnie do ciebie innych ludzi, nie zdziw się więc, jeśli na urlopie zostaniesz nieformalnym przewodnikiem wycieczek i organizatorem najbardziej udanych imprez. Do 8.07 planeta Merkury sprzyja także dobrej zabawie. Sekstyl pomoże ci podczas podróży, szczególnie tych w obce kraje.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrym humorze, a sił na wakacyjne szaleństwa lub ambitne zawodowe sprawy w tym miesiącu ci nie zabraknie. W czerwcu będziesz się więcej ruszać i chętniej zajmiesz się sportem. Wypróbuj tych dziedzin, których jeszcze nie znasz! Powinieneś jednak bardziej zadbać o zdrowie. Kwadratura Marsa od 24.06 przestrzega przez stołowaniem się w podejrzanych barach i kontuzjami.

MIŁOŚĆ

W czerwcu trudno ci będzie ulec miłosnym pokusom. Poszukiwać będziesz raczej wsparcia i bezpieczeństwa, niż nowych przygód i szalonych romansów. Bardziej interesować cię będą rodzinne sprawy, niż szaleństwa do białego rana. Do 19.07 sprzyja ci sekstyl planety Wenus. Pojawią się nowe szanse i propozycje. Ktoś niezwykły zwróci na ciebie uwagę, ale nie będzie łatwo skruszyć twoje serce.

Samotne Wagi mogą stać się nieufne wobec nowych znajomości i propozycji. Będzie ci bardzo zależeć, aby twoje miłosne wybory zostały dobrze przyjęte przez przyjaciół i krewnych. Możesz nawet poczuć obawę przed plotkami i zazdrosnymi osobami. Nie przebywaj w towarzystwie osób, których nie lubisz i nie powierzaj nikomu swoich miłosnych tajemnic, a szczęście nie przestanie ci sprzyjać. Wenus ześle ci szansę na gorący wakacyjny flirt.

Wagi w stałych związkach
zapragną jeszcze raz usłyszeć miłosne wyznania. Zapragniecie być potrzebni, kochani, a nawet podziwiani przez rodzinę i dalszych krewnych. Jest to dobry miesiąc, aby skoncentrować się na wspólnych sprawach. Wyjazd, na jaki zdecydujecie się w lipcu, powinien być wyjątkowo udany.

RODZINA
W tym miesiącu mocniej niż w ubiegłych miesiącach zainteresujesz się prywatnymi sprawami swoich krewnych i sąsiadów. Dojdziesz do wniosku, że tylko ty wiesz, jak powinni postąpić lub czego potrzeba im do szczęścia. Zaczniesz dzielić pieniądze, układać plany i zażegnywać małżeńskie spory. Nie podejmuj jednak żadnych decyzji w imieniu osób, których wcześniej nie zapytałeś o zgodę! Mars może przemienić cię w osobę zbyt zdecydowana, a nawet agresywną w oczach otoczenia. Choć będziesz kierował się dobrymi chęciami, to ktoś może zarzucić ci, że niepotrzebnie wtrącasz się w jego prywatne sprawy – i nowa awantura gotowa. Bądź pomocny i serdeczny, ale nie osądzaj innych według siebie. Także  sprawach domowych czekają cię teraz drobne nieporozumienia. Ktoś nie zgodzi się z twoimi wakacyjnymi planami lub odmówi wyjazdu na zaplanowane wcześniej kolonie. W razie kłopotów nie krzycz, tylko negocjuj! Dzięki cierpliwości i rozsądnym argumentom  uda ci się w końcu postawić na swoim.

PRACA I FINANSE
Nawet jeśli masz w pracy kłopoty, to nie będziesz się nimi zbytnio przejmować. W czerwcu ktoś ważny może ci bardzo pomóc w sprawach zawodowych. Jeśli szukasz pracy lub planujesz ważną rozmowę z szefem, to szczęście właśnie teraz będzie ci sprzyjać. W lipcu zadbaj o dobre relacje ze współpracownikami. Być może odniesiesz znaczną korzyść także dzięki swoim starym znajomościom lub też zupełnie niespodziewanie pomogą ci przyjaciele. W kontaktach z ludźmi będziesz bezpośredni i szczery. Po 8.07 czeka cię rozmowa z kimś, kto zazdrości ci sukcesów. Twoje opinie mogą być trochę zaskakujące dla osób, którym dotychczas tylko posłusznie przytakiwałeś. Lipiec sprzyjać będzie  także zdobywaniu ciekawych umiejętności, a także rozpoczynaniu służbowych podróży i szkoleń.

Poszukujący lepszej pracy będą przejmować się wiadomościami z rynku pracy i zaczną dyskutować o polityce i przeszkodach w zdobyciu dobrej pracy. Nie rozpraszajcie się, tylko energicznie szukajcie. Do 8.07 możecie liczyć na pomoc przyjaciół, którzy pracują w dobrych firmach.

URODZENI 23.09 – 30.09

Postaraj się wykorzystać wszystkie nowe propozycje i rozważ nawet te pomysły, które na pierwszy rzut oka wydają się nieco szalone. Dzięki nowatorskiemu podejściu i odwadze osiągniesz wymarzony sukces!

URODZENI 1.10 – 10.10

Czeka cię spokojniejszy czas. Zregeneruj siły i oddaj się wakacyjnemu lenistwu. Urlop z dala od codziennych spraw i nudnych obowiązków okaże się strzałem w dziesiątkę. Zabezpiecz swoje finanse i nie wydawaj za dużo.

URODZENI 11.10 – 22.10
Twoje pomysły, które dotyczą szkoleń, wyjazdów i kariery zawodowej okażą się bardo szczęśliwe. Być może zmienisz kilka swoich starych przyzwyczajeń, co jednak wyjdzie ci na dobre. Pewna osoba jest ci bardzo przychylna, wykorzystaj to.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer