Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Raku od 21.6.2016 do 21.7.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pełne ożywienie

Ożywisz się i powrócisz do formy. Przestaniesz się lenić i z ochotą podejmiesz każde życiowe wyzwanie. Lipiec sprzyja wyjazdom i towarzyskim spotkaniom.

Miłość
Jeśli szukasz kogoś do pary, nie rób niczego na siłę. Ciesz się z każdego dnia spędzonego w towarzystwie płci przeciwnej. Nie koncentruj się na jakiejś konkretnej osobie, po prostu bądź sobą i nie rozdrabniaj się na poszczególne znajomości. Nim skończy się ten miesiąc, nie decyduj się z kim chcesz spędzić całe życie. Wenus przebywać będzie od 12.07 w sekstylu do twojego znaku. Każdego dnia możesz przecież spotkać kogoś bardziej fascynującego. Wagi przebywające w stałych związkach najszczęśliwsze miłosne chwile mogą przeżyć podczas nowiu Księżyca w znaku Raka 3-5.07. Zorganizuj coś wyjątkowego. Pary, które starają się o dziecko, powinny w tym miesiącu zintensyfikować swoje działania.

Rodzina i przyjaciele
Czasu dla rodziny będziesz miał niewiele, chyba że wybierzesz się z nią na wakacje. Inaczej czas przeznaczony dla domowników będziesz wolał spędzić z przyjaciółmi. Nie zapominaj jednak o potrzebach najbliższych, ponieważ może się okazać, że powinieneś się kimś zająć czy wręcz zaopiekować. Przez cały miesiąc chętnie organizować będziesz znajomym i rodzinie krótkie wycieczki, przyjęcia czy kulturalne rozrywki. Uważaj jednak, aby inni też mogli dojść do głosu w twoim towarzystwie. Nie tylko ty znasz historie na temat oglądanych zabytków, miejsc czy ludzi. Naucz się też czegoś od innych.

Kariera i pieniądze
Nadchodzi czas sprawdzenia swoich umiejętności. Jeśli dotychczas praca nie dawała ci satysfakcji, teraz będziesz mógł rozwinąć skrzydła. Jeśli jeszcze nie wiesz, co najbardziej chciałbyś robić, teraz masz okazję popróbować. Szef może być zaskoczony tym, że tak dobrze sprawdzasz się na innych stanowiskach. Nie marnuj okazji, żeby pokazać się z nowej, nie znanej jeszcze innym strony. Trudno ci będzie usiedzieć na jednym miejscu. Wenus od 12.07 przebywać będzie w sekstylu do twojego znaku, godnie więc będziesz reprezentować interesy swojej firmy i błyszczeć na oficjalnych spotkaniach i bankietach.

Nie bądź skąpy i narusz domowy budżet, a nawet oszczędności, aby pojechać w ładne miejsce lub wypocząć w luksusowych warunkach. Raz się żyje, a tobie od 12.07 bardzo sprzyja Wenus. Im więcej będzie obracał gotówką i inwestował w siebie, tym więcej pieniędzy i możliwości przyciągniesz w najbliższym czasie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Postaraj się wykorzystać wszystkie nowe propozycje i rozważ nawet te pomysły, które na pierwszy rzut oka wydają się nieco szalone. Dzięki nowatorskiemu podejściu i odwadze osiągniesz wymarzony sukces!

URODZENI 1.10 – 10.10

Czeka cię spokojniejszy czas. Zregeneruj siły i oddaj się wakacyjnemu lenistwu. Urlop z dala od codziennych spraw i nudnych obowiązków okaże się strzałem w dziesiątkę. Zabezpiecz swoje finanse i nie wydawaj za dużo.

URODZENI 11.10 – 22.10

Twoje pomysły, które dotyczą szkoleń, wyjazdów i kariery zawodowej okażą się bardo szczęśliwe. Być może zmienisz kilka swoich starych przyzwyczajeń, co jednak wyjdzie ci na dobre. Pewna osoba jest ci bardzo przychylna, wykorzystaj to.Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer