Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2015 do 20.6.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pozbędziesz się kłopotów

Wykorzystasz swoje dyplomatyczne zdolności, będziesz negocjował i dyskutował. Trygony Słońca i Merkurego pomogą ci pozbyć się niechcianych zobowiązań, sekstyl Wenus zapewni ci uznanie i przyniesie mnóstwo powodów do radości. Zbliżające się lato i wakacyjny urlop zamiast rozleniwić, dodadzą ci sił.

POZYCJE PLANET
Słońce i Merkury znajdują się w korzystnych trygonach do twojego znaku zodiaku. Zapewnią ci dobry humor i pomogą sprawnie rozwiązywać codzienne kłopoty. Będziesz się teraz podobać, łatwo przekonasz bliskie ci osoby do pomysłów, na których ci zależy. Sekstyl Wenus załagodzi problemy finansowe. Sekstyl Jowisza doda ci odwagi i pewności siebie. Nawet Saturn w sekstylu do twojego znaku złagodzi swoje oblicze i pomoże ci wreszcie pozbyć się części niechcianych obowiązków. Mars w trygonie radzi ci dbać o zdrowie i odpoczywać, kiedy tylko tego potrzebujesz. Opozycja Urana namawia cię do podróżowania i odwiedzania przyjaciół.

MIŁOŚĆ

Wenus w sekstylu do twojego znaku od 5.06 sprzyja miłości, ale też w tym miesiącu postawi na twojej drodze różne osoby, które były ważne w przeszłości. Przejdziesz obok nich obojętnie, ale ktoś może wywołać wspomnienia i silne emocje. Nie wracaj do tego, co było, zwłaszcza jeśli związek był nieudany, bo ludzie rzadko kiedy się na prawdę zmieniają. Nie dawaj teraz swojemu partnerowi powodów do zazdrości, bo niewinny flirt ze starym znajomym może stać się zarzewiem awantury. Poza drobnymi pokusami szczęście będzie ci sprzyjać, a w związku masz szansę na spokój i bardzo dobre porozumienie. Warto więcej być we dwoje, zorganizować wieczór w teatrze lub romantyczny wyjazd na weekend. Merkury sprzyja ciekawym rozmowom i pokaże ci, jak wiele wspólnego łączy cię z ukochaną osobą.

Samotne Wagi będą popularne, ale też ostrożne w swoich miłosnych wyborach. Nie uwierzysz w romantyczne wyznania, jakie usłyszysz lub przeczytasz w Internecie. Baw się i ciesz życiem, ale w czerwcu nie obiecuj od razu zbyt wiele, bo ktoś wyobrazi sobie, że bezkrytycznie spełniać będziesz wszystkie jego życzenia.

RODZINA I PRZYJACIELE
Trudno będzie ci się teraz zmusić do codziennych obowiązków, a o dodatkowych pracach czy remoncie nie będziesz chciał nawet rozmawiać. Będziesz ruchliwy i niezwykle towarzyski, chętnie urządzisz spotkanie dla swoich znajomych. Wenus sprzyja odnawianiu ważnych kontaktów. Rodzinne wizyty mogą być doskonałą okazją do pogodzenia się z kimś, kto cię denerwował swoim zachowaniem lub decyzjami. Teraz staniesz się bardziej wyrozumiały dla cudzych wad. Krewnych nie zmienisz, a na ich przywary trzeba po prostu machnąć ręką.

PRACA I NAUKA
Trygon Merkurego pozwoli ci odnieść sukces w pracy, nawet jeśli nie będziesz się zbytnio przemęczać. Teraz z łatwością przyjdzie ci negocjowanie i publiczne prezentacje. Łatwo też będzie zdobyć cenne wiadomości. Dlatego bywaj na zebraniach i udzielaj się podczas ważnych dyskusji, bo nawet jeśli nie masz zbyt wiele do powiedzenia, to i tak zrobisz na wszystkich bardzo dobre wrażenie. Zainteresuj się możliwościami awansu, bo w czerwcu Merkury pomoże ci zdobyć uznanie szefa. Ważnych spraw możesz mieć teraz trochę więcej, niż zwykle. Szybko zauważysz, że najwięcej korzyści oraz pieniędzy płynie z nowatorskich rozwiązań i niecodziennych pomysłów. Czerwiec sprzyja większym zyskom i dobrym pomysłom na rozwiązanie zawodowych kłopotów.

Poszukujący lepszej pracy nie będą się martwić na zapas. Możecie liczyć na zaskakujące, ale szczęśliwe zbiegi okoliczności. Najciekawsze oferty pochodzić będą z firm zagranicznych.

Wagi, które się uczą lub studiują myślami będą już na wakacjach. Do nauki trudno będzie wam się zmusić, tym bardziej, że wokół tyle będzie towarzyskich atrakcji. Zróbcie to, co niezbędne i nie martwcie się niczym na zapas! Merkury pomoże wam w szybkim zdaniu egzaminów.

FINANSE

Słuchaj tego, co radzą ci osoby bogatsze i bardziej doświadczone, bo sporo na tym zyskasz. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę lub kredyt czy dotację, to w tym miesiącu masz szansę pomyślnie załatwić swoje sprawy. Wydatki na nowe ubrania także będą się opłacić, bo to, jak się prezentujesz ma wpływ na twoje zarobki. Po 12.06 nastanie dobry czas, aby kupować sprzęt komputerowy, telefon lub nowe AGD do domu.

URODZENI 23.09 – 30.09

Baw się i kochaj! Do ciężkiej pracy trudno będzie cię zmusić. Chętnie przełożysz na później sprawy, które wymagają trudnych decyzji lub męczących rozmów. Trudności cię ominą, a ludzie będą dla ciebie uprzejmi. W miłości bądź czujny i o wszystko otwarcie pytaj, a wyjaśnisz pewną tajemnicę lub zapobiegniesz nieporozumieniom.

URODZENI 1.10 – 10.10
Trwa dobra passa. Wenus sprzyja udanym interesom i propozycjom, które dotyczą pracy. Sprawy, które cię niepokoiły, w tym miesiącu stopniowo zaczną się wyjaśniać. Popołudnia sprzyjają randkom i dobrej zabawie. Nie żałuj sobie niczego, bo teraz regenerujesz siły i nabierasz pozytywnej energii.

URODZENI 11.10 – 22.10
Postanowisz zmienić swoje życie na lepsze, a Mars zmotywuje cię do trafnych decyzji. Szczęście najbardziej sprzyja ci w sprawach, które związane są z techniką, podróżami i nauką. Pod koniec miesiąca warto odpocząć i mniej przejmować się porządkami lub gotowaniem. Bądź egoistą, inni sobie świetnie poradzą.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer