Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Wagi na Słońce w Wadze od 23.9.2014 do 22.10.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

To będzie twój miesiąc!

To będzie twój miesiąc! Śmiało realizuj swoje plany, rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na jesień. To, co teraz postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne miesiące.

TWOJE TRANZYTY
Koniunkcja Słońca sprzyja odkrywaniu własnego powołania.
Koniunkcja Merkurego do 2709 i od 10.10 sprzyja rozmowom o pieniądzach, półsekstyl od 28.09 do 9.10 pomaga zdobyć uznanie.
Półsekstyl Wenus do 28.09 przypomni ci o dawnych znajomościach, koniunkcja od 29.09 pomaga w sprawach towarzyskich i podróżach.
Sekstyl Marsa radzi, abyś był cierpliwy w sprawach finansowych i wzmacniał swoje siły.
Sekstyl Jowisza pomoże ci zdobyć przyjaciół.
Półsekstyl Saturna radzi, abyś poważnie podchodził do swoich zobowiązań.
Opozycja Urana postawi przed tobą nowe zadania.
Kwinkunks Neptuna sprzyja romansom i miłości.
Kwadratura Plutona radzi pilnować spraw dotyczących rodzinnych nieruchomości.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Przez ten zodiakalny miesiąc poszukiwać będziesz wrażeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. We wszystkich dziedzinach życia twoim największym atutem będą teraz nowe i odkrywcze pomysły. Niektóre z nich będą dość ryzykowne i nie od razu spodobają się innym! Nie rezygnuj jednak zbyt łatwo z tego, co ci przyjdzie do głowy! Nie odkładaj ważnych spraw na później i szczerze rozmawiaj o swoich planach.
Planety będą cię wspierać, a nawet ześlą ci kilka zupełnie nowych propozycji. Sukces jednak zależeć będzie także od twojej wiary w siebie i wytrwałości. Jeśli zainteresujesz się nowymi dziedzinami wiedzy, zainwestujesz w swoje umiejętności i nie będziesz obawiała się wytrwałej pracy, to możesz dzięki temu jeszcze tej jesieni zyskać o wiele więcej, niż się sam spodziewałeś! Pozbądź się nieśmiałości i pytaj o wszystko, co cię interesuje. Twoja ciekawość będzie silniejsza od zasad dobrego wychowania, ale dzięki niej odkryjesz kilka sekretów. Bądź jednak uprzejmy i dyskretny, bo inaczej ktoś złośliwy lub zazdrosny chętnie posądzi cię o złe intencje lub plotki! Szczególnie po 28.09 nie chwal się tym, co już zdołałeś osiągnąć, bo oczy wszystkich zwrócone będą na ciebie!

 
SAMOPOCZUCIE
Jesień sprzyja dbaniu o zdrowie i kondycję. Korzystna koniunkcja Słońca sprawi, że poczujesz radość i ożywienie. Jeśli cierpisz z powodu różnych dolegliwości, to teraz poczujesz się lepiej. Nie zaniedbuj jednak ważnych badań i wizyt lekarskich, bo czas sprzyja udanym kuracjom. Sekstyl Marsa, który towarzyszy ci od poprzedniego miesiąca, może sprawić, że staniesz się wrażliwszy na zimno i przeciągi. Zadbaj o swoją wygodę i nie oszczędzaj teraz na wygodnych meblach, pościeli lub odzieży.

MIŁOŚĆ
Staniesz się wesoły i optymistyczny, a także bardziej niż zwykle wyrozumiały wobec cudzych wad. Ciekawe propozycje wyjazdów lub spotkań sypać się będą jak z rękawa, nie przegap ich i spędź czas naprawdę miło. Szczęście sprzyja ci szczególnie po 28.09, kiedy Wenus przebywać będzie w twoim znaku zodiaku.

Samotne Wagi będą w doskonałym nastroju. Pociągać cię będą niecodzienne znajomości i zabawne sytuacje. Twoje zachowania i poglądy mogą być bardzo zaskakujące. Kto sądził, że zdążył poznać cię na wylot , ten może się teraz zdziwić! Po 28.09 szczęście w miłości wyjątkowo ci sprzyja. Merkury sprawi, że poznane teraz osoby zagoszczą w twoim sercu na dłużej.

Wagi w stałych związkach zapragną spędzić więcej czasu tylko we dwoje. Domowe i zawodowe obowiązki zejdą na drugi plan. Wykorzystaj ten czas, aby ożywić i ubarwić swój związek. Zorganizujcie wspólne rozrywki lub wybierzcie się gdzieś bez narzekających przyjaciół.

PRACA I FINANSE
Nawet jeśli masz w pracy kłopoty, to nie będziesz się nimi zbytnio przejmować. Wpływ Wenus i Merkurego może ci teraz bardzo pomóc w sprawach zawodowych. Czas sprzyja zmianom na lepsze! Jeśli szukasz pracy lub planujesz ważną rozmowę z szefem, to szczęście właśnie teraz będzie ci sprzyjać. Być może odniesiesz znaczną korzyść także dzięki swoim starym znajomościom lub też zupełnie niespodziewanie pomogą ci przyjaciele. Zadbaj o dobre relacje ze współpracownikami. W kontaktach z ludźmi będziesz bezpośredni i szczery, ale unikaj niepotrzebnych sprzeczek i konfliktów. Skoncentruj się na tym, co jest na prawdę ważne. Twoje opinie mogą być trochę zaskakujące dla osób, którym dotychczas tylko posłusznie przytakiwałeś. Teraz masz szansę zapoczątkować wydarzenia, które przez następne miesiące przyniosą ci spodziewany sukces.
Październik sprzyjać będzie  także zdobywaniu ciekawych umiejętności, a także rozpoczynaniu służbowych podróży i szkoleń.

Poszukujący lepszej pracy powinni starać się ze wszystkich sił. Po 29.09 możesz wygrać w konkursie lub po prostu spodobać się bardzo ważnej osobie. Miesiąc sprzyja również doskonałym pomysłom na własny biznes.

Wagi, które się uczą lub studiują, będą odkrywać nowe zainteresowania. To dobry czas, aby zabrać się do pracy. Łatwo zasłużycie na uznanie, przekonacie do siebie surowych nauczycieli. Do 10.10 pilnujcie swojego zachowania, bo Merkury może sprawić, że w waszych towarzyskich relacjach nastąpi zamieszanie.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer