Horoskop dla Wagi na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czeka cię wiele atrakcji

Tej wiosny nie będziesz się nudzić. Nie zabraknie nowych wydarzeń towarzyskich i zawodowych, ale i tak miłość okaże się najważniejsza. Marcowa pogoda nie popsuje ci humoru, a zbliżające się święta dodadzą ochoty do życia.

Główne wydarzenia
Zapowiada się miesiąc pełen niespodzianek i okazji do zabawy. Niestety, na domowe porządki zupełnie nie będziesz miał czasu. Świąteczne przysmaki zamów w dobrej garmażerii i cukierni, bo inaczej rodzina obrazi się za pustki na wielkanocnym stole. Mimo niechęci do obowiązków dobry humor cię nie opuści. Być może czeka cię dłuższa wizyta krewnych lub przyjaciół z daleka. Nie będziesz umiał odmówić ludziom pomocy, nawet jeśli zmusi cię to do zmiany własnych planów. Aby uniknąć konfliktów weź pod uwagę zdanie bliskich. Przede wszystkim nie udzielaj pożyczek bez rady osób, które mają prawo wiedzieć, co dzieje się z waszym wspólnym budżetem.

Miłość

Od nadmiaru emocji może zakręcić ci się w głowie. Bądź jednak ostrożna i nie rzucaj wszystkiego z powodu internetowej randki. Nawet najbardziej niewinny uśmiech, jaki komuś przypadkowo prześlesz, może złamać niewinne serce i stać się początkiem niezwykłej miłosnej historii. Twoje sprawy i uczucia okażą się przy tym niezwykle interesujące dla otoczenia, a nawet staną się przedmiotem wielu ożywionych dyskusji. Nie licz, że uda ci się cokolwiek ukryć przed wścibskimi znajomymi i przyjaciółmi! Najlepiej nie tłumacz się zbytnio, bo i tak niczego ludziom nie wyjaśnisz. Być może ci, którzy cię krytykują, w skrytości ducha narzekają na nudę i po prostu bardzo ci zazdroszcząW marcu planeta Wenus znajdzie się w opozycji do twojego znaku, co bardziej sprzyja namiętnym romansom niż delikatnym flirtom. Być może wyjdą też na jaw miłosne tajemnice i sekrety z przeszłości.

Samotne Wagi będą w doskonałym nastroju. Planety sprzyjają nowym znajomościom i bardzo obiecującym randkom. Także zmiany w wyglądzie, na jakiej tej wiosny się zdecydujecie, będą się wszystkim podobać. Powodzenie sprzyja wam najbardziej do 3.04, kiedy Wenus jest na przeciwko waszego znaku.

Wagi w stałych związkach mogą teraz liczyć na niezwykłe ożywienie uczuć. Nie dajcie jednak partnerowi powodów do zazdrości, bo niewinny flirt ze starym znajomym może stać się powodem niepotrzebnej dyskusji. Może to być także czas ważnych decyzji rodzinnych i urzędowych. Wagi, które dotychczas nie mogły się zdecydować na ślub, być może teraz ochoczo wykrzykną tak! Jeśli jednak jesteś w związku, który przeżywa kryzys, to spróbuj szczerze porozmawiać z partnerem. To dobry czas, aby poprosić przyjaciół o mediację lub pomoc. Związki, które okazały się niewypałem, po 15.04 mogą dość niespodziewanie się zakończyć, co niektórym Wagom zamiast łez przyniesie ulgę.

Rodzina i przyjaciele
Opozycja Wenus nastawi cię życzliwie do całego świata. Będziesz łatwo ulegać prośbom o pomoc i wsparcie, ale nie lituj się nad wszystkimi. Jeśli ktoś prosi o pożyczenie rzeczy, która jest ci potrzebna, to pora zdobyć się na asertywność. Jowisz w koniunkcji pomoże jasno określić, co ci się podoba, a co już nie. Krewni będą się trochę gniewać, ale potem okaże się, że sami potrafią zadbać o swoje sprawy. Wielkanoc będzie perfekcyjna, jeśli nie skupisz się tylko an sprzątaniu. Zmobilizuj tę część rodziny, której dawno nie widziałać, a święta będą niepowtarzalne.

Kariera i pieniądze
Możesz teraz liczyć na bardzo szczęśliwe zbiegi okoliczności. Choć w tym miesiącu nie będziesz miał głowy do nudnych obowiązków i szczegółów, to postaraj się osobiście pilnować najważniejszych spraw. Opozycja Merkurego do 31.03 dobrze wróży poważnym projektom, negocjacjom i zadaniom, które wymagają zgodnej współpracy z innymi ludźmi. Masz szansę zawrzeć korzystne umowy i znajomości, które bardzo przydadzą ci się w przyszłości. Doceń nawet te propozycje, które z pozoru wydają się trudne i mało atrakcyjne. Być może kryją w sobie coś, co pozwoli ci rozwinąć własne umiejętności. Do 3.04 opozycja Wenus pomoże ci w sprawach finansowych. Także po Wielkanocy powodzenie cię nie opuści.

Poszukujący lepszej pracy mogą w tym miesiącu liczyć na swoje znajomości. Opozycja Słońca sprawi, że możecie spotkać znajomych w najmniej oczekiwanym miejscu. Z tego powodu warto osobiście odwiedzać pracodawców. Możecie też liczyć na powodzenie podczas rozmów kwalifikacyjnych. Powodzenie szczególnie sprzyja wam w pierwszej połowie kwietnia. Po Wielkanocy bądźcie ostrożniejsi i zwracajcie większą uwagę na wasze zachowanie. Zbyt wiele żartów, spóźnienie lub nieodpowiedni ubiór mogą nie wyjść wam na dobre.

Nauka
Wagi, które się uczą lub studiują znajdą w tym miesiącu tysiąc wymówek, aby tylko nie zajmować się nudnymi przedmiotami. Bardzo łatwo będziecie się rozpraszać, a byle propozycja od przyjaciół sprawi, że radośnie wybiegniecie z domu. Taka postawa sprzyja zaległościom, a nawet kłopotom! Na szczęście nadchodzi wielkanocna przerwa, a więc macie szansę ujść uwadze części nauczycieli. Warto jednak przejąć się stopniami, bo miesiąc sprzyja sukcesom. Języki obce, przedmioty humanistyczne i artystyczne to dziedziny, w których macie szansę na wielkie sukcesy!

Zdrowie

Saturn pomoże ci utrzymać dyscyplinę i zadbać o kondycję. Możesz teraz więcej ćwiczyć, a także zaczynać zdrową dietę. Nic nie będzie ci dolegać, ale w chłodniejsze dni noś szalik. Chwila nieuwagi i będziesz miał chrypę.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Wenus sprzyja odpoczynkowi, porządkom i wspomnieniom. Zapamiętaj sny, bo mogą zawierać ciekawe wskazówki.

URODZENI 1.10 – 10.10

Słońce sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie życiowych problemów. Zastanów się, jakie są twoje plany i co chciłbyś tej wiosny osiągnąć, a los zacznie ci sprzyjać.

URODZENI 11.10 – 22.10

Jowisz wniesie radość w twoje życie. Czeka się więcej rozrywek i sympatycznych zbiegów okoliczności. Poznasz ciekawych znajomych, którzy zainspirują cię do nowych i dochodowych pomysłów.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer