Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Wagi na Słońce w Pannie od 23.8.2014 do 22.9.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odzyskaj równowagę

Planety powoli kierują się w stronę twojego znaku zodiaku i ty też nie powinieneś w tym miesiącu z niczym spieszyć. Półsekstyl Słońca sprawi, że niektóre stare sprawy wymagać będą wyjaśnienia. Zakończ to, co absorbowało cię przez poprzednie miesiące. Na nowe wyzwania i przygody przyjdzie czas w drugiej połowie września.

TWOJE TRANZYTY
Półsekstyl Słońca sprzyja porządkom i podsumowaniom.
Półsekstyl Merkurego do 1.09 radzi pilnować sekretów, koniunkcja od 2.09 zapewni ci sukces zawodowy.
Sekstyl Wenus do 4.09 zapewni powodzenie w miłości, półsekstyl od 5.09 uczyni cię romantycznym.
Półsekstyl Marsa przyspieszy bieg ważnych spraw i radzi dbać o kondycję i zdrowie.
Sekstyl Jowisza ułatwi nawiązywanie nowych znajomości i pomoże odpocząć.
Półsekstyl Saturna dodaje ci wytrwałości.
Opozycja Urana radzi zadbać o zdrowie.
Kwinkunks Neptuna obudzi twoje artystyczne pasje.
Kwadratura Plutona przestrzega przed nieżyczliwymi osobami.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu Wagi będą na pozór spokojniejsze i mniej odważne niż inne znaki zodiaku. Jednak ten, kto zarzuci ci lenistwo bardzo się pomyli! Pochłoną cię ważne przemyślenia i obserwacje. Zachowania znajomych i współpracowników nagle wydadzą ci się trochę podejrzane. Nie zdradzaj się z tym, co odkryłeś i nie mieszaj się w cudze sprawy! Przez ludzką zazdrość i zwyczajną głupotę czekać cię teraz może trochę towarzyskich nieporozumień. Unikniesz ich, jeśli tylko zachowasz dystans i nie pozwolisz, aby ktoś wciągnął cię w ryzykowne sprawy. Po 2.09 sytuacja zacznie zmieniać się na twoją korzyść i łatwiej będzie ci zorientować się w sytuacji. Nadal jednak unikaj ryzykownych decyzji. Na nowe sprawy przyjdzie czas w przyszłym miesiącu. Teraz układaj plany i szukaj ludzi godnych zaufania.

 
SAMOPOCZUCIE
We wrześniu nie uda ci się być idealnym i z czegoś trzeba będzie zrezygnować. Znajdź wreszcie czas na swoje hobby, bo zbyt wiele obowiązków wprawi cię w nerwowy nastrój. Na wielkie porządki może zabraknąć ci sił i ochoty. Może domownicy powinny więcej ci pomagać, a mniej bałaganić i wymagać?  Unikaj rozmów z krewnymi, których zwyczajnie nie lubisz, bo możliwe są teraz nieporozumienia, które dotyczyć będą rodzinnego majątku lub wspólnych pieniędzy. Ktoś zdenerwuje cię swoimi pomysłami, które wydadzą ci się ryzykowne i po prostu niepotrzebne. Możesz być nerwowy i niespokojny, zadbaj więc o czas na odpoczynek! Mars sprzyja uprawianiu sportu i długim spacerom na świeżym powietrzu. Nie bądź jednak zbyt ambitny i nie zakładaj, że schudniesz w tydzień, bo niepotrzebnie się zestresujesz. Pozwól sobie na więcej luzu i swobody, a dobry nastrój cię nie opuści.

MIŁOŚĆ
Szczęście najbardziej sprzyja ci w sprawach, które dotyczą miłości i partnerstwa. Będziesz bardziej romantyczny i skłonny ulegać nastrojom. Zapragniesz czułości, bezpieczeństwa i harmonii dusz, a planety sprzyjać będą realizacji tych marzeń. Pilnuj jednak swoich miłosnych sekretów, bo różne plotki i towarzyskie nieporozumienia mogą popsuć twoją sielankę. Do 4.09 Wenus przebywa w sekstylu do twojego znaku zodiaku, a więc szczęście w miłosnych sprawach nie powinno cię opuścić.

Samotne Wagi mogą spotkać kogoś niezwykle sympatycznego. Zaufaj swojej intuicji, bo może być to ktoś wyjątkowy! Jednak z decyzjami, które mogłyby zmienić całe twoje życie, przed 4.09 bądź ostrożny! Być może w twoje życie wtargnie ktoś, kogo znałeś lub kochałeś kilka lat wcześniej. Zanim mu ponownie zaufasz, upewnij się, że na pewno zakończył on wszystkie inne miłosne znajomości.

Wagi w stałych związkach mimo końca wakacji postanowią gdzieś wyjechać. Miesiąc sprzyja romantycznym wyjazdom i weekendowym wycieczkom. Teraz, gdy zakończyły się wakacje i kurorty są prawie puste, będziecie mogli bez przeszkód cieszyć się romantyczną i nieco nostalgiczną wrześniową aurą.

PRACA I FINANSE
Po wakacjach czekają cię zawodowe niespodzianki. Większość z nich wyjdzie ci na dobre, ale lepiej bądź ostrożny. Być może na urlopie twój szef lub współpracownik nie tylko leżał na kocyku, ale i obmyślał zawodowe plany. Teraz pełen sił i animuszu zapragnie wprowadzić je w czyn, nawet jeśli są zbyt ryzykowne i mogą narazić całą firmę na straty. Nie reaguj zbyt nerwowo na nowe pomysły i postaraj szybko przystosować się do nowej sytuacji. Obserwuj, wyciągaj wnioski i myśl! W ten sposób rozszyfrujesz czyjeś intencje szybciej, niż wszyscy się spodziewają. Nie zwierzaj się tylko z tego, co właśnie przyszło ci do głowy. Będziesz miał rację, ale na ujawnienie prawdy może być za wcześnie. Przed 1.09 nie podejmuj pochopnych decyzji, bo czegoś jeszcze możesz nie wiedzieć. Od 2.09 szczęście zacznie bardziej ci sprzyjać. Problemy okażą się łatwiejsze do rozwiązania, ale postaraj się nie występować w roli cudzego obrońcy i adwokata, bo wojowniczy Mars może wplątać cię w konflikt.

Poszukujący lepszej pracy nie będą sami wiedzieli, jaka oferta wydaje im się godna uwagi. Propozycje będą, ale sprawy mogą się w tym miesiącu przeciągać lub komplikować. Spokojnie czekajcie na rozwój sytuacji. Po 2.09 będzie wam łatwiej zorientować się w wymaganiach oraz określić co chcielibyście robić.

Wagi, które się uczą, z trudem odnajdą się w szkolnej rzeczywistości. Myślami wciąż będziecie na wakacjach, a towarzyskie sprawy wydadzą się wam ważniejsze od planu lekcji. Ockniecie się dopiero po 2.09. Poczujecie wtedy lekki przypływ ambicji, a nawet zainteresujecie różnymi dodatkowymi zajęciami.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer