Horoskop dla Wagi na Słońce w Strzelcu od 22.11.2017 do 20.12.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przygotuj się na sukces

Planety sprzyjają miłości i radości. Będziesz się podobać i łatwo zyskasz uznanie. Korzystaj z dobrego czasu i załatwiaj ważne sprawy. Twoje pomysły na zmianę fryzury lub stylu ubierania okażą się trafne. Wenus sprzyja bardzo udanym metamorfozom.

Miłość i rodzina
Masz teraz dobry czas dla miłości. W związku skup się na tym, jak mile spędzać wolny czas. Merkury sprzyja wyjazdom, organizowaniu romantycznych kolacji i chodzeniu do kina lub teatru. Mars sprawi, że zainteresujesz się tym, co dzieje się w miłosnym życiu twoich znajomych. Ostrożnie zadawaj pytania. Dyskusje, jakie wywołasz, mogą skończyć się obgadaniem kogoś, a potem będzie ci z tym źle.

Sekstyl Słońca sprawi, że popatrzysz na dom i rodzinę krytycznym wzrokiem. Wszystko będziesz chciał przestawić, zmienić i przemalować. Partner i dzieci też wydadzą ci się nie tacy, jak powinni być. Nie bądź zbyt krytyczny wobec tego, jak mieszkasz i nie popadaj w przesadę podczas zakupów.

Od 1.12 samotni mają dobry czas na nowe znajomości. Sekstyl Wenus obudzi twoją intuicję i sprawi, że nie przegapisz żadnej ciekawej osoby. Swoje plany trzymaj w tajemnicy, bo tobą też zainteresują się znajomi.

Kariera i pieniądze
Słońce sprzyja twoim zawodowym sprawom, a nawet pomoże ci zdobyć popularność w swoim otoczeniu. Wykorzystaj swoje znajomości, aktywnie zabiegaj o awans i chwal się wszystkim, co potrafisz. Nowe przedsięwzięcia i zadania przyniosą ci dodatkowe pieniądze. Szef nie będzie jednak specjalnie cię hołubił, postaraj się więc nie zawracać mu głowy bez potrzeby i sam za siebie odpowiadaj. Nie zastępuj kogoś, kto zwyczajnie udaje, że z czymś sobie nie radzi, bo chce wcześniej od innych wyjść sobie z pracy. Jeśli prowadzisz własną firmę, w środę i czwartek zaryzykuj, a dużo na tym skorzystasz. Do 9.12 czyjś upór może cię bardzo zdenerwować. Trzymaj nerwy na wodzy, bo inaczej wywołasz groźną w skutkach awanturę.

Zdrowie

Organizm domaga się więcej zup i ciepłych napojów. Noś ze sobą termos i nie zapominaj o częstym piciu wody z cytryną. Mars wprowadzi cię w nerwowy nastrój, postaraj się więc wyładować nadmiar energii spacerując lub ćwicząc na przyrządach w siłowni.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Nie wyrywaj się przed szereg i bądź egoistą. Pora odpocząć i zregenerować siły. Pamiętaj, że dobra motywacja to połowa sukcesu.

URODZENI 1.10 – 10.10

Czeka cię czas pełen sympatycznych spotkań i wydarzeń towarzyskich. Nie denerwuj się, jeśli jakieś ważne plany zmienią się w ostatniej chwili. Dzięki refleksowi uda ci się  dopasować do każdej sytuacji.

URODZENI 11.10 – 22.10

Dogaduj się z ludźmi, odwiedzaj znajomych, załatwiaj sprawy w administracji. W grudniu  zorganizuj ciekawe towarzyskie spotkanie, a na pewno nie będziesz się nudzić.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer