Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Rybach od 19.2.2015 do 20.3.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy we wtorek 19 lutego. Słońce wkroczyło w znak Ryb. Rozpoczął się czas sprzyjający zamykaniu starych spraw, porządkowania życiowych planów i nabierania sił przed nadchodzącą wiosną.

Znak Ryb
w zodiaku symbolizuje przejście do nowych spraw i porzucenie starych przyzwyczajeń. Włada nim planeta Neptun, uznawana za symbol odrodzenia i poszukiwania nowych dróg wewnętrznego rozwoju.

Pobyt Słońca w znaku Ryb sprzyja ważnym przemyśleniom i decyzjom, które podejmowane są pod wpływem intuicji i wewnętrznych przeczuć. To czas pozornie spokojny, bo podjętych teraz decyzji nie da się łatwo cofnąć. Znak Ryb sprzyja porządkowaniu swojego życia, odkrywaniu nowego powołania i wycofywaniu się z niesprzyjających okoliczności. Jest to pora przygotowania do aktywnego działania, ale też ważnych przemyśleń i duchowych odkryć. Sprzyja osobom zdystansowanym do codziennych i materialnych kłopotów. Jest gorszym okresem dla podejmowania ważnych decyzji finansowych, ponieważ może być czasem sprzecznych informacji i wycofywania się z podjętych zobowiązań.

Energia znaku Ryb
przynależy do żywiołu wody, a więc jest związana z życiem emocjonalnym. Oznacza to, że w postępowaniu będziemy kierować się intuicją, wspomnieniami, ale też uprzedzeniami. Kierować będą nami przesłanki religijne i emocjonalne, a nie naukowe czy logiczne argumenty.


 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer