Internetowy kurs tarota dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w niedzielę, 23 sierpnia 2015 roku, kiedy Słońce wkroczyło w znak Panny. Rozpoczął się czas zbiorów, porządkowania doświadczeń i układania planów na rok szkolny i powoli zbliżającą się jesień.

Słońce w znaku Panny
sprzyja zajęciom, które związane są z ziemią, pieniędzmi i produkcją. Kto pragnie dobrze zorganizować ważne przedsięwzięcie, ten w tym miesiącu powinien szukać uczciwych wspólników i układać swoje plany. Staniemy się bardziej rzeczowi i punktualni. Wywiązywanie się z obietnic oraz gotowość do pracy będą najważniejszym kryterium, jakie weźmiemy pod uwagę w ocenianiu innych ludzi.

Znak Panny kojarzony jest ze zbiorami, obfitością, porządkiem w całym ludzkim gospodarstwie. Podczas tranzytu Słońca przez znak Panny nie liczą się dobre intencje, ale rzeczywiście wykazane wyniki. To czas sprawdzania obietnic i wywiązywania się z obowiązków. W takiej atmosferze dobrze czują się osoby z natury analityczne i obowiązkowe. Dla artystycznych lekkoduchów jest to czas, który trzeba po prostu przeczekać.

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer