Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w poniedziałek 20 marca. Słońce wkroczyło w znak Barana. Rozpoczął się czas sprzyjający rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, odkrywaniu nowych zainteresowań i kierunków naszego rozwoju.

Znak Barana w zodiaku symbolizuje siłę, a także początek, odrodzenie i nadchodzącą wiosnę. Włada nim planeta Mars, uznawana za symbol aktywnego działania, pokonywania przeciwności i koncentracji na wybranej dziedzinie.

Pobyt Słońca w znaku Barana
sprzyja działaniom, które wymagają siły i zdecydowania. To czas niespokojny, bo kieruje nami ambicja i chęć zwycięstwa. Znak Barana sprzyja odważnym decyzjom, które realizujemy z całych sił i bez względu na życzenia naszego otoczenia. Jest to czas walki, wydobywania się spod wpływu innych, dochodzenia swoich praw w każdej dziedzinie życia. Sprzyja osobom pewnym siebie i spragnionym ryzyka. Od podjętych decyzji oczekujmy natychmiastowych skutków, nie chcemy z niczym czekać lub negocjować.

Energia znaku Barana
przynależy do żywiołu ognia, a więc jest związana z aktywnością i bezpośrednim działaniem. Oznacza to, że w postępowaniu będziemy kierować się wolą szybkiej wygranej. Kierować będą nami chwilowe zachcianki, silne emocje i wiara w to, że nasze przedsięwzięcia zakończą się sukcesem.

Droga Słońca przez znak Barana przyniesie nam więcej niespodzianek i okazji do szybkich decyzji. Czas płynąć będzie prędko, a wiosenna pogoda sprzyjać będzie poczuciu optymizmu i radości. Wejście Słońca w znak Barana jest jednocześnie początkiem nowego roku astrologicznego.

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer