Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Skorpionie od 23.10.2014 do 22.11.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w czwartek 23 listopada. Słońce wkroczyło w znak Skorpiona. Rozpocznie się czas podsumowań, rozliczeń i sprawdzania jakości związków, jakie łączą nas z innymi ludźmi.

Znak Skorpiona w zodiaku symbolizuje nieuniknione przemiany, ukryte wartości, bogactwo materialne. Kieruje naszą podświadomością, która skłania nas do podjęcia się spraw i związków, jakie nieuchronnie zmienią bieg naszego życia.

Pobyt Słońca w tym znaku sprzyja ważnym odkryciom, pozbywaniu się złudzeń, odkrywaniu prawdziwych życiowych celów. To dobry czas dla osób, które pragną poznać swoje wnętrze lub po prostu odkryć motywacje, jakie kierują innymi ludźmi. Pobyt Słońca w znaku Skorpiona sprzyja rozmowom o pieniądzach, obowiązkach i powinnościach. Przynosi spory, ale też oczyszcza życie ze spraw i znajomości, które przestały być potrzebne. Jest to gorszy czas dla ludzi, którzy unikają rzeczowych odpowiedzi lub nauczeni są zrzucania odpowiedzialności na innych. Skorpion jest też znakiem, któremu przypisywana jest w zodiaku zazdrość, posesywność i ostrość sądów. Te cechy nasilą się podczas rozmów, negocjacji i układania planów. Konstruktywne wykorzystanie energii Skorpiona uda się tym ludziom, którzy nie kierują się tylko chęcią własnego zysku, ale potrafią myśleć perspektywicznie i dbają także o dobro słabszych od siebie.

Energia Znaku Skorpiona przynależy do żywiołu wody, a więc jest związane z emocjami, marzeniami, popędami. Oznacza to, że w postępowaniu będziemy kierować się nastrojami i przeszłymi doświadczeniami. „Kto raz się sparzył, ten na zimne dmucha” – mawiają Skorpiony, które w tym astrologicznym miesiącu władają zodiakiem.

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer