Horoskop biznesowy i finansowy na czerwiec 2017

Izabela Podlaska-Konkel

W czerwcu sprzyja nam finansowe i zawodowe szczęście. Wspierać nas będą Wenus w Byku i Merkury w Bliźniętach. Warto ubiegać się o nową, lepszą pracę, inwestować, szukać nowych źródeł zarobku. Uważajmy jednak w połowie miesiąca, bo Słońce w opozycji z Saturnem może narazić nas na finansowe straty i niechęć ze strony przełożonych.

1.06 Wenus w trygonie z Saturnem pomoże ci zrewolucjonizować domowy budżet. Dzięki odrobinie wysiłku i pomysłowości znajdziesz oszczędności, usprawnisz funkcjonowanie swojego biura i planu dnia, wygospodarujesz więcej czasu na dokształcanie i relaks. Grunt to dobra organizacja pracy.

2-3.06 Słońce w trygonie z Jowiszem zapewni nam powodzenie w każdej nowej sprawie. Warto zaczynać nowe przedsięwzięcia, zakładać firmę, załatwiać sprawy finansowe, ubiegać się o kredyt i prosić o pomoc.

6.06 Wenus wkracza do znaku Byka i ułatwi wiele spraw związanych z pracą w grupie, zarządzaniu finansami i współpracy z trudnymi pracownikami. Warto ubiegać się o dotacje, kredyt, dofinansowanie, bo Wenus w czerwcu będzie dla nad hojna i łaskawa.

7.06 Merkury przechodzi do znaku Bliźniąt i do 21.06 sprzyja udanym podróżom służbowym, nawiązywaniu nowych zawodowych kontaktów oraz zmniejszeniu kosztów prowadzenia działalności. Warto szukać tańszych materiałów, zmieniać abonament internetowy czy telefoniczny, bo łatwiej będzie o ciekawsze oferty.

9.06 Pełnia Księżyca w znaku Strzelca przypomni Ci o dawnych zobowiązaniach i niewykorzystanych pomysłach na spieniężenie ciekawych pomysłów. Zastanów się, twoje hobby może się niedługo stać nowym źródłem dochodu. Warto prezentować swoje umiejętności i unikać konfrontacji z surowym szefem.

13.06 Merkury w trygonie z Jowiszem sprzyja podróżom, załatwianiu spraw na mieście i w urzędach. Na wyprzedażach można dziś upolować wyjątkowe okazje. Warto licytować produkty na aukcjach internetowych, kupować bilety lotnicze czy kolejowe, bo można uzyskać duże zniżki.

14-16.06 Słońce w opozycji z Saturnem ostrzega przed pochopnymi decyzjami finansowymi. Aura nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw i ryzykowaniu zarówno jeśli chodzi o sprawy zawodowe, jak i o wydawanie pieniędzy. Mogą pojawić się komplikacje i opóźnienia, trzeba je jednak przeczekać i nie martwić się na zapas. Postępuj zgodnie z procedurami i bądź wytrwały, a osiągniesz sukces.

21.06 Słońce i Merkury znajdą się w znaku Raka i utworzą koniunkcję, co sprzyja integracji ze współpracownikami. Warto urządzić firmowe spotkanie lub wyróżnić w jakiś sposób stałych klientów, a zyskamy ich przychylność. Maile i listy dziś wysłane, szybko dotrą do adresata.

24.06 Nów w znaku Raka pomoże ci zadbać o swoje sprawy, wykłócić się o zaległy urlop i pokazać, że jesteś nieoceniony tam, gdzie panuje chaos i dezorganizacja. Ktoś przypomni ci o starych zobowiązaniach, postawi na twojej drodze trudnych przeciwników. Lepiej nie wdawać się w zatargi czy kłótnie z ważnymi osobami, bo mogą z tego wyniknąć kłopoty.

27-30.06 Merkury w kwadraturze z Jowiszem, trygonie z Neptunem koniunkcji z Marsem i opozycji z Plutonem sprawi, że ostatnie dni czerwca będą bardzo gorące nie tylko z powodu pogody. Zbieraj ważne informacje, szybko reaguj na ciekawe propozycje, bo szybko się nie powtórzą. Jeśli szukasz pracy, właśnie teraz wysyłaj oferty, dzwoń w sprawie spotkań, zapisuj się na szkolenia i podnoś swoje kwalifikacje, a na odzew i pozytywny efekt nie trzeba będzie trzeba długo czekać.

Zapamiętaj!

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe:
1, 2, 3, 4, 6, 7, 11, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 27, 28, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach:
5, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 25, 26, 29.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer