Prognoza biznesowa na czerwiec 2023

Izabela Podlaska-Konkel

W pierwszej połowie miesiąca odczujemy finansowe polepszenie za sprawą aspektów Wenus i Saturna z Jowiszem. Planety przyniosą ci dużo okazji do zarobienia pieniędzy, ale i skłonią do sporych wydatków i inwestycji, które za kilka miesięcy przyniosą spory zysk. Słońce w znaku Bliźniąt nie pozwoli na nudę i stagnację w finansach i biznesie. Trzeba się jednak będzie bardziej starać i unikać błędów, bo kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed nagłymi komplikacjami i stratami z powodu zaniedbań i braku wytrwałości

4-6.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca, Wenus wchodzi do Lwa i utworzy opozycję Plutonem. Dni sprzyjają znajdowaniu nowych ofert pracy, zakładaniu spółek czy zaczynaniu nowych projektów. Warto otwierać konto w banku i zarządzać mądrze pieniędzmi.

10-13.06 Pluton ruchem wstecznym wchodzi do znaku Koziorożca, Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt, a Wenus utworzy kwadraturę z Jowiszem. Dni sprzyjają wyjazdom, szukaniu pracy za granicą, kontaktom ze współpracownikami i zadbaniu o ubezpieczenie i prawa socjalne. Upomnij się o to, co ci się należy zgodnie z umową. Unikaj ryzykownych inwestycji.

15-17.06 Merkury w kwadraturze z Saturnem i w sekstylu z Wenus będzie sprzyjać udanym licytacjom, polowaniu na wyprzedaże i przeceny w centrach handlowych, korzystne zakupy biletów lotniczych czy tanich wycieczek.

17-19.06 nów Księżyca w znaku Bliźniąt w kwadraturze z Neptunem i sekstyl Jowisza z Saturnem daje nadzieję na pozytywne rozwiązanie sporów i kłótni, a także znalezienie sojuszników i pomocników w trudnych zawodowych sprawach. Dobry czas na krótkie wyjazdy, doszkalanie się i przeglądanie ofert pracy.

21.06 Słonce wejdzie do znaku Raka i pomoże ci załatwić trudną sprawę w urzędzie, to dobry dzień na wysyłanie oficjalnych pism i spotykanie się z przełożonymi w sprawie podwyżki czy dodatkowych dni urlopu.

24-26.06 Merkury w kwadraturze z Neptunem i kwadratura Marsa z Uranem mogą wymusi nieprzewidziane wydatki czy spowodować materialne szkody. Nie jest to korzystny czas na wizyty w urzędzie czy na poważne rozmowy w sprawach zawodowych, bo ludzie będą cię surowo oceniać.

27.06 Merkury wchodzi do Raka i aż do 10.07 będzie pomagał znaleźć pracę i polepszyć sytuację finansową osobom kreatywnym i lubiącym pracę z dziećmi. Warto pytać o radę znajomych i krewnych, bo ktoś życzliwy podpowie nam, jak dobrze ulokować pieniądze, aby dawały nam zyski przez miesiące lub lata.

29-30.06 Słońce i Merkury w trygonach z Saturnem sprzyjają znalezieniu dodatkowej pracy, wygranej pieniężnej lub szczęśliwym zbiegom okoliczności, które zapewnią nam zawodowy i finansowy sukces. Warto spotykać się z ludźmi, wysyłać CV i prosić o pomoc.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 28, 29, 30.

Unikaj ważnych decyzji i podpisywania umów w dniach: 3, 4, 5, 6, 10, 15, 21, 24, 25, 26, 27.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer