Horoskop roczny na 2017 dla Barana

Horoskop dla Barana na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Nie oglądaj się wstecz! Ten rok przyniesie ci nowe okazje zawodowe, które wymagać będą od ciebie determinacji, konsekwencji i odwagi. Na szczęście tego ostatniego nigdy ci nie brakuje. Dzięki wsparciu Jowisza uda ci się pokonać konkurencję i w życiu zawodowym, i osobistym. Szczególną transformację przejdą Barany, które urodziły się między 6 i 9 kwietnia. Pluton będzie na nich działać dynamiczną kwadraturą, która spowoduje całkowitą zmianę ich życia.

Planety dodadzą rozmachu twoim planom. Cały świat stoi przed tobą otworem, więc nie zastanawiaj się, tylko działaj. Jowisz w opozycji do twojego znaku zapewni ci wsparcie odpowiednich ludzi i możliwość zdobycia tego, co wcześniej było poza twoim zasięgiem. Saturn w trygonie pomoże ci zdobyć autorytet i ustabilizować sytuację zawodową. Uran w twoim znaku zodiaku doda ci odwagi i pozwala nadążyć za nowościami. Pluton w kwadraturze ostrzega jednak, abyś nie był rozrzutny, dobrze liczył pieniądze i kontrolował wydatki.

W pierwszej połowie roku uda się współpraca z ludźmi. Będziesz mógł liczyć na wsparcie i pomoc ważnych osób. Do 10.10 masz też świetny czas dla spraw uczuciowych, zakładanie spółek, czerpania korzyści z relacji, zawierania ugody. Świetne okazje do reklamy, rozwoju biznesowego i zawodowego, inwestycji, pojawią się w III, VIII i IX.

Miłość

Masz w tym roku szczęście! Wenus, planeta związków i miłości, przebywa bardzo długo, bo aż pięć miesięcy w twoim znaku, przez co obdarzy cię urodą, wdziękiem i powodzeniem u płci przeciwnej. Od 3.02 do 3.04 i od 28.04 do 6.06 masz okazję odmienić swój miłosny los. Jeśli jesteś samotny, spotkasz wtedy swoją drugą połówkę. Musisz tylko pozbyć się nawyku do flirtów i podrywu, który każdy rasowy Baran ma we krwi. Czas się ustatkować i wreszcie podjąć ważne decyzje. Pierwsza połowa roku sprzyja oświadczynom, ślubom, odnawianiu przysiąg małżeńskich i staraniu się o dziecko. Jowisz w opozycji do twojego znaku sprawi, że twoim uczuciowym sprawom sprzyjają przyjaciele i zagraniczne wyjazdy. Jeśli więc spotkasz kogoś wyjątkowego na wakacyjnym wyjeździe lub dzięki pośrednictwu przyjaciół, nie wahaj się i wejdź w ten związek. To może być twoja życiowa szansa. Nie zmarnuj jej.

Barany w stałych związkach mogą trochę zaniedbywać swoich partnerów. Nie pozwól, aby spotkania z przyjaciółkami czy wypady z kolegami popsuły ci wartościowy związek. Druga połowa roku sprzyja zamieszkania razem, kupna mieszkania, zdecydowania się na dziecko czy zrobienia czegoś, z czym zwlekaliście od dawna.

Praca i pieniądze

Aktywne i ambitne Barany są dobrymi pracownikami. Jeśli jednak praca jest zbyt jednostajna lub nie ma nowych zadań do wykonania, szybko nudzą się i tracą zainteresowanie zawodowymi sprawami. W 2017 roku poczujesz, że czas pozbyć się zaległości i starych spraw. Będziesz szybki w decyzjach i bezwzględny dla konkurencji. Pluton działa kwadraturą na twój znak zodiaku. Nie uciekaj od odpowiedzialności i poważnych propozycji. Jeśli coś ci od dawna nie pasuje, teraz jest czas na podjęcie radykalnych kroków. Jeśli od jakiegoś czasu planujesz założenie firmy czy zmianę zawodu, zrób to właśnie teraz. Tym bardziej, że sprzyja ci bardzo planeta szczęścia i powodzenia Jowisz, która ustawi się w opozycji do twojego znaku, dzięki czemu twoje plany mają szansę na powodzenie. Znajdziesz też na nie pieniądze.

Uran przemierza twój znak, co oznacza koniec pewnego etapu kariery i wskazuje na poszukiwanie nowych, bardziej interesujących zajęć. Możesz poczuć się zmęczony i znudzony tym, co robiłeś do tej pory. Rok 2017 sprzyja zawieraniu znajomości, które będą miały korzystny wpływ na twoją karierę. Będziesz miał szansę, aby zabłysnąć, awansować, zdobyć większe pieniądze.

Jowisz i Wenus dadzą ci wiele finansowych okazji. Możesz wygrać pewną sumę pieniędzy w lotto lub w innej hazardowej grze. Pamiętaj jednak, że o dużą wygraną będzie trudno. Łap wszystkie okazje na raz, na początku nie będziesz w stanie ocenić, która z nich będzie tą, która przyniesie ci długofalowe zyski. Pod koniec roku zaciśnij pasa, żebyś nie wydał wszystkiego za szybko.

Zdrowie

Twój organizm zostanie poddany w tym roku dużemu wysiłkowi i stresowi. Mierz więc zamiary na siły, pilnuj, żeby po ciężkiej pracy odpowiednio odpocząć. Nie rezygnuj z urlopu, nawet jeśli w firmie będzie się dużo działo. Pluton i Uran, planety intensywnego wysiłku, ale i skrajnych emocji, będą działać na twój znak, przez co twoje zdrowie zostanie poddane próbie. Uprawiaj sport, bądź aktywny, ale nie przesadzaj z biciem rekordów. Jowisz od stycznia do października sprzyja regeneracji sił, trafnym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości.

Twoja szansa: W tym roku uda ci się uporządkować swoje życie uczuciowe, poczujesz, że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie z idealną osobą u boku.

Uważaj na: Osoby zazdrosne i mściwe będą chciały uprzykrzyć ci życie, trzymaj się więc od nich z daleka. Nie skupiaj się na walce z nimi, szkoda na to czasu.

Porada gwiazd: Teraz jest dobry moment na realizowanie nowych pomysłów i podejmowanie ryzyka, bo więcej zyskasz niż stracisz.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer