Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop roczny na 2014 dla Barana

Horoskop dla Barana na 2014 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Barany w 2014 roku będą szybkie i bardzo pewne siebie. Planeta Uran, która przebywa w twoim znaku zodiaku, sprzyja trafnym decyzjom. Bądź uprzejmy i opanowany. Dzięki dyplomacji i współpracy osiągniesz w tym roku szczęście i domowy spokój. W porę dostrzeżesz korzystne szanse, wykorzystasz zyskowne propozycje. Wreszcie pojawi się więcej pieniędzy.

Zaczniesz rozglądać się za ciekawszymi zajęciami. Bądź tam, gdzie można poznać nowoczesne technologie. Zaczniesz poważnie myśleć o nauce i zdobyciu nowego zawodu. Lato sprzyja też układaniu dalekosiężnych planów na nadchodzące lata. Wakacje przyniosą ci niezwykłą podróż.

Twoja dziedzina sukcesu w 2014 roku to sztuka. Mars i Jowisz nastroją cię pozytywnie i pogodnie do całego świata. Baw i zachwycaj sobą innych. Twoje talenty aktorskie i artystyczne odżyją. Pokaż innym, na co cię stać i co potrafisz!

Rada dla Barana: zwróć się ku osobom mądrym i doświadczonym. Ktoś chętnie udzieli ci dobrej rady, ktoś inny pokaże, jak rozwiązać życiowe kłopoty. Planeta Mars sprawi, że zastanowisz się nad celami, do których w swoim życiu zmierzasz. Posłuchaj intuicji i zrób wokół siebie trochę porządku. Pozbądź się zaległości, nie trać czasu na nudne znajomości, a nadejdzie czas na nowe inspiracje i pasje.

Miłość

Od początku roku czekają cię odpowiedzialne zadania i poważne inwestycje. Planeta Saturn, która przebywa w kwinkunksie do twojego znaku, będzie sprzyjać porządkowaniu miłosnych spraw i pozbywaniu się kompleksów. Wiosną zadzwonią dawni wielbiciele, a podczas zakupów wpadniesz na kogoś z przeszłości. Nie pora jednak wracać do tego, co minęło. Latem zapragniesz w swoim najbliższym otoczeniu ciszy i spokoju, odzyskasz wewnętrzną równowagę. Za wszelką cenę broń się przed sąsiedzkimi plotkami i wścibskimi pytaniami dalszych krewnych! Sam kieruj swoim życiem i nie daj się swatać z kimś, kto jest poniżej twojego poziomu.

Jeśli szukasz nowych znajomości, to planeta Jowisz będzie ci bardzo sprzyjać na początku roku, a szczególnie w lutym. Karnawałowe przyjęcia i zabawy mogą być dla ciebie doskonałą okazją do poznania kogoś, kto na dłużej zagości w twoim sercu. Daj czas tej znajomości i niczego nie przyspieszaj. W tym roku warto poczekać na prawdziwą miłość. Dlatego bądź wymagający dla swoich adoratorów, w tym roku nie masz bowiem czasu na flirty czy przelotne romanse. Od lipca planeta Jowisz będzie sprzyjać zaręczynom i ślubom.

Dla Baranów w stałych związkach rok 2014 sprzyja porządkom w miłosnych i partnerskich sprawach. Postanowisz bardziej się starać, a nawet walczyć o swój związek. Pozbędziesz się ze swojego otoczenia znajomych, którzy psują ci humor i budzą wątpliwości co do słuszności twoich wyborów. Pluton w kwadraturze do twojego znaku radzi unikać plotek i wierzyć własnej intuicji, a nie podszeptom różnych złośliwców. Uciekaj jak najdalej od ponuraków i samotników, szukaj ludzi ciekawych i inspirujących. Kwadratura Jowisza do połowy lipca sprawi, że w miłości będziesz bardziej otwarty i zdecydowany, a partner wreszcie zacznie się ciebie bardziej słuchać w różnych codziennych sprawach.

Jeśli z różnych przyczyn w twoim związku źle się dzieje, to najwyższy czas szczerze powiedzieć, na czym ci zależy, a czego już nie akceptujesz. Dojście do porozumienia może być w tym roku o wiele prostsze, niż sądzisz, jeśli tylko będziesz konsekwentny i otwarty na argumenty drugiej strony. Od połowy lipca wszystko zacznie się układać po twojej myśli.

Wolne dni i wakacje sprzyjają odpoczynkowi. Lepiej jednak wymigać się od zbyt głośnych spotkań i pobyć tylko we dwoje, zamiast jechać na drugi koniec Polski na ślub dalekich krewnych. Zamiast myśleć o innych, skup się na tym, co jest ważne w twoim związku. Wpływ planety Uran natchnie cię nowymi pomysłami na wspólne hobby i zajęcia, które zbliżą was do siebie.

Rodzina i znajomi

W 2014 roku nie będziesz się nudzić. Jowisz zadba o to, abyś był na bieżąco z ważnymi informacjami. Już na początku roku kilka miłosnych plotek wstrząśnie nudnym towarzyskim życiem, a nawet przewróci do góry nogami stary towarzyski układ. Dlatego miej oczy szeroko otwarte, bo będziesz doradzać, pomagać i komentować. Wiosną i latem dostaniesz wiele zaproszeń na ciekawe imprezy i spotkania, w których z chęcią weźmiesz udział. Dojdziesz do wniosku, że twoi znajomi trochę się zasiedzieli i poszukasz sobie nowego towarzystwa. Zapisuj się na kursy, odczyty i wykłady. Masz szansę poznać osoby wpływowe, które mają sporo do powiedzenia w twoim środowisku. Wiele się od nich nauczysz! W wakacje pochłoną cię rodzinne sprawy. Będzie to dobry czas, aby poświęcić więcej czasu rodzicom lub starszym krewnym, powspominać dawne czasy i nacieszyć pięknym dniem.

Jesienią Uran sprawi, że dalecy krewni zaczną zawracać ci głowę różnymi swoimi sprawami. Pomagaj, ale pamiętaj, że nie musisz poświęcać całego wolnego czasu na słuchanie narzekania. Szukaj rozwiązań, które od razu można wcielić w życie. Uda ci się rzeczywiście coś ważnego zrobić, zamiast tylko rozstawiać wszystkich po kątach i słuchać narzekania. Zimą planety sprzyjają poprawie relacji z rodzicami i innymi starszymi krewnymi. Zadzwoń, wybierz się w odwiedziny i nie dyskutuj na tematy, które wywołują burze i niepokoje.

Zdrowie

W tym roku Mars i Saturn radzą ci zadbać o zdrowie, ale przede wszystkim musisz nauczyć się sam szanować swój czas i nie denerwować się z byle powodu. Ktoś cię o coś prosi, a ty od razu zrywasz się i biegniesz na pomoc? Jeśli tak, to czas zacząć oszczędzać życiową energię. Musisz nauczyć się cierpliwości, inaczej będziesz kłębkiem nerwów i nabawisz się bezsenności. Nie denerwuj się więc na cały świat, przestań wymagać od siebie zbyt dużo i dbaj o swoją własną wygodę. Wysypiaj się, jedz zdrowo i unikaj siedzenia w przeciągu. A jeśli się przeziębisz, to poleż w łóżku zamiast kichać na współpracowników. W drugiej połowie roku nie wymiguj się od spacerów i regularnych ćwiczeń, bo wpływ Jowisza sprawi, że możesz przybrać na wadze, jeśli przesadzisz ze słodyczami i kluseczkami. Jeśli chorujesz, to będzie to dobry czas na regenerację sił, ale także ważne zabiegi medyczne. Szybko staniesz na nogi, a działania lekarzy będą bardzo skuteczne. Pod koniec roku Jowisz hojnie ci wynagrodzi wszelkie trudny, zwątpienia i kłopoty.

Praca i pieniądze

Planety Jowisz i Uran pomogą ci w 2014 roku uporządkować wszystkie sprawy i podjąć ważne decyzje zawodowe. Na początku roku weź kalkulator i staw czoła wszystkim długom i zaległościom. Zamiast zwlekać, warto zacisnąć pasa i zapłacić zaległe opłaty podatki, oddać długi i wywiązać się z zaległych zobowiązań. Większe pieniądze przyjdą do ciebie wiosną, a w drugiej połowie roku będziesz mógł pozwolić sobie na większe inwestycje i wydatki.

W pracy twoje zachowanie wymagać będzie koncentracji i opanowania. Właśnie ten rok będzie decydujący dla twojej kariery. Nawet jeśli na początku roku trudno ci będzie zebrać siły i uwierzyć w swoje szczęście, nie poddawaj się i bądź konsekwentny. Nie uda ci się bowiem uciec przed dodatkowymi obowiązkami, ale w ślad za nimi wreszcie przyjdą dodatkowe pieniądze. W maju i czerwcu dobrze zaplanuj swój czas i zaufaj pomocnikom, a dasz sobie ze wszystkim radę. W pierwszej połowie roku wpadniesz na mądre pomysły, które będą przynosić ci zyski przez następne lata. W drugiej połowie roku twoje powodzenie zależeć będzie od umiejętności zgodnej współpracy z innymi ludźmi. Podziel się swoimi doświadczeniami i nie kieruj się zazdrością. Nie odrzucaj zaproszeń na ważne spotkania i imprezy. Będziesz miał szansę spotkać ludzi, którzy pomogą ci zrealizować ambitne plany.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer