10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Barana

Horoskop dla Barana na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Wykorzystaj pierwszą połowę roku na czynny odpoczynek i powrót do formy. Pojawi się okazja, dzięki której twoje sprawy uczuciowe wreszcie ruszą do przodu. Za sprawą korzystnego trygonu Saturna będziesz rzeczowy, konkretny, pomysłowy i w dobrym humorze. Ludzie będą cię chętniej słuchać, zdobędziesz nowych sojuszników.

Miłość

Planety dodadzą ci blasku i zapewnią dobry humor. Nie będziesz przywiązywać się do drobiazgów i zwracać uwagi na nieznaczące różnice. W pierwszej połowie roku wybaczaj błędy, a szczególnie w styczniu, marcu i kwietniu zwracaj uwagę na sygnały, które wysyła ci płeć przeciwna. Udany flirt może być początkiem nie tylko ciekawej znajomości, ale i gorącego romansu. W drugiej połowie roku masz szansę na stały związek. Jeśli jesteś w związku, nie bagatelizuj jednak sporów, które dotyczą wspólnych wydatków. Ta dziedzina waszego życia wymagać będzie w tym roku troski. Wodnik udzieli ci wsparcia i pomożesz na niego liczyć. Spotkanie z Bliźniętami może przerodzić się w gorącą randkę.

Kariera i finanse

Planety w pierwszej połowie roku pozwolą ci odetchnąć od stresów. Kłopotów, kłótni z innymi ludźmi lub trudnych zadań będzie teraz mniej niż w poprzednich dniach, a długi urlop pozwoli ci zdystansować się do zawodowych intryg i wrogich spojrzeń konkurencji. Wiosną wykorzystaj aurę zamieszania i rozluźnienia w pracy i nie bierz na siebie więcej, niż jest to konieczne. W wakacje ktoś spod znaku Wagi lub Raka może tak cię zdenerwować lub zawieść, że twoja sprawy staną pod wielkim znakiem zapytania. W drugiej połowie roku możesz liczyć na szybki awans i przypływ gotówki. Nie pożyczaj pieniędzy Strzelcowi, bo długo będziesz czekać na zwrot pożyczki.

Zdrowie

Choć zimowe dni mogą osłabić twoją witalność i nie sprzyjają poprawie kondycji, to za sprawą Marsa, który od marca do maja zacznie tworzyć korzystny trygon do twojego znaku, poczujesz nagłe ożywienie. Chodź na spacery, ćwicz, zachęć partnera czy rodzinę do biegania lub wspólnego aerobiku, teraz masz szansę na powrót do zdrowia i wymarzonej figury. Od września dobry czas na przeprowadzanie zabiegów i kuracji.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer