Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Barana

Horoskop dla Barana na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Wykorzystaj pierwszą połowę roku na czynny odpoczynek i powrót do formy. Pojawi się okazja, dzięki której twoje sprawy uczuciowe wreszcie ruszą do przodu. Za sprawą korzystnego trygonu Saturna będziesz rzeczowy, konkretny, pomysłowy i w dobrym humorze. Ludzie będą cię chętniej słuchać, zdobędziesz nowych sojuszników.

Miłość

Planety dodadzą ci blasku i zapewnią dobry humor. Nie będziesz przywiązywać się do drobiazgów i zwracać uwagi na nieznaczące różnice. W pierwszej połowie roku wybaczaj błędy, a szczególnie w styczniu, marcu i kwietniu zwracaj uwagę na sygnały, które wysyła ci płeć przeciwna. Udany flirt może być początkiem nie tylko ciekawej znajomości, ale i gorącego romansu. W drugiej połowie roku masz szansę na stały związek. Jeśli jesteś w związku, nie bagatelizuj jednak sporów, które dotyczą wspólnych wydatków. Ta dziedzina waszego życia wymagać będzie w tym roku troski. Wodnik udzieli ci wsparcia i pomożesz na niego liczyć. Spotkanie z Bliźniętami może przerodzić się w gorącą randkę.

Kariera i finanse

Planety w pierwszej połowie roku pozwolą ci odetchnąć od stresów. Kłopotów, kłótni z innymi ludźmi lub trudnych zadań będzie teraz mniej niż w poprzednich dniach, a długi urlop pozwoli ci zdystansować się do zawodowych intryg i wrogich spojrzeń konkurencji. Wiosną wykorzystaj aurę zamieszania i rozluźnienia w pracy i nie bierz na siebie więcej, niż jest to konieczne. W wakacje ktoś spod znaku Wagi lub Raka może tak cię zdenerwować lub zawieść, że twoja sprawy staną pod wielkim znakiem zapytania. W drugiej połowie roku możesz liczyć na szybki awans i przypływ gotówki. Nie pożyczaj pieniędzy Strzelcowi, bo długo będziesz czekać na zwrot pożyczki.

Zdrowie

Choć zimowe dni mogą osłabić twoją witalność i nie sprzyjają poprawie kondycji, to za sprawą Marsa, który od marca do maja zacznie tworzyć korzystny trygon do twojego znaku, poczujesz nagłe ożywienie. Chodź na spacery, ćwicz, zachęć partnera czy rodzinę do biegania lub wspólnego aerobiku, teraz masz szansę na powrót do zdrowia i wymarzonej figury. Od września dobry czas na przeprowadzanie zabiegów i kuracji.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer