Horoskop roczny na 2022 dla Byka

Horoskop dla Byka na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W tym roku staniesz się bardziej wymagający nie tylko dla innych, ale i dla siebie samego. Planeta Saturn nakłaniać cię będzie do podsumowań i radykalnych decyzji. Uran w twoim znaku dodawać ci będzie odwagi. W lipcu i sierpniu dołączy do niego Mars. Ich wpływ uczyni z ciebie twardego negocjatora i odważnego lidera. Poczujesz, że potrzebujesz w życiu więcej swobody i przestrzeni. Bez żalu zakończysz relacje, które nie pozwalają ci skupić się na tym, co jest dla ciebie najważniejsze. Trudne wybory już w sierpniu i wrześniu okażą się opłacalne. W kwietniu i listopadzie na twoje zachowanie i życiowe wybory będą silnie wpływać zaćmienia Słońca i Księżyca, które utworzą się w twoim znaku zodiaku. Bądź wtedy czujny, odczytuj znaki od losu i nie odkładaj na później ważnych spraw.

Miłość i rodzina

Nie zmieniaj się, bo wszystko się ułoży! Bądź w tym roku taki, jakim lubisz się najbardziej: energiczny, otwarty i wesoły. Od osób, które mówią ci, że z różnych powodów tak nie wypada, trzymaj się z daleka. Wiosna i Jesień sprzyjają miłości, a lato romantycznym podróżom. Jowisz zadba, abyś nie spędził wakacji sam! W stałych związkach nastanie wreszcie więcej zrozumienia i miłości. Planeta Wenus najbardziej sprzyja samotnym Bykom w maju, czerwcu i październiku. Umawiaj się wtedy na randki, wychodź z domu i ryzykuj, a znajdziesz miłość.

Praca i pieniądze

W pierwszej połowie roku Saturn pomoże ci sprawnie krzątać się wokoło swoich spraw. Bądź punktualny i pracowity, a zwyciężysz w sporze, a nawet pokonasz kogoś, kto stoi na drodze do sukcesu. Od czerwca poczujesz, że możesz trochę zwolnić. Rozwijaj pomysły z poprzednich miesięcy, a powiedzie się współpraca z młodymi osobami. Jesienią sprzyjają ci Merkury i Wenus. Zapisz się na kurs, zdobywaj najlepsze oceny i dyplomy. Wszystko to przyda ci się pod koniec roku, kiedy pojawi się szansa na awans i podwyżkę. Czas sprzyja szybkim zyskom i trwałym dokonaniom.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer