Horoskop roczny na 2022 dla Wagi

Horoskop dla Wagi na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Nadszedł twój czas! Znajomi, współpracownicy i pomocy sami zaczną pukać do twoich drzwi. Jowisz od maja do października przebywa w opozycji do twojego znaku i bardzo ci sprzyja. Staniesz się bardziej pewny siebie i swoich możliwości. Kłopotów będzie mniej, a powodów do radości więcej. Zapomnisz wreszcie o zmartwieniach i problemach minionego roku. Uda ci się spełnić marzenie bliskiej osoby, a trudne sprawy wyjaśnią się na korzyść twojej rodziny To dobry rok, aby odważyć się na zakup większego mieszkania, działki czy nowego samochodu. Kwadratura Plutona doda ci determinacji i pewności siebie.

Miłość i rodzina

Odkryjesz w sobie romantyczną duszę, spotkasz na swojej drodze niezwykłe osoby. Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu w drugiej połowie roku możesz zawrzeć ważną znajomość. Wagi w związkach poważnie podejdą do wspólnych spraw. Wiosną przekonasz partnera do pomysłu, który obojgu wyjdzie na dobre. W lipcu, sierpniu i wrześniu samotni mają szansę na miłość. Latem zdobędziesz nowych przyjaciół, wybierzesz się w egzotyczną podróż.

Praca i pieniądze

Bierz udział w konkursach, interesuj się każdą nową sprawą, spotykaj się z wpływowymi osobami. Otrzymane wiosną i latem propozycje wymagać będą szybkich decyzji. Nie przywiązuj się do starych schematów i nie broń przed potrzebnymi zmianami. Jesienią będziesz zadowolony z tego, co udało ci się osiągnąć. Uda ci się dokonać korzystnej transakcji. Będziesz mógł pozwolić sobie na bardziej luksusowe życie.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer