Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Wagi

Horoskop dla Wagi na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Za sprawą Jowisza, który jesienią zagości w twoim znaku, będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen dobrych chęci i woli do życia. Szkolenia, krótkie podróże i niezobowiązujące spotkania przyniosą ci więcej korzyści, niż sądzisz. Uran i Pluton będą ci pomagać w życiowych porządkach, a nawet umożliwią życiową rewolucję.

Miłość

Wenus i Uran zapewnią ci już w pierwszych miesiącach roku powodzenie u płci przeciwnej i wiele towarzyskich atrakcji. Postaraj się pięknie wyglądać i nie opowiadaj na randce o swoich dolegliwościach zdrowotnych. Latem zapragniesz więcej czułości i miłości. Będziesz serdeczny i wyrozumiały, co sprzyja sukcesom w życiu uczuciowym. Jeśli szukasz kogoś do pary, jesienią wspólne zainteresowania i ciekawa dyskusja będą dla ciebie ważniejsze od wyglądu czy pieniędzy. Łap szczęście, szczególnie od września do grudnia.

Kariera i finanse

Zimą i wczesną wiosną będziesz rozszyfrowywać pomysły konkurencji lub wpadniesz na trop większej afery. Nie zawiedź ludzi, którzy ci zaufali, a sprawy potoczą się w dobrym kierunku. Latem nie wstydź się też prosić o naukę i radę, szczególnie jeśli znasz różne mądre i wpływowe osoby. Od września Jowisz w twoim znaku zapowiada duże wydatki na luksusowe towary. Kontroluj więc stan swojego portfela i konta już od stycznia, żebyś w grudniu nie został z niczym. Jesienią konkurencja może zewrzeć szyki. Nie daj się pokonać, stań do walki, a masz szansę wygrać z nieznośnymi współpracownikami. Od września masz dobrą rękę do pieniędzy, prezentów i darmowych usług czy pomocy wpływowych osób.

Zdrowie

Korzystny wpływ planet sprawi, że będziesz w dobrej formie. Możesz nawet poczuć nadmiar energii wiosną i jesienią, który warto wyładować w sporcie. Ominie cię wiosenna grypa, ale powinieneś zadbać o właściwą dietę. Wiele zajęć i ciekawych propozycji sprawi, że możesz nie mieć zbyt wiele czasu na ćwiczenia czy porządne posiłki, pilnuj się więc, szczególnie jesienią, kiedy dużo się w twoim życiu będzie działo.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer