Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop roczny na 2014 dla Wagi

Horoskop dla Wagi na 2014 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2014 roku staniesz się odważny, przedsiębiorczy, ale też nerwowy. Zdecydowanie rozprawisz się z wrogami, pokonasz przeszkody i postawisz na swoim. Regeneruj siły, po ważnych zadaniach warto wybrać się na porządne wakacje. Przed tobą rok wytrwałej pracy i sukcesów, na które z pewnością zasłużysz. Planeta Saturn sprzyjać będzie twojemu awansowi i szybkiej karierze. Planeta Jowisz zapewni ci nie tylko dobre pomysły, ale dobry humor.

Nadchodzi czas sukcesów. Zamiast oglądać się na innych, sama zabierz się do działania. Korzystne okazje pukać będą do twoich drzwi, a dobre pomysły zapewnią ci podziw otoczenia. W 2014 roku Mars nauczy cię mówić „nie” osobom, które zrzucają na ciebie swoje obowiązki lub wtrącają się w twoje sprawy. Zrzędy i maruderzy znajdą sobie inną ofiarę! W twoim portfelu pojawi się więcej pieniędzy. Zainwestuj je w swoje umiejętności, ale pamiętaj też o zdrowiu i modnym wyglądzie. Wiosna sprzyja pozytywnym zmianom wizerunku.

Twoja dziedzina sukcesu w 2014 roku to sprawy rodzinne i domowe. Będziesz idealnym gospodarzem, a twój dom będzie wzorem dla innych. Zaczniesz gotować pyszne potrawy, będziesz urządzać wspaniałe przyjęcia i wszyscy będą cię podziwiać.

Rada dla Wagi: w pierwszej połowie roku wojowniczy Mars przebywa w twoim znaku zodiaku. Jego wpływ doda ci sił. Pokonasz kompleksy pozwoli ci uwierzyć, że to czego pragniesz, znajduje się w twoim zasięgu. Możesz pokonać konkurencję, możesz też ułożyć dobry plan na przyszłe miesiące. Nie zapominaj tylko o miłości, bo Wenus zapewni ci popularność!

Miłość

Nie będziesz się nudzić, ale przygotuj się na wiele niespodzianek i zwrotów akcji. Zapowiada się udany czas. Na szczęście miłosnych nieporozumień i domowych kłopotów będzie mniej niż w poprzednich latach. Planety Pluton i Uran, które silnie działają na twój znak, dadzą ci siłę do zmian i zdobycia wymarzonego związku. Zamiast narzekać na samotność, rozejrzyj się wokoło i doceń pomoc przyjaciół. Randka w ciemno może okazać się strzałem w dziesiątkę. Rozkręcaj się powoli i nie oczekuj po każdym spotkaniu z mężczyzną, że spędzisz z nim całe życie. Daj sobie i jemu czas, żeby między wami zbudowała się nić porozumienia i więź. W marcu, czerwcu i lipcu będzie wokół ciebie wielu wielbicieli. I choć nie od razu zdecydujesz się na tego jednego, to na pewno nie będziesz sam.

Druga połowa roku należy do ciebie, nie będziesz narzekać na samotność, a przypadkowe spotkanie na spacerze lub na urodzinach znajomego może odmienić twoje życie na lepsze. Zastanów się, jakie błędy popełniasz i zacznij ich unikać, a od razu zauważysz efekty. We wrześniu Wenus przebywa w twoim znaku, co zapowiada miłosne okazje, możliwość znalezienia partnera i miłosnej stabilizacji. Nie wstydź się mówić o swoich uczuciach, unikaj jednak mężczyzn, którzy więcej biorą niż dają. Wtedy masz szansę świętować sylwestra z wspaniałym partnerem u boku.

Jeśli jesteś w stałym związku, naucz się wyrozumiałości wobec samego siebie, a tym razem szczęście cię nie opuści. Twoje sprawy podążać będą w dobrym kierunku. Daruj wszystkim stare błędy i nie myśl już więcej o życiowych niepowodzeniach. Odetchnij pełną piersią, przypomnij sobie o swoich marzeniach i zacznij życie od nowa! Pilnuj jednak wszystkich spraw urzędowych. W pierwszej połowie roku możliwe są niespodzianki związane ze spadkami lub rodzinnymi kredytami. Zostaniesz poproszony o pomoc lub działanie w imię wspólnego dobra. W razie konfliktu z krewnymi bądź zdecydowany, ale też sprawiedliwy. Twój partner może się bardziej angażować w sprawy swojej rodziny, Nie dąsaj się o to na niego, tylko wesprzyj w trudnych chwilach. On na pewno to doceni.

Druga połowa roku okaże się o wiele bardziej sprzyjająca gorącym uczuciom. Jowisz w sekstylu do twojego znaku sprawi, że o wiele łatwiej będzie ci wyrażać emocje i znaleźć czas dla was dwojga. Będziesz spragniony czułości, bezpieczeństwa i miłości. Nie martw się o nic, bo ukochana osoba okaże się teraz twoją podporą. Jesienią planeta Wenus znajdzie się w twoim znaku zodiaku. Niektóre Wagi chętnie staną na ślubnym kobiercu lub wezmą udział w ważnej rodzinnej uroczystości. Dbaj o wszystkich, których kochasz i nie złość się na domowników z byle powodu.

Rodzina i znajomi

W 2014 roku twoje życie rodzinne toczyć się będzie spokojnym rytmem. Jowisz w kwadraturze do twojego znaku pomoże zakończyć spory z krewnymi, którzy mieli od ciebie inne zdanie na każdy możliwy temat. Będziesz spokojniejszy, a sukcesy bliskich upewnią cię, że wszystko jest na dobrej drodze. Wiosna to dobry czas, aby zainwestować w wygląd domu. Będziesz miał dobrą rękę do zakupów, nabierzesz ochoty na większy remont. Jeśli masz ogród, to będziesz go z zapałem uprawiać, a efekty będą piękne. Jesienią możesz nawet wygrać konkurs na najpiękniejszą działkę lub twoje rośliny zostaną nagrodzone medalem na wystawie.

W sprawach towarzyskich więcej będzie się działo w drugiej połowie roku. Od połowy lipca Jowisz znajdzie się w sekstylu do twojego znaku, a to sprzyja udanym wakacyjnym wyjazdom. Samotne Wagi mają szansę zawrzeć znajomości, które przetrwają próbę czasu. A jeśli prowadzisz ożywione życie towarzyskie, to pojawią się nowi znajomi. Ktoś będzie namawiał cię na udział w ciekawym kursie czy szkoleniu, a twoje nowe zainteresowania ku zaskoczeniu rodziny mogą być nawet zyskowne. Jesień i zima to dobry czas na większe przyjęcia i imprezy. Wesela, chrzciny lub inne ważne okazje sprawią, że spotkasz się z ludźmi, których od dawna nie widziałeś. Okaże się, że czas wcale was nie zmienił i znów będzie tak wesoło, jak za dawnych lat bywało.

Zdrowie

Będziesz w dobrej kondycji, a problemy zdrowotne nie będą cię w 2014 roku martwić. Mars radzi ci jednak nie szarżować podczas uprawiania sportu. Możesz być nieuważny, a to skutkuje skręceniami kostki lub nadgarstka. Jeśli jeździsz na nartach, to zanim wyruszysz na stok, zadbaj o dobrą rozgrzewkę. Wiosną warto wybrać się na przegląd organizmu. Zrób kontrolne badania, zdjęcia rtg i koniecznie odwiedź dentystę. Twój organizm może potrzebować więcej wapnia, zadbaj o nie w diecie. Jeśli cierpisz z powodu osteoporozy, to zażywaj regularnie lekarstwa, a będziesz w lepszej kondycji.

Lato to dobry czas dla Wag, które cierpią z powodu alergii. Jowisz sprawi, że coś, co cię uczulało, może przestać być aż tak szkodliwe. Poczujesz się zdrowszy, silniejszy i będziesz mógł w pełni cieszyć się życiem. Jesienią dbaj o siebie i gdy zakładaj szalik kiedy tylko zacznie być chłodno i wilgotno. Możliwe są przeziębienia, bo będziesz mniej odporny na zimno.

Praca i pieniądze

Staniesz się odważny i bardzo pomysłowy. Sprawy zawodowe podążać będą w dobrym kierunku, choć nie wszystko uda się od razu załatwić. W pierwszej połowie roku możesz liczyć na pomoc ważnych i wpływowych osób. Nie siedź cicho w kącie i nie ustępuj wszystkim, bo szybko się zorientujesz, że taka strategia nie działa na twoją korzyść. Pluton będzie cię motywował do porządków w tej sferze: zmiana pracy, walka o awans, zdobycie drugiego zawodu, to wszystko teraz może się udać. Druga połowa roku szczególnie sprzyja ciekawym szkoleniom i udanym podróżom. Jesień okaże się dobrym czasem, aby założyć własny biznes lub aktywnie działać w zawodowych przedsięwzięciach. Najlepsze miesiące dla pracy i nauki to styczeń, maj, sierpień i wrzesień. Wtedy też możesz łatwo zdobyć atrakcyjną posadę.

W finansach działaj z głową, szczególnie w pierwszej połowie roku, kiedy Jowisz będzie w kwadraturze do twojego znaku. Nie zadłużaj się ponad miarę, nie pożyczaj innym i przede wszystkim chodź na duże zakupy z listą w ręku. Kusić cię będą zimowe i letnie wyprzedaże, możesz wydać za dużo na rzeczy, których potem nie założysz ani razu. Zainwestuj natomiast w remont, lepszy sprzęt grający lub nowocześniejszy telewizor. Pojedź do spa, zrób sobie serię masaży. W drugiej połowie roku nie będziesz musiał się już martwić o pieniądze i o wiele łatwiej będzie ci zdobyć fundusze na dodatkowe potrzeby.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer