10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Wagi

Horoskop dla Wagi na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Za sprawą Jowisza, który jesienią zagości w twoim znaku, będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen dobrych chęci i woli do życia. Szkolenia, krótkie podróże i niezobowiązujące spotkania przyniosą ci więcej korzyści, niż sądzisz. Uran i Pluton będą ci pomagać w życiowych porządkach, a nawet umożliwią życiową rewolucję.

Miłość

Wenus i Uran zapewnią ci już w pierwszych miesiącach roku powodzenie u płci przeciwnej i wiele towarzyskich atrakcji. Postaraj się pięknie wyglądać i nie opowiadaj na randce o swoich dolegliwościach zdrowotnych. Latem zapragniesz więcej czułości i miłości. Będziesz serdeczny i wyrozumiały, co sprzyja sukcesom w życiu uczuciowym. Jeśli szukasz kogoś do pary, jesienią wspólne zainteresowania i ciekawa dyskusja będą dla ciebie ważniejsze od wyglądu czy pieniędzy. Łap szczęście, szczególnie od września do grudnia.

Kariera i finanse

Zimą i wczesną wiosną będziesz rozszyfrowywać pomysły konkurencji lub wpadniesz na trop większej afery. Nie zawiedź ludzi, którzy ci zaufali, a sprawy potoczą się w dobrym kierunku. Latem nie wstydź się też prosić o naukę i radę, szczególnie jeśli znasz różne mądre i wpływowe osoby. Od września Jowisz w twoim znaku zapowiada duże wydatki na luksusowe towary. Kontroluj więc stan swojego portfela i konta już od stycznia, żebyś w grudniu nie został z niczym. Jesienią konkurencja może zewrzeć szyki. Nie daj się pokonać, stań do walki, a masz szansę wygrać z nieznośnymi współpracownikami. Od września masz dobrą rękę do pieniędzy, prezentów i darmowych usług czy pomocy wpływowych osób.

Zdrowie

Korzystny wpływ planet sprawi, że będziesz w dobrej formie. Możesz nawet poczuć nadmiar energii wiosną i jesienią, który warto wyładować w sporcie. Ominie cię wiosenna grypa, ale powinieneś zadbać o właściwą dietę. Wiele zajęć i ciekawych propozycji sprawi, że możesz nie mieć zbyt wiele czasu na ćwiczenia czy porządne posiłki, pilnuj się więc, szczególnie jesienią, kiedy dużo się w twoim życiu będzie działo.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer