Internetowy kurs tarota dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2015 dla Wagi

Horoskop dla Wagi na 2015 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W tym roku będzie można na ciebie liczyć. Podejmiesz się załatwienia ważnych spraw, które dotyczą całej rodziny. Załatwisz zaległe wizyty w urzędach, sądach czy u prawnika. Będziesz decydować, rządzić i dzielić obowiązki. Dzięki Jowiszowi, który do początku sierpnia będzie działał korzystnie na twój znak, masz szczęście do ludzi, działając razem z kimś zyskasz więcej niż w pojedynkę. Druga połowa roku przyniesie okazję do poważnych inwestycji. Mieszkanie, ziemia lub nowy samochód staną się tematem numer jeden podczas rodzinnych spotkań. Warto zainwestować w coś, co jest trwałe. Inwestycja zwróci się wielokrotnie po kilku latach. Jesienią wszyscy docenią twoje sukcesy.

Miłość

Odkryjesz na nowo uroki bycia we dwoje. Staniesz się serdeczny i wyrozumiały, a partner zrozumie, że życie bez ciebie jest smutne i ponure. Rok 2015 sprzyja szczęśliwym wydarzeniom rodzinnym, chrzcinom, wspólnym uroczystościom. Dla samotnych Wag najlepszy czas w miłości to styczeń, kwiecień, maj, listopad i grudzień. Spotkasz wreszcie kogoś, kto rozumie twoje szalone i niekonwencjonalne podejście do życia. Pluton w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że pociągać cię będą nietypowe związki lub relacje z osobami spoza twojego kręgu znajomych.

Kariera

Zapowiada się pracowity rok. Będziesz inwestować, decydować i rozmyślać o sprawach, które dotyczą całej firmy lub nawet branży. Twoje doświadczenie i pomysły w maju i listopadzie przydadzą się współpracownikom. Wszystko się uda, ale trzymaj się z daleka od interesów, które nie wydają ci się pewne lub poważne. Zadbaj w tym roku o swoje pieniądze. Zaplanowanie wydatków i stały limit na karcie kredytowej pomoże ci zaoszczędzić pieniądze na egzotyczny wypoczynek.

Zdrowie

Potraktuj swój wizerunek jak poważną inwestycję, nie oszczędzaj na fryzjerze i porządnych kosmetykach. Choć diety mogą nie dać trwałego efektu, to i tak promieniować będziesz urokiem i dobrym humorem. Uważaj na siebie między 12.11 i 31.12, kiedy Mars przebywać będzie w twoim znaku.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer