Horoskop roczny na 2017 dla Wagi

Horoskop dla Wagi na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Taki rok zdarza się raz na 12 lat! Jowisz przebywa do 10 października w twoim znaku zodiaku i umożliwia ci zdobycie nieosiągalnych szczytów. Dzięki niemu nawiążesz wiele nowych kontaktów towarzyskich, a twoja intuicja wzrośnie. Łap szczęście za nogi i nie odpuszczaj, dopóki nie dopniesz swego. Czas zakończyć trudne i niepotrzebne sprawy. Skup się na tym, co naprawdę dla ciebie ważne. Seksty Saturna zapewni trwałość twoim dokonaniom. Opozycja Urana pozwoli ci uwolnić się od nudnych obowiązków. Kwadratura Plutona pozwoli lepiej poznać siebie i najbliższych oraz da ci szansę na zrobienie czegoś, co wymaga wielkiej odwagi i determinacji.

Na twojej drodze pojawią się wyjątkowe okazje. Będziesz mieć możliwość stworzenia szczęśliwego związku, znalezienia super pracy i przede wszystkim realizacji ważnego projektu, planu, marzenia razem z kimś, na kim ci zależy i kogo zdanie cenisz. Zainspiruj się tym, co działo się dwanaście lat temu (IX 2004 - X 2005), kiedy Jowisz był w twoim znaku. Teraz zaczyna się nowy cykl wzrostu, rozwoju i powodzenia. Warto ryzykować, zakładać spółki, wchodzić w nowe środowiska, podróżować, uczyć się, inwestować, szczególnie w III, VIII i IX. Uważaj na niespodzianki i zmianę planów pod wpływem Urana i Plutona w III i VIII, które mogą się wydarzyć w sprawach zawodowych i rodzinnych.

Miłość

Przygotuj się na ożywienie w tej dziedzinie życia! Jowisz pomoże ci odzyskać pewność siebie i zadbać o urodę. Wreszcie poczujesz, że wiesz, czego oczekujesz od płci przeciwnej i od partnera. Wokół ciebie pojawią się nowi adoratorzy czy wielbicielki. Nawiążesz też mnóstwo nowych znajomości i przyjaźni. Czeka cię jednak również spore uczuciowe zamieszanie. Pluton i Uran postawią na twojej drodze przeszkody do osiągnięcia miłosnego szczęścia. To prawda, że miłość ci wszystko wybaczy, ale nie nadużywaj zaufania najbliższych ci osób. Jowisz raz na dwanaście lat gości w twoim znaku, wykorzystaj więc okazję, żeby pogodzić się z byłymi partnerami, żeby oczyścić atmosferę i zacząć wszystko z nową, lepszą energią.

Samotne Wagi powinny być czujne od stycznia do października, bo wtedy mają największe szansę na nową miłość. Dodatkowe okazje pojawią się wiosną (3.02-3.04, 28.04-6.06) i jesienią (14.10-7.11), kiedy Wenus będzie silnie działać na twój znak. Nie poddawaj się łatwo i nie ustępuj pola rywalom, a będziesz się cieszyć miłosnym szczęściem i znajdziesz wyczekiwanego od dawna partnera.

Praca i pieniądze

Eleganckie i uprzejme Wagi potrafią zgodnie współpracować z innymi ludźmi. Nie lubią się męczyć ponad miarę i są niezastąpione wszędzie tam, gdzie trzeba coś lepiej zorganizować. W 2017 roku twoja kreatywność i twórcza inwencja zostanie doceniona! Będziesz mógł liczyć na większe niż w poprzednich latach pieniądze, a konfliktów i zawodowych problemów będzie o wiele mniej. Jowisz pomoże ci szybko wprowadzić w pracy różne usprawnienia, dzięki którym będziesz miał więcej czasu na spokojną pracę. Dostrzeżesz szansę na poprawę warunków, w jakich pracujesz. Nawet, jeśli twoje stanowisko jest nisko w służbowej hierarchii, zdobędziesz realny wpływ na otoczenie. O swoich pomysłach i uwagach rozmawiaj z szefem otwarcie, a zdobędziesz miano pracownika roku. Nie podejmuj jednak trudnych i ryzykownych decyzji w listopadzie i grudniu.

Czeka cię więcej wydatków na przyjemności i ubrania. Na szczęście planeta pieniędzy i luksusu Jowisz jest ci w tym roku wyjątkowo przychylna. Masz dobrą rękę do wygrywania w konkursach, na loteriach. Może nawet poszczęści ci się i wygrasz w totka! Zainwestuj wygraną lub premię w swoje hobby. Latem nie przesadzaj z wydatkami, bo możesz się niepotrzebnie zadłużyć. Jesienią zrób wielkie porządki i przygotuj się na oszczędzanie i pewne wyrzeczenia. Uda ci się wtedy wykupić polisę ubezpieczeniową na bardzo dobrych warunkach.

Zdrowie

Jowisz w twoim znaku od stycznia do października zapewni ci dobre samopoczucie i dużo życiowego optymizmu. Odnajdziesz wreszcie sport, jaki odpowiada twojemu temperamentowi, zapiszesz się na kurs tańca lub zdobędziesz kartę ekskluzywnego klubu fitness. Dzięki tym aktywnościom zawrzesz nowe ekscytujące znajomości. Warto zaczynać terapie, zapisać się na zabieg czy operację, z którą zwlekasz od dawna, rozpocząć dietę. Teraz będzie ci wszystko szło łatwiej, a skutki będą szybko widoczne. Szczególnie uważaj na siebie w dniach, kiedy Mars działa na twoje Słońce: od 28.01 do 10.03, od 4.06 do 20.07 oraz od 22.10 do 9.12. Możesz wtedy pobić wiele sportowych rekordów, ale i narazić się na kontuzje i wypadki. Rób wszystko z umiarem.

Twoja szansa: Będziesz mieć więcej szczęścia niż zwykle. Odważ się więc zrobić to, o czym marzysz, a inni uważają za niemożliwe, a szybko osiągniesz swój cel.

Uważaj na: Plotki i nieodpowiednie towarzystwo mogą zagrozić twoim sukcesom. Trzymaj się z tym, którzy są prawdomówni i szczerzy.

Porada gwiazd: Unikaj otwartej konfrontacji, walki w pojedynkę i siłowego wymuszania na innych swoich planów. Skup się na zdobywaniu sojuszników i zawieraniu zgody.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer