10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Koziorożca

Horoskop dla Koziorożca na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku do szczęścia potrzebny jest ci przede wszystkim święty spokój. Twoje plany mają szansę się udać, nie spiesz się jednak i uważnie słuchaj, co inni mają ci do powiedzenia czy zaoferowania. Jowisz pomoże ci zdobyć fundusze na ważne przedsięwzięcia.

Miłość

Jowisz i Wenus w styczniu, marcu, kwietniu i lipcu zapewnią ci miłosne atrakcje, ale też sprawią, że będziesz bardziej otwarty na ludzi. Znajdziesz czas na randki i przestaniesz wyśmiewać się z dziwnych zachowań każdego potencjalnego kandydata czy kandydatki. Nie mieszaj jednak miłości ze sprawami zawodowymi lub nauką! Jeśli ktoś odciąga twoją uwagę od tego, co naprawdę ważne, to lepiej poszukaj innego obiektu uczuć. Koziorożce w stałych związkach będą potrzebować więcej czułości i miłości. Nie myśl jednak, że partner zrozumie cię bez słów. Jeśli czegoś pragniesz, mów o tym otwarcie, bo inaczej grożą ci nieporozumienia.

Kariera i finanse

W sprawach finansowych sam nie obiecuj zbyt wiele i nie zaciągaj u przyjaciół pożyczek, jeśli nie jest to absolutnie niezbędne, szczególnie jesienią. Choć wydatków może być zimą i wiosną trochę więcej niż zwykle, to uda ci się trochę zaoszczędzić na własne przyjemności, a nawet drobne niespodzianki dla bliskich ci osób. Trygon Jowisza od stycznia do sierpnia sprzyja wytrwałej pracy i inwestowaniu w przyszłe sukcesy. Jednak jakieś projekty lub zlecenia mogą się w tym roku niespodziewanie zakończyć. Poszukaj nowych możliwości, a szczęście będzie ci sprzyjać. Jesienią masz szansę wywalczyć podwyżkę lub zaległą premię, jeśli tylko będziesz wystarczająco cierpliwy i zdecydowany.

Zdrowie

Na początku roku możesz mieć wrażenie, że brakuje ci niezbędnej energii. Nie przejmuj się, ale nie zapadaj w zimowy sen i dbaj o codzienny ruch, nawet jeśli będzie to krótki spacer. Unikaj jednak skrajnych diet, nie stosuj głodówek, bo twój organizm potrzebować będzie stałej porcji energii. Latem poczujesz przypływ sił i optymizmu.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer