Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Koziorożca

Horoskop dla Koziorożca na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku do szczęścia potrzebny jest ci przede wszystkim święty spokój. Twoje plany mają szansę się udać, nie spiesz się jednak i uważnie słuchaj, co inni mają ci do powiedzenia czy zaoferowania. Jowisz pomoże ci zdobyć fundusze na ważne przedsięwzięcia.

Miłość

Jowisz i Wenus w styczniu, marcu, kwietniu i lipcu zapewnią ci miłosne atrakcje, ale też sprawią, że będziesz bardziej otwarty na ludzi. Znajdziesz czas na randki i przestaniesz wyśmiewać się z dziwnych zachowań każdego potencjalnego kandydata czy kandydatki. Nie mieszaj jednak miłości ze sprawami zawodowymi lub nauką! Jeśli ktoś odciąga twoją uwagę od tego, co naprawdę ważne, to lepiej poszukaj innego obiektu uczuć. Koziorożce w stałych związkach będą potrzebować więcej czułości i miłości. Nie myśl jednak, że partner zrozumie cię bez słów. Jeśli czegoś pragniesz, mów o tym otwarcie, bo inaczej grożą ci nieporozumienia.

Kariera i finanse

W sprawach finansowych sam nie obiecuj zbyt wiele i nie zaciągaj u przyjaciół pożyczek, jeśli nie jest to absolutnie niezbędne, szczególnie jesienią. Choć wydatków może być zimą i wiosną trochę więcej niż zwykle, to uda ci się trochę zaoszczędzić na własne przyjemności, a nawet drobne niespodzianki dla bliskich ci osób. Trygon Jowisza od stycznia do sierpnia sprzyja wytrwałej pracy i inwestowaniu w przyszłe sukcesy. Jednak jakieś projekty lub zlecenia mogą się w tym roku niespodziewanie zakończyć. Poszukaj nowych możliwości, a szczęście będzie ci sprzyjać. Jesienią masz szansę wywalczyć podwyżkę lub zaległą premię, jeśli tylko będziesz wystarczająco cierpliwy i zdecydowany.

Zdrowie

Na początku roku możesz mieć wrażenie, że brakuje ci niezbędnej energii. Nie przejmuj się, ale nie zapadaj w zimowy sen i dbaj o codzienny ruch, nawet jeśli będzie to krótki spacer. Unikaj jednak skrajnych diet, nie stosuj głodówek, bo twój organizm potrzebować będzie stałej porcji energii. Latem poczujesz przypływ sił i optymizmu.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer