Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop roczny na 2014 dla Koziorożca

Horoskop dla Koziorożca na 2014 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2014 roku będziesz lubiany i szanowany przez ludzi. Przyjaciele we wszystkim ci pomogą, a nowe zawodowe koalicje w pracy zapewnią ci przypływ gotówki. Możesz wygrać w sporze lub konkursie, bo fortuna bardzo ci sprzyja. Będziesz zawierać ważne umowy, których skutki trwać będą przez następne lata. Planeta Jowisz znajduje się w opozycji do twojego znaku, co sprzyja zarabianiu pieniędzy i odpowiedzialnym decyzjom.

W 2014 roku więcej niż sądzisz zależeć będzie od szczegółów i zwyczajnych zbiegów okoliczności. Jeśli będziesz osobiście pilnować ważnych spraw, to nie tylko unikniesz przykrości, ale także zdobędziesz dodatkowe pieniądze. Pamiętaj, że Pluton przemierza twój znak zodiaku i sprzyja twojej karierze. Ktoś wpływowy będzie miał o tobie dobre zdanie i we wszystkim ci pomoże.

W tym roku poczujesz się zmęczony ciągłą rywalizacją i stresem. W pracy zajmiesz się swoimi obowiązkami i nie będziesz rozglądać się za zbyt ambitnymi zleceniami. Poczujesz, że czas trochę zwolnić i poświęcisz więcej uwagi swoim duchowym potrzebom. Odkryjesz, że otaczają cię przyjaźni ludzie i nie musisz wciąż pędzić przed siebie. Twoje filozoficzne podejście sprawi, że staniesz się dobrym doradcą i mediatorem. Zajmiesz się urządzaniem mieszkania, będziesz częściej spotykać się z rodziną i przyjaciółmi.

Twoja dziedzina sukcesu w 2014 roku to współpraca z ważnymi osobami. W kłopotach możesz liczyć na pomoc osób starszych i na wysokich stanowiskach.

Rada dla Koziorożca: zdecydowanie i pewność siebie to cechy, które ludzie podziwiają w Koziorożcach. Wiele dajesz innym ludziom, ale sam wstydzisz się poprosić o pomoc lub coś w zamian. W 2014 doceń to, co inni mają ci do zaoferowania.

Miłość

Rok sprzyja towarzyskim sukcesom. Staniesz się bardziej lubiany, a nawet popularny. Wszystkie drzwi staną przed tobą otworem, a ludzie będą ci przychylni. Zyskasz nowych przyjaciół z kręgu, do którego dotąd nie śmiałeś się przyłączyć. Dzięki temu twoje życie uczuciowe ożywi się i nie będziesz się czuł samotny. Wpływ Jowisza w opozycji do twojego znaku sprawi, że czeka cię w tym roku zdecydowanie więcej okazji do flirtów i romansów. Na pewno wśród nowych znajomych będzie ktoś, z kim zwiążesz się na dłużej. Porzuć swoje wymagania i wyniosłą pozę, przyjrzyj się swoim przyzwyczajeniom, a może odkryjesz powód, dlaczego wciąż jesteś sam. Bądź bardziej przystępny, nie oceniaj potencjalnych kandydatów na randkę z góry tylko według negatywnych cech, dostrzeż w nich najpierw coś pozytywnego. Jeśli jesteś po bolesnym rozstaniu, to w tym roku wreszcie zapomnisz o urazach i nawet bez negatywnych emocji będziesz mógł porozmawiać z byłym partnerem, jeśli przypadkowo gdzieś go spotkasz. W drugiej połowie roku zadbaj o swój wygląd, zainwestuj w nową garderobę, zmień fryzurę, zacznij nosić odważniejsze stroje, które przyciągną uwagę płci przeciwnej. Latem coś się zmieni w twoim podejściu do płci przeciwnej, zaczniesz się czuć swobodnie w towarzystwie nieznajomych, a nawet sam zaczniesz inicjować kontakt. Jesienią czas na poważne decyzje. Nie wahaj się zaangażować się w związek, jeśli czujesz, że ktoś jest ci bardzo bliski.

Jeśli jesteś w stałym związku, twoje relacje z innymi ludźmi wymagać będą w tym roku przemyślenia, a być może i naprawy. Teraz przekonasz się kto jest twoim przyjacielem, a kto liczył tylko na własne korzyści lub spiskował przeciwko twojemu związkowi. Daj się ponieść emocjom i nie wstydź przyznać do swoich uczuć. Nie obawiaj się przyznać do błędów, a zyskasz szacunek osoby, na której ci zależy. Wiosna sprzyja porządkom we wspólnych sprawach. Nie bagatelizuj próśb partnera i jego potrzeb. Może potrzebować twoich umiejętności organizacyjnych i trzeźwego spojrzenia na sprawy finansowe i zawodowe. W wakacje koniecznie gdzieś się wybierzcie razem. Nie warto wciąż oszczędzać na własnej wygodzie i przyjemnościach.

W życiu codziennym czeka was jednak trochę zamieszania. W pierwszej połowie roku niektóre plotki lub decyzje partnera mogą cię zaskoczyć. Nie osądzaj go pochopnie! Być może pewnej osobie zacznie zależeć na tym, abyście nie żyli w zgodzie. W drugiej połowie roku otrzymasz dobre wiadomości od dalszych krewnych lub ktoś zaprosi cię na wzruszającą uroczystość. Nie żałuj na to ani czasu, ani pieniędzy. Rodzina wreszcie doceni twoje starania, a partner będzie ci wdzięczny, że zdjąłeś z jego barków wiele kłopotów. Pod koniec roku znajdźcie chociaż jeden weekend tylko dla siebie, bo będzie wam trudno na co dzień okazać sobie więcej czułości.

Rodzina i znajomi

W 2014 roku staniesz się bardziej wyrozumiały i życzliwy dla osób, które są ci bliskie. Jowisz, który do połowy lipca znajduje się w opozycji do twojego znaku, sprzyja miłości i zgodzie wśród twoich bliskich. Pod jego wpływem zwolnisz tempa i przestaniesz przejmować się tym, że dom nie wygląda idealnie. Zamiast sprzątać i wymagać posłuchu, zaczniesz z bliskimi więcej rozmawiać i będziesz bardziej wyrozumiały dla ich słabości.

To dobry czas, aby pogłębić relacje z dziećmi lub pogodzić się z rodziną partnera. Ludzkie wady nie będą cię tak bardzo irytować, a w każdej życiowej sytuacji szukać będziesz czegoś optymistycznego. Wiosną i latem trochę więcej odpoczynku i rozrywki dobrze wszystkim zrobi i bardzo umocni rodzinne więzi. Jesienią Jowisz znajdzie się w kwinkunksie do twojego znaku, a to pomoże uporządkować rodzinne finanse. Jeśli marzysz o większej inwestycji lub chcesz wziąć większy kredyt na mieszkanie lub ziemię, to powodzenie będzie ci sprzyjać.

Koniec roku to dobry czas na rozwijanie własnych zainteresowań. Więcej czasu poświęcisz na naukę, zapiszesz się na różne kursy. Możesz zdać egzamin na prawo jazdy lub zdobyć certyfikat, który potwierdza twoje umiejętności językowe. Dzięki temu staniesz się bardziej samodzielny i niezależny od rodziny.

Zdrowie

W 2014 roku Jowisz korzystnie wpłynie na twoje zdrowie. Poczujesz się silniejszy i będziesz bardziej sprawny niż w poprzednich latach. Jeśli cierpisz z powodu chronicznych chorób, to masz szansę trafić w ręce lekarza, który będzie wiedział jak ci pomóc lub przepisze ci odpowiednie lekarstwo. Z tego powodu warto aktywnie szukać pomocy, zasięgać porady i konsultować się ze specjalistami. Możesz nawet zaprzyjaźnić się z lekarzem lub terapeutą.

Wiosną Saturn sprzyja częstym spacerom, a także wyjazdom do sanatorium, na wczasy z ćwiczeniami lub obozy, na których trenuje się jogę lub tai chi. W towarzystwie innych pasjonatów będzie ci łatwiej ćwiczyć, ale też zdobędziesz ciekawe informacje na temat zdrowia i ekologii. Postanowisz przestawić siebie i rodzinę na zdrowszy tryb życia. Ograniczysz lub zrezygnujesz z mięsa, zaczniesz uważnie czytać etykiety na produktach żywnościowych. Latem i jesienią Jowisz sprzyja zabiegom kosmetycznym, a nawet poprawianiu urody u specjalisty.

Praca i pieniądze

Bądź otwarta na nowe propozycje zawodowe i zapomnij o sprawach, które się nie udały. W tym roku pomogą ci różne wpływowe osoby. Jowisz w opozycji do twojego znaku zapewni ci dobrą passę i świetne pomysły. Wykorzystaj szansę aby zaprzyjaźnić się w pewną starszą lub bardziej doświadczoną i życzliwą ci osobą. Nie wstydź się poprosić kogoś o pomoc i dziel się z innymi swoimi wątpliwościami, a lepiej na tym zawodowo wyjdziesz. Twoje pomysły zdobędą uznanie, a to sprawi, że zarobisz więcej pieniędzy. Podpisuj umowy, nawiązuj nowe znajomości, odświeżaj stare kontakty i przede wszystkim przestaw się na działanie razem z innymi. Zazwyczaj jesteś tytanem samodzielnej pracy, w tym roku opłaca się działać w grupie. Pierwsza połowa roku przyniesie ci więcej okazji do zarobienia pieniędzy i pomnożenia majątku.

W drugiej połowie roku szczęście uśmiechnie się do Koziorożców, które szukają pracy lub marzą o awansie. Nie wstydź się swoich umiejętności i przestań skromnie stać z boku, podczas gdy inni przechwalają się i popisują! Masz szansę wygrać w konkursie lub zostać dostrzeżony w gronie setek innych kandydatów. Aż do połowy grudnia wspiera cię sekstyl Saturna, który jest władcą twojego znaku, dlatego uda ci się ugruntować twoją sytuację finansową i zawodową.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer