Horoskop roczny na 2023 dla Koziorożca

Horoskop dla Koziorożca na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Rozwiniesz skrzydła i wreszcie pokażesz innym, kim naprawdę jesteś. Wspierają cię trygonem dwie planety: Jowisz (od 16.05) i Uran. Dzięki nim staniesz się pewny swoich uczuć i potrzeb. Pluton 23.03-11.06 opuści twój znak zodiaku i sprawi, że twoje życie stanie się łatwiejsze. Kwadratura Jowisza 1.01-16.05 ostrzega przed nieostrożnymi finansowymi decyzjami. Sekstyl Saturna od 7.03 pomoże ci umocnić pozycję zawodową i korzystne przyzwyczajenia. Najbardziej niestabilne momenty w roku to czas, kiedy dwa zaćmienia Słońca w Baranie 20.04 i Wadze 14.10 będą działać w kwadraturach na twój znak. Unikaj wtedy konfrontacji, ryzykownych decyzji i niepewnych umów czy współpracy.

Najlepsze dni: 1.01-11.02, 16.03-11.04, 7.05-5.06, 9.10-8.11,1-23.12.

Uważaj i działaj z rozwagą: 25.03-20.05, 27.08 - 12.10

Miłość i rodzina

Pomyśl o stałym związku i związaniu się z kimś, na kim zawsze można się oprzeć. Poszukaj partnera spokojnego, stabilnego, na którym można polegać. Wiosna sprzyja nowym, ważnym znajomościom. Jesienią układaj wspólne plany, kupuj mieszkanie, myśl o powiększeniu rodziny. Nie uciekaj od zobowiązań. W tym roku wreszcie poczujesz, że dorosłeś do ważnych partnerskich decyzji. Dzięki dyskretnej pomocy przyjaciół możesz poznać kogoś wyjątkowego. Dzięki determinacji uda ci się wyjaśnić zdobyć miłość kogoś, na kim od dawna ci zależy. Bądź szczery i odważny, bo gwiazdy są po twojej stronie.

Pieniądze i kariera

W pierwszej połowie roku będziesz wyjątkowo cierpliwy, dokładny i dobrze zorganizowany. Choć podwyżka i awans nie pojawią się natychmiast, to warto na nie pracować i cierpliwie czekać. Od maja Jowisz ześle ci nowego szefa lub współpracownika, który nauczy cię wielu pożytecznych umiejętności. Możesz też liczyć na awans i lepsze perspektywy zawodowe. Twoje powodzenie finansowe zależeć będzie od umiejętności zgodnej współpracy z innymi ludźmi. Wiosną i jesienią możesz liczyć na przypływ dużej ilości gotówki. Lokata czy inwestycja przyniesie ci większe zyski, niż się spodziewasz.

Zdrowie

Poczujesz się lepiej, a wielomiesięczne wyrzeczenia dietetyczne czy ćwiczenia właśnie teraz zaczną działać. Odnajdziesz wreszcie sport, jaki odpowiada twojemu temperamentowi. Od maja znaczna poprawa nastroju i zdrowia.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer