Horoskop roczny na 2022 dla Koziorożca

Horoskop dla Koziorożca na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Czas na pozytywne zmiany! W 2022 roku wspierają cię Jowisz, Uran i Neptun. Pluton w twoim znaku doda ci pewności siebie i determinacji w działaniu. Skup się na tym, co najważniejsze, a błyskawicznie osiągniesz rezultaty. Pomyśl o dalszej nauce, zmień rytm swojego życia, znajdź czas na nowe hobby. Jowisz będzie sprzyjać twoim zamierzeniom, a nowe przyjaźnie bardzo ci się przydadzą. Druga połowa roku może przynieść ci okazję zdobycia nowego stanowiska, a nawet zmiany pracy na lepszą.

Miłość i rodzina

Bądź optymistą i nie daj się wciągnąć w cudze miłosne spory. Plotek w tym roku może być więcej niż zwykle, a ty będziesz w centrum różnych wydarzeń. Jeśli jesteś samotny, to czeka cię wiosną więcej okazji do nowych znajomości. Emocji szukaj w podróży lub w Internecie, ale bądź ostrożny. Na płomienne obietnice nadejdzie czas w styczniu, lipcu i sierpniu. Planety sprawią, że spełnisz swoje marzenia o udanym, bezproblemowym związku. Nie bój się zaangażować i odkryć przed bliską osobą, co naprawdę czujesz.

Praca i pieniądze

Jeśli szukasz lepszej posady lub wielkich pieniędzy, to w tym roku planety szczególnie ci sprzyjają. Będziesz pracować na najwyższych obrotach. Żadna ważna sprawa nie uda się bez ciebie. Zostaniesz wybrany do reprezentowania innych, wysłany w ważną podróż, a ludzie będą cię uważnie słuchać i chętnie wypełnią twoje polecenia. Druga połowa roku to doskonały czas, aby założyć własny biznes lub wpaść na pomysł, który zapewni ci wielki przypływ gotówki. Pod koniec roku odpocznij i zregeneruj siły.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer