Horoskop roczny na 2022 dla Wodnika

Horoskop dla Wodnika na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2022 roku planeta Saturn wciąż przemierzać będzie twój znak zodiaku i namawiać do ciężkiej pracy. Nie poddawaj się chandrze, nie daj nikomu sobą rządzić. Bądź realistą i zacznij podejmować decyzje nie pod wpływem emocji, ale kierując się zimną kalkulacją zysków i strat. Karierze lub nauce poświęć więcej czasu niż w ostatnich latach. Masz bowiem okazję dostać się tam, gdzie są nieliczni, jeśli zaczniesz rzetelnie pracować. Kwadratura Urana pomoże ci podjąć trudne, ale konieczne decyzje. Od maja do października Jowisz będzie cię wspierał dobroczynnym sekstylem, wtedy możesz liczyć na więcej szczęścia i życiowych okazji. Unikaj jednak ryzykownych decyzji na przełomach kwietnia i maja oraz października i listopada.

Miłość i rodzina

Postaw na swoim i nie oglądaj się na innych. Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej dla ciebie. W marcu i kwietniu sprzyja ci powodzenie, nie przegap tylko kogoś, kto jest bardziej nieśmiały od ciebie! W wakacje uda ci się wyjaśnić nieporozumienia między tobą a osobą, na której ci zależy. Jesienią pojawi się ktoś, dla kogo warto będzie coś w życiu zmienić. Zaufanie i przyjaźń będą początkiem pięknej miłości. Saturn sprzyja realizacji poważnych planów, potraktuj partnera i sprawy rodzinne poważnie, a wiele zyskasz.

Praca i pieniądze

Sprawy rozpoczęte w ubiegłych latach zostaną poddanie próbie. Nie walcz o to, do czego i tak nie jesteś przekonany. Latem łatwo uporasz się z kłopotami. Sprzyja ci wtedy szczęście w sprawach, które związane są z bankami, sądami i urzędami. W drugiej połowie roku spotkasz na swojej drodze kogoś, kto doda ci odwagi i zainspiruje cię do odkrywczych zawodowych pomysłów. Wodniki, które od dawna pracują na awans, w tym roku ugruntują swoją pozycję i staną się niezastąpione.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer