Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Dziś będziesz wzorowym domownikiem. Obowiązki uda ci się wykonać szybciej niż myślicie, możesz także liczyć na dobre wiadomości od krewnych. Pamiętaj tylko o obietnicy, jaką złożyłeś starszej osobie.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Znajdź czas dla siebie

Planety przypomną ci o niezbędnych zakupach i naprawach w domu i gospodarstwie. Liczy i kalkuluj, bo uda ci się sporo zaoszczędzić. Choć czeka cię więcej pracy, to będziesz w bardzo dobrym humorze. Znajdź jednak czas dla siebie i odpocznij, bo wakacje są tylko raz w roku. Wenus do 7.08 przebywa w twoim znaku i daje ci okazję do poznania ciekawych ludzi, znalezienia partnera i polepszenia stanu swoich finansów.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer