Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Możesz być senny i rozkojarzony. Nie bądź zły na ludzi i nie miej do siebie pretensji. Możliwe są pomyłki i zguby, ktoś nie przyjdzie lub o czymś zapomnisz. Dzień sprzyja odpoczynkowi, porządkom i wspomnieniom.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Postaw na nowe hobby

Miesiąc sprzyja sztuce, miłości i rozwijaniu ciekawych zainteresowań. Będziesz w dobrym humorze, chętnie pomożesz zagubionym przyjaciołom i zestresowanym współpracownikom. Mars w twoim znaku doda ci odwagi do podejmowania ważnych decyzji.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer