Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Postanowisz nadrobić zaległości, które dotyczą życia rodzinnego. Niestety, na wszystko może nie starczyć ci czasu, bo także służbowych obowiązków może być więcej niż zwykle. Rozplanuj czas, a unikniesz stresu.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Walcz o swoje, ale unikaj kłótni

Słońce w opozycji do twojego znaku dobrze wpłynie na twoje relacje z ludźmi. Będziesz wyrozumiały i otwarty na nowe propozycje. Mars w kwadraturze radzi ci jednak pilnować ważnych spraw, bo inni ludzie cię będą rozpraszać. Nie panikuj, bo lekki stres podziała na ciebie mobilizująco i wszystko się uda zrobić. Im bliżej Świąt, tym lepsza atmosfera. Podczas pełni Księżyca w twoim znaku zodiaku 24-25.11 bądź otwarty na miłość, nowe znajomości i ciekawe zawodowe propozycje, bo nagle wszystko może przyspieszyć.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2018 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Bliźniąt na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer