Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Nie będziesz narzekać na brak wrażeń. Znajdziesz się centrum zainteresowania, wiele osób zapragnie zasięgnąć u ciebie porady. Pomyśl także o sobie! Gwiazdy sprzyjają nowym znajomościom.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Dużo dobrych wiadomości

Mars doda ci odwagi, a Słońce w trygonie sprawi, że w tym tygodniu będziesz cieszył się z wygranej. Wrogowie poddadzą się, a przyjaciele stwierdzą, że masz świetną intuicję i potrafisz przewidywać przyszłość. Od 30.09 Merkury w trygonie do twojego znaku zapewni ci dużo nowej wiedzy i pomyślnych wiadomości. W pracy trzeba będzie powyjaśniać różne sprawy. Bądź uprzejmy, nawet jeśli będzie to wymagać poświęcenia i cierpliwości. W końcu osiągniesz to, na czym ci bardzo zależy.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Bliźniąt na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer