Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Księżyc w Byku


Wróć do kalendarza księżycowego

Na podstawie aktualnego położenia Księżyca w Zodiaku prognozować możemy o naszych nastrojach i tendencjach, jakie ujawni± się w ludzkich zachowaniach. W jednym znaku Księżyc przebywa około 2,5 dnia.

Aura

Księżyc nastraja spokojem i opanowaniem, które może przerodzić się w lenistwo i upór. Sprawy materialne s± dzi¶ uznawane za wyj±tkowo ważne - motywacja finansowa sprawia, że skłonni jeste¶my do wysiłku. Chcemy też otoczyć się luksusem. Sklepy, restauracje, salony kosmetyczne notuj± dzi¶ większe obroty. Podczas dyskusji trudno jest zmienić zdanie, unikamy przedsięwzięć wymagaj±cych ryzyka. Dzień sprzyja przyjęciom, naradom finansowym, wypoczynkowi na ¶wieżym powietrzu.

Dieta

Preferowane będ± potrawy pożywne, zdrowe, pięknie podane. Ziemniaki, buraki, cebulki, a także inne dania z ro¶lin korzeniowych cieszyć się będ± uznaniem. Organizm domaga się soli.

Ubiór

Jako¶ć i czysto¶ć ubrań jest dzi¶ najważniejsza. Panie powinny wygl±dać bardzo kobieco. Duż± uwagę zwracamy dzi¶ na zapachy.

Miło¶ć

Prezenty, kwiaty i należyta kultura wywieraj± dzi¶ duży wpływ na randki - patronk± Znaku Byka jest Wenus, planeta harmonii i miło¶ci. Przyjemno¶ci zmysłowe s± dzi¶ bardzo ważne. Zawarte znajomo¶ci okaż± się trwałe. To dobry dzień na o¶wiadczyny!

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer