Księżyc w Koziorożcu


Wróć do kalendarza księżycowego

Na podstawie aktualnego położenia Księżyca w Zodiaku prognozować możemy o naszych nastrojach i tendencjach, jakie ujawnią się w ludzkich zachowaniach. W jednym znaku Księżyc przebywa około 2,5 dnia.

Aura

Księżyc nastraja chęcią do pracy, zdobywania prestiżu, władzy i dóbr materialnych. Powodzeniem cieszą się przedsięwzięcia dotyczące spraw materialnych - zaufanie wzbudzają wykresy, wyliczenia i raporty bankowe. Emocje i przeczucia schodzą na plan dalszy, liczy się status materialny i doświadczenie. Musimy liczyć się z opiniami urzędów i autorytetów. Do nowych znajomości podchodzimy z rezerwą. Dzień sprzyja analitykom, inżynierom, finansistom i architektom. Plany finansowe sporządzone dzisiaj będą bardzo roztropne.

Dieta

Chętnie jemy potrawy proste, pożywne i tanie. Organizm domaga się soli.

Ubiór

Stroje klasyczne i proste wygrają z nowościami mody. Dominować będą prosta biżuteria, stonowane kolory. To dobry dzień dla pielęgnacji urody i wizytę u kosmetyczki.

Miłość

Powściągliwość, opanowanie i dystans będą dominować w naszych kontaktach z ludźmi. Może nas ogarniać melancholia i nostalgiczny nastrój. U osób spotkanych tego dnia będziemy raczej szukać wspólnoty interesów, niż uczuć czy mocnych wrażeń.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer