Tarot tygodniowy dla Barana

Tarot tygodniowy dla Barana

Projekt talii: Olga Poreda
Opisy znaczeń kart: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Wróżba na dni od 21.08.2017 do 27.08.2017


9 Denarów

Wydarzenia: karta 9 Denarów

W tym tygodniu czeka cię zysk lub nagroda. Twoje działania przynios± takie efekty, o jakich marzyłe¶. Wytrwale pracuj i nie słuchaj marudzenia osób, które zazdroszcz± ci pomysłów i energii. To dobry czas, aby rozmawiać o podwyżce lub ubiegać się o lepsze stanowisko. Spotkasz się z życzliwo¶ci± i sympati±, także ze strony osób na wyższych stanowiskach. W urzędach lub bankach załatwisz sprawy, na których ci zależy. Karta wróży też udane zakupy oraz dobr± zabawę w gronie zaufanych przyjaciół.

10 Kielichów

Szansa: karta 10 Kielichów

Karta wróży szczę¶liwe wydarzenia dla ciebie i twojej rodziny. Poczujesz się kochany i bezpieczny, a kłopoty okaż± się mniejsze, niż s±dziłe¶. Je¶li jeste¶ z kim¶ w konflikcie, to w tym tygodniu uda ci się zawrzeć zgodę. Dla samotnych karta zwiastuje obiecuj±ce spotkanie z kim¶ bardzo interesuj±cym.

5 Denarów

Przestroga: karta 5 Denarów

Powiniene¶ zadbać o swoje sprawy finansowe. Zbytnia rozrzutno¶ć i pusta chęć imponowania innym może skończyć się debetem na twoim koncie. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponuj± ci szybki, ale podejrzany interes.

Kolejna wróżba już w poniedziałek, 28.08.2017

Zapraszamy!

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer