Tarot tygodniowy dla Byka

Tarot tygodniowy dla Byka

Projekt talii: Olga Poreda
Opisy znaczeń kart: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Wróżba na dni od 14.08.2017 do 20.08.2017


Król Mieczy

Wydarzenia: karta Król Mieczy

W tym tygodniu postanowisz uporz±dkować swoje sprawy. Do nowych wyzwań podejdziesz z ostrożno¶ci± i wszystko będziesz chciał dobrze zaplanować. Wobec ludzi będziesz wymagaj±cy, ale sprawiedliwy. Karta zapowiada wizytę w urzędzie, s±dzie lub po prostu ważn± rozmowę z przełożonym. Postaw na logikę, a zdobędziesz ludzkie uznanie. To dobra karta dla uczniów i studentów: zapowiada odkrycie ciekawych zainteresowań, które mog± stać się prawdziw± życiow± pasj±. W miło¶ci karta wróży poważn±, ale chłodn± rozmowę na temat wspólnych planów i obowi±zków.

6 Buław

Szansa: karta 6 Buław

Czeka cię zwycięstwo w sporze lub korzystne rozstrzygnięcie trudnej sprawy. Twoja cierpliwo¶ć i wiara zostan± wynagrodzone. Poczujesz, że warto się było starać i zbierzesz efekty swojej pracy. Ciesz się swoim sukcesem, bo zasłużyłe¶ na uznanie.

Słońce

Przestroga: karta Słońce

Karta zwiastuje dobre wiadomo¶ci i szczę¶liwe wydarzenia, szczególnie w sprawach miłosnych! Przestrzega jednak przed zbyt lekkomy¶lnym traktowaniem swoich obietnic i obowi±zków. B±dĽ wyrozumiały i serdeczny, ale pilnuj swoich spraw. Powodowany dobr± wol± możesz zgodzić się na zbyt wiele i trudno ci będzie potem wycofać się z danego słowa.

Kolejna wróżba już w poniedziałek, 21.08.2017

Zapraszamy!

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer