Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Projekt talii: Olga Poreda
Opisy znaczeń kart: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Wróżba na dni od 21.08.2017 do 27.08.2017


5 Denarów

Wydarzenia: karta 5 Denarów

W tym tygodniu kto¶ może rozpraszać cię i odci±gn±ć twoj± uwagę od spraw, które s± na prawdę ważne. Różne plotki i pogłoski mog± cię zdenerwować, a nawet skłonić do zbyt pospiesznych decyzji. PodejdĽ ze spokojem do wszystkich nowych wydarzeń i propozycji. Je¶li będziesz my¶lał o własnych korzy¶ciach i nie denerwował się z byle powodu, wtedy możesz odnie¶ć wielki sukces! Karta radzi też poważnie podchodzić do miłosnych obietnic! Je¶li odwołasz randkę lub nagle zmienisz wspólne plany, wtedy partner może się obrazić.

Sprawiedliwo¶ć

Szansa: karta Sprawiedliwo¶ć

Uda ci się załatwić urzędow± sprawę lub pewna ważna osoba wreszcie przyzna ci rację. Karta wróży możliwo¶ć wygranej lub dyskusję, która rozstrzygnie twoje w±tpliwo¶ci. B±dĽ szczery, a w razie potrzeby szybko napraw swoje błędy.

Pustelnik

Przestroga: karta Pustelnik

Pod wpływem natłoku obowi±zków możesz zw±tpić w swoje siły, a nawet w swoje kompetencje. Możesz nawet przeżyć mały duchowy kryzys. Nie ufaj osobom, które podsuwaj± ci łatwe rozwi±zania, bo możesz wpl±tać się w trudn± relację, a nawet popa¶ć w zależno¶ć od fałszywego guru.

Kolejna wróżba już w poniedziałek, 28.08.2017

Zapraszamy!

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer