Tarot tygodniowy dla Ryb

Tarot tygodniowy dla Ryb

Projekt talii: Olga Poreda
Opisy znaczeń kart: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Wróżba na dni od 21.08.2017 do 27.08.2017


10 Denarów

Wydarzenia: karta 10 Denarów

Sprawy zawodowe pochłon± cię bez reszty, a rodzina i przyjaciele będ± musieli prosić cię o odrobinę zainteresowania. Pewna osoba może zepchn±ć na ciebie swoje obowi±zki lub będziesz musiał naprawiać cudze błędy. Karta radzi, aby¶ w miarę możliwo¶ci oderwał się od my¶lenia tylko pracy i pieni±dzach. Postaraj się znaleĽć czas na drobne, codzienne przyjemno¶ci. Potrzebujesz w tym tygodniu odpoczynku i relaksu, a wtedy nabierzesz sił i wpadniesz na dobre pomysły. W miło¶ci karta wróży wiele wspólnych wydatków i używanie życia. Odnajdziesz spokój u boku bliskiej osoby.

Cesarz

Szansa: karta Cesarz

Będziesz miał możliwo¶ć wykazać się swoimi talentami organizacyjnymi i umiejętno¶ci± zarz±dzania. Zdobędziesz autorytet, je¶li będziesz hojny i wspaniałomy¶lny. Postępuj zgodnie z prawem i regułami, które cię obowi±zuj±, a osi±gniesz sukces.

4 Mieczy

Przestroga: karta 4 Mieczy

B±dĽ czujny, bo inaczej możesz co¶ przegapić. Karta radzi, aby¶ zainteresował się swoimi sprawami i słuchał wszystkich informacji, jakie cię dotycz±. W miło¶ci przestrzega przed zbytni± bierno¶ci± i nie¶miało¶ci±. Może być ci trochę wstyd wyznać uczucia lub okazać sympatię, co druga osoba odbierze jako brak zainteresowania z twojej strony.

Kolejna wróżba już w poniedziałek, 28.08.2017

Zapraszamy!

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer