Tarot tygodniowy dla Wodnika

Tarot tygodniowy dla Wodnika

Projekt talii: Olga Poreda
Opisy znaczeń kart: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Wróżba na dni od 21.08.2017 do 27.08.2017


6 Buław

Wydarzenia: karta 6 Buław

W tym tygodniu będziesz w doskonałym nastroju. Wydarzenia toczyć się będ± zgodnie z twoim planem, a ludzie będ± ci przychylni. Czeka cię zwycięstwo w sporze lub korzystne rozstrzygnięcie trudnej sprawy. Twoja cierpliwo¶ć i wiara wreszcie zostan± wynagrodzone. Poczujesz, że warto się było starać i zbierzesz efekty swojej pracy. Ciesz się swoim sukcesem, bo zasłużyłe¶ na uznanie! W miło¶ci staniesz się pewny siebie. Kto¶ się tob± zachwyci i z rado¶ci± zgodzi się na wspólne plany.

5 Denarów

Szansa: karta 5 Denarów

Poczujesz, że nie jeste¶ samotny. Otocz± cię przyjaĽni ludzie, dla których twój los okaże się ważny. Skorzystaj z ich rad i podpowiedzi, nie obawiaj przyznać do błędów. W sprawach zawodowych zapowiada propozycję, która może przynie¶ć gotówkę, ale wymagać to będzie od Ciebie ciężkiej pracy i akceptacji twardych warunków.

Królowa Buław

Przestroga: karta Królowa Buław

Unikaj kobiet, które s± zapalczywe i impulsywne. Zapocz±tkowane przez nie wydarzenia mog± ¶ci±gn±ć na ciebie kłopoty. Zanim zgodzisz się na ryzykown± propozycję, spokojnie skalkuluj wszystkie za i przeciw. W miło¶ci karta przestrzega przed podjęciem nieprzemy¶lanej decyzji, która może skomplikować relacje w twojej rodzinie.

Kolejna wróżba już w poniedziałek, 28.08.2017

Zapraszamy!

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer