Horoskop tygodniowy 3-9.05.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja udanym spotkaniom, randkom i znajdowaniu ciekawych zajęć, które rozwiną nasze artystyczne talenty. Warto spotykać się z ludźmi, szukać inspiracji w książkach i Internecie.

W poniedziałek 3.05 kwadratura Merkurego z Jowiszem i sekstyl Wenus z Neptunem sprzyjają krótkim i dalekim podróżom, zdobywaniu ciekawej wiedzy i znajdowaniu nowego hobby. To dobry dzień na towarzyskie spotkania i randki. Kwadratura Słońca z Saturnem radzi, aby nie zniechęcać się początkowymi trudnościami i być wytrwałym, a dopniemy swego. Początek tygodnia nie jest jednak najlepszym czasem na zaczynanie nowych spraw.

We wtorek 4.05 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt, gdzie będzie przebywał aż do 11 lipca i wspierał osoby, które chcą się czegoś szybko nauczyć, znaleźć lepszą pracę lub podwyższyć swoje zawodowe kwalifikacje.

W czwartek 6.05 trygon Wenus z Plutonem umożliwi nam uporanie się z trudną towarzyską sprawą. Negocjuj, pogódź zwaśnione strony, bądź wyrozumiały i wybaczaj, a twoje życie stanie się łatwiejsze i lepsze.

W sobotę 8.05 kwadratura Wenus z Jowiszem ułatwi nam planowanie rozrywek i atrakcji rodzinnych na weekend.

W niedzielę 9.05 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, gdzie będzie przebywać aż do 2.06 i będzie sprzyjać zawieraniu nowych znajomości.

20210503

3.05.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się ze starszymi od siebie osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 00.38 sekstyl Wenus z Neptunem, 11.33 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 12.01 kwadratura Słońca z Saturnem, 16.51 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.08 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.49 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak bliscy mogą być uparci lub nie mieć czasu na takie rozmowy. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

4.05.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, co sprawi, że będziesz bardziej pracowity i ciekawy świata. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj o skórę, rób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 04.48 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt, 17.59 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

5.05.2021, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 04.08)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 02.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.54 kwadratura Księżyca z Merkurym, 18.07 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

6.05.2021, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje tłuszczu, ale unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 00.56 sekstyl Księżyca z Uranem, 10.40 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.24 trygon Wenus z Plutonem, 23.16 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy wibracji Siódemki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

7.05.2021, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 13.52)
Księżyc sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na wiosenną wycieczkę. Planety zapowiadają ważne wydarzenia w sferze finansów i spraw zawodowych. Dzień sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Zadbaj o stopy, idź na pedicure.
Aspekty planet: 07.33 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.36 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

8.05.2021, sobota
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się na ważne spotkanie. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zajmij się swoim hobby. Warto się wyspać i zregenerować siły.
Aspekty planet: 03.00 sekstyl Księżyca z Merkurym, 07.35 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.37 kwadratura Wenus z Jowiszem, 16.18 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziemy bardziej senni i niespokojni. Zamiast męczyć się na forsownym spacerze lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

9.05.2021, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Korzystaj ze swobodnej aury dnia, pozwól sobie na odpoczynek, realizację niecodziennych aktywności, leżenie na kanapie czy spotkanie ze znajomymi. Księżyc sprzyja kulturalnym rozrywkom i godzeniu się z ludźmi. Nie planuj na dzisiaj ambitnych zadań, bo możesz szybko zrezygnować z porządkowania szafy czy pomylić cię podczas robienia zaległych rachunków.
Aspekty planet: 04.01 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, 19.15 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów na wycieczki lub rozrywki, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Mimo wszystko Jedynka sprzyja zabawie, więc bądźmy dobrej myśli.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.
Pozycje planet:
Słońce 12 º 47´ – 19 º 33´ Byka
Księżyc 02 º 32´ Wodnika – 00 º 07´ Byka
Merkury 27 º 57′ Byka – 9 º 38′ Bliźniąt
Wenus 22 º 31′ Byka – 01 º 08′ Bliźniąt
Mars 05 º 46′ – 10 º 02′ Raka
Jowisz 28 º 30′ – 29 º 32′ Wodnika
Saturn 13 º 11′ – 13 º 22′ Wodnika
Uran 10 º 48´ – 11 º 13´ Byka
Neptun 22 º 27′ – 22 º 37′ Ryb
Pluton 26 º 48′ – 26 º 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.05 od g. 02.05 do g. 04.08.
7.05 od g. 09.36 do g. 13.52.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 26.04-2.05.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten tydzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby rodzinne plany na weekend.

W poniedziałek 26.04 koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja robieniu rachunków, przyspieszy wypełnianie rocznych zeznań podatkowych. Wskaże nam te z rozwiązanie problemu. Warto polegać na radach specjalisty.

We wtorek 27.04 pełnia Księżyca w znaku Skorpiona zapewni nam dobrą aurę do towarzyskich spotkań, upiększania domu, zakupów i randek. Warto spotykać się z ludźmi, zabiegać o pomoc i wsparcie, planować wydatki na wiosnę. Pluton wchodzi w retrogradację i ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie.

W piątek 30.04 sekstyl Merkurego z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo. Warto umawiać się na wspólne oglądanie i kontakty z ludźmi dostarczą nam wiele wzruszeń.

20210426

26.04.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 18.19)
Oszczędzaj się i zadbaj o prawidłowe odżywianie. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na zmiany pogody. Unikaj słodyczy, szczególnie wieczorem, bo możesz przybrać na wadze. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu.
Aspekty planet: 00.20 koniunkcja Merkurego z Wenus, 13.16 kwadratura Księżyca z Plutonem, 14.41 trygon Księżyca z Jowiszem, 21.31 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: VII Rydwan
Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak nie wszystko dziś uda się zrobić, bo ludzie będą cię rozpraszać. Mimo tego masz szansę na sukces, bo Rydwan pomaga postawić na swoim!

27.04.2021, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona sprawi, że poczujesz, że masz wszystkiego dość. Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Dostarcz organizmowi dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 05.33 opozycja Księżyca ze Słońcem, 10.52 opozycja Księżyca z Uranem,
14.48 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.36 opozycja Księżyca z Wenus, 22.00 Pluton wchodzi w retrogradację, 22.25 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przypomnij sobie o zaległych sprawach i niedotrzymanych obietnicach, teraz szybko wszystko nadrobisz. Dzień będzie bardzo pracowity. Warto też zadbać o urodę.

28.04.2021, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 17.44)
Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikajmy ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe. Księżyc sprzyja regeneracji sił.
Aspekty planet: 05.32 trygon Księżyca z Neptunem, 12.39 sekstyl Księżyca z Plutonem, 14.33 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo łatwo będzie przegapić różne ważne szczegóły.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień sprzyja poważnym planom finansowym, wizytom w banku lub rozmowom z księgowym. Wieczorem wybierz się do kina lub na randkę.

29.04.2021, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie. Nieuważne działanie może narazić cię na kontuzję, unikaj więc ryzykownych działań. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Księżyc sprzyja kończeniu starych spraw. Wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Unikaj prania i mycia podłóg, zajmij się gotowaniem. Regeneruj siły, unikaj ryzyka, zadbaj o pęcherz i nerki.
Aspekty planet: 14.37 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze, warto się z kimś spotkać lub zadzwonić.

Karta dnia: I Mag
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Nowe wiadomości okażą się ciekawe i co najważniejsze prawdziwe.

30.04.2021, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 18.17)
Koniunkcja Słońca z Uranem sprawi, że będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą udane. Odkurz dom, pal kadzidełka. Nadmiar energii wyładuj w sporcie lub na długim spacerze.
Aspekty planet: 04.28 sekstyl Merkurego z Neptunem, 05.43 kwadratura Księżyca z Neptunem, 15.28 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 21.55 koniunkcja Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Dzisiaj będziemy chcieli uciec jak najdalej od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, uprawiaj sport i nabieraj pozytywnej energii.

Karta dnia: II Kapłanka
Zadbaj dzisiaj o zdrowie i urodę, dzień sprzyja odpoczynkowi, relaksowi i celebrowaniu czasu z najbliższymi. Po południu zwolnij więc, unikaj ryzyka i kłótni.

1.05.2021, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka cię pracowity dzień. Zdobędziesz uznanie szefa czy ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem.
Aspekty planet: 01.50 opozycja Księżyca z Marsem, 12.12 trygon Księżyca z Uranem, 13.11 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

2.05.2021, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 21.30)
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki w ciemno i duże towarzyskie spotkania. Udadzą się rzeczowe rozmowy rodzinne, warto robić plany na najbliższe tygodnie.
Aspekty planet: 06.41 trygon Księżyca z Wenus, 08.15 sekstyl Księżyca z Neptunem, 11.18 trygon Merkurego z Plutonem, 15.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 16.37 trygon Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie przejmuj się marudzeniem niektórych krewnych, bo niedziela będzie udana. Idź na spacer, uprawiaj sport. Trzeba dzisiaj także trochę odpocząć i się pobawić.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny czas na zajęcia się swoim hobby.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 59´ – 12 º 47´ Byka
Księżyc 19 º 44´ Wagi – 02 º 32´ Wodnika
Merkury 13 º 57′ – 27 º 57′ Byka
Wenus 13 º 53′ – 22 º 31′ Byka
Mars 01 º 31′ – 05 º 46′ Raka
Jowisz 27 º 37′ – 28 º 30′ Wodnika
Saturn 12 º 55′ – 13 º 11′ Wodnika
Uran 10 º 24´ – 10 º 48´ Byka
Neptun 22 º 15′ – 22 º 27′ Ryb
Pluton 26 º 48′ – 26 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
26.04 od g. 1439 do g. 18.18.
28.04 od g. 14.31 do g. 17.42.
30.04 od g. 15.26 do g. 18.15.
2.05 od g. 16.37 do g. 21.30.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 19-25.04.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Księżyc pomoże nam uporać się z rodzinnymi obowiązkami i znaleźć czas na swoje hobby, odpoczynek, wiosenny spacer. Tydzień nie sprzyja załatwianiu spraw finansowych i ryzyku w sprawach majątkowych.

W poniedziałek 19.04 koniunkcja Słońca z Merkurym i Merkury wkracza do znaku Byka, co zapewni nam energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w Internecie potrzebnych informacji, robić porządki, a na wyjazdach zwiedzać nową okolicę. Słońce wkracza do znaku Byka. Nastanie czas cieszenia się życiem, zdobywania większych pieniędzy, zabezpieczania sobie materialnego bezpieczeństwa i rozwijania artystycznych talentów.

W piątek 23.04 Mars wchodzi do znaku Raka i ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji. Koniunkcja Wenus z Uranem uruchomi w nas duże pokłady energii. Wiele rzeczy stanie się dla nas proste, jeśli spojrzymy na problemy z zupełnie nowej strony.

W sobotę 24.04 koniunkcja Merkurego z Uranem wprowadzi nas w rewolucyjny nastrój. Będziemy chcieli zrobić coś nowego, nieplanowanego, odświeżającego. Lepiej uważać na sprzęty elektryczne, mogą dziś nie poddawać się naszej woli.

W niedzielę 25.04 kwadratury Merkurego i Wenus z Saturnem sprawi, że przy rodzinnym stole poruszane będą poważne tematy. Warto wyjaśnić trudne rodzinne sprawy i pogodzić się w imię lepszego jutra.

2021041919.04.2021, poniedziałek

Księżyc w znaku Raka
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł domowym zaciszu. Pij dużo wody, jedz owoce i zielone warzywa. Unikaj wysiłku fizycznego.
Aspekty planet: 03.51 koniunkcja Słońca z Merkurym, 12.30 Merkury wchodzi do znaku Byka, 16.57 trygon Księżyca z Neptunem, 22.35 Słońce wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym wyzwaniom i zmianom wcześniejszych planów. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

20.04.2021, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 8.12)
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go ciężkimi zakupami.
Aspekty planet: 02.04 opozycja Księżyca z Plutonem, 09.00 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.09 kwadratura Księżyca z Merkurym, 22.22 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

21.04.2021, środa
Księżyc w znaku Lwa
Kwadra Księżyca w znaku Lwa sprawi, że możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest nam życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności.
Aspekty planet: 03.12 kwadratura Księżyca z Uranem, 07.57 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

22.04.2021, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.09)
Dzisiaj będziemy planować towarzyskie spotkania i rodzinne imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się ważne rozmowy, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Jedz warzywa i owoce, pij soki. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni.
Aspekty planet: 09.56 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 20.07 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

23.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Na zakupach możesz wydać zbyt wiele, ale też dziś ważny jest wygląd i prestiż. Zadbaj o skórę i włosy. Wieczorem udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Wyrzucaj stare rzeczy, unikaj nadmiernego wysiłku i stresów. Spaceruj, ale chroń gardło przed zimnymi napojami.
Aspekty planet: 03.02 koniunkcja Wenus z Uranem, 04.49 trygon Księżyca z Merkurym, 08.58 trygon Księżyca z Uranem, 09.31 trygon Księżyca z Wenus, 13.50 Mars wchodzi do znaku Raka.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

24.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 18.07)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 05.11 opozycja Księżyca z Neptunem, 08.43 koniunkcja Merkurego z Uranem, 12.51 trygon Księżyca z Plutonem, 19.20 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

25.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Nabierzesz ochoty na spotkania z ludźmi i rozmowy telefoniczne. Dzień bardzo sprzyja odpoczynkowi i zabiegom pielęgnacyjnym. Popołudnie sprzyja randkom i miłym wydarzeniom towarzyskim. Organizm potrzebuje tłuszczu, doprawiaj potrawy dobrą oliwą. Księżyc w znaku Wagi sprzyja rozwijaniu artystycznych talentów. Kwadratura Wenus z Satrnem sprzyja planowaniu rodzinnych oszczędności.
Aspekty planet: 06.23 kwadratura Wenus z Saturnem, 13.59 kwadratura Merkurego z Saturnem, 15.04 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na hobby czy naukę.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet:
Słońce 29 º 09´ Barana – 05 º 59´ Byka
Księżyc 14 º 24´ Raka – 19 º 44´ Wagi
Merkury 29 º 05′ Barana 13 º 57′ Byka
Wenus 05 º 14′ – 13 º 53′ Byka
Mars 27 º 17′ Bliźniąt – 01 º 31′ Raka
Jowisz 26 º 30′ – 27 º 37′ Wodnika
Saturn 12 º 34′ – 12 º 55′ Wodnika
Uran 10 º 00´ – 10 º 24´ Byka
Neptun 22 º 02′ – 22 º 15′ Ryb
Pluton 26 º 47′ – 26 º 48′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.04 od g. 02.03 do g. 08.10.
22.04 od g. 14.04 do g. 15.08.
24.04 od g. 12.49 do g. 18.05.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12018.04.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Pierwszy wiosenny nów skłoni nas do robienia ważnych planów, podejmowania znaczących decyzji i zaczynania spraw, które przyniosą nam szybko satysfakcję i nowe perspektywy.

W poniedziałek 12.04 kwadratura Wenus z Plutonem zapewni nam dostęp do ważnych informacji. Nów Księżyca w znaku Barana zapewni nam dużo energii i zapału do wiosennych porządków. Przyłóżmy się do domowych obowiązków, a rodzina będzie z nas dumna. W środę 14.04 sekstyl Słońca z Marsem będzie nas zachęcał do aktywnego spędzania wolnego czasu i do podejmowania szybkich decyzji w sprawie pracy i codziennych zadań. Warto unowocześnić domowy sprzęt AGD. W czwartek 15.04 sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu wszelkiego rodzaju spraw. W piątek 16.04 kwadratura Słońca z Plutonem pomoże nam dobrze zainwestować czas i pieniądze w sprawy, które już wkrótce staną się dochodowe. W sobotę 17.04 trygon Marsa z Jowiszem sprzyja wielkim porządkom, sportowej aktywności i krótkim wycieczkom. Sekstyle Merkurego z Jowiszem i Marsem oraz kwadratura z Plutonem zainspirują nas do realizacji odważnych, a nawet ryzykownych pomysłów. Warto planować wiosenne wydatki i więcej się ruszać dla zdrowia.

12.04.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 19.45)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, idź na siłownię lub graj w gry. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem. Nów w Baranie sprzyja zaczynaniu nowych spraw.
Aspekty planet: 04.32 koniunkcja Księżyca zw Słońcem, 05.19 kwadratura Wenus z Plutonem, 06.01 sekstyl Księżyca z Marsem, 10.25 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 13.13 kwadratura Księżyca z Plutonem, 14.08 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub spacer.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

13.04.2021, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nawilżaj skórę, zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 15.19 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.31 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Warto spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

14.04.2021, środa
Księżyc w znaku Byka
Dziś możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy. Unikaj prania, zajmij się gotowaniem lub szyciem. Zamiast słodzić cukrem, sięgnij po miód.
Aspekty planet: 01.10 sekstyl Słońca z Marsem, 16.05 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.23 Wenus wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

15.04.2021, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 8.36)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Zażywaj witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk.
Aspekty planet: 00.03 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 02.01 trygon Księżyca z Plutonem, 19.00 sekstyl Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: I Mag
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

16.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto załatwiać sprawy na mieście, brać udział w zebraniach i ważnych spotkaniach. Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wyjazdy lub zakupy. Nawilżaj skórę na szyi i dłoniach, zrób masaż karku. Odpisuj na miala, wykonuj ważne telefony, bo dziś dużo się uda załatwić.
Aspekty planet: 09.54 trygon Księżyca z Saturnem, 15.24 kwadratura Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

17.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 21.26)
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Nie pij zimnych napojów. Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie.
Aspekty planet: 07.15 trygon Marsa z Jowiszem, 13.06 sekstyl Księżyca z Merkurym, 13.54 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.09 koniunkcja Księżyca z Marsem, 17.04 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.01 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 21.10 sekstyl Merkurego z Marsem, 23.49 kwadratura Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Choć sobota będzie leniwa i senna, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

18.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja randkom i hobby. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu rodzinnych obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz picie kawy.
Aspekty planet: 05.50 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.20 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 25´ – 29 º 09´ Barana
Księżyc 22 º 44´ Koziorożca – 14 º 24´ Raka
Merkury 01 º 31′ – 29 º 05′ Barana
Wenus 17 º 54′ Barana – 05 º 14′ Byka
Mars 18 º 50′ – 27 º 17′ Bliźniąt
Jowisz 24 º 00′ – 26 º 30′ Wodnika
Saturn 11 º 41′ – 12 º 34′ Wodnika
Uran 09 º 13´ – 10 º 00´Byka
Neptun 21 º 34′ – 22 º 02′ Ryb
Pluton 26 º 41′ – 26 º 47′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
12.04 od g. 14.06 do g. 19.43.
15.04 od g. 00.01 do g. 08.34.
17.04 od f. 17.02 do g. 21.25.

Horoskop tygodniowy 5-11.04.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu czeka nas więcej towarzyskich atrakcji i okazji. Warto odnawia dawne znajomości, zastanowić się nad bezpiecznymi inwestycjami i zakupami, bo sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja pomnażaniu pieniędzy.

We wtorek 6.04 sekstyl Wenus z Marsem sprzyja zajmowaniu się hobby, sztuką i słuchaniu muzyki. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo udane.

W środę 10.04 sekstyl Wenus z Jowiszem zapewni nam duża porcję optymizmu, nowych znajomości i okazji do zaprezentowania się światu z lepszej strony. Wenus wchodzi do znaku Byka i pomoże samotnym znaleźć bratnią duszę w kwietniu.

W piątek 9.04 kwadratura Marsa z Neptunem może sprawić, że ludzie będą bardziej kłótliwi i niezgodni niż zwykle. Uważajmy na słowa, nie wchodźmy w zażarte dyskusje z szefem czy partnerem.

Horoskop tygodniowy

5.04.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 15.51)
Lany Poniedziałek upłynie leniwie, nie bierz na siebie za dużo rodzinnych spraw, bo możesz nie mieć siły, aby zrealizować wszystkie obietnice. Ogranicz wizyty świąteczne do minimum i odpocznij. Aura sprzyja spotkaniom w sprawdzonym gronie rodziny i znajomych. Słońce pomoże rozwiązać trudną rodzinną sprawę.
Aspekty planet: 09.06 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 20.20 sesktyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto szczerze rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

6.04.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upomnij się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 07.59 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 13.19 sekstyl Wenus z Marsem, 22.41 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto odpocząć, pobyć z bliskimi. Spacery czy randki będą udane.

Karta dnia: IV Cesarz
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

7.04.2021, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (22.32)
Księżyc sprawi, że będziesz bardziej pracowity, ale też nerwowy i niecierpliwy. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę, rób peeling, zaczynaj dietę. Unikaj tłuszczu i alkoholu.
Aspekty planet: 03.56 trygon Księżyca z Marsem, 04.45 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.06 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale nie ma co ryzykować czy martwić się na zapas. Lepiej odpocząć, poczytać inspirujące książki i zebrać siły na jutro.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

8.04.2021, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Zajmij się ważnymi sprawami, zaplanuj zawodowe posunięcia na kolejne tygodnie. Będziemy optymistyczni i ciekawscy, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe lub prosić o pomoc. Księżyc sprzyja krótkim podróżom i szybkim zakupom. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 16.25 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

9.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Będziesz dziś wyrozumiały i spokojny. Nowe pomysły i ryzykowne przedsięwzięcia nie będą cię pociągać. Za sprawą kwadratury Wenus z Saturnem wobec obcych osób lepiej zachować dystans. Dzień sprzyja sprawom domowym i opiece nad rodziną. Mars pomoże ci załatwić trudne urzędowe lub formalne sprawy.
Aspekty planet: 15.50 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.05 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 21.20 kwadratura Marsa z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

10.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 8.12)
Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 01.49 sekstyl Księżyca z Plutonem, 17.10 sekstyl Merkurego z Saturnem, 20.54 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub ćwiczeniem jogi, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować rodzinne wydatki, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

11.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Barana
To dobry dzień aby zacząć realizować marzenia – warto zrobić plan, aby wiedzieć jak przystąpić do działania. Wiele spisanych dziś marzeń ziści się szybciej, niż sądzisz. Unikaj ostrych potraw, pij dużo wody, jedz owoce i warzywa, a organizm wróci do równowagi. Unikaj nadmiernego wysiłku, spaceruj, wykonuj relaksacyjne ćwiczenia.
Aspekty planet: 08.02 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.47 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 25´ – 29 º 09´ Barana
Księżyc 22 º 44´ Koziorożca – 14 º 24´ Raka
Merkury 01 º 31′ – 29 º 05′ Barana
Wenus 17 º 54′ Barana – 05 º 14′ Byka
Mars 18 º 50′ – 27 º 17′ Bliźniąt
Jowisz 24 º 00′ – 26 º 30′ Wodnika
Saturn 11 º 41′ – 12 º 34′ Wodnika
Uran 09 º 13´ – 10 º 00´Byka
Neptun 21 º 34′ – 22 º 02′ Ryb
Pluton 26 º 41′ – 26 º 47′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.04 od g. 09.05 do g. 15.03.
7.04 od g. 12.04 do g. 22.30.
10.04 od g. 01.48 do g. 08.10.
Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 29.03-4.04.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dobry tydzień na szybkie załatwianie rodzinnych i finansowych spraw. We wtorek 30.03 koniunkcja Merkurego z Neptunem nie sprzyja ważnym spotkaniom. Bądźmy ostrożni podczas transakcji handlowych, zachowujmy rozwagę podczas rozmów zawodowych. Sekstyl Wenus z Saturnem pomoże nam w podróży lub zakupach, zapewni nam szczęście do promocji, przecen i targowania się. W środę 31.03 sekstyl Słońca z Saturnem zapewni nam szczęście do ludzi i sukces w zdobywaniu ważnych informacji oraz wypełnianiu dokumentów. W czwartek 1.04 sekstyl Merkurego z Plutonem skieruje naszą uwagą na sprawy rodziny i związków. Z okazji nadchodzących świąt warto wcześniej kogoś pogodzić i zadzwonić z życzeniami krewnych. W niedzielę 4.04 Merkury wchodzi do znaku Barana. Poczujemy przypływ energii i ochotę do rozpoczynania nowych spraw. To dobry dzień na rozpoczęcie nowej diety, zmiany w życiu codziennym i wprowadzanie zdrowych nawyków. Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca nie sprzyja załatwianiu trudnych i delikatnych spraw rodzinnych przy świątecznym stole. W sprawach uczuciowych zachowajmy ostrożność i nie wdawaj się w trudne rozmowy bez potrzeby.

Tygodniowy

29.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Szybko pójdzie nauka, załatwianie urzędowych i administracyjnych spraw, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 01.22 trygon Księżyca z Saturnem, 07.13 trygon Księżyca z Marsem, 20.02 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

30.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 7.35)
O godzinie 8.08 pełnia Księżyca w znaku Wagi. Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym rozrywko. Dobry dzień na ważne rozmowy, negocjacje, upominanie się o długi lub przysługi.
Aspekty planet: 02.09 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.25 koniunkcja Merkurego z Neptunem, 17.48 sekstyl Wenus z Saturnem, 21.55 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

31.03.2021, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz dziś bardzo ciekawski i odważny. Żadna ważna sprawa nie ujdzie dziś twojej uwadze, chętnie też powiesz każdemu co o nim myślisz. Uważaj jednak, aby miła pogawędka nie zakończyła się towarzyską awanturą! Zjedz ciepły posiłek, organizm domaga się też węglowodanów i dużej ilości wody. Unikaj wysiłku fizycznego, dziś jest większe ryzyko kontuzji.
Aspekty planet: 01.41 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.00 trygon Księżyca z Neptunem, 20.53 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.36 trygon Księżyca z Merkurym, 23.06 sekstyl Słońca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

1.04.2021, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 8.00)
Obudzisz się dziś pełen energii i gotowy do radykalnych zmian. Zanim do nich przystąpisz, posłuchaj rady starszej osoby. Pod wpływem chwilowego nastroju możesz sobie popsuć humor lub relacje z kimś z rodziny. Masz dziś szansę na odebranie długu. Zapisuj się na kursy, składaj podanie o kredyt czy podwyżkę, załatwiaj finansowe sprawy.
Aspekty planet: 02.30 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i przygotowaniom do Wielkanocy. Znajdź też chwilkę na swoje hobby, bo właśnie wtedy mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

2.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś ulepszyć lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Kontroluj ciśnienie, unikaj ryzyka, ubierz się ciepło.
Aspekty planet: 02.54 sekstyl Księżyca z Saturnem, 04.47 trygon Księżyca ze Słońcem, 07.57 trygon Księżyca z Wenus, 08.03 sekstyl Merkurego z Plutonem, 12.41 opozycja Księżyca z Marsem, 19.43 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.18 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj też sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

3.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 10.14)
Przed tobą pracowity, ale udany dzień. Możesz liczyć na ciekawe wiadomości. Lepiej jednak nie przejmuj się plotkami i nie przekazuj niesprawdzonych informacji, bo ktoś może się na ciebie obrazić. Szybko uporasz się z zakupami, zarządzisz wielkie sprzątanie, dogadasz się z rodziną co do wielkanocnych planów i rozsądzisz spory. Warto rozmawiać o pieniądzach, oddawać długi, planować wiosenne wydatki.
Aspekty planet: 07.25 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom i intelektualnym dociekaniom. Zadawaj odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości. Rodzina chętnie o tym podyskutuje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na spacerze lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

4.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Wielkanoc sprzyjać będzie odpoczynkowi, warto jednak trzymać się ustalonego planu dnia i nie przekładać rodzinnych wizyt, bo ktoś może to odebrać jako afront, a nawet się obrazić. Dbaj o dietę, zadbaj o dużo zieleniny i sałatek na wielkanocnym stole, nie podawaj zbyt tłustych potraw. Wybaczcie urazy i nie przejmujcie się drobiazgami.
Aspekty planet: 02.06 trygon Księżyca z Uranem, 05.42 Merkury wkracza do znaku Barana, 12.04 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.34 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.56 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi w dobrej atmosferze. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 08 º 31´ – 15 º 25´ Barana
Księżyc 11 º 31´ Wagi – 22 º 44´ Koziorożca
Merkury 19 º 27′ Ryb – 01 º 31′ Barana
Wenus 09 º 12′ – 17 º 54′ Barana
Mars 14 º 39′ – 18 º 50′ Bliźniąt
Jowisz 22 º 38′ – 24 º 00′ Wodnika
Saturn 11 º 08′ – 11 º 41′ Wodnika
Uran 08 º 51´ – 09 º 13´ Byka
Neptun 21 º 18′ – 21 º 34′ Ryb
Pluton 26 º 35′ – 26 º 41′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.03 od g. 02.07 do g. 07.33.
1.04 od g. 02.28 do g. 07.58.
3.04 od g. 07.23 do g. 10.12.

Wesołych Świąt!

Horoskop tygodniowy 22-28.03.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Pełnia Księżyca obudzi w nas determinację i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko zobaczymy pozytywne wyniki. Koniunkcja Słońca z Wenus pomoże nam w tym tygodniu zrozumieć problemy bliskich nam osób i znaleźć czas na miłość i odpoczynek. Przygotowania do Wielkanocy dostarczą nam wielu wzruszeń i duchowych przeżyć.

W poniedziałek 22.03 sekstyl Merkurego z Uranem wyostrzy naszą intuicje i zdolność do psychologicznego rozumienia wielu zawiłych spraw. Warto rozmawiać, wyjaśniać wątpliwości i prosić o radę specjalistów. Trygon Marsa z Saturnem radzi nam, abyśmy przestrzegali prawa i konsultowali się w ważnych i trudnych sprawach z osobami bardziej kompetentnymi od nas.

W środę 24.03 kwadratura Merkurego z Marsem zachęca nas do ryzyka i domagania się tego, co nam się należy. Osoby, które ubiegają się o pracę, powinny być bardziej odważne i śmiałe w prezentowaniu swoich umiejętności.

W piątek 26.03 koniunkcja Wenus ze Słońcem zapewni nam więcej rozrywki i dużo odkrywczych pomysłów, które ułatwią nam codzienne życie. Pewna dobra wiadomość zmieni nasze nastawienie do pracy na lepsze.

W niedzielę 28.03 pełnia Księżyca w znaku Wagi pomoże nam zrobić wiosenne porządki i zadbać o zdrowie i samopoczucie najbliższych. Warto więcej się ruszać, spacerować, uprawiać sport.

Horoskop tygodniowy

22.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj pracy na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. W pracy uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Księżyc w znaku Raka sprawi, że ludzie mogą być niespokojni i wścibscy. Medytuj, wycisz umysł i nie daj się ponieść negatywnym emocjom. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 00.36 sekstyl Merkurego z Uranem, 03.36 trygon Marsa z Saturnem, 06.03 sekstyl Księżyca z Uranem, 06.57 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

23.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.57)
Rano możesz czuć się trochę przestraszony ilością zaplanowanych spotkań i obowiązków. Na szczęście pogoda sprawi, że odzyskasz dobry humor. Dziś możesz liczyć na starszych krewnych – pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Wykonuj telefony, idź na większe zakupy, pamiętaj o rodzeństwie i najmłodszych.
Aspekty planet: 06.15 trygon Księżyca z Neptunem, 16.27 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

24.03.2021, środa
Księżyc w znaku Lwa
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na zadbanie o włosy i fryzurę.
Aspekty planet: 04.27 kwadratura Merkurego z Marsem, 04.51 trygon Księżyca z Wenus, 05.55 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.47 kwadratura Księżyca z Uranem, 18.39 opozycja Księżyca z Saturnem, 21.10 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj większe zakupy. Dobry dzień na hobby, publiczne prezentacje i wystąpienia.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

25.03.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Dziś spędzimy dzień w ruchu. Będziesz zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacer i rozruszać. W domu zabierz się za dekorowanie, pracę w kuchni i większe porządki. Rozmowy przez telefon lub pisanie listów zabierze więcej czasu niż zwykle, ale sporo się możesz dzięki temu dowiedzieć. Księżyc sprzyja silnej woli i realizowaniu ambitnych postanowień.
Aspekty planet: 14.29 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

26.03.2021, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 4.27)
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Pij dużo wody mineralnej, wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, a wzmocnisz organizm. Dobroczynna koniunkcja Słońca z Wenus sprzyja współpracy, rozpoczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o dotacje i kredyty.
Aspekty planet: 07.59 koniunkcja Słońca z Wenus, 10.18 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

27.03.2021, sobota
Księżyc w znaku Panny
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, rozmowom z przyjaciółmi, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, unikaj sprzątania i wyrzucania rzeczy. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Księżyc ostrzega przed niepotrzebnymi wydatkami.
Aspekty planet: 03.17 kwadratura Księżyca z Marsem, 08.38 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.06 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

28.03.2021, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 7.23)
Dzień będzie dynamiczny z powodu pełni Księżyca. Aura sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów rodzinnych. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę. Planety ostrzegają przed plotkami i niemiłymi osobami.
Aspekty planet: 00.49 trygon Księżyca z Plutonem, 20.49 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.56 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 35´ – 08 º 31´ Barana
Księżyc 05 º 55´ Raka – 11 º 31´ Wagi
Merkury 08 º 31′ – 19 º 27′ Ryb
Wenus 00 º 30′ – 09 º 12′ Barana
Mars 10 º 29′ – 14 º 39′ Bliźniąt
Jowisz 21 º 12′ – 22 º 38′ Wodnika
Saturn 10 º 32′ – 11 º 08′ Wodnika
Uran 08 º 30´ – 08 º 51´ Byka
Neptun 21 º 02′ – 21 º 18′ Ryb
Pluton 26 º 28′ – 26 º 35′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
23.03 od g. 16.27 do g. 22.57.
25.03 od g. 14.29 do 26.03 do g. 04.27.
28.03 od g. 00.49 do g. 07.23.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.03.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 15.03 Merkury wchodzi do znaku Ryb i pomoże nam uruchomić intuicję. Warto medytować, zapisywać sny, oderwać się choć na chwilę od codzienności. Osoby zakochane mają szansę na romantyczną i namiętną randkę. We wtorek 16.03 sekstyl Słońca z Plutonem ostrzega nas przed osobami, które chcą się na nas wzbogacić. Nie udzielajmy pożyczek, bo sami możemy mieć trudność z dostaniem kredytu czy czegoś w promocji. W czwartek 18.03 sekstyl Wenus z Plutonem podpowiada, że warto zrobić coś wyjątkowego, spotykać się z ważnymi ludźmi, skupić się na swoim hobby, zacząć wcielać w życie odważne plany. Ryzyko może się bardzo opłacić. W sobotę 20.03 Słońce wchodzi do znaku Barana i skieruje naszą uwagę na sprawy zdrowia, samopoczucia i ogólnego nastawienia do życia. Osoby ambitne mają szansę dopiąć swego i zrealizować ważny projekt lub zrobić coś trudnego. W niedzielę 21.03 Wenus wejdzie do znaku Barana i wskazuje na szybkie zyski i nowe możliwości dla samotnych.

15.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Zajmij się ważnymi sprawami, zaplanuj zawodowe posunięcia na cały tydzień. Będziemy optymistyczni i ciekawscy, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe lub prosić o pomoc. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 15.41 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 23.28 Merkury wkracza do znaku Ryb.

Wibracja 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, hobby i uprawianiu sportu. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

16.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 11.57)
Ludzie będą serdeczni i wyrozumiali. Dzień bardziej sprzyja odpoczynkowi i zabiegom pielęgnacyjnym, niż pracy. Wieczorem aura sprzyja randkom, a także zajęciom związanym ze sztuką lub rozwijaniem swojego hobby. Udadzą się zakupy, podróże i spotkania biznesowe. Pluton sprzyja sprawom finansowym oraz udanym randkom.
Aspekty planet: 04.41 kwadratura Księżyca z Plutonem, 13.32 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.24 sekstyl Słońca z Plutonem.

Wibracja 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

17.03.2021, środa
Księżyc w znaku Byka
Dzień sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Warto współpracować z innymi i razem rozwiązywać problemy. Bywaj na mieście, odzywaj się do znajomych i odnawiaj kontakty. Dobry dzień na sztukę i artystyczne wydarzenia. Unikaj prania, bo dzisiaj wszystko długo schnie. Merkury w koniunkcji z Neptunem radzi uważać podczas pracy i rachunków.
Aspekty planet: 04.38 koniunkcja Księżyca z Uranem, 08.21 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

18.03.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Dzisiaj łatwo pozbędziemy się złych przyzwyczajeń, zmienimy coś na lepsze lub naprawimy. Warto obserwować sytuację, wyciągać wnioski, a nawet odkrywać różne sekrety i tajemnice. W uczuciach dobra passa, randki będą udane. Unikaj lakierowania paznokci, nie farbuj włosów, bo będą przebarwienia. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 05.15 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 06.17 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.25 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.31 trygon Księżyca z Plutonem, 18.18 sekstyl Wenus z Plutonem, 21.41 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski.

19.03.2021, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 00.46)
Koniec tygodnia to dobry czas na odpoczynek, ważne przemyślenia, słuchanie intuicji, dbanie o najbliższe osoby, szukanie wyjaśnienia różnych zagadek i tajemnic. Nie podejmuj ryzykownych decyzji i słuchaj swojej intuicji, zanim wyrazisz na coś zgodę. Oczyszczaj organizm, unikaj alkoholu i ciężkostrawnych potraw. Pij zioła, bierz witaminy i suplementy.
Aspekty planet: 10.29 kwadratura Księżyca z Merkurym, 19.26 koniunkcja Księżyca z Marsem, 21.51 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

20.03.2021, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto zastanowić się nad zmianami, które ułatwią wszystkim życie. Rzucaj palenie, zmieniaj się na lepsze. Zrób porządki w biblioteczce, wyrzuć stare gazety i opakowania. Organizm potrzebuje zdrowego tłuszczu. Kontroluj ciśnienie, nie pij dużo kawy.
Aspekty planet: 10.39 Słońca wkracza do znaku Barana, 19.15 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.22 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

21.03.2021, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 13.17)
Zaangażuj się sprawy swoich przyjaciół. Bądź otwarty na poglądy innych ludzi, bo wiele zawodowych korzyści przyniesie ci współpraca z innymi. Po południu nie przechwalajcie się swoimi zaletami i znajomościami, bo zrazicie do siebie kogoś skromnego i sympatycznego. Wieczorem odpocznij i skup się na własnych wewnętrznych przemyśleniach.
Aspekty planet: 13.05 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.17 Wenus wkracza do znaku Barana, 15.42 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na randki.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 37´ Ryb – 01 º 35´ Barana
Księżyc 12 º 25´ Barana – 05 º 55´ Raka
Merkury 28 º 46′ Wodnika – 08 º 31′ Ryb
Wenus 21 º 47′ Ryb – 00 º 30′ Barana
Mars 06 º 20′ – 10 º 29′ Bliźniąt
Jowisz 19 º 43′ – 21 º 12′ Wodnika
Saturn 09 º 53′ – 10 º 32′ Wodnika
Uran 08 º 10´ – 08 º 30´ Byka
Neptun 20 º 47′ – 21 º 02′ Ryb
Pluton 26 º 20′ – 26 º 28′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
16.03 od g. 04.41 do g. 11.57.
18.03 od g. 21.41 do 19.03 do g. 00.48.
21.03 od g. 13.05 do g. 13.19.

Udanego tygodnia!