Horoskop tygodniowy 17-24.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu czas to pieniądz, a szybkie decyzje pomogą ci złapać szczęście za nogi, Pełnia Księżyca w znaku Barana, która w tym tygodniu wpływa silnie na nasze sprawy, będzie mobilizować nas do działania. Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a wiele na tym zyskasz.

W poniedziałek 18.10 Merkury i Jowisz wychodzą z retrogradacji. Ktoś będzie ci wdzięczny za pomoc, jaką mu okazałeś jakiś czas temu. Wykorzystaj jego kontakty, aby polepszyć swoją sytuację zawodową.

We wtorek 19.10 trygon Marsa z Jowiszem doda ci energii. Jeśli przestaniesz wytykać innym błędy, to uda ci się osiągnąć wewnętrzną równowagę. Ktoś będzie chciał zawrzeć z tobą zgodę. Wyciągnij do niego rękę! Pojawi się okazja do nawiązanie ciekawej znajomości, która przyda ci się w pracy.

W środę 20.10 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że cel, do którego od dawna dążysz, teraz znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę.

W piątek 22.10 kwadratura Marsa z Plutonem doda ci odwagi. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę dostarczy ci wiele rozrywek.

W sobotę 23.10 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona i sprawi, że gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

18.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.03)
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Wieczorem warto pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze ploteczki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach.
Aspekty planet: 01.23 sekstyl Księżyca z Plutonem, 07.29 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 17.16 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Dzień upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom.

19.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Czeka cię wiele ważnych wydarzeń i decyzji, które dotyczyć będą pracy i finansów. Wykaż się odpowiedzialnością i rzetelnością. Nie pozwól, aby inni decydowali o twoich sprawach. Dzisiejsze problemy uda się rozwiązać dzięki odwadze i zimnej krwi. W razie kłopotów poradź się kogoś starszego i bardziej doświadczonego. TRygon Marsa z Jowiszem pomoże rozwiązać finansowy problem.
Aspekty planet: 01.14 sekstyl Księżyca z Saturnem, 04.36 trygon Marsa z Jowiszem, 07.25 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.39 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

20.10.2021, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 21.58)
Bez żalu spłać stare długi, bo dziś warto zaczynać nowe sprawy. Uwierz w swoje siły i bądź bardziej optymistyczny. Po południu warto wybrać się na spacer. To pomoże odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę. Wieczór sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie. Zawarte dziś znajomości okażą się niezbyt trwałe, ale za to inspirujące i wesołe. Pełnia Księżyca w znaku Barana sprzyja poprawie kondycji.
Aspekty planet: 06.58 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 08.28 opozycja Księżyca z Marsem, 10.55 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.56 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta może oznaczać spotkanie osoby, która pomoże ci w wielu sprawach i ułatwi codzienne obowiązki. Wpływowa osoba, która otoczy cię swoją opieką, zagości na stałe w twoim życiu.

21.10.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Planety skłonią cię do większej aktywności. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower. Przesadzaj rośliny i cebulki, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 11.44 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: VII Rydwan
Na twojej drodze może pojawić się przeciwnik, którego trudno będzie pokonać. Lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować do walki.

22.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Byka
Warto dzisiaj odnawiać różne stare kontakty i znajomości, skorzystać z zaproszeń na zawodowe spotkania, bo ludzie będą otwarci na zmiany Mimo końca tygodnia aura sprzyja także pracy i nauce. Dziś możesz zdobyć ciekawe wiadomości dotyczące przepisów lub rachunkowości. Szukaj nowych klientów, zakładaj strony w Internecie, opracowuj strategię reklamową swojej firmy.
Aspekty planet: 00.27 koniunkcja Księżyca z Uranem, 06.19 kwadratura Marsa z Plutonem, 15.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.31 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.35 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i zaczniemy coś nowego. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: IV Cesarz
Warto starać się o lepszą pracę, odbywać pouczające podróże i pielęgnować wartościowe znajomości. Możesz spodziewać się ożywienia w życiu towarzyskim i uczuciowym.

23.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 09.57)
O godz. 6.51 Słońce wejdzie do znaku Skorpiona, dlatego emocje i przeczucia silnie wpłyną na nasze decyzje. Oczyszczaj organizm, a szybko zobaczysz efekty. Wyrzuć z szafek niepotrzebne rzeczy. Jeśli masz dzisiaj mniej spotkań czy aktywności, nie martw się, to cisza przed kolejnym szałem zakupów.
Aspekty planet: 06.51 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona, brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

24.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw lub dalekim podróżom. Zadbaj o zdrowie, medytuj, znajdź czas dla bliskich ci osób. Dzień będzie spokojny i senny, a do wysiłku czy fizycznej pracy trudno się będzie zmusić. Układaj ważne plany, które dotyczą powodzenia finansowego. Po południu zajmij się nauką, szukaj odpowiedzi na ważne pytania.
Aspekty planet: 00.11 trygon Księżyca z Saturnem, 12.16 trygon Księżyca z Merkurym, 23.41 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 49´ Wagi – 01 º 47´ Skorpiona
Księżyc 24 º 40´ Ryb – 19 º 41´ Bliźniąt
Merkury 10 º 10′ – 13 º 30′ Wagi
Wenus 11 º 21′ – 18 º 39′ Strzelca
Mars 21 º 36′ – 26 º 15′ Wagi
Jowisz 22 º 20′ – 22 º 24′ Wodnika
Saturn 06 º 55′ – 07 º 02′ Wodnika
Uran 13 º 31´ – 13 º 14´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 55′ – 20 º 47′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 21′ – 24 º 24′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.10 od g. 01.23 do g. 12.03.
20.10 od g. 16.56 do g. 21.58.
22.10 od g. 22.35 do 23.10 do g. 09.57.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu trygon Słońca z Jowiszem sprzyja podróżom, szkoleniom, nowym zainteresowaniom i spotkaniom towarzyskim.

W poniedziałek 11.10 Saturn wychodzi z retrogradacji, a to przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach.

W środę 13.10 sekstyl Wenus z Saturnem pomoże nam lepiej gospodarować domowym budżetem. Poczujemy przypływ natchnienia, chęć do kupowania ładnych rzeczy i zainteresujemy się sprawami urody i mody.

W piątek 15.10 trygon Słońca z Jowiszem sprzyja osobom przedsiębiorczym. Warto zaczynać nowe sprawy, zakładać firmę, ubiegać się o kredyt, pożyczkę lub dotację, bo jest szans na pozytywne załatwienie sprawy.

W niedzielę 17.10 kwadratura Słońca z Plutonem zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse, warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub przygotować do wysłania oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans. Sekstyl Merkurego z Wenus sprzyja spotkaniom, randkom i imprezom. Na brak rozrywek nie będziemy narzekać. Warto zorganizować spotkanie ze znajomymi sprzed lat.

11.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.14)
Zainteresuj się oszczędnościami i lokatami, warto iść do banku lub urzędu. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na zarobienie większej gotówki. Rano bądź delikatny i uprzejmy, bo ktoś może poczuć się zagrożony twoimi bezpośrednimi pytaniami. Uzupełniaj braki w diecie, pij dużo wody, nie opuszczaj posiłków, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 04.16 kwadratura Księżyca z Neptunem, 04.16 Saturn wychodzi z retrogradacji, 06.30 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

12.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzisiaj warto trzymać się zasad i regulaminów. Księżyc ostrzega przed bałaganiarstwem. Nie spóźniaj się na ważne spotkania, bądź uprzejmi wobec szefa i starszych osób. Dzień sprzyja sukcesom w nauce i podróży. Wieczór niezbyt sprzyja romantycznym randkom i zabawie. Lepiej zajmij się porządkami i zdrowiem, szczególnie zadbaj o skórę i urodę, pij więcej wody mineralnej. Jedz więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 17.50 kwadratura Księżyca z Merkurym, 18.33 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

13.10.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 22.47)
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 02.26 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.24 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 07.10 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.26 sekstyl Wenus z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na sport, jesienne spacery i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

14.10.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Możesz dziś liczyć na korzystny wpływ planet. Wiadomości, jakie zdobędziesz sprawią, że zmienisz zdanie w pewnej ważnej sprawie. Po południu możesz jednak stać się niecierpliwy i nerwowy. Zaufaj intuicji i nie rób niczego na siłę. Odpręż się, zapomnij o obowiązkach, nie przejmuj się dietą. Zdaj się na instynkt i intuicję w sprawach sercowych.
Aspekty planet: 10.54 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.03 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.08 trygon Księżyca z Merkurym, 22.51 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na towarzyskie spotkania.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

15.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Regeneruj siły, unikaj pośpiechu i niepotrzebnych dyskusji. Dzień sprzyja rodzinnym spotkaniom, wspomnieniom i omawianiu wspólnych planów. Księżyc sprawi, że uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić. Dobry czas na ustalanie wspólnych planów finansowych i inwestycji, bo ludzie będą życzliwi i wyrozumiali.
Aspekty planet: 09.57 trygon Księżyca z Marsem, 13.46 Słońca z Jowiszem, 14.28 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 14.32 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

16.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 04.21)
Dzień minie raczej na pogawędkach i żartach, niż ciężkiej pracy. To, co ważne, zrób jak najwcześniej, bo im bliżej popołudnia, tym bardziej za obowiązki trudno się nam będzie zabrać. Za to imprezy, zakupy, a nawet sąsiedzkie spotkania miną w bardzo dobrej atmosferze. Słońce w opozycji z Uranem zagotuje nam niespodzianki. Warto szukać inspiracji, wymieniać się doświadczeniami.
Aspekty planet: 22.59 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj wyprowadzić się z równowagi. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

17.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Nabierzemy ochoty na bardziej ambitne przedsięwzięcia. Szukaj swojej korzyści, myśl o własnej wygodzie. Mimo wszystko ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniliśmy. Popołudnie to idealny czas na zabiegi kosmetyczne i kuracje zdrowotne. Dzień sprzyja zdobywaniu ważnych informacji.
Aspekty planet: 03.23 sekstyl Merkurego z Wenus, 05.14 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.12 kwadratura Słońca z Plutonem, 18.59 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet:
Słońce 17 º 53´ – 24 º 49´ Wagi
Księżyc 19 º 43´ Strzelca 24 º 40´ Ryb
Merkury 15 º 04′ – 10 º 10′ Wagi w retrogradacji
Wenus 03 º 51′ – 11 º 21′ Strzelca
Mars 16 º 58′ – 21 º 36′ Wagi
Jowisz 22 º 25′ – 22 º 20′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 06 º 53′ – 06 º 55′ Wodnika
Uran 13 º 46´ – 13 º 31´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 05′ – 20 º 55′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 19′ – 24 º 21′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
11.10 od g. 06.30 do g. 19.14.
13.10 od g. 12.53 do g. 22.47.
15.10 od g. 14.32 do 16.10 do g. 04.21.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.10.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów w znaku Wagi w koniunkcji z Marsem i Merkurym narzuci szalone tempo wszystkim naszym sprawom. Lepiej nie zostawać w tyle i dotrzymywać kroku zmianom, które w tym tygodniu zawitają do naszego życia.

W poniedziałek 4.10 trygon Merkurego z Jowiszem pomoże nam w samodyscyplinie. Poczujemy zmianę nastroju, staniemy się bardziej zdyscyplinowani i pracowici, ale wieczorem odpocznijmy i zajmijmy się przyjemnymi sprawami.

W środę 6.10 nów Księżyca w znaku Wagi sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów.

W czwartek 7.10 Wenus wchodzi do znaku Strzelca. W sprawach finansowych znacznie lepsza passa. Być może wyjaśnisz tajemnicę lub otrzymasz poufną propozycję. Bardziej od flirtowania pilnujcie spraw zawodowych! Nadarzy się nowa okazja, aby ubić korzystny interes.

W piątek 8.10 koniunkcja Słońca z Marsem zachęca osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika do beztroski i realizacji szalonych pomysłów. W weekend warto bawić się i odpoczywać w większym gronie.

W sobotę 9.10 koniunkcja Słońca z Merkurym sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

W niedzielę 10.10 koniunkcja Merkurego z Marsem. Warto powrócić do ulubionych aktywności, odkurzyć rower czy rolki, zadbać o kondycję fizyczną. Mars doda nam optymizmu i energii.

4.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, ułatwi ci podróże i zakupy, doda cierpliwości podczas omawiania rodzinnych spraw. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Odkurzaj, wietrz pościel, pal kadzidła. Jedz dobre masło i oliwę, unikaj przeciągów.
Aspekty planet: 02.04 trygon Merkurego z Jowiszem, 11.18 trygon Księżyca z Uranem, 23.47 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce. Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Zagraj w totka, masz szansę wygrać.

5.10.2021, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 14.40)
Możesz dzisiaj napotkać na drobne, ale dość uciążliwe problemy w kontaktach z ludźmi. Emocje okażą się silniejsze niż rozsądek. Ktoś może cię źle zrozumieć, a wyjaśnienia zajmą ci wiele czasu. Po południu sytuacja się wyjaśni. Księżyc sprzyja porządkowaniu finansów, ubieganiu się o kredyty i pożyczki. Pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 05.02 trygon Księżyca z Plutonem, 10.46 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby kogoś o coś poprosić, a po pracy lub szkole wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi.

Karta dnia: 0 Głupiec
Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

6.10.2021, środa
Księżyc w znaku Wagi
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie, unikaj ryzykownych działań, bo nieuwaga może narazić cię na kontuzje. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Kończ stare sprawy, wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Unikaj prania i mycia podłóg, zajmij się gotowaniem. Zamiast czekolady zjedz jabłko. Księżyc sprzyja odnawianiu znajomości. Regeneruj siły, unikaj ryzyka, dbaj o pęcherz i nerki.
Aspekty planet: 02.15 trygon Księżyca z Saturnem, 13.05 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 14.03 koniunkcja Księżyca z Marsem, 20.28 Pluton wychodzi z retrogradacji, 23.39 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

7.10.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 16.21)
Będziesz krytyczny i niespokojny. Zapragniesz natychmiast coś wyjaśnić lub naprawić. Ostrożnie, bo wynikiem twoich pospiesznych działań może być jeszcze większe zamieszanie! W razie kłopotów prawdziwi przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie. Naprawiaj błędy, zepsute sprzęty i oddaj to, co ostatnio pożyczyłeś.
Aspekty planet: 04.07 trygon Księżyca z Jowiszem, 07.03 kwadratura Księżyca z Plutonem, 13.20 Wenus wchodzi do znaku Strzelca.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. W pracy lepiej bądźmy ostrożni. Potem można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XV Diabeł
Dopadnie cię lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

8.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz dziś pracowity. Warto zabrać się za ważne sprawy zawodowe. Słońce w koniunkcji z Marsem da ci wiele sił i energii. Szczęście sprzyja ci w sprawach finansowych. W obronie swoich zysków możesz stać się groźny dla konkurencji. Unikaj jednak konfliktów, bo twoje słowa mogą kogoś bardzo zaboleć. Odpisuj na zaległe listy i maile, umawiaj się na ważne spotkania, bo ludzie są dziś bardziej przychylni twoim sprawom.
Aspekty planet: 03.37 kwadratura Księżyca z Saturnem, 06.00 koniunkcja Słońca z Marsem, 14.59 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Odpoczywaj, wyśpij się dobrze odżywiaj. Dziś potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Intuicja podpowie ci, co robić.

9.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 17.23)
Postanowisz zrobić zaległe porządki w swoich rachunkach. Myśl o pieniądzach i zyskach towarzyszyć ci będzie przez cały dzień. Nie bądź jednak ponurym materialistą! Okaż ludziom więcej sympatii, a poczujesz się lepiej. Warto sprzątać, robić porządki, wyrzucać stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 02.52 trygon Księżyca z Neptunem, 05.03 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 08.05 sekstyl Księżyca z Plutonem, 18.18 koniunkcja Słońca z Merkurym, 21.36 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XVI Wieża
Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

10.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się ze starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 00.48 koniunkcja Merkurego z Marsem, 04.43 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.48 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.11 sekstyl Księżyca z Marsem, 22.44 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

Pozycje planet:
Słońce 10 º 59´ – 17 º 53´ Waga
Księżyc 08 º 40´ Panny – 19 º 43´ Strzelca
Merkury 22 º 40′ – 15 º 04′ Wagi w retrogradacji
Wenus 26 º 11′ Skorpiona – 03 º 51′ Strzelca
Mars 12 º 22′ – 16 º 58′ Wagi
Jowisz 22 º 40′ – 22 º 25′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 06 º 55′ – 06 º 53′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 01´ – 13 º 46´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 15′ – 21 º 05′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 19′ – 24 º 19′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.10 od g. 10.46 do g. 14.40.
7.10 od g. 07.03 do g. 16.21.
9.10 od g. 08.05 do g. 17.23.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 27.09-3.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień nowości, emocji, a nawet nerwów. Nów Księżyca i koniunkcja Słońca z Marsem i Merkurym podniosą temperaturę każdej rozmowy i sytuacji mimo jesiennej aury. Wenus wejdzie do znaku Strzelca i pomoże nam znaleźć wesołych towarzyszy weekendowych rozrywek.

W poniedziałek 4.10 trygon Merkurego z Jowiszem pomoże nam w samodyscyplinie. Poczujemy zmianę nastroju, staniemy się bardziej zdyscyplinowani i pracowici, ale w wieczorem odpocznijmy i zajmijmy się przyjemnymi sprawami.

W środę 6.10 Pluton wychodzi z retrogradacji. Przed niektórymi zawodowa szansa! Byki i Koziorożce zapamiętają lekcję, jaką dostaną w tym tygodniu od losu. Warto się uczyć nowych rzeczy, bo już za moment nowe umiejętności staną się naszym zawodowym atutem. Nów Księżyca w znaku Wagi sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów.

W czwartek 7.10 Wenus wchodzi do znaku Strzelca. W sprawach finansowych znacznie lepsza passa. Być może wyjaśnisz tajemnicę lub otrzymasz poufną propozycję. Bardziej od flirtowania pilnujcie spraw zawodowych! Nadarzy się nowa okazja, aby ubić korzystny interes.

W piątek 8.10 koniunkcja Słońca z Marsem zachęca osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika do beztroski i realizacji szalonych pomysłów. W weekend warto bawić się i odpoczywać w większym gronie.

W sobotę 9.10 koniunkcja Słońca z Merkurym sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Niektórzy będą zadawać dużo dociekliwych pytań.

W niedzielę 10.10 koniunkcja Merkurego z Marsem. Warto powrócić do ulubionych aktywności, odkurzyć rower czy rolki, zadbać o kondycję fizyczną. Merkury doda nam optymizmu i energii.

27.09.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dziś wszyscy będą się spieszyć i szukać nowych zajęć. Obudzimy się w buntowniczych nastrojach i chętnie zmienimy stare plany. Będziemy chcieli natychmiast załatwiać różne ważne sprawy. Merkury wchodzi w retrogradację, dlatego dzień nie sprzyja wizytom w urzędzie, podróżom, większym zakupom sprzętu elektronicznego. Warto zaczynać sportowe aktywności, rehabilitację lub wzmocnić organizm spacerując.
Aspekty planet: 07.10 Merkury wchodzi w retrogradację, 22.10 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

28.09.2021, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (Od 15.34)
Rano poczujemy przypływ sił, ale trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w gry.
Aspekty planet: 01.24 trygon Księżyca z Jowiszem, 06.18 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 6
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, sprzyja też spokojnej i wytrwałej pracy. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z ludźmi o podziale obowiązków.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

29.09.2021, środa
Księżyc w znaku Raka
Czeka nas pracowity dzień. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Jeśli musisz załatwiać ważne sprawy, to zabierz się za nie po południu. Wieczorem unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży. Lepiej zająć się zdrowiem i pielęgnacją urody.
Aspekty planet: 03.56 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 10.16 kwadratura Księżyca z Marsem, 18.13 trygon Wenus z Neptunem, 19.53 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże zajmować się nauką czy hobby, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i wielkie zakupy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

30.09.2021, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Unikaj ryzyka i podejmowania się spraw, na których dobrze się nie znasz, bo ludzie będą wnikliwi i krytyczni. Możliwe są pomyłki, zguby, a nawet przypadkowe straty. Lepiej zająć się dzisiaj porządkami, nadrabianiem zaległości, dbaniem o kondycję i zdrowie. Unikaj kłótni, dzisiaj ludzie będą uparci. Dobry dzień na wizytę u lekarza, fryzjera, kosmetyczki.
Aspekty planet: 00.19 trygon Słońca z Saturnem, 10.06 trygon Księżyca z Neptunem, 11.43 trygon Księżyca z Wenus, 15.54 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.48 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu, ale lepiej pracować niż zajmować się hazardem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

1.10.2021, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 2.53)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Zrób rachunki, znajdź oszczędności, ogranicz wydatki. Rano zadbaj o włosy, po południu kupuj nowe kosmetyki i ubrania. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, idź na siłownię lub ćwicz na piłce.
Aspekty planet: 01.31 kwadratura Wenus z Jowiszem, 16.09 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.26 kwadratura Merkurego z Plutonem, 19.33 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.45 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

2.10.2021, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja godzeniu się z ludźmi, aktywnemu odpoczynkowi, miłości, ciekawym rozmowom z bliskimi osobami. Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Możesz mieć niezwykłe sny i przeczucia, którym warto będzie uwierzyć. W domu unikaj mycia podłóg i wielkiego prania, za to podlej rośliny. Wenus sprzyja udanym randkom.
Aspekty planet: 05.31 kwadratura Księżyca z Uranem, 09.47 sekstyl Wenus z Plutonem, 21.28 opozycja Księżyca z Jowiszem, 22.56 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś niedziela, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się regeneracją sił.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

3.10.2021, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 10.37)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym rozrywko. Dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie, upominanie się o długi lub przysługi.
Aspekty planet: 01.42 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 10 º 59´ – 17 º 53´ Waga
Księżyc 08 º 40´ Panny – 19 º 43´ Strzelca
Merkury 22 º 40′ – 15 º 04′ Wagi w retrogradacji
Wenus 26 º 11′ Skorpiona – 03 º 51′ Strzelca
Mars 12 º 22′ – 16 º 58′ Wagi
Jowisz 22 º 40′ – 22 º 25′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 06 º 55′ – 06 º 53′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 01´ – 13 º 46´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 15′ – 21 º 05′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 19′ – 24 º 19′ Koziorożca [TAK MA BYĆ )]

Próżny kurs Księżyca:
5.10 od g. 10.46 do g. 14.40.
7.10 od g. 07.03 do g. 16.21.
9.10 od g. 08.05 do g. 17.23.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 20-26.09.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami emocjonujący tydzień. Pełnia w Rybach uruchomi naszą intuicję, Słońce w znaku Wagi od środy wieczorem zachęci nas do odnowienia ciekawych kontaktów towarzyskich i kulturalnych rozrywek. Opozycja Wenus z Uranem przyniesie zaskakujące rozwiązania finansowych i zawodowych dylematów.

We wtorek 21.09 trygon Merkurego z Jowiszem sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów. Pełnia Księżyca w znaku Ryb uczyni tydzień wyjątkowym, a wszystkie randki będą wyjątkowo romantyczne. Warto się bawić, spotykać z ludźmi, ktoś nas zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia.

W środę 22.09 kwadratura Merkurego z Plutonem ostrzega nas przed pochopnym zakupem sprzętu elektronicznego i samochodów. Zmobilizujemy się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji. Wieczorem Słońce wjedzie do znaku Wagi. Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach i bardziej nastawieni będziemy na rozmowy, spotkania i towarzyskie atrakcje.

W czwartek 23.09 opozycja Wenus z Uranem wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W sobotę 25.09 trygon Marsa z Saturnem sprzyja spotkaniom, randkom i imprezom. Na brak rozrywek nie będziemy narzekać. Warto zorganizować spotkanie ze znajomymi sprzed lat.

20.09.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Pomyśl o swoim zdrowiu – to dobry czas na badania kontrolne. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Księżyc sprzyja randkom i spotkaniom towarzyskim.
Aspekty planet: 00.25 sekstyl Księżyca z Uranem, 13.39 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 18.44 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

21.09.2021, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 5.12)
Będziesz miał dzisiaj dobry humor i dużo sił, aby uraczyć rodzinę czy przyjaciół pożywnym i zdrowym posiłkiem. W pracy warto rozpocząć nowe sprawy lub gorliwie wywiązywać się ze swych obowiązków. Dzisiaj praca cię nie zmęczy. Zadbaj o posiłki bogate w mikroelementy, wypij sok z surowych warzyw, aby zapewnić organizmowi dodatkowe witaminy.
Aspekty planet: 00.52 trygon Merkurego z Jowiszem, 01.54 opozycja Księżyca ze Słońcem, 13.02 opozycja Księżyca z Marsem, 18.43 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

22.09.2021, środa
Księżyc w znaku Barana
Nie będzie ci się chciało rozmawiać z nikim na poważne tematy aż do południa. Warto w tym czasie zadbać o siebie i swoje zdrowie. Po południu nabierzesz jednak ochoty na towarzystwo. Najlepiej jeśli to będą młodzi ludzie. Wieczorem warto zabrać się za drobne naprawy w domu lub jego upiększanie. Słońce sprzyja odnawianiu znajomości.
Aspekty planet: 15.11 kwadratura Merkurego z Plutonem, 21.20 Słońce wchodzi do znaku Wagi.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

23.09.2021, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 14.37)
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Uda się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz więcej potraf bogatych w zdrowe tłuszcze. Opozycja Wenus z Uranem odradza kupowanie sprzętu elektronicznego i podpisywaniu umów.
Aspekty planet: 01.42 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 03.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 04.04 opozycja Księżyca z Merkurym, 11.40 opozycja Wenus z Uranem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na zakupy, możesz zdecydować się na spacer czy hobby. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

24.09.2021, piątek
Księżyc w znaku Byka
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Wenus wchodzi do znaku Skorpiona. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Księżyc zapewni ciekawe informacje. Jedz węglowodany, dzisiaj zamiast bułek wybierz zdrowe, ciemne pieczywo. Umyj zakurzone doniczki i osłonki. Regeneruj siły, idź na basen lub masaż.
Aspekty planet: 04.39 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.55 koniunkcja Księżyca z Uranem, 22.15 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

25.09.2021, sobota
Księżyc w znaku Byka
Od rana będziemy optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż na nudnych obowiązkach. Aura sprzyja wyjazdom i udanym zakupom. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Jeśli chcesz się z kimś pogodzić lub umówić, to zrób to właśnie dzisiaj. Starsze osoby będą bardziej wyrozumiałe, a młodsze bardziej uprzejme.
Aspekty planet: 09.23 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.48 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.09 trygon Księżyca z Plutonem, 23.49 trygon Marsa z Saturnem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

26.09.2021, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 02.36)
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji.
Aspekty planet: 09.35 trygon Księżyca ze Słońcem, 16.56 trygon Księżyca z Saturnem, 17.58 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 15´ Panny – 04 º 06´ Waga
Księżyc 15 º 16´ Ryb – 11 º 30´ Bliźniąt
Merkury 22 º 58′ – 25 º 28′ Wagi
Wenus 10 º 28′ – 18 º 22′ Skorpiona
Mars 03 º 14′ – 07 º 47′ Wagi
Jowisz 23 º 37′ – 23 º 04′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 07 º 15′ – 07 º 03′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 25´ – 14 º 13´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 38′ – 21 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 23′ – 24 º 20′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.09 od g. 01.54 do g. 05.12.
23.09 od g. 04.04 do g. 14.37.
25.09 od g. 15.09 do 26.09 do g. 02.36.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.09.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Tydzień sprzyja zawodowym sukcesom. Będziemy pracowity, a Słońce pomoże nam zdobyć nie tylko pochwały, ale i pieniądze. Neptun uruchomi w nas intuicję i kreatywność.

We wtorek 14.09 opozycja Słońca z Neptunem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy ostrożni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw.

W środę 15.09 Mars wejdzie do znaku Wagi i pomoże nam zadbać o sprawy zdrowia i kondycji. Mars w znaku swojego wygnania ostrzega jednak przed siłowymi rozwiązaniami, zaleca cierpliwość i wyrozumiałość.

W piątek 17.09 trygon Słońca z Plutonem radzi, abyśmy nie komentowali zachowania innych, bo możemy przez to stracić czyjeś zaufanie. Kwadratura Wenus z Saturnem zwróci naszą uwagę na sprawy partnerskie, umowy i problemy w komunikacji z ludźmi. Wyjaśniajmy spory, nie dajmy się ponieść nerwom.

13.09.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz musiał wziąć się do pracy. Radzimy unikać próżnych dyskusji z członkami rodziny lub starszymi osobami. Nie chwal się potencjalnymi możliwościami czy znajomościami. Dziś liczy się doświadczenie i autorytet. Merkury ostrzega przed kontuzjami. Nawet na spacerze uważaj na kondycję, nie przemęczaj się.
Aspekty planet: 16.30 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.39 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.33 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

14.09.2021, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 13.33)
Popadniesz dziś od rana w nerwowość i pośpiech. Zechcesz robić zbyt wiele naraz. W efekcie podejmiesz się zadań ponad swoje siły, co mocno cię zdenerwuje. Późnym popołudniem i wieczorem ukoisz swoje stargane nerwy w domowych pieleszach. Opozycja Słońca z Neptunem nie sprzyja podejmowaniu szybkich decyzji w sprawie wyjazdów i nauki.
Aspekty planet: 03.37 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.20 opozycja Słońca z Neptunem, 12.57 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.20 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

15.09.2021, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz niespokojny. Chętnie zrobisz porządek z zaległymi rodzinnymi sprawami. Nie bierz jednak na siebie zbyt wiele, bo po południu zapomnisz o obietnicach i zapragniesz przede wszystkim odpoczynku i spokoju. Wybierz się z bliskimi na rower lub długi spacer, przygotuj ulubiony posiłek, a rodzina będzie zadowolona.
Aspekty planet: 02.13 Mars wchodzi do znaku Wagi, 14.30 trygon Księżyca z Uranem, 23.40 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

16.09.2021, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 17.22)
Szczerze zainteresujesz się cudzymi sprawami. Okaże się, że możesz komuś pomóc i sprawić ludziom wiele radości. Odwiedź przyjaciół, wybierz się w podróż lub na krótką wycieczkę. Po południu możesz poczuć się zmęczony i szybko zrezygnować z ambitnych planów. Jedz więcej węglowodanów czyli kaszę lub makaron.
Aspekty planet: 03.01 sekstyl Księżyca z Neptunem, 06.06 trygon Księżyca ze Słońcem, 07.39 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 19.18 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

17.09.2021, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Dziś z powodu pełni i półcieniowego zaćmienia Księżyca możesz być podenerwowany i mieć obawy, czy podołasz trudnym sprawom. Chwilowe pogorszenie samopoczucia czy wahania nastrojów mogą negatywnie wpłynąć na twoje decyzje życiowe i relacje z bliskimi. Bądź opanowany, jedz posiłki o regularnych porach i nie bierz się za generalne porządki.
Aspekty planet: 03.52 trygon Słońca z Plutonem, 06.02 kwadratura Księżyca z Wenus, 06.13 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 08.14 kwadratura Wenus z Saturnem, 18.44 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 4
Choć piątek będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

18.09.2021, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 22.22)
Będziesz miał więcej domowych obowiązków, ale dasz sobie radę dzięki wsparciu przyjaciół. Nie wstydź się prosić o pomoc. Sprawy zdrowia wymagać będą uwagi – nie jedz dziś byle czego. Uda się szybko uporać z prasowaniem i praniem, gotowanie sprawi ci duża przyjemność. Księżyc pomoże ci poprawić formę i zadbać o zdrowie.
Aspekty planet: 07.35 trygon Księżyca z Merkurym, 11.14 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

19.09.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Masz przed sobą doskonały dzień. Spokojny i opanowany dasz sobie radę z wyzwaniami, który postawią przed tobą bliscy. Po południu chaos informacyjny trochę wyprowadzi cię z równowagi. Wieczorem romantyczna randka lub towarzyskie spotkanie może skończyć się przeziębieniem. Księżyc sprzyja zakochaniu od pierwszego wejrzenia.
Aspekty planet: 16.25 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 20 º 25´ – 27 º 15´ Panny
Księżyc 09 º 07´ Strzelca – 15 º 16´ Ryb
Merkury 17 º 03′ – 22 º 58′ Wagi
Wenus 02 º 28′ – 10 º 28′ Skorpiona
Mars 28 º 42′ Panny – 03 º 14′ Wagi
Jowisz 24 º 18′ – 23 º 37′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 07 º 31′ – 07 º 15′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 34´ – 14 º 25´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 49′ – 21 º 38′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 27′ – 24 º 23′ Koziorożca w retrogradacji
Próżny kurs Księżyca:
14.09 od g. 12.57 do g. 13.33.
16.09 od g. 07.39 do g. 17.22.
18.09 od g. 11.14 do g. 22.22.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.09.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymamy napięcia. Nów Księżyca w znaku Panny będzie pod silnym wpływem planety Neptun, co dostarczy nam wiele duchowych i emocjonalnych doświadczeń i przemyśleń.

W poniedziałek 6.09 trygon Wenus z Jowiszem będzie nas motywować do zmian, staniemy się odważni i chętni do podejmowania ryzyka. Dobry czas na zakładanie firmy, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, bo szybko staną się zyskowne. Kwadratura Wenus z Plutonem pomoże nam znaleźć lepsze oferty pracy. Inwestujmy w swoje umiejętności, bo teraz ktoś doświadczony i wpływowy chętnie zdradzi nam swoje sekrety. Trygon Marsa z Plutonem doda nam energii i zapału do nowych rzeczy. Poczujemy duże ożywienie, zapragniemy stanąć do walki lub rywalizacji w sprawach uczuciowych.

We wtorek 7.09 nów Księżyca w znaku Panny przyniesie nam wiele miłych niespodzianek rodzinnych, wzruszeń i ciekawych opowieści z historii rodu czy miejsca, w którym się urodziliśmy. Warto pytać rodzinę o szczegóły, póki najstarsi jeszcze coś pamiętają. Trygon Słońca z Uranem pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i e-maile.

W piątek 10.09 Wenus wejdzie do znaku Skorpiona. Samotne Ryby, Raki i Byki mogą liczyć w najbliższych dniach na emocjonujące znajomości, ale bardziej od flirtowania pilnujcie spraw zawodowych! Nadarzy się nowa okazja, aby ubić korzystny interes.

6.09.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 1.05)
Zapragniesz schować się przed światem, pogrążysz w marzeniach i wspomnieniach. Będziesz bardziej niż zwykle czuły i podatny na emocje. W sprawach zawodowych czy naukowych bądź jednak bardziej ostrożny i rozważny. Ktoś może skontrolować twoje postępy. Rób przetwory, zapewnij bliskim wsparcie. Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw związanych z biznesem i karierą.
Aspekty planet: 05.06 kwadratura Wenus z Plutonem, 14.19 trygon Marsa z Plutonem, 15.04 trygon Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

7.09.2021, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Zapragniesz dzisiaj ciszy i bezpieczeństwa, bo temu sprzyja nów Księżyca. Do każdej sprawy będziesz podchodzić w bardzo emocjonalny sposób. Poczujesz też wielką tęsknotę za dawnymi czasami. Przejrzysz fotografie, zadzwonisz do starych znajomych. Dzień sprzyja szczerym rozmowom i kameralnym spotkaniom.
Aspekty planet: 02.51 koniunkcja Słońca z Księżycem, 02.54 trygon Księżyca z Uranem, 03.28 trygon Słońca z Uranem, 15.34 opozycja Księżyca z Neptunem, 19.55 trygon Księżyca z Plutonem, 21.23 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja twórczości i dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na zebranie, a po południu na randkę lub hobby.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

8.09.2021, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 5.20)
Bądź konkretny w rozmowach na temat pieniędzy. Zapragniesz trochę zaoszczędzić i zainwestować, ale bez ryzyka. W rozmowach z bliskimi bądź bardziej zasadniczy i nie toleruj sprzeciwu. Księżyc sprzyja wizytom w urzędzie. Ktoś doradzi ci, jak znaleźć oszczędności w domowym budżecie.
Aspekty planet: 18.28 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Lepiej spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

9.09.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Będziesz pełen energii, a nawet niepotrzebnie nerwowy. W każdej sytuacji zapragniesz zaznaczyć swoją niezależność, a także zerwać z nudą i rutyną. Twoje plany udadzą się, jeśli tylko zrobisz plan działań i będziesz pamiętać o złożonych obietnicach. Wieczorem prowadź ostrożnie samochód. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 03.00 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 22.47 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.02 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

10.09.2021, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 8.04)
Będziesz w dobrym nastroju i podejmiesz odważne decyzje, które dotyczyć będą zdrowego stylu życia. Nie rezygnuj jednak ze wszystkich przyjemności, bo po południu przyjaciele dadzą o sobie znać i wpłyną na zmianę twoich planów. Wenus wkracza do znaku Skorpiona i sprzyja pogłębianiu i zacieśnianiu znajomości i zawieraniu długoletnich sojuszy.
Aspekty planet: 06.47 koniunkcja Księżyca z Wenus, 20.52 kwadratura Księżyca z Saturnem,
22.38 Wenus wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

11.09.2021, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Powinieneś odpocząć i niczym się dziś nie przejmować. Ważne decyzje przełóż na poniedziałek. Dzień sprzyja porządkom, podsumowaniom, snuciu marzeń i planów. Ostrożnie z ostrymi potrawami, dziś twój żołądek może nie znieść radykalnych smaków. Księżyc ostrzega przed podejmowaniem trudnych decyzji, dobrze się zastanów, zanim z czegoś zrezygnujesz.
Aspekty planet: 08.36 opozycja Księżyca z Uranem, 16.07 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 20.50 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

12.09.2021, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 10.34)
Możesz się zastanowić nad przebudową domu czy wręcz przeprowadzką. Zaplanuj życie rodzinne na kilka tygodni do przodu. Możliwe nowe wiadomości od cioć lub babć – na tematy rodziny rozmawiać będziesz więcej niż zwykle. Księżyc nie sprzyja dużym wydatkom i ostrzega przed osobami, które plotkują.
Aspekty planet: 01.07 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 01.13 sekstyl Księżyca z Plutonem, 07.32 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.17 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 37´ – 20 º 25´ Panny
Księżyc 00 º 31´ Panny – 09 º 07´ Strzelca
Merkury 09 º 05′ – 17 º 03′ Wagi
Wenus 24 º 23′ Wagi – 02 º 28′ Skorpiona
Mars 24 º 12′ – 28 º 42′ Panny
Jowisz 25 º 05′ – 24 º 18′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 07 º 51′ – 07 º 31′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 41´ – 14 º 34´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 º 01′ – 21 º 49′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 32′ – 24 º 27′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.09 od g. 16.21 do 6.09 do g. 01.05.
7.09 od g. 21.23 do 8.09 do g. 05.20.
10.09 od g. 06.47 do g. 08.04.
12.09 od g. 07.32 do g. 10.34.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 30.08-5.09.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W sprawach uczuciowych i towarzyskich zdajmy się w tym tygodniu na łut szczęścia i improwizację. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody. Wenus wciąż przemierza znak Wagi, co sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Zdajmy się na intuicję, działajmy sprawnie, a osiągniemy sukces.

W poniedziałek 30.08 Merkury wejdzie do znaku Wagi i ożywi nasze życie towarzyskie. Nie marudźmy na nudę, sami zorganizujmy weekendowe atrakcje dla siebie, rodziny, a nawet sąsiadów.

W czwartek 2.09 opozycja Marsa z Neptunem ostrzega nas przed zbędnymi wydatkami, zaleca spokój i opanowanie w kontaktach z przełożonymi i radzi, aby być cierpliwym wobec surowych i kontrolujących osób w naszym otoczeniu.

W niedzielę 5.09 trygon Merkurego z Saturnem sprzyja ciekawym spotkaniom. Popatrzymy z optymizmem na wszystkie swoje sprawy, zaczniemy dbać o swoja urodę i dobrą formę. Podróże i lektury będą wyjątkowo pouczające.

30.08.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziesz nerwowy, łatwo cię będzie wyprowadzić z równowagi. W takim usposobieniu lepiej nie wybieraj się dziś w podróż, a jeżeli musisz, weź coś na uspokojenie. Po południu ogarnie cię satysfakcja z pokonania chaosu w sprawach materialnych. Wieczór najlepiej spędzić poza domem, w kinie, na spacerze, z rodziną na spacerze.
Aspekty planet: 07.09 Merkury wchodzi do znaku Wagi, 09.13 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 11.25 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

31.08.2021, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Rano zechcesz wyjaśnić jakieś nieporozumienie. Nie spiesz się, tylko dobrze przemyśl, co chcesz powiedzieć. Z kwiatami lub czekoladkami na zgodę dobrze będzie pójść popołudniu. Spróbuj też zagrać w jakąś grę losową. Wieczorem nabierzesz ochoty do nauki, kiedy zrozumiesz, ile można na tym zyskać.
Aspekty planet: 06.29 trygon Księżyca z Wenus, 12.35 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.40 kwadratura Księżyca z Neptunem, 22.48 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

1.09.2021, środa
Księżyc w znakach Bliźnięta i Raka (od 7.25)
Będziesz odpoczywać i żartować z rodzinnych wydarzeń. Warto wybrać się na spacer i spalić trochę kalorii. Wieczorem zapomnij jednak o zaleceniach zdrowotnych lekarza i baw się na całego. Organizm potrzebuje ruchu, spaceruj więc, tańcz, ćwicz na siłowni, wybierz się na rower. Organizm potrzebuje dużo białka, dobrze więc skomponuj posiłki.
Aspekty planet: 13.46 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

2.09.2021, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Będziemy uczuciowi, ale i roztargnieni. Odpocznijmy i nie wymagajmy od ludzi zbyt wiele. Warto zająć się sztuką i sprawami ducha, bo w tych dziedzinach będziesz ekspertem. Pilnuj też swoich sekretów, bo niespodziewanie ktoś zapragnie wiedzieć o tobie więcej, niż sam chciałbyś powiedzieć.
Aspekty planet: 02.52 sekstyl Słońca z Księżycem, 12.32 sekstyl Księżyca z Uranem, 19.42 opozycja Marsa z Neptunem, 23.24 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

3.09.2021, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 17.58)
Rano trudno cię będzie zrozumieć. Zapragniesz kilku rzeczy na raz, wygłosisz przeciwstawne opinie, pochwalisz – a zaraz potem skarcisz. Równowagę osiągniesz po południu. To dobry czas na wyjaśnianie nieporozumień i zawieranie nowych znajomości. Słońce w kwadraturze z Saturnem i w opozycji z Neptunem może odebrać ci pewność siebie. Merkury w koniunkcji z Jowiszem sprzyja podróżom.
Aspekty planet: 02.51 trygon Księżyca z Neptunem, 03.15 sekstyl Księżyca zMarsem, 07.37 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i rozmowom na temat zawodowych planów. Już koniec tygodnia, ale warto pomyśleć o pieniądzach. Idealny dzień także na większe zakupy.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

4.09.2021, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Dzień nie będzie sprzyjał beztroskiemu lenistwu. Musisz liczyć się z dodatkową odpowiedzialnością i obowiązkami. Być może trzeba będzie kimś się zaopiekować lub aktywnie uczestniczyć w porządkach. Ktoś pomoże ci jednak szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Wieczorem wyjątkowe spotkania w niedużym gronie. Warto pić dużo wody i jeść zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 06.45 sekstyl Księżyca z Merkurym, 08.54 opozycja Księżyca z Saturnem, 21.23 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj dzisiaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

5.09.2021, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Czeka cię spokojny dzień. Warto słuchać dziś ludzi, pytać o radę czy opinię. Wiele się nauczysz i zyskasz opinię osoby inteligentnej i bezpośredniej. W towarzystwie unikaj plotek, bo wplączesz się w niepotrzebny konflikt. Warto rozpocząć naukę obsługi komputera, języka obcego lub obsługi skomplikowanej maszyny domowej.
Aspekty planet: 03.30 trygon Merkurego z Saturnem, 13.58 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.21 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet:
Słońce 06 º 51´ – 13 º 37´ Panny
Księżyc 03 º 36´ Bliźniąt – 00 º 31´ Panny
Merkury 29 º 32′ Panny – 09 º 05′ Wagi
Wenus 16 º 14′ – 24 º 23′ Wagi
Mars 19 º 43′ – 24 º 12′ Panny
Jowisz 25 º 56′ – 25 º 05′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 08 º 15′ – 07 º 51′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 45´ – 14 º 41´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 º 12′ – 22 º 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 38′ – 24 º 32′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
31.08 od g. 22.48 do 1.09 do g. 07.25.
3.09 od g. 07.37 do g. 17.58.
5.09 od g. 16.21 do 6.09 do g. 01.05.

Udanego tygodnia!