Archiwa kategorii: Inne

Horoskop tygodniowy 18-24.01.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Czeka nas dynamiczny i pełny ważnych wiadomości i wydarzeń tydzień. Słońce wejdzie do znaku Wodnika i spotka się z Saturnem, dlatego powinniśmy na serio podejść do propozycji, jakie dostaniemy w tym tygodniu.

We wtorek 19.01 Słońce wkracza do znaku Wodnika. Nieoczekiwani goście mogą w tym tygodniu nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń. Warto nawiązywać znajomości i wykonywać ważne telefony.

W środę 20.01 koniunkcja Marsa z Uranem nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew.

W sobotę 23.01 kwadratura Marsa z Jowiszem zapewni nam dobrą rękę do wygranych. Kup los na loterii, dzisiaj szczęście może się do cienie uśmiechnąć. Sekstyl Wenus z Neptunem skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

W niedzielę 24.01 koniunkcja Słońca z Saturnem skłoni nas do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporamy się z konkretnymi rodzinnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziemy mieć ochoty.

Tygodniowy20210118

18.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (8.08)
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne spotkania będą się przeciągać. Wieczorem poczujemy zmęczenie. Rób porządki i większe zakupy, wieczorem odpocznij. Unikaj przeciągów, zadbaj o wzmocnienie organizmu ziołowymi naparami i miodem.
Aspekty planet: 04.46 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.21 sekstyl Księżyca z Saturnem, 21.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

19.01.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Czas na nowe pomysły i planowanie domowych prac. To dobry czas na naukę, odkrywanie sekretów, poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania. Sny i przeczucia mogą się sprawdzić. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy. Odpocznij, wyśpij się, spaceruj i poprawiaj kondycję. Rób depilację i peeling. Skorzystaj z rady doświadczonej osoby lub specjalisty.
Aspekty planet: 10.44 kwadratura Księżyca z Wenus, 18.55 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.41 Słońce wchodzi do znaku Wodnika.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

20.01.2021, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (19.57)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W domu wietrz pokoje, zmieniaj firanki, ścieraj kurze. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 09.30 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.38 koniunkcja Marsa z Uranem, 22.03 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

21.01.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, dokładnie sprzątaj. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 04.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 09.38 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.10 koniunkcja Księżyca z Marsem, 11.16 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja dnia sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

22.01.2021, piątek
Księżyc w znaku Byka
Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Karnawałowe wydarzenia mogą ci przynieść nową miłość lub ciekawe przygody. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Unikaj cukru i niezdrowego tłuszczu. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy.
Aspekty planet: 06.29 trygon Księżyca z Wenus, 10.28 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.00 kwadratura Księżyca z Merkurym, 22.29 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobreho humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

23.01.2021, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (8.44)
Warto zastanowić się nad zmianami, które ułatwią wszystkim życie. Rzucaj palenie, zmieniaj się na lepsze. Ostrożnie z rywalizacją! To zły dzień na wyścigi lub sporty zespołowe. Zrób porządki w biblioteczce i biurku, wyrzuć stare papiery i opakowania. organizm potrzebuje więcej białka, przygotuj chude mięso i ryby.
Aspekty planet: 08.50 kwadratura Marsa z Jowiszem, 16.28 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.20 trygon Księżyca z Saturnem, 20.51 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Koniec tygodnia sprzyja ciekawym rozmowom i spotkaniom. Odnawiaj dzisiaj ważne osobiste kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

24.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Niedziela sprzyja towarzyskim i artystycznym atrakcjom. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja odwiedzaniu znajomych, spacerom i zabawie. Łatwo i szybko uporasz się z cięższymi domowymi pracami. Dbaj o zatoki, jeśli wychodzisz, nie zapomnij o nakryciu głowy. Podcinaj i farbuj włosy, układaj nową fryzurę.
Aspekty planet: 01.05 trygon Księżyca z Jowiszem, 04.03 koniunkcja Słońca z Saturnem, 22.37 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie czy hobby. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 º 06´ Koziorożca – 05 º 13´ Wodnika
Księżyc 26 º 19´ Ryb – 20 º 16´ Bliźniąt
Merkury 15 º 04′ – 23 º 44′ Wodnika
Wenus 11 º 43′ – 20 º 29′ Koziorożca
Mars 05 º 18′ – 08 º 51′ Byka
Jowisz 06 º 44′ – 08 º 23′ Wodnika
Saturn 03 º 36′ – 04 º 26′ Wodnika
Uran 06 º 43´ – 06 º 46´ Byka
Neptun 18 º 51′ – 19 º 03′ Ryb
Pluton 24 º 44′ – 24 º 58′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.01 od g. 04.46 do g. 08.08.
20.01 od g. 09.30 do g. 19.57.
22.01 od g. 22.29 do 23.01 do g. 08.44.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 23-29.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymamy napięcia. Słońce w Baranie doda nam sił i energii do porządków, życiowych zmian i pokonania trudności, które zatrzymują nas na drodze do celu. Aż do 31.03 planety fundują nam napiętą sytuację, ryzyko konfliktów i nieprzewidzianych komplikacji. Od kwietnia aura na niebie zdecydowanie się poprawia.

W poniedziałek 23.03 koniunkcja Marsa z Plutonem zwróci naszą uwagę na detale i może spowodować spory czy nawet kłótnie, których powodem mogą być zawodowe lub szkolne obowiązki. Sekstyl Wenus z Neptunem sprzyja odnawianiu kontaktów z dawnymi sympatiami i przyjaciółmi. Łatwiej będzie zapomnieć o trudnych sprawach i wybaczyć błędy.

We wtorek 24.03 nów Księżyca w znaku Barana, pierwszy nów wiosenny, zapewni nam systematyczną pracę i cierpliwość w wyjaśnianiu niejasności czy poprawianiu błędów. Dobry dzień na zapisywanie się na szkolenia i sprawdzanie swojej wiedzy.

W weekend 28-29.03 trygony Wenus z Jowiszem i Plutonem pozwolą nam złapać oddech i odpocząć po intensywnym tygodniu. To dobry czas na rodzinną integrację.

a20200323_450

23.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, dzwonieniu do przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu sprawy przebiegną szybko i sprawnie. Daj sobie czas na prywatne sprawy, unikaj sprzątania i wyrzucania rzeczy. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 03.35 sekstyl Księżyca z Wenus, 03.38 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 04.07 sekstyl Wenus z Neptunem, 06.20 koniunkcja Marsa z Plutonem, 12.20 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 15.18 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.51 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na domową rozrywkę i zajmowanie się swoim hobby.

Karta dnia: IV Cesarz
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Dzień sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

24.03.2020, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.57)
Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Mimo początku tygodnia zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Nów Księżyca to dobry czas na zaczynanie diety.
Aspekty planet: 02.14 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.29 koniunkcja Słońca z Księżycem.

Wibracja dnia: Czwórka
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: I Mag
Dziś warto rozmawiać z ważnymi osobami i przekonywać kogoś do ambitnych planów. Masz powodzenie, ale unikaj plotek i niepotrzebnych przechwałek.

25.03.2020, środa
Księżyc w znaku Barana
Dzień będzie niespokojny, a nawet pełen sporów i niepotrzebnych dyskusji. Ludzie będą uciekać od odpowiedzialności i zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie, szanuj swoje nerwy. Łatwiej będzie za to uporać się z fizycznymi pracami, remontami, wyrzucaniem starych rzeczy. Nabierzemy też ochoty na sportową rywalizację.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Piątka
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XX Sąd
Przed tobą sympatyczny dzień. Będziesz podobać się innym, zyskasz dzięki znajomościom i różnym układom. Aura sprzyja załatwianiu służbowych spraw, szkoleniom i ważnym rozmowom.

26.03.2020, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 14.36)
Rano skup się na sprawach finansowych, bo Księżyc w Byku sprzyja rozwiązywaniu problemów finansowych. Bądź w dobrym humorze i zajmij się tym, co tobie sprawia radość i daje przyjemność. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj obrazy i zdjęcia. Jedz warzywa i błonnik. Zadbaj o skórę szyi, wklepuj kremy, rób lifting. Oszczędzaj głos i gardło.
Aspekty planet: 01.42 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.02 kwadratura Księżyca z Plutonem, 08.16 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.15 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień przeznacz na pracę i obowiązki. Po południu poczujesz, że warto mieć nowe hobby, odkryjesz nowe zainteresowania. Dodatkowo masz dzisiaj szczęście w sprawach finansowych.

27.03.2020, piątek
Księżyc w znaku Byka
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Pij dużo wody mineralnej, wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, a wzmocnisz organizm. Księżyc sprzyja współpracy, rozpoczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o dotacje i kredyty.
Aspekty planet: 00.28 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.03 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Siódemka
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

28.03.2020, sobota
Księżyc w znaku Byka
Uda ci się znaleźć sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, trudnych związków. Udadzą się podróże i zakupy. Odbieraj wszystkie telefony, w razie czego oddzwoń, bo ktoś może mieć dla ciebie ważną wiadomość. Pielęgnuj dłonie, rób manicure, jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 05.01 sekstyl Księżyca z Neptunem, 05.23 trygon Wenus z Jowiszem, 14.38 trygon Księżyca z Jowiszem, 15.20 koniunkcja Księżyca z Wenus, 16.19 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Ósemka
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Także wśród bliskich warto rozmawiać o budżecie rodzinnym i nadchodzących wydatkach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

29.03.2020, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 3.37)
Dobry czas na znalezienie nowego hobby i spokojny odpoczynek. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. Zrób manicure, bo paznokcie szybko dziś schną Księżyc w Bliźniętach  ostrzega przed szybką jazdą i zbyt ostrą wymianą zdań z bliskimi.
Aspekty planet: 00.04 trygon Księżyca z Marsem, 04.36 trygon Księżyca z Saturnem, 04.57 trygon Wenus z Plutonem, 22.31 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Dziewiątka to wibracja oświecenia i mądrości. Sprzyja nauce i pozostawianiu za sobą niepotrzebnych kompleksów i wątpliwości.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Szczęście ci sprzyja. Możesz wyjaśniać nieporozumienia i naprawiać błędów. Bądź dziś wyrozumiały dla siebie i innych, bo uśmiech i dobra wola mogą dzisiaj zdziałać prawdziwe cuda.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 02 º 49´ – 09 º 45´ Barana
Księżyc 17 º 38´ Ryb – 11 º 23´ Bliźniąt
Merkury 05 º 05′ – 12 º 46′ Ryb
Wenus 18 º 49′ – 25 º 38′ Byka
Mars 24 º 34′ – 29 º 26′ Koziorożca
Jowisz 23 º 11′ – 24 º 09′ Koziorożca
Saturn 00 º 04´ – 00 º 33´ Wodnika
Uran 04 º 42´ – 05 º 03´ Byka
Neptun 18 º 56′ – 19 º 12′ Ryb
Pluton 24 º 43′ – 24 º 49′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
23.03 od g. 15.51 do 24.03 do g. 01.57.
26.03 od g. 08.16 do g. 14.36.
29.03 od g. 00.04 do g. 03.37.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.10.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień upłynie nam na porządkowaniu ważnych spraw, tropieniu błędów i sprawdzaniu informacji. Kwadratura Słońca z Plutonem doradza ostrożność w kontaktach zawodowych. Księżyca zaczyna ubywać, dlatego warto zadbać o wygodę swoją i domowników.

W poniedziałek 14.10 kwadratura Słońca z Plutonem sprawi, że ktoś będzie chciał zrobić mały przewrót w naszych zawodowych sprawach. Bądźmy czujni i nie dajmy się zdystansować osobom, które wiedzą mniej od nas. Sekstyl Merkurego z Saturnem sprawi, że będziemy stawiać sobie i innym duże wymagania. Współpracownicy będą dla nas mniej wyrozumiali, unikajmy kłótni i sporów.

W środę 16.10 trygon Merkurego z Neptunem pomoże nam zrealizować trudne cele. Poczujemy się w tym tygodniu przez chwilę jak na wakacjach. Neptun w znaku Ryb pozwoli nam w weekend odpocząć i zdystansować się do rzeczywistości.

W niedzielę 20.10 sekstyl Merkurego z Plutonem pomoże nam zorganizować miłe rodzinne spotkanie. Wiele skomplikowanych spraw finansowych znajdzie szybkie rozwiązanie. Sekstyl Wenus z Saturnem sprawi, że chętnie będziemy bawić się w miłym towarzystwie, będziemy jednak wrażliwi na krytykę i nieprzyjemne komentarze.

Horoskop tygodniowy

14.10.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 18.23)
Księżyc w Baranie sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby. Unikaj tłustych potraw, jedz surówki i chude białko. Sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja poprawie kondycji. Kwadratura Słońca z Plutonem sprawi, że wstąpi w nas niespokojny duch, zapragniemy rywalizować i zwyciężać. Szukaj swoich korzyści, myśl o własnej wygodzie.
Aspekty planet: 08.55 sekstyl Merkurego z Saturnem, 09.37 kwadratura Słońca z Plutonem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

15.10.2019, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 04.28 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.33 opozycja Księżyca z Wenus, 22.44 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

16.10.2019, środa
Księżyc w znaku Byka
Załatwiaj sprawy w administracji, porządkuj dokumenty, rób małe naprawy. Będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Dzień sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze. Dobry czas na zabiegi kosmetyczne, operacje chirurgiczne i wizytę u dentysty. Trygon Merkurego z Neptunem zapewni ciekawe informacje.
Aspekty planet: 00.44 trygon Merkurego z Neptunem, 02.22 sekstyl Księżyca z Neptunem, 02.32 opozycja Księżyca z Merkurym, 10.37 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

17.10.2019, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 04.29)
Będziemy mieć wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni domowymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Księżyc sprzyja za to zawieraniu nowych znajomości. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Warto zadbać dzisiaj o paznokcie i skórę dłoni. Przejdź na zdrowszą dietę.
Aspekty planet: 21.10 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

18.10.2019, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nic ci nie grozi, możesz spać spokojnie. Pamiętaj tylko o ruchu na świeżym powietrzu i zdrowej diecie. Zadbaj o siebie i nie przekładaj w nieskończoność zrobienia badań kontrolnych. Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub fryzjera. Pamiętaj, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Wieczorem Księżyc skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i związków. Zadbaj o samochód i rower, posprzątaj garaż i piwnicę, zmień opony na zimowe.
Aspekty planet: 11.24 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.57 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

19.10.2019, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 12.42)
Dzień sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę. Księżyc nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Nie siedź sam w domu, nowe znajomości pomogą ci rozwiązać pewien zawodowy problem.
Aspekty planet: 04.13 trygon Księżyca ze Słońcem, 21.46 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

20.10.2019, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy Księżyca możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Nawadniaj organizm i unikaj nadmiaru tłuszczu w posiłkach. Sekstyl Merkurego z Plutonem zapewni ciekawe aktywności rodzinne. Sekstyl Wenus z Saturnem pomoże rozwiązać finansowy problem.
Aspekty planet: 00.20 sekstyl Merkurego z Plutonem, 07.35 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.26 trygon Księżyca z Wenus, 15.29 opozycja Księżyca z Saturnem, 15.58 sekstyl Wenus z Saturnem, 18.16 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 20 o 20´ – 27 o 17´ Wagi
Księżyc 21 o 41´ Barana – 20 o 39´ Raka
Merkury 14 o 07′ – 21 o 45′ Skorpiona
Wenus 06 o 34′ – 15 o 16′ Skorpiona
Mars 06 o 20′ – 10 o 52′ Wagi
Jowisz 20 o 09′ – 21 o 20′ Strzelca
Saturn 14 o 27´ – 14 o 46´ Koziorożca
Uran 05 o 11´ – 04 o 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 27′ – 16 o 18′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 40′ – 20 o 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.10.2019 od g. 23.58 do 14.10.2019 do g. 18.23.
16.10.2019 od g. 10.37 do 17.10.2019 do g. 04.29.
19.10.2019 od g. 04.13 do g. 12.42.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 2-8.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja wyjaśnianiu spraw księgowych oraz robieniu rachunków. Wynegocjujemy duże zniżki i znajdziemy okazyjne ceny. Niektórzy znajdą nowe źródła zarobku lub dostaną ciekawą zawodową propozycję. Mars będzie silnie działał na naszą ambicję i motywację, warto walczyć o swoje i działać skutecznie.

W poniedziałek 2.09 koniunkcja Słońca z Marsem doda nam energii, ale narazi na kłótnie i pomyłki. Kwadratura Wenus z Jowiszem sprawi, że popatrzymy z optymizmem na wszystkie swoje sprawy, zaczniemy dbać o swoja urodę i dobrą formę. Najchętniej zajmiemy się zabawą, miłością i towarzyskimi ploteczkami.

We wtorek 3.09 koniunkcja Merkurego z Marsem ostrzega przed pośpiechem, szybką jazdą samochodem czy rowerem oraz przed kłótniami. Będziemy dociekliwi, ale też czepialscy i kłótliwi.

W środę 4.09 opozycja Wenus z Neptunem  będzie nam mącił prawdziwy obraz spraw, w których uczestniczymy. Niektórzy mogą być narażone na ataki oszustów lub ludzi, którzy ukrywają swoje zamiary. Warto zachować zdrowy rozsądek. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse. Warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub wysłać oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans.

W czwartek 5.09 trygon Merkurego z Saturnem z pomoże nam w znalezieniu lepszej opieki lekarskiej czy kuracji zdrowotnej, która umożliwi nam szybkie dojście do siebie. Osoby, które chcą stracić na wadze, nie powinny ulegać pokusom.

W piątek 6.09 trygon Słońca z Saturnem zapewni nam powodzeni w w każdej sprawie, którą chcemy szybko doprowadzić do końca. Warto zakładać firmę, wysyłać ważne pisma, odwiedzać urzędy. Kwadratura Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom, nauce i sprawom zawodowym. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Niektórzy mają szansę na ustabilizowanie sytuacji zawodowej.

W sobotę 7.09 trygon Wenus z Plutonem sprzyja szczerym rozmowom. Nie zostawiajmy skomplikowanych spraw swojemu losowi. W razie problemów lub niepewności zwróćmy się po poradę do prawnika lub specjalisty od finansów. Opozycja Merkurego z Neptunem sprzyja wizytom i romantycznym randkom.

Horoskop tygodniowy

2.09.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Będziesz dziś niecierpliwy i towarzyski. Umów się z kimś na wieczór! Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. Ktoś pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Księżyc ostrzega przed nieprzemyślanymi zakupami. Zrób piling enzymatyczny, rób oczyszczanie skóry, pij rumianek na cerę.
Aspekty planet: 01.23 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 10.33 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.42 koniunkcja Słońca z Marsem, 18.26 kwadratura Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

3.09.2019, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 1.34)
Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Pomysły, które dotyczą zabawy warto po południu wprowadzić w życie. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej. Księżyc przypomni nam o zaległych sprawach. Posprzątaj dobrze łazienkę i kuchnię, zrób przegląd naczyń i wyrzuć te uszkodzone.
Aspekty planet: 12.17 opozycja Księżyca z Uranem, 17.39 koniunkcja Merkurego z Marsem, 19.11 sekstyl Księżyca z Marsem, 19.21 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.57 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

4.09.2019, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Księżyc skieruje twoją uwagę na sprawy społeczne, warto rozmawiać o poważnych rodzinnych planach. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, kupuj nowe kosmetyki.
Aspekty planet: 01.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 03.39 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 06.31 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.09 trygon Księżyca z Neptunem, 12.58 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.25 opozycja Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

5.09.2019, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 5.07)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Dobry czas na porządki w spiżarni i lodówce, a także wyrzucanie starych rzeczy z szafy i różnych schowków. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij, pij zioła oczyszczające. Zaczynaj remont, rób porządki, wykonuj cięższe prace. Udadzą się wszystkie zabiegi kosmetyczne, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 13.37 trygon Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

6.09.2019, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, unikaj sprzątania i wyrzucania rzeczy. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Jedz ser i jajka, uzupełnij posiłki roślinami strączkowymi i papryką.
Aspekty planet: 02.48 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 09.11 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 09.19 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 09.21 kwadratura Księżyca z Merkurym, 12.52 kwadratura Księżyca z Neptunem, 18.03 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.55 trygon Słońca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

7.09.2019, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 12.37)
Pielęgnuj dłonie, rób manicure. Jedz częściej, ale mniejsze porcje. Dzień sprzyja spotkaniom z autorytetami. Księżyc ostrzega przed zbyt dużymi wydatkami. Unikaj wielkiego gotowania, zrób porządki w rachunkach i dokumentach. Zrób dzisiaj coś, co zaskoczy domowników i rodzinę, pokaż się z innej strony. Wieczorem zasłużyłeś na rozrywkę.
Aspekty planet: 05.45 trygon Wenus z Plutonem, 09.18 opozycja Merkurego z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

8.09.2019, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo krewni nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Zaplanuj oszczędności, wyrywaj chwasty, piel grządki, wzmocnij cebulki i korzenie. Zrób oczyszczanie organizmu sokami warzywnymi lub jednodniową głodówką.
Aspekty planet: 00.47 trygon Księżyca z Uranem, 14.52 trygon Księżyca z Marsem, 15.42 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 17.26 kwadratura Słońca z Jowiszem, 19.11 trygon Księżyca ze Słońcem, 22.18 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 09 o 15´- 16 o 02´ Panny
Księżyc 15 o 35´ Wagi – 19 o 14´ Koziorożca
Merkury 07 o 15′ – 20 o 32′ Panny
Wenus 14 o 24′ – 23 o 05′ Panny
Mars 09 o 24′ – 13 o 52´ Panny
Jowisz 15 o 12′ – 15 o 43′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 14 o 08´ – 13 o 59´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 26´ – 06 o 18´ Byka w retrogradacji
Neptun 17 o 32′ – 17 o 21′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 52′ – 20 o 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
2.09 od g. 10.33 do 3.09 do g. 01.34.
4.09 od g. 12.58 do 5.09 do g. 05.07.
6.09 od g. 18.03 do 7.09 do g. 12.37.

Udanego tygodnia!