Archiwa kategorii: Zdjęcia

Książka Johna Frawley’ego „Rzeczywista astrologia” już do kupienia u nas

Właśnie ukazała się w języku polskim świetna książka Johna Frawley’ego, jednego z najlepszych astrologów klasycznych i horarnych na świecie.

Książkę można na razie tylko kupić w naszym sklepie internetowym:

http://sklepmagiczny.pl/rzeczywista-astrologia-p-1321.html

Frawley przedstawia w niej swoje podejście do rożnych gałęzi astrologii, jednocześnie podając wiele praktycznych rad i wskazówek ze swojej praktyki. Te książkę musisz mieć, jeśli zajmujesz się astrologią! Jest świetna zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych astrologów. Ci, którzy nic o astrologii nie wiedzą, też znajdą w niej wiele ciekawych informacji, a przede wszystkim, poznają tajniki astrologii jednocześnie świetnie się bawiąc – John ma świetne poczucie humoru.


Wykład Johna Frawley’ego 27.02.2010 podczas II Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego w Warszawie. Od prawej: Mii Krogulska, Beata Kibil, John Frawley

Premiera książki miała miejsce w miniony weekend na II Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego w Warszawie. John Frawley podpisywał książkę i miał wykład na temat Merkurego w horoskopie urodzeniowym.


John Frawley podpisuje swoją książkę na II Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 27.02.2010 w Warszawie. Wszyscy cierpliwie czekali w kolejce, a John cierpliwie podpisywał kolejne egzemplarze – podpisał ponad setkę książek!

Książkę bardzo polecam! Konsultację astrologiczną robiła Beata Kibil, uczennica Johna.

Wykład Ryszarda Borowieckiego o Wodniku – Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne

W środę odbył się wykład Ryszarda Borowieckiego o znaku Wodnika w ramach spotkań otwartych Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Wykłady odbywają się teraz w nowym miejscu – Klubokawiarni Grawitacja ul. Browarna 6, Warszawa – Powiśle. Środowy wykład zebrał tłum słuchaczy i wzbudził wiele gorących dyskusji. Dziękujemy jeszcze raz Ryszardowi za wykład, a Klubokawiarni Grawitacja za udostępnienie sali i przemiłą obsługę.

Ukazał się jesienny numer „Trygonu” 3(4)/2009

Jesienny numer „Trygonu” 3 (4)/2009 (wydawany przez Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne) ukazał się 13.10.2009. Znów powiększyliśmy nakład – tym razem do 250 egzemplarzy.

Spis treści numeru 3(4)/2009:
Od redakcji - Izabela Podlaska
Informacja o II Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego
Co na niebie jesienią 2009 – Izabela Podlaska
Wspomnienie o Justynie Reiner – Anna Maria Woźniak
Co astrologowie zobaczyli na Ziemi Świętej – Leon Zawadzki i Maria Pieniążek
Słońce, Księżyc i Saturn jako planety inicjacji – Włodzimierz H. Zylbertal
Seks w horoskopie – Izabela Podlaska
Astrologiczna grypa – Piotr Gibaszewski
Kupić, czy nie kupić? – Beata Kibil
Na nieświadomym poziomie – małe aspekty w astrologii – Maria Raczyńska
Kierunki przemian zodiakalnych – dzienna wędrówka Słońca – Krzysztof Porzeżyński
A jednak się kręci! – Paweł Zawadzki

Trygon 3(4)/2009

Trygon 3(4)/2009

Fotorelacja ze spotkania Mandala Koziorożca PSA

29 lipca 2009 roku odbyło się drugie spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego z cyklu Mandale znaków zodiaku. Omawialiśmy charakterystykę znaku Koziorożca. Mimo upałów i sezonu wakacyjnego było nas w porywach do 25 osób. Ania Woźniak prowadziła wykład i moderowała dyskusję. Jak zwykle gościła nas urocza kawiarnia Tea Lady. Kolejne spotkanie pod koniec sierpnia. Zapraszamy na Mandalę Raka 26 sierpnia 2009 godz. 17.00 Tea Lady ul. Radna 13 w Warszawie!

Zdjęcia Izabela Podlaska © 2009 Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne

Nasze książki Sennik i Przesądy na półce w Empiku

W dziale Hobby w Empiku można znaleźć dwie nasze nowe książki wydane w 2009 roku: Sennik oraz Przesądy. Ładnie się koło siebie prezentują :)

Z książką Przesądy wiąże się pewna zabawna anegdotka astrologiczna. Jak pewnie łatwo zauważyć, moje imię i nazwisko jest na okładce wymienione pierwsze, mimo że kiedy jest dwóch autorów, wymienia się ich nazwiska alfabetycznie. Zwykle w naszych wspólnych publikacjach ja jestem wymieniana na drugim miejscu.  W tym roku było inaczej. Grafik, który projektował okładkę, umieścił mnie na pierwszym miejscu, bo tak lepiej można było zaprojektować całość rysunku – moje imię i nazwisko jest krótsze od Miłki.  Astrologicznie wygląda to ciekawie – ja teraz mam tranzytującego Jowisza na MC, a Miłka ma na MC T Saturna – raz więc jest na drogim, „gorszym” miejscu :)

ksiazki_empik

Wielką osobliwość znalazłam w dziale Ekonomia – na tej półce ktoś z obsługi umieścił książkę Pieniądze – prawo przyciągania. Jak widać finansiści new age się nie boją!

pieniadze

Na półkach z płytami pojawiło się w Empiku  się mnóstwo muzyki relaksacyjnej, m.in. dla znaków zodiaku i do praktyki tarota:

plyta01plyta02

Przesądy – Izabela Podlaska, Miłosława Krogulska, Świat Książki 2009

Sennik - Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska, Hachette 2009