Archiwa kategorii: Prognozy astrologiczne

Horoskop tygodniowy 10-16.01.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed tobą korzystny czas. Udadzą się zaplanowane wizyty towarzyskie i zakupy. Nie wstydź się pytać, odkrywaj nowe zainteresowania, bo szczęście sprzyja ci wszędzie tam, gdzie jeszcze cię nie było.

We wtorek 11.01 kwadratura Marsa z Neptunem i sekstyl Słońca z Neptunem sprawią, że energia będzie nas roznosić i musimy uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje nam humor i relacje z bliskimi. Odpoczywajmy aktywnie, zadbajmy o zimową formę.

W piątek 14.01 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega przed zbyt pochopnych zakupem sprzętu elektronicznego i pojazdów przez kolejne trzy tygodnie. Możesz z powodzeniem za to wracać do starych projektów i pomysłów, teraz mogą się udać.

W niedzielę 16.01 koniunkcja Słońca z Plutonem sprzyja poważnym rozmowom osobistym oraz skłoni nas do podjęcia ważnych, ale koniecznych decyzji. Nie jest to dobry dzień na handel czy rozpoczynanie nowych spraw.

10.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od g. 15.46)
Przygotuj się na to, że wiele osób będzie chciało dziś z tobą porozmawiać lub uzyskać od ciebie ważne informacje. Księżyc może zaskoczyć nas nieoczekiwanymi wizytami lub telefonami od ludzi, których dawno nie słyszeliśmy. Warto wyjść z domu, zaplanować aktywne spędzenie wolnego czasu lub zrelaksować się w saunie lub jodze.
Aspekty planet: 08.23 kwadratura Księżyca z Plutonem, 20.47 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym. Dzisiaj rób rachunki, wysyłaj przelewy, a także rób zakupy, bo uda się zaoszczędzić. Dobry dzień na ważne spotkania, a także podpisywanie umów i składanie różnych wniosków.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

11.01.2022, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Nastąpi całkowita zmiana aury, poczujemy ulgę i znajdziemy rozwiązanie wielu problemów, z którymi borykaliśmy się w poprzednich dniach. Dobra aura na imprezy, rozrywki, randki i podróże. Księżyc zapewni nam siłę, aktywność i nowatorskie spojrzenie na trudne sprawy. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 04.27 sekstyl Słońca z Neptunem, 10.37 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.21 koniunkcja Księżyca z Uranem, 17.53 kwadratura Księżyca z Saturnem, 22.43 kwadratura Marsa z Neptunem.

Wibracja numer 9
Dziewiątka to wibracja doświadczenia i mądrości. Dzisiaj możesz dostrzec rozwiązania, jakie wcześniej nie wpadły ci do głowy. Rozmawiaj z osobami, które są dla ciebie autorytetem, kończ stare sprawy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

12.01.2022, środa
Księżyc w znaku Byka
Księżyc pomoże nam przekonać innych do swoich wizji i wesprze nas w realizowaniu trudnych planów. Uwierz w siebie, a okaże się, że wszystko jest możliwe. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły. Nie unikniesz dziś pokus związanych ze słodyczami, zrób więc zdrowe słodkie przekąski na bazie owoców.
Aspekty planet: 01.33 trygon Księżyca z Wenus, 09.38 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.19 trygon Księżyca ze Słońcem, 20.38 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja odkrywczym pomysłom i łamaniu schematów. Postaraj się spędzić ten dzień aktywnie, bo ruch poprawi ci humor. Jeśli zajmujesz się sztuką, poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

Karta dnia: IV Cesarz
Aura zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

13.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 04.08)
Księżyc zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się właśnie dziś. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych. Aura nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy rozrywki.
Aspekty planet: 10.24 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy myśleć o innych ludziach. To wibracja zrozumienia dla cudzych problemów. Dzisiaj nawiążesz nowe znajomości, spotkasz się ze znajomymi, a w pracy łatwiej będzie współpracować z ludźmi.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

14.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc poprawi nam humor i sprawi, że ludzie będą nam bardzo pomocni i życzliwi. Warto prosić o pomoc i próbować zrobić to, co dotychczas się nie udawało. Osoby, które grają w gry losowe, mogą dzisiaj liczyć na większą wygraną. Organizm potrzebuje więcej białka i gorących potraw.
Aspekty planet: 01.09 trygon Księżyca z Merkurym, 07.25 trygon Księżyca z Saturnem, 12.41 Merkury wkracza w retrogradację, 22.50 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie zrezygnujemy z przedsięwzięć, których nie lubimy robić. Słuchaj swojego serca, baw się i odpoczywaj. Idealny dzień na kreatywne pomysły, randki, hobby.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

15.01.2022, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.10)
Księżyc może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Przeczucia, sny i wizje mogą dotyczyć bezpieczeństwa i trudnych relacji z bliskimi. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji.
Aspekty planet: 03.21 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja sprawom domowym i oszczędnym zakupom. Dzisiaj zadbaj o rodzinę i zrób porządki. Zadbaj też o zdrowie i nie ryzykuj. Dzisiaj warto zwolnić tempa i odzyskać równowagę.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

16.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprawi, że będzie to dzień okazji i szczęśliwych zbiegów okoliczności, Mimo niedzieli załatwiajmy finansowe i zawodowe sprawy, zadbajmy o majątek, zaplanujmy wydatki na najbliższe miesiące. Warto pomóc swojemu szczęściu, zagrać w totka lub inną grę losową. Dzień sprzyja zakochanym.
Aspekty planet: 00.30 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 15.50 koniunkcja Słońca z Plutonem, 21.50 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 5
Piątka sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Warto zacząć dziś coś nowego, zamiast trzymać się starych rozwiązań i układów.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet:
Słońce 19 º 42´ – 26 º 50´ Koziorożca
Księżyc 22 º 27´ Barana – 15 º 50´ Raka
Merkury 08 º 35′ – 09 º 43′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 18 º 08′ – 14 º 11′ Koziorożca w retrogradacji
Mars 19 º 31′ – 24 º 33′ Strzelca
Jowisz 02 º 22′ – 03 º 51′ Ryb
Saturn 12 º 54′ – 13 º 42′ Wodnika
Uran 10 º 51´ – 10 º 49´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 51′ – 21 º 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 14′ – 26 º 28′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.01 od g. 08.23 do g. 15.46.
12.01 od g. 20.38 do 13.01 do g. 04.08.
15.01 od g. 03.21 do g. 17.10.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 3-9.01.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce i Wenus sprzyjają osobom pracowitym. Warto zastanowić się, co stanowi dla nas największe życiowe wyzwanie i opracować szczegółowy plan, jak je zrealizować lub jak pokonać trudności na drodze do sukcesu.

W środę 5.01 sekstyl Wenus z Neptunem sprawi, że chętnie spędzimy wolny czas z przyjaciółmi, możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować.

W niedzielę 9.01 koniunkcja Słońca z Wenus sprzyja robieniu miłych i wyjątkowych rzeczy. Na nerwy najlepsza jest medytacja i odpoczynek. Słońce postawi na naszej drodze specjalistów, którzy pomogą nam w codziennych sprawach i problemach.

3.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.43)
Dzień sprzyja zakupom, wyjazdom, niespodziewanym wizytom i szybkiemu dogadywaniu się z ludźmi. Jeśli masz ważne sprawy do omówienia z rodziną, to jest dobry dzień na spotkanie, planowanie i negocjacje. Szybko dojdziecie do porozumienia. Księżyc pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne wystąpienia lub chcą szybko załatwić trudne sprawy.
Aspekty planet: 08.51 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.58 koniunkcja Księżyca z Wenus, 17.20 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy ochoty na trochę więcej ambitnych wyzwań.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

4.01.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja spotkaniom towarzyskim, randkom i pokazywaniu się w lepszym świetle. Warto utrwalać na zdjęciach to, co nam się podoba lub czym jesteśmy wzruszeni, bo planety sprzyjają rozwijaniu artystycznych zdolności oraz intuicji. Jowisz w znaku Ryb pomoże poprawić naszą sytuację materialną.
Aspekty planet: 03.36 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 17.24 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.43 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki przyniesie nam doskonałe pomysły na wyjazdy, rozrywki i randki. Dzisiaj ciesz się życiem i nie myśl o służbowych sprawach. Dobry dzień na randkę lub imprezę.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

5.01.2022, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu sprzętu elektronicznego. Nie jest to dobry dzień na podpisywanie umów, ważne spotkania czy rozpoczynanie nowych handlowych spraw, bo atmosfera może być nerwowa.
Aspekty planet: 01.44 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.03 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie coś w życiu zmienimy na lepsze. Zainwestuj w swoje umiejętności, pamiętaj o swoim hobby. Także rodzinne sprawy będą się dzisiaj dobrze układać.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

6.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 1.16)
Księżyc zapewni nam nowe pomysły na oraz chęć do poszukiwania nowych inspiracji. Energia będzie nas roznosić i musimy uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje nam humor i relacje z bliskimi. Odpoczywajmy aktywnie, zadbajmy o formę na zimę. Organizm potrzebuje nawadniania, pij ciepłe zioła, herbatę i napary.
Aspekty planet: 03.57 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 20.04 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki przypomina o rachunkach i porządkach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje korzyści, więc lepiej być ostrożnym i pilnować swoich interesów.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

7.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo zimowej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawe towarzyskie spotkanie, żeby rozładować napięcie i nadmiar energii. Organizm potrzebuje więcej białka, zjedz dziś porządny posiłek.
Aspekty planet: 06.40 sekstyl Księżyca ze Slońcem, 07.54 kwadratura Księżyca z Marsem, 11.41 sekstyl Księżyca z Wenus, 13.39 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 23.23 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przypomni nam o odpoczynku i rozrywce. Będziemy dzisiaj twórczy, energiczni i bardzo pomysłowi. Dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, weekendowe wycieczki i dobrą zabawę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

8.01.2022, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 06.25)
Merkury skłoni nas do poważnych przemyśleń, snucia zawodowych planów i zastanowienia się, co jest naszą największą słabością i kompleksem i co z tym zrobić, żeby było lepiej. Nie buntujmy się dziś przeciwko autorytetom, bo w starciu z silniejszymi czy ważniejszymi od siebie możemy nie mieć szans.
Aspekty planet: 20.36 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 6
Szóstka to wibracja opieki, rodziny i dbania o dom. Pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, uczy jak skutecznie troszczyć się o innych ludzi. Dobry dzień na porządki i gotowanie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

9.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w Baranie zmobilizuje nas do aktywnego spędzania wolnego czasu. To dobry czas na duże zakupy w internecie, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki. Warto dogadywać się z ludźmi, negocjować, targować się, a wiele dzisiaj zyskamy. Organizm potrzebuje więcej soli mineralnych i warzyw.
Aspekty planet: 01.47 koniunkcja Słońca z Wenus, 06.26 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.00 kwadratura Księżyca z Wenus, 18.57 trygon Księżyca z Marsem, 19.11 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i ważnym przemyśleniom. Łatwo będzie znaleźć rozwiązanie dla rodzinnych i domowych problemów, które ostatnio wymykały się spod kontroli.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet 27.12.2021-9.01.2022:
Słońce 05 º 25´ – 19 º 42´ Koziorożca
Księżyc 04 º 12´ Wagi – 22 º 27´ Barana
Merkury 20 º 45′ Koziorożca – 08 º 35′ Wodnika
Wenus 25 º 18′ – 18 º 08′ Koziorożca w retrogradacji
Mars 09 º 33′ – 19 º 31′ Strzelca
Jowisz 29 º 35′ Wodnika – 02 º 22′ Ryb
Saturn 11 º 22′ – 12 º 54′ Wodnika
Uran 11 º 02´ – 10 º 51´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 35′ – 20 º 51′ Ryb w retrogradacji
Pluton 25 º 47′ – 26 º 14′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
3.01 od g. 17.20 do g. 23.43.
5.01 od g. 01.44 do 6.01 do g. 01.16.
7.01 od g. 23.23 do 8.01 do g. 06.25.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 27.12.2021 – 2.01.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja porządkom, planowaniu spraw i wydatków na zbliżający się nowy rok, a także rodzinnym ustaleniom. Ktoś wesoły i energiczny zapewni nam dobrą rozrywkę. Sylwester będzie wyjątkowo taneczny i romantyczny za sprawą Urana i Jowisza.

W środę 29.12 o godzinie 05.09 czasu polskiego Jowisz wkracza do znaku Ryb. Zadbaj o swoje zdrowie i wygodę. Potrzebujesz trochę więcej ciepła i miłości. Nie przejmuj się tym, co na temat twoich prywatnych nawyków mówią inni ludzie. Słuchaj też swojej intuicji, bo masz szansę rozwiązać różne miłosne dylematy.

W czwartek 30.12 koniunkcja Merkurego z Plutonem sprawi, że będziemy odważnie planować swoją przyszłość, a spotkania rodzinne będą dla nas wielką inspiracją. Pomóż komuś, kto sam wstydzi się poprosić o wsparcie. Sekstyl Marsa z Saturnem pomoże samotnym znaleźć idealną połówkę. Warto kierować się sercem i intuicją. Niektórzy wcześniej rozpoczną świętowanie sylwestra.

W sobotę 1.01 trygon Słońca z Uranem sprzyja wyjazdom, nawiązywaniu znajomości w podróży i stosowaniu nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu pieniędzmi. Uran pomoże nam również w spisaniu i wprowadzeniu w czyn noworocznych postanowień.

W niedzielę 2.01 Merkury wchodzi do znaku Wodnika i przez najbliższe tygodnie będziemy chętniej uczyć się, podróżować i zawierać nowe znajomości. Nów Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że spotkania i rozmowy będą bardzo udane. Możesz dzisiaj sporo zyskać, jeśli będziesz uprzejmy i otwarty na to, co proponują twoi bliscy. Razem uda się zrobić więcej. Wybaczaj, a zyskasz silne wsparcie krewnych.

27.12.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprawi, że ludzie będą wybuchowi i lepiej dobierać starannie słowa, zanim coś skomentujemy. Warto negocjować i mediować, niż zrywać kontakty pod wpływem impulsu. Wysłuchaj skarg i zażaleń, niektóre z nich mogą płynąć z serca i wielkiej potrzeby. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, spotykać się z rodziną, iść na spacer.
Aspekty planet: 03.23 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 11.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 13.55 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

28.12.2021, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 22.16)
Mimo że koniec roku zbliża się wielkimi krokami, nie odpuszczaj i wykorzystuj nowe życiowe szanse. Księżyc w znaku Wagi zapewni nam nie tylko dobry humor, ale i okazję do polepszenia materialnej i finansowej sytuacji. Merkury natchnie cię pomysłem na sylwestrową kreację. Jowisz doda nam sił i energii.
Aspekty planet: 09.56 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.19 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.06 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.10 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

29.12.2021, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc zapewni nam miłe towarzystwo i ciekawe spotkania, które wiele nas nauczą. Warto szybko odpisywać na maila, listy i oddzwaniać, bo ktoś może mieć dla nas propozycję, która ważna będzie tylko moment. Warto podpisywać umowy, rozpoczynać nowe projekty i zakładać firmę. Podróże, nawet te krótkie, będą owocne i pouczające.
Aspekty planet: 05.09 Jowisz wkracza do znaku Ryb, 11.27 koniunkcja Merkurego z Wenus, sekstyl Księżyca ze Słońcem, 16.51 opozycja Księżyca z Uranem, 17.57 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

30.12.2021, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dziś zrób to, czego nie zdążyłeś przez cały rok. Jeszcze nie jest za późno, żeby wyznać bliskiej osobie miłość, zorganizować przeprowadzkę, zacząć szukać lepszej pracy lub wyjechać na wakacje swojego życia! Księżyc sprzyja szczęśliwym inwestycjom i pomaga spełniać marzenia. Znajdź czas na rozmowę z bliskimi i wyjaśnienie trudnych spraw i niepokojących problemów.
Aspekty planet: 01.21 sekstyl Marsa z Saturnem, 08.51 trygon Księżyca z Neptunem, 10.53 koniunkcja Merkurego z Plutonem, 14.18 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.27 sekstyl Księżyca z Plutonem, 18.09 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

31.12.2021, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 00.08)
Dzień będzie pełen niespodzianek, możesz zaskoczyć sama siebie. Księżyc w Wodniku pomoże nam szybko uporać się z pracami domowymi i zająć przygotowaniami do sylwestra. Jowisz i Mars zagwarantują nam wyjątkową zabawę w tę wyjątkową noc w roku.
Aspekty planet: 00.42 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.14 sekstyl Księżyca z Saturnem, 21.00 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki nastroi nas zabawowo i pomoże zaplanować idealnego Sylwestra. Także wyjazdy i randki będą bardzo udane, warto ruszyć się z domu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Spotkania i sylwestrowe imprezy pomogą ci rozwinąć twórcze myślenie.

1.01.2022, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Pierwszy dzień roku sprzyja refleksji nad własnym życiem, robieniu planów na cały rok i regeneracji sił. To dobry dzień, aby rozpocząć dietę, zmienić przyzwyczajenia, zerwać z nałogiem. Uran pobudzi kreatywność i wyobraźnię. Organizm potrzebuje więcej witamin i wody mineralnej.
Aspekty planet: 09.15 kwadratura Księżyca z Neptunem, 10.49 trygon Słońca z Uranem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja hobby, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Warto też porozmawiać na ciekawe tematy z przyjaciółmi.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

2.01.2022, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 00.02)
Korzystaj ze swobodnej aury dnia, pozwól sobie na odpoczynek, realizację niecodziennych aktywności, leżenie na kanapie czy spotkanie ze znajomymi. Księżyc sprzyja kulturalnym rozrywkom i godzeniu się z ludźmi. Pomyśl, jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo możemy liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.
Aspekty planet: 01.12 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 08.09 Merkury wchodzi do znaku Wodnika, 17.19 trygon Księżyca z Uranem, 19.33 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany na Nowy Rok dla całej rodziny.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet 27.12.2021 – 9.01.2022:
Słońce 05 º 25´ – 19 º 42´ Koziorożca
Księżyc 04 º 12´ Wagi – 22 º 27´ Barana
Merkury 20 º 45′ Koziorożca – 08 º 35′ Wodnika
Wenus 25 º 18′ – 18 º 08′ Koziorożca w retrogradacji
Mars 09 º 33′ – 19 º 31′ Strzelca
Jowisz 29 º 35′ Wodnika – 02 º 22′ Ryb
Saturn 11 º 22′ – 12 º 54′ Wodnika
Uran 11 º 02´ – 10 º 51´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 35′ – 20 º 51′ Ryb w retrogradacji
Pluton 25 º 47′ – 26 º 14′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.12 od g. 22.10 do g. 22.16.
30.12 od g. 18.09 do 31.12 do g. 00.08.
1.01 od g. 09.15 do 2.01 do g. 00.02.
3.01 od g. 17.20 do g. 23.43.
5.01 od g. 01.44 do 6.01 do g. 01.16.
7.01 od g. 23.23 do 8.01 do g. 06.25.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Horoskop tygodniowy 20-26.12.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Powoli i spokojnie, a osiągniesz swoje cele. W tym tygodniu wszyscy będą niezdecydowani i zmienni, dlatego nie pomyl się podczas podróży lub zakupów. Odpocznij, zajmij się hobby lub sportem, a na Święta ugotuj swoje przysmaki i nie martw się dietą. Ten tydzień jest ważny nie tylko z powodu świąt i zbliżającego się końca roku. W piątek na niebie utworzy się trzecia i ostatnia kwadratura Saturna z Uranem, która w 2021 towarzyszyła wielkim zmianom, podsumowaniom i nowym kierunkom rozwoju w każdej dziedzinie życia. Jeśli nie zdecydowałeś, w którym kierunku podążać, ten tydzień sprzyja takim decyzjom i planom. W ten sposób w 2022 roku będziemy mogli z nową energią wdrażać te plany i decyzje w życie.

W poniedziałek 20.12 sekstyl Słońca z Jowiszem zmotywuje nas do domowych porządków i regularnych ćwiczeń. Ci, którzy mieli problem z obowiązkami lub dyscypliną, teraz poczują większą motywację i łatwiej im będzie się wywiązywać ze zobowiązań. Trygon Merkurego z Uranem radzi, abyś uważnie liczył odsetki, zwracał uwagę na dopiski w umowach. Merkury pomoże ci znaleźć nowe źródła zarobku lub dostaną ciekawą zawodową propozycję.

We wtorek 21.12 Słońce wkracza do znaku Koziorożca i zacznie sprzyjać wyjaśnianiu spraw księgowych oraz robieniu rachunków. Odkryjesz dobre wyjście z różnych kłopotów. Masz szansę przekonać kogoś ważnego do spraw, na których ci zależy.

W piątek 24.12 kwadratura Saturna z Uranem sprawi, że Wigilia będzie wyjątkowa, a rodzinne rozmowy pozostaną da dłużej w sercu bliskich. Warto trzymać się tradycji, ale i mieć czas dla siebie w tym ważnym, ale i zabieganym dniu.

W sobotę 25.12 koniunkcja Wenus z Plutonem pozwoli nam zdobyć czyjeś względy, obłaskawić naburmuszone lub nieprzychylne nam osoby lub dobrze spędzić czas przy świątecznym stole.

20.12.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja zajęciu się zdrowiem, potrzebować będziemy chwili odpoczynku. Mimo zbliżających się świąt dziś znajdź trochę czasu dla siebie. Warto skupić się na potrzebach bliskich osób, odezwać się do dawnych znajomych, sprawić komuś miłą niespodziankę. Pamiętaj o dziennej porcji witamin.
Aspekty planet: 01.31 sekstyl Słońca z Jowiszem, 07.25 opozycja Księżyca z Merkurym, 09.16 sekstyl Księżyca z Uranem, 21.18 trygon Merkurego z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

21.12.2021, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.53)
Poczujemy, że Święta coraz bliżej, obowiązków coraz więcej, a czasu mamy coraz mniej! Może być nerwowo, ale szybko uporamy się obowiązkami. Póki jeszcze czas, wybierz się do kosmetyczki, a w Święta będziesz wyglądać olśniewająco! O godzinie 16.59 Słońce wkracza do znaku Koziorożca i wzmocni w nas poczucie porządku i obowiązku.
Aspekty planet: 03.59 trygon Księżyca z Neptunem, 14.09 opozycja Księżyca z Plutonem, 15.43 opozycja Księżyca z Wenus, 16.59 Słońce wkracza do znaku Koziorożca.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto chociaż porozmawiać z przyjaciółmi.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

22.12.2021, środa
Księżyc w znaku Lwa
Święta tuż tuż, trzeba szybko zrobić plan pracy i zrobić ustalenia z rodziną, kto co przygotowuje. Księżyc w znaku Wagi sprzyja załatwianiu spraw w urzędach i dogadywaniu się z ludźmi. Spotykajmy się z tymi, którzy mogą nam pomóc. To bardzo dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a w pracy szukać pomocników i sojuszników.
Aspekty planet: 11.24 trygon Księżyca z Marsem, 20.28 opozycja Księżyca z Saturnem,
20.49 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

23.12.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc zapewni nam wiele towarzyskich i miłosnych atrakcji. Znajdziemy wyjątkowe prezenty i możemy chcieć je kupić nawet za wszelką cenę. Działajmy i kupujmy z umiarem, kierujmy się rozsądkiem, a nie wydamy fortuny na Święta. Planety sprzyjają również rozrywkom towarzyskim i kulturalnym. Dziś wszystkim potrzeba więcej przestrzeni i oddechu, żeby dobrze funkcjonować. Dzień sprzyja wizytom w banku, otwieraniu kont, zakładaniu polis czy lokat, wykupywaniu ubezpieczeń.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

24.12.2021, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 09.24)
Ktoś z pewnością pomoże ci w zakupach, gotowaniu i ustawianiu choinki. Rodzina będzie rozgadana, ale wesoła. Odkryjesz nowe powody do radości, znajdziesz ukryty sens ważnych wydarzeń. Zamiast ciągle stać w kuchni, znajdź czas na zabawę i miłość. Tegoroczna Wigilia sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Księżyc sprzyja wspaniałej, świątecznej atmosferze.
Aspekty planet: 07.39 opozycja Księżyca z Jowiszem, 08.16 kwadratura Saturna z Uranem, 15.04 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dziś Wigilia i warto być razem.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej rodzinnej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

25.12.2021, sobota
Księżyc w znaku Panny
Czeka nas udane Boże Narodzenie, które sprzyja długiemu biesiadowaniu. Księżyc w znaku Panny sprawi, że rodzina będzie zgodna i nawet najbardziej zrzędliwe osoby tym razem będą miłe dla innych. Śpiewaj kolędy, ciesz się obecnością bliskich i niczym się nie martw. Warto też wybrać się na spacer. Podróże bliskie i dalekie będą bezpieczne i udane.
Aspekty planet: 00.52 kwadratura Księżyca z Marsem, 06.24 trygon Księżyca z Uranem, 13.01 koniunkcja Wenus z Plutonem, 21.08 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Świąteczne spotkania będą bardzo udane.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

26.12.2021, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 17.23)
Księżyc sprawi, że świąteczne spotkania, prezenty i niespodzianki będą wyjątkowe i dadzą bliskim dużo radości. Pamiętajmy, że najbardziej wartościowe jest nie to, co najdroższe, ale to, co podarowane i zrobione od serca. Merkury sprzyja poważnym rozmowom oraz planowaniu wspólnie całego roku.
Aspekty planet: 00.07 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.11 trygon Księżyca z Wenus, 09.39 trygon Księżyca z Plutonem, 22.28 sekstyl Merkurego z Neptunem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym i znajdź czas na swoje hobby. Bądź w te Święta świetnie zorganizowany.

Pozycje planet:
Słońce 28 º 18´ Strzelca – 05 º 25´ Koziorożca
Księżyc 07 º 05´ Raka – 04 º 12´ Wagi
Merkury 09 º 50′ – 20 º 45′ Koziorożca
Wenus 26 º 29′ – 25 º 18′ Koziorożca w retrogradacji
Mars 04 º 37′ – 09 º 33′ Strzelca
Jowisz 28 º 19′ – 29 º 35′ Wodnika
Saturn 10 º 40′ – 11 º 22′ Wodnika
Uran 11 º 11´ – 11 º 02´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 30′ – 20 º 35′ Ryb w retrogradacji
Pluton 25 º 34′ – 25 º 47′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
21.12 od g. 15.43 do g. 22.53.
24.12 od g. 07.39 do g. 09.24.
26.12 od g. 09.39 do g. 17.23.

Wesołych Świąt!

Horoskop tygodniowy 13-19.12.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja zakupom, wyjazdom, niespodziewanym wizytom i szybkiemu dogadywaniu się z ludźmi. Jeśli masz ważne sprawy do omówienia z rodziną, to jest dobry tydzień na spotkanie, planowanie i negocjacje. Pełnia w znaku Bliźniąt zgotuje nam towarzyskie niespodzianki i atrakcje.

W poniedziałek 13.12 Mars wchodzi do znaku Strzelca i nastąpi całkowita zmiana aury. Poczujemy ulgę i znajdziemy rozwiązanie wielu problem, z którymi borykaliśmy się przez ostatnie tygodnie. Dobry tydzień na imprezy, rozrywki, randki i podróże. Merkury wchodzi do znaku Koziorożca i zacznie mobilizować nas do nauki, dokształcania się w różnych dziwnych dziedzinach i zajęcia się sprawami naszej społeczności. Warto odnowić stare znajomości.

W niedzielę 19.12 Wenus wchodzi w retrogradację i ostrzega przed pomyłkami. Nie jest to dobry tydzień na podpisywanie umów, ważne spotkania czy rozpoczynanie nowych handlowych spraw, bo możemy napotkać na początkowe trudności i opóźnienia. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne spotkanie lub chcą szybko załatwić trudne sprawy. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji.

13.12.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Ludzie będą ci przychylni, dlatego warto składać dokumenty, zaczynać trudne sprawy, prosić innych o pomoc, pożyczkę lub inne ważne dla ciebie sprawy. Księżyc sprzyja naprawianiu sprzętu elektronicznego i zdobywaniu ważnych wiadomości. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i warzyw.
Aspekty planet: 10.52 Mars wchodzi do znaku Strzelca, 17.03 trygon Księżyca ze Słońcem, 18.51 Merkury wchodzi do znaku Koziorożca.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na różne narady i ważne spotkania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

14.12.2021, wtorek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 09.10)
Zaplanuj ważne sprawy, od rana zabierz się za pracę. Księżyc pomoże z sukcesem załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniłeś. Księżyc pomoże zakończyć spory i podjąć mądre decyzje.
Aspekty planet: 00.00 kwadratura Księżyca z Plutonem, 01.02 kwadratura Księżyca z Wenus, 03.51 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.19 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej odpocząć, unikać ryzykownych decyzji. Warto spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

15.12.2021, środa
Księżyc w znaku Byka
Rusz się z domu, a nabierzesz pozytywnej energii. Warto odnawiać różne stare znajomości, bo ludzie chętnie będą wspominać stare czasy. Księżyc sprzyja rozrywce i towarzyskim spotkaniom. Ktoś może chcieć narzucić ci swoje zdanie czy plany. Bądź jednak dobrej myśli i nie wywołuj konfliktów. Sprawa sama się wyjaśni i ułoży.
Aspekty planet: 05.35 kwadratura Księżyca z Saturnem, 07.50 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

16.12.2021, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 21.42)
Przygotujmy się na niespodzianki. Ktoś może nas zaskoczyć swoją decyzją, przygotujmy się na zmianę planów. Dzień sprzyja uwalnianiu się od schematów, odkrywaniu nowych zainteresowań, szukaniu ciekawych znajomych. Warto się ruszać, by odzyskać wigor i kondycję. Zadbaj o rośliny w doniczkach, dzisiaj potrzebują więcej wody.
Aspekty planet: 02.20 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.28 trygon Księżyca z Plutonem, 14.13 trygon Księżyca z Wenus, 17.08 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

17.12.2021, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
W pracy uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Księżyc sprawi, że ludzie łatwo wciągają się w nie dodatkową dyskusję. Wszyscy będą ciekawscy i rozproszeni, trudno będzie skupić się na obowiązkach. Bądź wyrozumiały, a o wiele więcej dzisiaj uzyskasz i załatwisz. W urzędzie szybko wyjaśnisz trudną i zagmatwaną sprawę. Jedz więcej białka i pij wodę mineralną.
Aspekty planet: 02.55 opozycja Księżyca z Marsem, 18.57 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

18.12.2021, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj pracy na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. Myj okna, pastuj podłogę, trzeb dywany. Zadbaj też o dietę, bo bez porządnego obiadu szybko stracisz siły. Księżyc sprzyja spotkaniom towarzyskim i udanym zakupom świątecznych prezentów.
Aspekty planet: 15.23 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

19.12.2021, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 10.41)
Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że trudno nam będzie spać, a ludzie będą nam przez cały dzień bardzo przychylni. Ustal, co jest dla ciebie najważniejsze i rób to, co do ciebie należy. Nie rozpraszaj się na pogawędki i telefony. Pokaż się z profesjonalnej strony. Organizm potrzebuje uzupełnienia witamin i składników mineralnych.
Aspekty planet: 05.35 opozycja Księżyca ze Słońcem, 07.01 trygon Księżyca z Jowiszem, 11.35 Wenus wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 21 º 11´ – 28 º 18´ Strzelca
Księżyc 13 º 40´ Barana – 07 º 05´ Raka
Merkury 28 º 50′ Strzelca – 09 º 50′ Koziorożca
Wenus 25 º 40′ – 26 º 29′ Koziorożca
Mars 29 º 43′ Skorpiona – 04 º 37′ Strzelca
Jowisz 27 º 09′ – 28 º 19′ Wodnika
Saturn 10 º 00′ – 10 º 40′ Wodnika
Uran 11 º 23´ – 11 º 11´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 26′ – 20 º 30′ Ryb w retrogradacji
Pluton 25 º 21′ – 25 º 34′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
14.12 od g. 03.51 do g. 09.10.
16.12 od g. 17.08 do g. 21.42.
19.12 od g. 07.01 do g. 10.41.
Spokojnych i rodzinnych Świąt!

Horoskop tygodniowy 6-12.12.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyca zaczyna przybywać, co wprowadzi ożywienie, ale i zamieszanie. Będziemy się ze wszystkim spieszyć, bo Księżyc skłania nas do szybkiego załatwiania nawet najtrudniejszych spraw. Słońce i Merkury utworzą kwadraturę z Neptunem i skłonią nas do spojrzenia na życie z innej perspektywy.

W poniedziałek 6.12 sekstyl Marsa z Plutonem sprawi, że będziemy czujni i bardziej obowiązkowi, co zapewni nam dobre dogadywanie się z szefem lub osobami wyżej od nas postawionymi oraz szczęście w podróży.

We wtorek 7.12 kwadratura Merkurego z Neptunem sprzyja wizytom w urzędach, składaniu dokumentów i wyjaśnianiu spraw księgowych. Ktoś starszy lub bardziej doświadczony może pomóc ci w trudnej finansowej sprawie.

W środę 8.12 kwadratura Marsa z Jowiszem sprzyja osobom wytrwałym, pracowitym i przedsiębiorczym. Czas sprzyja porządkom. Nie ryzykuj jednak za kierownicą, prowadź pojazd spokojnie.

W sobotę 11.12 sekstyl Merkurego z Jowiszem będzie sprzyjał przemyślanym zakupom, jak również rozsądnym inwestycjom, rozwojowi biznesu i mądrym decyzjom finansowym. Warto zakładać konto w banku, zrobić plan finansowy na nadchodzący rok. Koniunkcja Wenus z Plutonem ostrzega przed silnymi emocjami. Bądź rzeczowy i pilnuj terminów, a szybko okaże się, że twoje relacje z bliskimi szybko ulegną poprawie. Unikaj też niesympatycznych i namolnych osób, a weekend nie będzie trudny.

W niedzielę 12.12 kwadratura Słońca z Neptunem zapewni nam dobrą zabawę, inteligentną rozrywkę i wsparcie bliskich osób. Warto zacieśniać relacje z bliskimi, spotykać się w gronie przyjaciół.

6.12.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Kto ma coś na sumieniu, niech lepiej unika szefa. Dzień sprzyja kontrolom, sprawdzianom i różnym egzaminom. Po pracy lepiej unikać tłumu i hałasu, a lepiej zająć się sztuką, nauką, duchowymi sprawami. Udadzą się też podróże i zakupy. Możesz odkryć nowe hobby, odkryć wyjątkową potrawę lub obejrzeć pasjonujący film.
Aspekty planet: 06.55 trygon Księżyca z Uranem, 12.41 sekstyl Marsa z Plutonem, 21.08 sekstyl Księżtca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto pożytecznie wykorzystać tę energię, zacząć ćwiczyć, uporać się z przedświątecznymi zakupami i zadaniami.

7.12.2021, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.48)
Zadbaj o swoje sprawy i nie daj się wykorzystywać różnym leniwym osobom. Dziś łatwo będzie wpływać na ludzkie emocje. Unikaj kłótni i pośpiechu, słuchaj intuicji. Nie przeciążaj organizmu wysiłkiem fizycznym. Nie katuj się drakońskimi dietami. Popołudnie sprzyja randkom, sztuce i rozwojowi duchowemu.
Aspekty planet: 02.21 koniunkcja Księżyca z Wenus, 04.55 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 05.41 sekstul Księżyca z Marsem, 16.15 kwadratura Merkurego z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja odpoczynkowi z rodziną, najlepiej z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

8.12.2021, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Zbierz się w sobie i nie poddawaj jesiennej chandrze. Rano składaj podania, prośby, szukaj wsparcia u ważnych osób. Księżyc doda nam energii i animuszu. Księżyc pomoże nam nawiązać kontakt z osobami, których dawno nie widzieliśmy. Pij wodę mineralną, jedz surówki, bo to bardzo korzystnie wpłynie na cerę.
Aspekty planet: 04.42 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 07.21 kwadratura Marsa z Jowiszem, 08.00 kwadratura Księżyca z Uranem, 16.56 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

9.12.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 15.53)
Rano uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się do szkoły lub pracy. Przed południem ucz się lub rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zabierz się za cięższe prace domowe. Księżyc pomaga uporać się z zadaniami, które wymagają logiki i dobrego planowania. Popołudniu unikaj kłótni, bo zrobi się z niej duża awantura.
Aspekty planet: 03.06 sekstyl Księżyca z Merkurym, 09.52 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 10.59 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

10.12.2021, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Działaj intuicyjnie, bo Księżyc sprzyja niecodziennym decyzjom. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Jowisz zapewni nam powodzenie w sprawach finansowych.
Aspekty planet: 12.21 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga kończyć stare sprawy. Dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XV Diabeł
Licz pieniądze i szukaj szansy na wzbogacenie się. Skorzystasz z trafnej rady księgowej lub w pracy zabłyśniesz rozwiązaniem, które przyniesie wiele oszczędności.

11.12.2021, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 22.45)
Wenus w koniunkcji z Plutonem sprawi, że czeka nas wiele poważnych rozmów i spraw do załatwienia. Merkury w sekstylu z Jowiszem sprzyja kameralnym przedświątecznym spotkaniom. Wszyscy chcą być bardzo ważni i mieć ostatnie słowo, więc ktoś będzie musiał ustąpić. W rodzinnych sprawach osiągniesz kompromis.
Aspekty planet: 02.35 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 04.49 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 13.51 sekstyl Księżyca z Wenus, 13.56 sekstyl Księżyca z Plutonem, 16.33 kwadratura Księżyca z Merkurym, 17.28 koniunkcja Wenus z Plutonem, 20.24 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 20.39 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub ćwiczeń, to wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

12.12.2021, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Księżyc pomoże skupić się na rodzinnych sprawach. Warto się dzisiaj zająć bliskimi, podać ulubione przysmaki na wspólny obiad. Łatwo będzie podjąć wspólnie mądre decyzje, zakończyć różne spory i kłótnie. Księżyc sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, zabawie z dziećmi, a także randkom. Organizm potrzebuje więcej minerałów, unikaj jednak niezdrowych słodyczy.
Aspekty planet: 07.20 kwadratura Słońca z Neptunem, 17.49 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 04´ – 21 º 11´ Strzelca
Księżyc 07 º 52´ Koziorożca – 13 º 40´ Barana
Merkury 17 º 51′ – 28 º 50′ Strzelca
Wenus 23 º 08′ – 25 º 40′ Koziorożca
Mars 24 º 50′ – 29 º 43′ Skorpiona
Jowisz 26 º 05′ – 27 º 09′ Wodnika
Saturn 09 º 23′ – 10 º 00′ Wodnika
Uran 11 º 35´ – 11 º 23´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 25′ – 20 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 25 º 10′ – 25 º 21′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.12 od g. 05.41 do g. 12.48.
9.12 od g. 10.59 do g. 15.53.
11.12 od g. 20.39 do g. 22.45.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 29.11 – 5.12.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 29.11 koniunkcja Słońca z Merkurym. Zrób coś nowego i zaskakującego, nie planuj drobiazgowo całego tygodnia, zdaj się na los i podążaj za głosem serca, a coś ciekawego cię dzisiaj spotka. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję. Trygon Marsa z Neptunem pomoże ci w szybkiej obsłudze sprzętu elektronicznego, kupowaniu komputerów lub sprzętu AGD, a także umożliwi ci lepsze dogadanie się z młodszymi osobami.

We wtorek 30.11 sekstyl Wenus z Neptunem i Sekstyl Merkurego z Saturnem ostrzegają przed robieniem obietnic bez pokrycia i zadłużaniem się. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ostatnie dni roku będzie ocalony.

W środę 1.12 Neptun wychodzi z retrogradacji i skłoni nas do większego zadbania o zdrowie. Warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację urody, planety sprzyjają poprawie samopoczucia. Sekstyl Słońca z Saturnem sprzyja podróżom, spacerom i spotkaniom w rodzinnym gronie. Ten układ planet sprzyja omawianiu planów na święta i ferie, znajdowaniu okazji w biurach podróży, dogadywaniu się co do rodzinnego budżetu.

W sobotę 4.12 nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Strzelca zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się teraz właśnie. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych.

29.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 09.54)
Dziś staniemy się ciekawscy i bardzo ruchliwi. Rano zabierz się za ważne zawodowe sprawy. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Po południu staniemy się bardziej skryci i ostrożni. Warto zrobić rachunki, zaplanować wydatki na następny miesiąc, zrobić listę naszych dłużników.
Aspekty planet: 01.02 trygon Księżyca z Plutonem, 05.39 koniunkcja Słońca z Merkurym, 15.10 trygon Marsa z Neptunem, 23.44 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Dziewiątka to wibracja oświecenia i mądrości. Sprzyja nauce i pozostawianiu za sobą niepotrzebnych kompleksów i wątpliwości.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

30.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja większym porządkom i zakupom. Księżyc pomoże ci zadbać o urodę i depilację. Księżyc sprzyja załatwianiu trudnych spraw w urzędzie i dochodzeniu swoich praw. Księżyc pomoże nam uporządkować dokumenty i rachunki. Dzień sprzyja odnajdywaniu i naprawianiu błędów.
Aspekty planet: 00.33 sekstyl Księżyca z Merkurym, 01.23 trygon Księżyca z Saturnem, 08.18 sekstyl Merkurego z Saturnem, 20.55 kwadratura Księżyca z Wenus, 21.46 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka sprzyja nowatorskim pomysłom. Najwyższy czas zapomnieć o kompleksach niepowodzeniach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

1.12.2021, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 12.55)
Księżyc sprzyja kreatywnym i artystycznym pomysłom. Warto szybko wprowadzać je w czyn. Jeśli chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, to wpadniesz na dobre pomysły. Unikajmy jednak ważnych decyzji dotyczących pieniędzy i majątku, bo możemy się pomylić. Pij dużo wody mineralnej, zapewnij organizmowi trochę ruchu.
Aspekty planet: 00.14 sekstyl Słońca z Saturnem, 04.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.19 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.22 Neptun wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych zawodowych i rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. Trwa majówka i warto odpocząć.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

2.12.2021, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy dzisiaj mniej rozmowni, a bardziej pracowici. Szybko nadrobimy różne zaległości zawodowe. Lepiej jednak nie prosić innych o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty. Słońce w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie i leniwie do życia. Uważajmy, bo łatwo dziś o pomyłki.
Aspekty planet: 03.42 kwadratura Księżyca z Saturnem, 08.01 opozycja Księżyca z Uranem, 21.57 trygon Księżyca z Neptunem, 23.51 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

3.12.2021, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 13.12)
Lepiej być punktualnym i pracowitym, a nawet szybko nadrobić różne zaległości w pracy. Ostrożnie podczas ważnych dyskusji, bo ludzie będą bardzo zmienni i wrażliwi na swoim punkcie. Księżyc zmobilizuje nas do nadrobienia zaległości. Trzymajmy się planu, a nic nas dziś nie zaskoczy.
Aspekty planet: 01.45 koniunkcja Księżyca z Marsem, 05.25 sekstyl Księżyca z Plutonem, 06.22 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

4.12.2021, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Nów Księżyca w znaku Strzelca skłoni nas do planowania podróży i pomoże w kupowaniu prezentów, warto o tym wcześniej pomyśleć. Zaćmienie Słońca postawi na naszej drodze interesujące, choć trochę szalone osoby. Warto posłuchać ich rad i zmienić choć na chwilę punkt widzenia. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 03.45 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.42 koniunkcja Słońca z Księżycem i całkowite zaćmienie Słońca, 13.42 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 21.22 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, czas sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

5.12.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 12.30)
Księżyc sprawi, że udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Kto jest samotny, ten łatwo znajdzie sobie dzisiaj nowe zainteresowania lub dobrą lekturę. Znajdź czas, aby porozmawiać z bliskimi osobami. Dzisiaj uda się zawrzeć zgodę, a wspólnie łatwiej będzie znaleźć dobre wyjście z trudnych sytuacji. Także podróże i zakupy będą udane.
Aspekty planet: 06.07 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja domowym porządkom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet
Słońce 06 º 58´ – 14 º 04´ Strzelca
Księżyc 24 º 58´ Panny – 07 º 52´ Koziorożca
Merkury 06 º 52′ – 17 º 51′ Strzelca
Wenus 19 º 15′ – 23 º 08′ Koziorożca
Mars 20 º 00′ – 24 º 50′ Skorpiona
Jowisz 25 º 07′ – 26 º 05′ Wodnika
Saturn 08 º 49′ – 09 º 23′ Wodnika
Uran 11 º 50´ – 11 º 35´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 24′ – 20 º 25′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 59′ – 25 º 10′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
29.11 od g. 01.02 do g. 09.45.
1.12 od g. 05.19 do g. 12.55.
3.12 od g. 06.22 do g. 13.12.
5.12 od g. 06.07 do g. 12.30.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 22.11 Słońce wkracza do znaku Strzelca i zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo jesiennej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawą lekturę.

W środę 24.11 Merkury wkracza do znaku Strzelca i doda nam optymizmu i odwagi w sprawach zawodowych. Warto wrócić do pomysłów czy spraw, które pojawiły się kilka tygodni temu, teraz możemy je skończyć lub liczyć na sukces w ich realizacji.

W sobotę 27.11 kwadra Księżyca w znaku Panny może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę.

22.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 04.32)
Dużo skorzystają osoby obowiązkowe i punktualne. Korzystny dzień na wizyty u lekarza, robienie badań kontrolnych, zaczynanie diety. Organizm potrzebuje regularnych posiłków, więc nie zapominaj o nich w ciągu dnia. O godzinie 03.33 czasu polskiego Słońce wkroczy do znaku Strzelca i poczujemy przypływ optymizmu, zaczniemy snuć odważne i dalekosiężne plany.
Aspekty planet: 03.33 Słońce wchodzi do znaku Strzelca, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga umacniać ważne relacje. Nie żałuj też czasu, jaki spędzisz z bliskimi. Możecie się dogadać w ważnych sprawach, zakończyć niepotrzebne dyskusje i spory.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

23.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i flirtom. Przedstawiaj nowe pomysły, zawieraj ciekawe znajomości. Zadbajmy też o kondycję i urodę. Przez cały dzień podczas zakupów nadal łatwo ulec pokusom. Merkury zapewni nam dobrą rękę do zakupów, negocjacji i szczęście w podróży. Organizm potrzebuje więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 04.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.48 opozycja Księżyca z Wenus, 13.24 trygon Księżyca z Marsem, 21.50 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub randki.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

24.11.2021, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 16.58)
Udadzą się randki, a także łatwo pogodzisz skłócone osoby lub komuś mądrze doradzisz. Także praca fizyczna, majsterkowanie, porządki zostaną zrobione szybko i dokładnie. Pluton utrudniać komunikację z ludźmi, lepiej nie organizować dziś ważnych spotkań czy rozstrzygających rozmów czy negocjacji.
Aspekty planet: 06.45 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.36 Merkury wchodzi do znaku Strzelca, 17.01 trygon Księżyca z Merkurym, 22.34 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

25.11.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Skupimy się na przyjemnościach i prywatnych sprawach, niż ciężkiej pracy. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc zsyła bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. Organizm potrzebuje więcej witamin i minerałów.
Aspekty planet: 09.51 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.31 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

26.11.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja ryzyku i inwestowaniu, oceń jednak swoje szansę, zanim podejmiesz nieracjonalną decyzję. Księżyc zapewni nam udane randki i towarzyskie spotkania. Warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi, organizm potrzebuje relaksu i masażu.
Aspekty planet: 04.19 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.23 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

27.11.2021, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 03.11)
Łatwo będzie nam zmienić stare i złe nawyki. Potem udadzą się większe zakupy, ale postaraj się nie wydawać zbyt wiele na modne ubrania. Warto za to odwiedzić fryzjera, odmłodzić wygląd i dobrać modne dodatki. Księżyc zapewni nam dużo pomysłów, aktywność umysłową i chęć do nauki.
Aspekty planet: 11.27 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.27 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

28.11.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. Na domowym obiedzie przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi w rodzinie osobami. Dziś można zabrać się za aktywności, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój.
Aspekty planet: 01.18 trygon Księżyca z Uranem, 14.14 trygon Księżyca z Wenus, 15.36 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.49 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Ważna wiadomość poprawi ci humor.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 29 º 53´ Skorpiona – 06 º 58´ Strzelca
Księżyc 28 º 15´ Bliźniąt – 24 º 58´ Panny
Merkury 25 º 48′ Skorpiona – 06 º 52′ Strzelca
Wenus 14 º 21′ – 19 º 15′ Koziorożca
Mars 15 º 11′ – 20 º 00′ Skorpiona
Jowisz 24 º 18′ – 25 º 07′ Wodnika
Saturn 08 º 19′ – 08 º 49′ Wodnika
Uran 12 º 06´ – 11 º 50´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 26′ – 20 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 50′ – 24 º 59′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.11 od g. 16.51 do 22.11 do g. 04.32.
24.11 od g. 06.45 do g. 16.58.
26.11 od g. 17.23 do 27.11 do g. 03.11.

Udanego tygodnia!