Archiwa kategorii: Prognozy astrologiczne

Horoskop tygodniowy 20-26.02.2023

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Rybach nastawi nas pozytywnie do ludzi. Aura tygodnia sprzyja randkom, wyjazdom tylko we dwoje i kontaktowi ze sztuką. Pełnia przyspieszy wiele spraw.

W poniedziałek 20.02 nów Księżyca w znaku Ryb sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Bycie grupie okaże się bardzo twórcze i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość. Wenus wchodzi do znaku Barana i radzi, żebyś nie odkładał na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć wasza wspólna przyszłość.

We wtorek kwadratura Merkurego z Uranem pomoże ci znaleźć wartościowe informacje, ale i wytrąci cię z równowagi. Możliwa zmiana planów w ostatniej chwili, niespodziewani goście, a nawet nieplanowana podróż.

W środę 22.02 trygon Merkurego z Marsem zapewni dobre samopoczucie. Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonajmy kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Raki i Ryby mają dobrą passę.

20.02.2023, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 5.57)
Nów Księżyca spowolni wiele spraw. Warto się skupić na zawodowych sprawach, bo aura sprzyja koncentracji i rozwiązywaniu problemów finansowych. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, nie będziemy chętni do zwierzeń. Zrób rachunki, sprzątaj kuchnię, łazienkę i różne zakamarki. Jedz warzywa i błonnik, pij soki i jedz jabłka, przejdź na lżejszą dietę.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto spotkać się z przyjaciółmi.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

21.02.2023, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Zabierz się prasowanie, cerowanie, większe porządki, myj podłogę. Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

22.02.2023, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 6.15)
Dzisiaj wszyscy będą ciekawscy i jednocześnie krytyczni, mogą ostro komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy. Możesz pisać listy, szukać wiadomości w Internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

23.02.2023, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Dobry dzień na spotkania towarzyskie, kończenie starych zadań, szukanie pomocników, współpracę, zasięganie porady. Merkury sprzyja sympatycznej atmosferze i załatwianiu spraw tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Po pracy znajdź czas na zabawę i miłość, szkoda dziś czasu na porządki.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

24.02.2023, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 9.30)
Dobry dzień na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem w komputerowych plikach. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

25.02.2023, sobota
Księżyc w znaku Byka
Księżyc sprzyja intensywnym relacjom z ludźmi. Przeprowadź poważną rozmowę, rozładuj negatywne napięcie. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Dobry dzień na planowanie wydatków na kolejne miesiące. Odkurzaj, wietrz pościel, pal kadzidła.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na hobby czy naukę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

26.02.2023, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 16.49)
Mimo wolego dnia będziemy niespokojni i podejrzliwi. Ostrożnie, bo wynikiem twoich pospiesznych działań może być jeszcze większe zamieszanie! W razie kłopotów prawdziwi przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a wpadniesz na przełomowe rozwiązania.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 01 o 04´ – 07 o 06´ Ryb
Księżyc 26 o 51´ Wodnika – 04 o 15´ Bliźniąt
Merkury 12 o 21′ – 23 o 24′ Wodnika
Wenus 29 o 35′ Ryb – 08 o 11′ Barana
Mars 15 o 43′ – 18 o 19′ Bliźniąt
Jowisz 09 o 53′ – 11 o 25′ Barana
Saturn 28 o 08′ – 28 o 58′ Wodnika
Uran 15 o 16´ – 15 o 28´ Byka
Neptun 24 o 13′ – 24 o 28′ Ryb
Pluton 29 o 14′ – 29 o 26′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.02 od g. 03.01 do g. 05.57.
22.02 od g. 05.06 do g. 06.15.
24.02 od g. 08.23 do g. 09.30.
26.02 od g. 15.43 do g. 16.49.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.02.2023

Autorzy: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce w znaku Wodnika sprzyja zmianom, wprowadzaniu noworocznych postanowień w życie, ale i buntowaniu się wobec ograniczeń zawodowych czy partnerskich.

W poniedziałek 6.02 sekstyl Merkurego z Neptunem trochę cię zdezorientuje. Uważaj na tych, którzy prawią komplementy, a za plecami cię obgadują. Nie zaczynaj nowych spraw i nie angażuj się w nowe znajomości, dopóki nie wywiążesz się z obietnic.

W środę 8.02 sekstyl Wenus z Uranem radzi, byś był punktualny i zdyscyplinowany, nie bagatelizuj początkowych trudności. Wysyłaj ważne listy, wyjaśniaj wątpliwości i nie pozostawiaj niedomówień.

W piątek 10.02 koniunkcja Merkurego z Plutonem radzi nie zwlekać ze sprawami, które musimy załatwić, bo przy odrobinie szczęścia osiągniemy sukces. Możemy mieć więcej obowiązków i propozycji, które będą nas wybijać ze zwykłego rytmu dnia.

W sobotę 11.02 Merkury wchodzi do znaku Wodnika i sprawi, że zdobędziesz nowych przyjaciół i święty spokój. Zainteresuj się sąsiedzkimi sprawami, weź udział w osiedlowym zebraniu. Na pewno jest coś, co możesz zrobić dla innych.

6.02.2023, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 22.15)
Jedz więcej owoców, twój organizm potrzebuje witamin. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Mimo początku tygodnia zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Kupuj ubrania, inwestuj w nieruchomości.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto odpocząć, pobyć z bliskimi. Spacery czy randki będą udane.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

7.02.2023, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Księżyc nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale nie ma co ryzykować czy martwić się na zapas. Lepiej odpocząć, poczytać inspirujące książki i zebrać siły na jutro.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

8.02.2023, środa
Księżyc w znaku Panny
Wybierz się z wizytą, omów swoje pomysły z różnymi ciekawymi osobami. Będziemy zgodnie współdziałać z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. To dobry dzień, aby korzystać z pośrednictwa i porad. Udadzą się randki, zakupy i podróże. Pij więcej wody. Księżyc sprzyja udanym inwestycjom oraz zakupom.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

9.02.2023, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 09.48)
Możemy być nerwowi i za bardzo się spieszyć, a także o wszystko spierać się i rywalizować. Unikaj nagłych i ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Udadzą się podróże, zakupy i ważne zawodowe rozmowy, więc umawiajmy się na spotkania.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

10.02.2023, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne. W wolnym czasie lepiej zająć się nauką, hobby i sztuką. Pij soki warzywne i owocowe.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub ćwiczeniem jogi, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

11.02.2023, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 19.36)
Będziemy dzisiaj bardziej opiekuńczy i wyrozumiali, ale też skoncentrowani na rodzinnych i domowych sprawach. Zajmij się porządkami, gotowaniem, dbaniem o garderobę. Dobry dzień na randkę i zajęcia związane ze kulturą, sztuką i hobby. Zadbaj też o finanse, zakładaj konto lub lokaty. Merkury wkracza do znaku Wodnika i pomoże znaleźć ciekawe oferty wyjazdów w biurach podróży.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

12.02.2023, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Dziś wyjątkowy dzień dla par i zakochanych. Księżyc sprzyja towarzyskim wydarzeniom, namiętnym randkom i wspólnemu gotowaniu i świętowaniu. Staniemy ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi, warto będzie spotkać się z przyjaciółmi.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub spacer.

Karta dnia: III Cesarzowa
Towarzyskie spotkania sprawią tobie i innym wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Położenie planet:
Słońce 16 o 54´ – 23 o 59´ Wodnika
Księżyc 19 o 24´ Lwa – 15 o 49´ Skorpiona
Merkury 22 o 48′ Koziorożca – 02 o 07′ Wodnika
Wenus 12 o 17′ – 20 o 57′ Ryb
Mars 11 o 27′ – 13 o 25′ Bliźniąt
Jowisz 07 o 00′ – 08 o 25′ Barana
Saturn 26 o 26′ – 27 o 17′ Wodnika
Uran 15 o 01´ – 15 o 08´ Byka
Neptun 23 o 45′ – 23 o 59′ Ryb
Pluton 28 o 49′ – 29 o 02′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.02 od g. 15.17 do g. 22.15.
9.02 od g. 07.41 do g. 09.48.
11.02 od g. 17.42 do g. 19.36.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 30.01-5.02.2023

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce ustawi się w trygonie z Marsem i w kwadraturze z Uranem, co wprowadzi nerwowość i niepokój w nasze codzienne sprawy. Przez cały tydzień energia pełni Księżyca będzie nas rozpierać, a niektórzy będą bardziej skłonni do kłótni i obrażania się. Warto pozytywnie wykorzystać ten nadmiar energii.

W poniedziałek 30.01 trygon Słońca i Marsa obudzi w tobie determinacje i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko czekać cię będzie nagroda. Trygon Merkurego z Uranem zapewni ci więcej rozrywki i dużo odkrywczych pomysłów, które ułatwią ci codzienne życie. Pewna dobra wiadomość zmieni twoje nastawienie do pracy na lepsze.

W sobotę 4.02 kwadratura Słońca z Uranem. Bądź ostrożny w kontaktach z nieznajomymi, ktoś może być zbyt wścibski i wypytywać cię o pieniądze lub trudne sprawy, unikaj plotkarzy.

W niedzielę 5.02 pełnia Księżyca w znaku Lwa sprzyja nabieraniu sił, zdobywaniu nowych umiejętności, testowaniu przepisów czy kuracji odmładzających. Warto zacząć regularnie ćwiczyć, teraz uda ci się wytrwać w naszym postanowieniach.

30.01.2023, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 09.36)
Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. W sprawach finansowych bądź ostrożny, dzisiaj krewni patrzą na własne korzyści, a ludzie mogą być zazdrośni. Księżyc w Bliźniętach zaleca sprawdzić pocztę i odpowiedzieć szybko na listy.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

31.01.2023, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nie będziemy mieli ochoty na wysiłek i męczące obowiązki. Ludzie mogą być nerwowi i reagować na wszystko bardzo emocjonalnie, dlatego unikaj dziś krytykowania i oceniania innych. Po południu poprawa aury, niektórzy przeproszą za dąsy i zabiorą się za wyjaśnianie różnych nieporozumień.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: IV Cesarz
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plany, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

1.02.2023, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 21.13)
Dzień sprzyja dobrym pomysłom na odzyskanie równowagi, także w sprawach finansowych. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Uważaj na to, co jesz. Warto dzisiaj przebywać z ludźmi, nawiązywać nowe znajomości.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości. Znajdź też chwilkę na swoje hobby, bo właśnie wtedy mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na spacer, zadbać o wygląd i dobre samopoczucie. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

2.02.2023, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Od rana będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, a także dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziesz rozmowny i ciekawski, zamiast sprzątać gdzieś się wybierzesz. Unikaj tylko marudzących krewnych i postaraj się nie spóźniać. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj też sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

3.02.2023, piątek
Księżyc w znaku Raka
Nigdzie i z niczym się dzisiaj nie spiesz, bo możesz czegoś zapomnieć lub zgubić. Za cięższe prace w domu trudno się będzie zabrać. Unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży, bo podczas jazdy samochodem trudno się będzie skoncentrować. Jeśli nie chcesz przytyć, jedz jabłka i surówki. Szybko załatwisz sprawy urzędowe.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom i intelektualnym dociekaniom. Zadawaj odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości. Rodzina chętnie o tym podyskutuje.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

4.02.2023, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 09.50)
Księżyc nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Skrywane konflikty mogą dziś nagle wybuchnąć. Większość ludzi będzie myśleć głównie o pieniądzach i przyziemnych sprawach. Daj nerwom odpocząć, zajmij się rozrywką i sztuką.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi w dobrej atmosferze. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, sobotnie spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

5.02.2023, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Dziś będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc sprzyja zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na spełnienie marzeń. Pełnia Księżyca w Lwie sprawi, że wszyscy będą reagować nerwowo, nie wdaj się więc w konflikty.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja przyjaźni i sympatii. Zadzwoń do przyjaciół, ciesz się bliskością. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konto w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 09 o 48´ – 16 o 54´ Wodnika
Księżyc 25 o 34´ Byka – 19 o 24´ Lwa
Merkury 14 o 59′ – 22 o 48′ Koziorożca
Wenus 03 o 36′ – 12 o 17′ Ryb
Mars 09 o 52′ – 11 o 27′ Bliźniąt
Jowisz 05 o 40′ – 07 o 00′ Barana
Saturn 25 o 36′ – 26 o 26′ Wodnika
Uran 14 o 57´ – 15 o 01´ Byka
Neptun 23 o 32′ – 23 o 45′ Ryb
Pluton 28 o 35′ – 28 o 49′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
30.01 od g. 06.53 do g. 09.36.
1.02 od g. 12.59 do g. 21.13.
4.04 od g. 07.20 do g. 09.50.
Udanego tygodnia!

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu dużo spraw przyspieszy za sprawą Słońca i Jowisza, które utworzą na niebie sekstyl w znakach Wodnika i Barana. Nadejdzie dobry czas na zakupy, podpisywanie umów, wyjazdy i ważne spotkania.

W środę 25.01 sekstyl Słońca z Jowiszem dodadzą ci energii i zapewni sukces w dziedzinach związanych z techniką i nowoczesnymi mediami. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

W piątek 27.01 Wenus wchodzi do znaku Ryb i sprawi, że będziesz rozdarty między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na karnawałowe spotkania i imprezy. Spróbuj znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości.

W sobotę 28.01 kwadra Księżyca w znaku Byka nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy niepotrzebne rzeczy. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły.

23.01.2023, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 18.37)
Przypomnimy sobie o przyjemnościach i marzeniach. Zamiast poświęcać się dla innych, choć przez chwilę pomyśl o sobie. Wieczorem chętnie zaprosimy gości, bo Księżyc uczyni nas hojnymi i serdecznymi, a także skłonnymi do popisywania się tym, co mamy. Udadzą się randki, zakupy, twórczość, nauka.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

24.01.2023, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
W ciągu dnia zabierz się za trudne i zaległe sprawy, ale omijaj urzędy lub osoby, które mogłyby ci zaszkodzić lub które czepiają się drobiazgów. Dzisiaj Księżyc sprzyja nauce, podróżom i oszczędnym zakupom. Udadzą się wizyty lekarskie, a także spotkania z prawnikami czy innymi specjalistami. Organizm potrzebuje więcej witamin.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj większe zakupy. Dobry dzień na hobby, publiczne prezentacje i wystąpienia.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

25.01.2023, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 19.49)
Ludzie będą krytyczni i uparci. Ktoś może wymagać od ciebie o wiele, niż robisz zwykle. Ułóż dobry plan dnia i nie daj się poganiać, a ze wszystkim sobie poradzisz. Randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne i udane, niż sobie tego życzyliśmy.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

26.01.2023, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Uda się rozwiązać zawodowe i techniczne problemy. W uczuciach będziesz zbyt krytyczny, uważaj, żeby kogoś nie obrazić. Udadzą się też zakupy i służbowe podróże. Rano bądź wieczorem spaceruj, biegaj lub uprawiaj nordic walking.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

27.01.2023, piątek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

28.01.2023, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 00.44)
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i randkom. Lepiej zachować dystans do ryzykownych propozycji, bo ludzie będą wszystkie wydarzenia reagować zbyt emocjonalnie. Zadbaj za to o kondycję i urodę, dziś warto przekonać się do zdrowych nawyków. Dobry dzień na randki, imprezy, większe towarzyskie spotkania. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i domowymi urządzeniami.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

29.01.2023, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Czeka nas spokojny i nieco senny dzień. Nie będziemy mieli ochoty na wysiłek czy zakupy. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, zwolnij i zadbaj o siebie i bliskich. Popołudnie sprzyja uprawianiu sportu, poprawie kondycji i odzyskiwaniu dobrego humoru.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać działania, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 02 o 41´ – 09 o 48´ Wodnika
Księżyc 18 o 52´ Wodnika – 25 o 34´ Byka
Merkury 09 o 21′ – 14 o 59′ Koziorożca
Wenus 24 o 52′ Wodnika – 03 o 36′ Ryb
Mars 08 o 45′ – 09 o 52′ Bliźniąt
Jowisz 04 o 26′ – 05 o 40′ Barana
Saturn 24 o 47′ – 25 o 36′ Wodnika
Uran 14 o 56´ – 14 o 57´ Byka
Neptun 23 o 20′ – 23 o 32′ Ryb
Pluton 28 o 22′ – 28 o 35′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
23.01 od g. 11.20 do g. 18.37.
25.01 od g. 17.12 do g. 19.49.
27.01 od g. 22.02 do 28.01 do g. 00.44
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 16-22.01.2023

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Koziorożca i napotka na swojej drodze Plutona, który obudzi nasze ambicje i doda nam energii. W sobotę 21.01 Słońce wejdzie do znaku Wodnika i utworzy się nów Księżyca w tym znaku.

W środę 18.01 koniunkcja Słońca z Plutonem pozwoli ci zdobyć ciekawe informacje i przeprowadzić owocne rozmowy. Merkury zaczyna poruszać się ruchem prostym i zacznie sprzyjać podpisywaniu umów, nawiązywaniu ważnych znajomości, szukaniu pracy i dogadywaniu się z ludźmi.

W sobotę 21.01 Słońce wchodzi do znaku Wodnika sprzyja dalekim wyjazdom, znajdowaniu nowego hobby i zacieśnianiu relacji z przyjaciółmi. Nów Księżyca w znaku Wodnika pomoże ci uwolnić się od nudnych spraw. Bądź niezależny w swoich sądach, nie idź na kompromis w ważnych dla siebie sprawach.

20-23.01 koniunkcja Wenus z Saturnem sprzyja roboczym i zawodowym spotkaniom, ustalaniu ważnych szczegółów, tropieniu błędów i pomyłek. Warto zasięgnąć rady specjalisty (prawnika, księgowej, dietetyka), żeby uniknąć niepotrzebnych kosztów czy wyrzeczeń.

16.01.2023, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. W pracy przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi osobami i staraj się jak najwięcej zrobić. Można zabrać się za prace, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Udadzą się trudne negocjacje i współpraca z ludźmi. Unikajmy plotkarzy i brania na siebie cudzych kłopotów.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

17.01.2023, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.34)
Zaplanuj na dziś wizyty w urzędach lub administracji. Trudno będzie usiedzieć spokojnie, dlatego dużo się ruszaj, tańcz, spaceruj. Łatwo się nauczymy czegoś nowego. Kto czuje się samotny, dzisiaj nabierze więcej odwagi i optymizmu. Udadzą się szkolenia i zakupy, zapisywanie się na kursy, organizowanie spotkań i wyjazdów. Dobry dzień dla sprzedawców, dzisiaj planuj reklamy swoich usług i produktów.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

18.01.2022, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Nabierzesz ochoty na podróże, wizyty u znajomych i kulturalne rozrywki. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, odkryć nowe zainteresowania. To dobry dzień na spacer, ale nie męczące ćwiczenia. Zadbaj o swoich bliskich, odezwij się do krewnych, którzy mieszkają daleko.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

19.01.2023, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 20.13)
Spotykaj się z krewnymi, omawiaj ważne sprawy i rodzinne podróżom. Będziesz spokojny, zgodny i wyrozumiały dla innych. Łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości lub pogodzić się z kimś obrażonym. Odkurzaj, trzep dywany, wietrz pościel. Regeneruj siły, unikaj ryzyka.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

20.01.2023, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Uporaj się szybko z pracą, a potem oddaj się atrakcjom. Będziemy wrażliwi i chętni do kontaktu, dzień sprzyja ciekawym spotkaniom. Księżyc ostrzega przed wścibskimi osobami. Unikaj ważnych decyzji, spotkań i podpisywania umów, bo dzisiejsze decyzje mogą być zbyt pochopne.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

21.01.2023, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 19.30)
Będziesz bardzo opiekuńczy i wyrozumiały, ale też skoncentrowany na rodzinnych i domowych sprawach. Bardzo dobry dzień na medytację, porządki, zajęcia związane ze sztuką. Unikaj dalekich podróży i wielkich zakupów, dziś wszystko musi być kameralne. Ostrożnie, łatwo skusić się na tuczące dania. Dobry dzień na jogę, basen, pilates.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na randki.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

22.01.2023, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień przyniesie nam dobre pomysły na współpracę z innymi ludźmi. Wykorzystaj różne znajomości, reklamuj się i pokaż z najlepszej strony. Łatwo pokonasz stare kłopoty i popatrzysz na życie z innej niż zwykle perspektywy. Kontroluj ciśnienie, nie obciążaj serca.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet 9-22.01.2023
Słońce 18 o 26´ Koziorożca – 02 o 41´ Wodnika
Księżyc 10 o 32´ Lwa – 18 o 52´ Wodnika
Merkury 14 o 59′ – 09 o 21′ Koziorożca
Wenus 07 o 23′ – 24 o 52′ Wodnika
Mars 08 o 13′ – 08 o 45′ Bliźniąt
Jowisz 02 o 14′ – 04 o 26′ Barana
Saturn 23 o 14′ – 24 o 47′ Wodnika
Uran 15 o 01´ – 14 o 56´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 00′ – 23 o 20′ Ryb
Pluton 27 o 54′ – 28 o 22′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.01 od g. 15.28 do g. 18.34.
19.01 od g. 11.10 do g. 20.13.
21.01 od g. 16.53 do g. 19.30.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 9-15.01.2023

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

W tym tygodniu planety dodadzą ci sił. Warto zaplanować więcej ruchu i wysiłku fizycznego, żeby rozładować napięcie. Dobry czas na wielkie porządki.

W poniedziałek 9.01 trygon Wenus z Marsem pomoże ci zreformować nasze domowe finanse. Warto przejrzeć domowe rachunki, zaplanować wydatki na luty, a także pomyśleć o oszczędzaniu. Trygon Merkurego z Uranem pomaga tym, którzy są w podróży lub zdają egzaminy.

W czwartek 12.01 Mars zaczyna poruszać się ruchem prostym. Pozbywaj się zbędnych rzeczy i spraw w swoim życiu, znajdź czas na odpoczynek w gronie bliskich i przyjaciół, zabierz się za poprawę formy i zdrowia.

W piątek 13.01 sekstyl Słońca z Neptunem sprzyja uczuciowym sprawom. Na randce unikaj wracania do przeszłości, opowiadania o swoich byłych partnerach, nie jest to dobry moment na szczere i trudne wyznania, bo mogą nie zostać przyjęte z wyrozumiałością.

W niedzielę 15.01 kwadratura Wenus z Uranem sprzyja zdobywaniu ważnych informacji i nowych umiejętności. Warto spotykać się z ludźmi i załatwiać rodzinne sprawy, bo wszyscy będą chętni do rozmowy. Kwadra Księżyca w znaku Wagi przypomni ci o zaległych towarzyskich spotkaniach.

09.01.2023, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Znajdziemy dziś różne ciekawe zawodowe oferty i możliwości. Księżyc sprzyja wizytom w bankach i urzędach, ułatwia ważne negocjacje i dyplomatyczne zabiegi. Przypomnimy sobie o starych znajomych. Dzień sprzyja wysyłaniu ważnych e-maili i wiadomości. Bardzo dobry dzień na jogę, basen, gimnastykę.

Wibracja 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

10.01.2023, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 16.16)
Zorganizuj dzisiaj randkę lub karnawałowe spotkanie: wspólne robienie dekoracji czy pieczenie ciast uda się znakomicie. Unikaj tylko marudzących krewnych i materialistów, którzy mają za nic sztukę i piękno. Wspaniała aura dla zakochanych i odnawianie kontaktów.

Wibracja 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

11.01.2023, środa
Księżyc w znaku Panny
Dzisiaj będziemy romantyczni i niezdecydowani, dlatego zajmij się nadrabianiem zaległości i nie zaczynaj nowych spraw. Łatwo nam będzie porzucić nudną pracę i zmienić niewygodne przyzwyczajenia. Zadbajmy o zdrowie, medytujmy, znajdźmy więcej czasu dla bliskich ci osób. Księżyc sprzyja dalekim podróżom. Jeśli gdzieś się wybierasz, pamiętaj o zabraniu mapy.

Wibracja 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XIII Transformacja
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

12.01.2023, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Staniemy się bardziej niż zwykle podatni na emocje. Ludzie staną się dociekliwi, ale też obrażalscy. Nie proś o podwyżkę czy pożyczkę, bo nikt nie będzie chciał dzisiaj rozstać się z pieniędzmi. Sprzyja nam szczęście w miłości, choć na randce lepiej nie rozmawiać z partnerem o pieniądzach i polityce. Udadzą się rodzinne spotkania, randki, medytacja.

Wibracja 2
Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

13.01.2023, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.58)
Będziemy pomysłowi, otwarci na nowe idee, a nawet zbuntowani. Jeśli zajmujesz się sztuką, stworzysz dzisiaj niezwykłe dzieło. Licz przede wszystkim na swoje siły. Sport dostarczy nam wiele emocji i pozytywnej energii, odwróci naszą uwagę od kłótni. Udadzą się podróże, zakupy i ważne zawodowe rozmowy. Nasz organizm potrzebuje dziś więcej białka i witaminy C.

Wibracja 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

14.01.2023, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Sobota sprzyja kameralnym spotkaniom z bliskimi znajomymi lub przyjaciółmi. Niektórzy mogą być ostrożni i nieufni do naszych pomysłów. Jeśli jednak zajmujesz się swoim hobby czy rozrywką, odczujesz poprawę nastroju. Za domowe obowiązki nadal trudno się będzie zabrać, lepiej odpocząć i znaleźć czas dla dzieci. Możesz dzisiaj odkryć nowe hobby lub znaleźć nowe niezwykłe zainteresowania.

Wibracja 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na urządzanie domu lub zakupy, żeby wszystkim było wygodniej.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

15.01.2023, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 13.09)
Czas płynąć będzie niezwykle szybko. Znów każdy będzie chciał być pierwszy i w czymś od innych lepszym. Ludzi trudno będzie nakłonić do współpracy. Lepiej unikać sporów, bo nie doprowadzą do rozstrzygnięcia, a tylko podzielą ludzi, ale po południu uda się znaleźć dobre rozwiązanie. To, co ważne, zróbmy rano. Wieczorem dobry czas na randki i wyjścia do kina lub teatru.

Wibracja 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, hobby i uprawianiu sportu. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet 9-22.01.2023:
Słońce 18 o 26´ Koziorożca – 02 o 41´ Wodnika
Księżyc 10 o 32´ Lwa – 18 o 52´ Wodnika
Merkury 14 o 59′ – 09 o 21′ Koziorożca
Wenus 07 o 23′ – 24 o 52′ Wodnika
Mars 08 o 13′ – 08 o 45′ Bliźniąt
Jowisz 02 o 14′ – 04 o 26′ Barana
Saturn 23 o 14′ – 24 o 47′ Wodnika
Uran 15 o 01´ – 14 o 56´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 00′ – 23 o 20′ Ryb
Pluton 27 o 54′ – 28 o 22′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.01 od g. 02.54 do g. 16.16.
13.01 od g. 00.07 do g. 03.58.
15.01 od g. 09.41 do g. 13.09.
17.01 od g. 15.28 do g. 18.34.
19.01 od g. 11.10 do g. 20.13.
21.01 od g. 16.53 do g. 19.30.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 2-8.01.2023

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 2.01 sekstyl Merkurego z Neptunem sprawi, że będziesz mógł skorzystać z pomocy kogoś, kto wie więcej od ciebie. Nie obawiaj się, że inni przejrzą twoje plany. W finansach poprawa dzięki zapobiegliwości i sprytowi.

We wtorek 3.01 Wenus wchodzi do znaku Wodnika i pozwoli na relaks, hobby i odpoczynek od trudów minionych dni. Wenus na początku roku bardzo sprzyja rozwijaniu romantycznych znajomości.

W środę 4.01 sekstyl Wenus z Jowiszem zapewnia dobrą passę. Przygotuj się na pozytywne niespodzianki od losu. Zwolnij tempa, ciesz się każdą chwilą, korzystaj z życia i bądź hojny i życzliwy dla innych.

W czwartek 5.01 trygon Słońca z Uranem sprzyja refleksji, odpoczynkowi, medytacji i zatrzymaniu się na chwilę, aby pomyśleć o sprawach duchowych i przeżyć coś, czego na co dzień nie dostrzegamy.

W nocy z piątku na sobotę 6/7.01 pełnia Księżyca w znaku Raka zapewni ci dużą dawkę emocji. Będziesz chciał zrobić dużo rzeczy naraz, warto zrobić dobry plan pracy i spraw na ten dzień, żeby się nie pogubić.

W sobotę 7.01 koniunkcja Słońca z Merkurym zmotywuje nas do odnowienia kontaktu z tymi, których dawno nie widzieliśmy. Słuchaj starszych i bardziej doświadczonych osób, a dobrze na tym wyjdziesz.

2.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Dzień może przynieść dobre pomysły na rozstrzygnięcie wielu trudnych spraw i wyjaśnienie męczących nas problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu aura będzie spokojniejsza, warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer. Wieczór spędźmy w gronie bliskich osób.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

3.01.2022, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 2.45)
Dzień sprzyja dobrym pomysłom na odzyskanie równowagi, także w sprawach finansowych. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Uważaj na to, co jesz. Dzisiaj węglowodany tuczą podwójnie. Warto dzisiaj przebywać z ludźmi, nawiązywać nowe znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

4.01.2022, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Poczujemy przypływ optymizmu i chętniej zabierzemy się za różne domowe prace lub naukę. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże i rozwijanie swoich zainteresowań. Zakończysz zaległe sprawy i uporządkujesz otoczenie.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

5.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 15.16)
Trudno będzie skoncentrować się na czymkolwiek, bo ludzie będą sobie przeszkadzać i komentować swoje zachowanie. Zdobędziemy ciekawe wiadomości. Warto wybierać się z oficjalną wizytą. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dietę. Popołudnie sprzyja dobrym pomysłom na zimowe wyjazdy, organizację imprez i spełnianie marzeń. Uda się coś zaoszczędzić i odzyskać pożyczonych rzeczy.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

6.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Raka
Będziemy towarzyscy i weseli, ale na obowiązkach trudno się będzie skupić. Zapomnij o kompleksach i starych kłótniach, a dzień będzie udany. Nie siedźmy w domu, dziś warto pobyć wśród ludzi. Unikaj kłótni ze starszymi osobami, bo konsekwencje mogą być poważne. Będziemy mieli większe zapotrzebowanie na ciepłe i ostre potrawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

7.01.2022, sobota
Księżyc w znaku Raka
Będziemy dzisiaj mniej rozmowni, a bardziej pracowici i punktualni. Szybko nadrobimy różne zaległości, zdążymy na pocztę i do urzędu. Lepiej jednak nie prosić innych o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni i zajęci swoimi sprawami. Unikajmy wielkich zakupów, pierwszych randek i plotek. Jeśli chcesz kogoś ukarać lub pouczyć, nie bądź zbyt surowy. Zadbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

8.01.2022, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 3.41)
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi. Za trudne obowiązki trudno się będzie nam zabrać, dlatego nie obiecuj sobie, że uporasz się ze wszystkimi planami. Lepiej udadzą się randki, spacery i zajmowanie się sztuką czy rozrywką. W sprawach rodzinnych bądź ostrożny, dzisiaj starsze osoby będą niechętne rewolucyjnym rozwiązaniom i nie dadzą się łatwo przekonać do nowych pomysłów. Rozpocznij odchudzanie i oczyszczanie organizmu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 11 o 18´ – 18 o 26´ Koziorożca
Księżyc 16 o 13´ Byka – 10 o 32´ Lwa
Merkury 23 o 05′ – 14 o 59′ Koziorożca w retrogradacji
Wenus 28 o 38′ Koziorożca – 07 o 23′ Wodnika
Mars 08 o 54′ – 08 o 13′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 01 o 18′ – 02 o 14′ Barana
Saturn 22 o 31′ – 23 o 14′ Wodnika
Uran 15 o 07´ – 15 o 01´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 53′ – 23 o 00′ Ryb
Pluton 27 o 41′ – 27 o 54′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.01 od g. 23.17 do 3.01 do g. 03.45
5.01 od g. 01.09 do g. 15.16
7.01 od g. 23.24 do 8.01 do g. 03.41
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 26.12.2022-1.01.2023

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Ostatni tydzień 2022 roku upłynie na ciekawych spotkaniach, udanych zakupach i snuciu ambitnych planów.

W środę 28.12 sekstyl Wenus z Neptunem nastroi cię pogodnie do świata. Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Neptun zachęca do zajęcia się sprawami artystycznymi i duchowymi, da nam inspirację i będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych znajomości.

W czwartek 29.12 koniunkcja Merkurego z Wenus sprawi, że chętnie spędzimy wolny czas z przyjaciółmi, możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować. Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 18.01 odradza kupować sprzęt elektroniczny.

W piątek 30.12 kwadra Księżyca w znaku Barana twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać codzienne radości codziennego życia.

Sylwester 31.12 upłynie nam w miłej atmosferze. Księżyc w znaku Byka sprzyja romantycznym spotkaniom, zabawie do białego rana i miłemu spędzaniu czasu. Odezwie się w nas dusza artysty, chętnie nauczymy się nowych kroków tanecznych lub weźmiemy udział w sylwestrowym koncercie.

W niedzielę 1.01 koniunkcja Wenus z Plutonem wskazuje, że w życiu uczuciowym nastąpi dobra passa. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajda więcej czasu dla partnera. W ten wyjątkowy dzień roku warto zrobić coś pożytecznego dla innych i spędzić go tak, jak byśmy chcieli, żeby wyglądały cały Nowy Rok.

26.12.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy otwarci na nowe pomysły i wyrozumiali dla innych. Rodzinne spotkania miną szybko i w dobrej atmosferze. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym sprawom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

27.12.2022, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 08.33)
Księżyc sprzyja domowym porządkom i podróżom. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie, rodzina nie będzie narzekać. Pamiętaj, aby po pracy zadbać o urodę. W sklepach unikaj zakupów ubrań lub kosmetyków, bo możesz tanio kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Dzisiaj kończ stare sprawy, pozbywaj się niechcianych znajomości, zamykaj niepotrzebne konta w serwisach.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

28.12.2022, środa
Księżyc w znaku Ryb
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nawilżaj skórę i zadbaj o ręce.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

29.12.2022, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 11.36)
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły. Dzień sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Zrównoważ w diecie białko i węglowodany, nie przesadzaj z tuczącym deserem. Ćwicz koordynację, regeneruj siły, unikaj ryzyka.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w sprawach towarzyskich. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

30.12.2022, piątek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w znaku Byka sprzyja sprawnej organizacji Sylwestra. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Koniec roku 2022 będzie optymistyczny i udany. Oczyszczaj organizm, jedz więcej warzyw i owoców.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

31.12.2022, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 18.08)
Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki, spotykaj się z przyjaciółmi i nie martw się niczym na zapas. Księżyc sprzyja nowym znajomościom. Sylwestrowa zabawa upłynie dostojnie i wykwintie pod patronatem znaku Byka Zjedź dzisiaj więcej jajek i chudego mięsa lub soi.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne, aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że Sylwester nie jest idealny, bo i tak czeka nas dobra zabawa.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Poczujesz się doceniony i podziwiany, jeśli tylko wyjedziesz do ludzi, pokażesz się i zaczniesz chwalić swoimi osiągnięciami. Zasłużyłeś na urlop lub krótki wyjazd.

1.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Zrób sobie masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Zamiast cukierków i reszek po Sylwestrze jedz jabłka i surówki. Zrób plan na cały rok.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

Pozycje planet:
19.12.2022-1.01.2023
Słońce 27 o 02´ Strzelca – 11 o 18´ Koziorożca
Księżyc 28 o 03´ Waga – 16 o 13´ Byka
Merkury 16 o 50′ – 23 o 05′ Koziorożca w retrogradacji
Wenus 11 o 05′ – 28 o 38′ Koziorożca
Mars 12 o 14′ – 08 o 54′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 52′ Ryb – 01 o 18′ Barana
Saturn 21 o 12′ – 22 o 31′ Wodnika
Uran 15 o 27´ – 15 o 07´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 43′ – 22 o 53′ Ryb
Pluton 27 o 16′ – 27 o 41′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
26.12 od g. 19.19 do 27.12 do g. 08.33
29.12 od g. 07.20 do g. 11.36
31.12 od g. 13.43 do g. 18.08
Udanego tygodnia i szczęśliwego Nowego Roku!