Archiwa kategorii: Prognozy astrologiczne

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska
Zapragniesz wyciszenia, spokoju, a nawet chwili samotności. Tak zorganizuj sobie czas, aby móc medytować i wyciszyć trudne emocje. Kwadra Księżyca w znaku Wagi pomoże ci wrócić do równowagi i odnaleźć w otoczeniu spokój i wyciszenie. W weekend zajmij się swoim hobby, znajdź czas na relaks, masaż, saunę lub dłuższy spacer.

We wtorek 5.07 Mars wejdzie do znaku Byka i zacznie sprzyjać zakochaniu od pierwszego wejrzenia. Przed samotnymi pojawi się szansa, z której warto skorzystać. Otwórz się na relację, która jest dla ciebie wyzwaniem.

We wtorek 5.07 znak zmieni też Merkury, który wkroczy do znaku Raka i utworzy sekstyl z Marsem. Poczujesz ożywienie i ochotę na nowe wyzwania. Czas na wielkie porządki. Popracuj nad kondycją fizyczną, zacznij dietę odchudzającą.

W sobotę 9.07 kwadratura Merkurego z Jowiszem zapewni ci szczęście do ludzi. Otocz się kobietami: przyjaciółkami i krewnymi, które nie dadzą ci być same. Będziesz czuć się bezpieczne wśród znajomych twarzy.

W niedzielę 10.07 sekstyl Słońca z Uranem sprawi, że zapragniesz więcej przebywać wśród ludzi, chętnie zorganizujesz spotkanie dla przyjaciół, złożysz zaległe wizyty sąsiadom i krewnym. Otrzymasz dobre wiadomości, które zakończą twoje zmartwienia.

4.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Możesz być nerwowy, a nawet podejrzliwy. Ktoś może cię zdenerwować i skłonić do pesymistycznych przemyśleń. Dzień sprzyja kończeniu różnych spraw, które wydają się ci nużące i niekorzystne finansowo. Warto policzyć oszczędności i zastanowić się nad korzystniejszym sposobem ich ulokowania. Złość i nadmiar energii wyładuj w sporcie, na spacerze, podczas jazdy rowerem.
Aspekty planet: 15.03 Słońce w sekstylu z Księżycem, 17.37 kwadratura Księżyca z Wenus.

Karta dnia: XVI Wieża
Szybko reaguj na konflikty czy kłopoty, które pojawią się nagle na twojej drodze. Zrywaj z nałogami, zaczynaj dietę.

5.07.2022, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie udany, ale aura nie sprzyja zaczynaniu dalekich podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Nie bierz pożyczek lub kredytów. Możesz jednak znaleźć błąd, którego nie spostrzegłeś wcześniej. Zajmij się sobą i nie żałuj sobie niczego! Dzisiaj dbaj o siebie, nawilżaj skórę. W sklepach klienci będą wyjątkowo marudni i niezdecydowani.
Aspekty planet: 01.22 trygon Księżyca z Uranem, 08.03 Mars wchodzi do znaku Byka, 08.25 Merkury wchodzi do znaku Raka, 08.36 Merkury w sekstylu z Marsem, 15.45 opozycja Księżyca z Neptunem, 20.03 trygon Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zadbać o zdrowie. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się lepiej. Nowa dieta pomoże ci pokonać chorobę czy pewną niedogodność.

6.07.2022, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 00.24)
Dzień sprzyja pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. Księżyc sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer.
Aspekty planet: 03.20 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.12 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Twoje decyzje będą zależeć o dlatego, co powiedzą inni. Konsultuj swoje sprawy z rodziną, a unikniesz kłopotów i konfliktów.

7.07.2022, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc zapewni dane randki, towarzyskie spotkania i wyjścia do kina lub teatru. Planety nastawią nas romantycznie do życia. Lepiej dziś uważać podczas transakcji finansowych czy podpisywania umów, bo ktoś może nas naciągnąć na większe wydatki lub nawet oszukać.
Aspekty planet: 04.14 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 07.53 trygon Księżyca z Wenus, 21.17 trygon Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: I Mag
Szybko wprowadzaj zmiany, a pokonasz kłopoty i konkurencję, szybko nauczysz się czego pożytecznego. W uczuciach nowa szansa.

8.07.2022, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 07.14)
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Księżyc sprzyja randkom i ważnym decyzjom osobistym. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Księżyc pomoże nam w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Organizm potrzebuje więcej witamin, mikroelementów i białka.
Aspekty planet: 03.03 kwadratura Księżyca z Plutonem, 11.06 opozycja Księżyca z Marsem, 19.31 trygon Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nawet na wakacjach z rodziną będziesz potrzebować chwili samotności o oddechu od codziennych spraw.

9.07.2022, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Przed nami niespokojny dzień. Nie daj się sprowokować do kłótni i unikaj ryzykownych decyzji, a unikniesz przykrości. Ktoś przypomni ci o niezałatwionych sprawach, szybko nadrób zaległości. Trzymaj jednak emocje na wodzy i bądź wyrozumiały dla błędów popełnianych przez innych. Podczas spacerów i uprawiania sportu uważaj, dzisiaj łatwo o stłuczki i kontuzje.
Aspekty planet: 08.13 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 13.10 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.34 opozycja Księżyca z Uranem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Bądź szczodry i hojny, a ludzie odpłacą ci tym samym. W weekend odpoczywaj o rozdzielaj pracę od spraw domowych.

10.07.2022, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 10.34)
Księżyc zwróci naszą uwagę na sprawy poważne i mimo wolnego dnia warto poruszyć je przy rodzinnym obiedzie. Planujmy kilka miesięcy do przodu, szukajmy oszczędności, omawiajmy rodzinne sprawy. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zrób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 01.04 kwadratura Księżyca z Saturnem, 02.55 trygon Księżyca z Neptunem, 06.34 sekstyl Księżyca z Plutonem, 10.38 sekstyl Słońca z Uranem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Bądź ostrożny w sprawach finansowych.

Pozycje planet:
Słońce 12 º 02´ – 18 º 42´ Raka
Księżyc 05 º 51´ Panny – 09 º 24´ Strzelca
Merkury 27 º 33′ Bliźniąt – 11 º 46′ Raka
Wenus 13 º 06′ – 21 º 30′ Bliźniąt
Mars 29 º 07′ Barana – 04 º 00′ Byka
Jowisz 07 º 44′ – 08 º 12′ Barana
Saturn 24 º 35′ – 24 º 15′ Wodnika w retrogradacji
Uran 17 º 52´ – 18 º 07´ Byka
Neptun 25 º 26′ – 25 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 44′ – 27 º 34′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.07 od g. 20.03 do 6.07 do g. 00.24.
8.07 od g. 03.03 do g. 07.14.
10.07 od g. 06.34 do g. 10.34.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 27.06-3.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów Księżyca w znaku Raka i kwadratura Słońca z Jowiszem pozwoli nam zobaczyć wiele spraw z szerszej perspektywy. Tydzień sprzyja odpoczynkowi i układaniu planów. Koniec tygodnia może być jednak nerwowy za sprawą kwadratury Marsa z Plutonem. Spożytkuj nadmiar energii na spacerze, uprawiając sport lub intensywnie porządkując swoją osobistą przestrzeń.

We wtorek 28.06 Neptun wchodzi w retrogradację i może nam pomóc znaleźć nowe hobby. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą ci pomóc w podjęciu ważnej decyzji. Sekstyl Marsa z Saturnem doda ci sił i energii. Warto pomyśleć o kontrolnych badaniach. Sprawdź, czego ci na prawdę brakuje i co można byłoby poprawić, a twoja kondycja będzie bez zarzutu.

W środę 29.06 nów Księżyca w znaku Raka sprawi, że będziesz kreatywny i optymistyczny. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja szczęściu i zdobywaniu funduszy na nowe cele. Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś może cię obserwować i oceniać.

W sobotę 2.07 kwadratura Marsa i Plutona sprzyja stawaniu do walki o swoje. Jeśli ktoś ci przeszkadza lub podważa twoje kompetencje, to nie czekaj, aż będzie gorzej, tylko reaguj i szukaj wsparcia w otoczeniu. Teraz zdołasz zapobiec większym kłopotom, które mogłyby cię czekać w przyszłości. Trygon Merkurego z Saturnem sprawi, że ktoś będzie chciał cię skontrolować. Bądź czujny i nie obiecuj niczego dla świętego spokoju, bo ktoś zaraz złapie cię za słowo. Kwadratura Merkurego z Neptunem ostrzega przed beztroską. Nie jest to dobry dzień na trudne rozmowy czy poważne spotkania.

27.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Księżyc pomoże nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 09.21 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Czwórka gwarantuje nam udany początek tygodnia. Wibracja sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym i znajdziesz czas na swoje hobby. Będziesz świetnie zorganizowany.

28.06.2022, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 13.53)
Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Merkury w kwadraturze z Jowiszem zachęca jednak do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, ludzie na skutek rozmów będą skłonni do ustępstw. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 00.28 sekstyl Marsa z Saturnem, 03.23 trygon Księżyca z Saturnem, 03.34 sekstyl Księżyca z Marsem, 04.38 kwadratura Księżyca z Neptunem, 09.54 Neptun wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Oddziel sprawy zawodowe od osobistych, inaczej będziesz miał problemy z jasnym przestrzeganiem zasad.

29.06.2022, środa
Księżyc w znaku Raka
Czeka nas pracowity dzień mimo nowiu Księżyca w znaku Raka. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Ważne sprawy załatwiaj rano. Jowisz nastawi nas bojowo do życia i pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy. Zrób porządki, wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 02.59 kwadratura Słońca z Jowiszem, 04.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.52 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 05.51 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja domowym porządkom, zakupom i rachunkom. Także cięższe prace fizyczne, jak remonty czy porządki, okażą się łatwiejsze do wykonania. Dzisiaj możesz układać plany na wakacje.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Wszystko będzie ci dziś iść jak z płatka. Ludzie będą ci przychylni, a pewna osoba wreszcie zwróci na ciebie uwagę.

30.06.2022, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Bacznie rozglądaj się wokół siebie. Wiele możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin.
Aspekty planet: 01.48 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.27 trygon Księżyca z Neptunem, 20.16 kwadratura Księżyca z Marsem, 22.13 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

1.07.2022, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 02.39)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Poćwicz jogę, pilates lub zrób rozciąganie.
Aspekty planet: 17.49 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.58 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

2.07.2022, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Mars w kwadraturze z Plutonem może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa.
Aspekty planet: 04.13 kwadratura Marsa z Plutonem, 12.38 trygon Merkurego z Saturnem, 14.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.52 kwadratura Merkurego z Neptunem.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Warto zadzwonić do krewnych, wyjaśnić różne ważne sprawy. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje.

3.07.2022, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 14.31)
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bój się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę.
Aspekty planet: 03.54 opozycja Księżyca z Saturnem, 06.42 sekstyl Księżyca z Merkurym, 11.58 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym obowiązkom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór. Randki lub spotkania z przyjaciółmi poprawi ci humor.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 21´ – 12 º 02´ Raka
Księżyc 12 º 18´ Bliźniąt – 05 º 51´ Panny
Merkury 15 º 27′ – 27 º 33′ Bliźniąt
Wenus 04 º 44′ – 13 º 06′ Bliźniąt
Mars 24 º 10′ – 29 º 07′ Barana
Jowisz 07 º 07′ – 07 º 44′ Barana
Saturn 24 º 52′ – 24 º 35′ Wodnika w retrogradacji
Uran 17 º 35´ – 17 º 52´ Byka
Neptun 25 º 27′ – 25 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 53′ – 27 º 44′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.06 od g. 04.38 do g. 13.53.
30.06 od g. 22.13 do 1.07 do g. 02.39.
3.07 od g. 11.58 do g. 14.31.

Udanego tygodnia!

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 20.06 sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Może w ten dzień podejmiesz radykalne decyzje, postanowisz zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany.

We wtorek 21.06 Słońce wkracza do znaku Raka i zaczyna się astronomiczne lato, warto ten dzień spędzić z bliską osobą. Trygon Wenus z Plutonem sprzyja odkrywaniu prawdy o ludziach. Uważaj, żeby nikt nie wykorzystał twoich dobrych intencji wbrew twojej woli. Strzeż się osób, które kradną energię i uwagę, a wszystkie sprawy załatwisz bez problemu.

W czwartek 23.06 Wenus wkracza do znaku Bliźniąt i Wenus skieruje twoją uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra ci na nerwach.

20.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów. Merkury w sekstylu z Jowiszem sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych i radzi być ostrożnym w podróży.
Aspekty planet: 06.50 sekstyl Księżyca z Uranem, 09.43 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 21.21 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poczujesz przypływ animuszu, od rana będziesz miał dobre pomysły. Dlatego warto ruszyć się z domu, odwiedzić znajomych lub iść na zakupy. Karta Kochankowie sprzyja dzisiaj nowym znajomościom, flirtom i zabawie.

21.06.2022, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 05.37)
O godzinie 11.13 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. Warto się ruszać, bo aura sprzyja aktywności fizycznej. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce.
Aspekty planet: 01.10 sekstyl Księżyca z Wenus, 02.01 sekstyl Księżyca z Plutonem, 05.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 10.23 trygon Wenus z Plutonem, 11.13 Słońce wchodzi do znaku Raka, 17.36 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 20.34 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

22.06.2022, środa
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc sprzyja zabiegom upiększającym i zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 20.58 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga odpocząć, odzyskać równowagę i odciąć się od starych spraw. Będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

23.06.2022, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 13.57)
Poczujemy przypływ energii. To dobry dzień na godzenie się z ludźmi, spędzenie czasu w gronie bliskich, odpoczynek. Merkury pomoże nam się uporać z urzędowymi sprawami. Dzień sprzyja osobom na ważnych rozmowach o pracę oraz tym, którzy są w podróży.
Aspekty planet: 02.34 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, 04.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.02 kwadratura Księżyca z Plutonem, 18.11 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga zapanować nad bałaganem w rachunkach. W pracy śmiało szukaj sobie nowych, bardziej zyskownych zadań, bo Ósemka zapewnia dobrą rękę do pieniędzy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Ten dzień przeznacz na ważne zadania i nie odkładaj niczego na później. Karta Gwiazda bardzo ci pomaga. Im więcej teraz zrobisz i zdziałasz, tym więcej wolnego czasu będziesz miał dla siebie i na swoje przyjemności.

24.06.2022, piątek
Księżyc w znaku Byka
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo początku lata nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Tylko pamiętaj, że wszyscy potrzebują odpoczynku.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Sprzyja ci powodzenie w miłości. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych ludzi. Możesz dziś wyznawać swoje uczucia i prosić drugą osobę, aby spełniła twoje marzenia.

25.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Byka
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 00.14 koniunkcja Księżyca z Uranem, 15.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.05 sekstyl Księżyca z Neptunem, 21.02 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: I Mag
Czeka cię sympatyczny dzień. Chętnie pobawisz się z dziećmi, zajmiesz się sztuką lub rytuałami. Łatwo będziesz ulegać swoim zachciankom, nie przesadzaj z wydatkami na kosmetyki i ubrania.

26.06.2022, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 01.13)
Dzień sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Księżyc pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje.
Aspekty planet: 09.02 koniunkcja Księżyca z Wenus, 15.26 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zgody i porozumienia. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi. Dzisiaj rozmawiaj o uczuciach.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

Pozycje planet 13-26.06.2022:
Słońce 21 º 59´ Bliźniąt – 05 º 21´ Raka
Księżyc 00 º 55´ Strzelca – 12 º 18´ Bliźniąt
Merkury 29 º 32′ Byka – 15 º 27′ Bliźniąt
Wenus 18 º 06′ Byka – 04 º 44′ Bliźniąt
Mars 14 º 03′ – 24 º 10′ Barana
Jowisz 05 º 29′ – 07 º 07′ Barana
Saturn 25 º 12′ – 24 º 52′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 56´ – 17 º 35´ Byka
Neptun 25 º 23′ – 25 º 27′ Ryb
Pluton 28 º 10′ – 27 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.06 od g. 05.10 do g. 05.37.
23.06 od g. 10.02 do g. 13.57.
25.06 od g. 21.02 do 26.06 do g. 01.13.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.06.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzi tydzień, któremu patronuje pełnia Księżyca w znaku Strzelca. Będziemy aktywni, niecierpliwi i szybko osiągniemy nasze cele, jeśli dobrze zaplanujemy każdy krok. Merkury powraca do znaku Bliźniąt i sprzyja podróżom, handlowaniu i zawodowym sprawom.

W poniedziałek 13.06 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt i sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

We wtorek 14.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi.

W czwartek 16.06 trygon Słońca i Saturna oraz kwadratura Słońca z Neptunem sprzyja zajmowaniu się sprawami domowymi, uczuciowymi i zastanowieniem się nad tym, czego w życiu chcesz.

W sobotę 18.06 kwadratura Wenus z Saturnem przypomni ci, że czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

W niedzielę 19.06 sekstyl Wenus z Neptunem otworzy cię na emocje innych ludzi. Będziesz szukać bratniej duszy. Uważaj jednak, aby nie być zbyt szczerym, i żeby nie dać się zmanipulować komuś, kto ma wobec ciebie złe intencje.

13.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 00.31)
Waleczny i popędliwy Księżyc sprawi, że będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Pamiętaj o ważnych zawodowych zadaniach, bo zbliżająca się pełnia Księżyca sprawi, że nic nie da się ukryć, a zaniedbania mogą szybko wyjść na jaw.
Aspekty planet: 09.25 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.26 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

14.06.2022, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty. Pełnia Księżyca zapewni ci skuteczność w działaniu.
Aspekty planet: 00.05 trygon Księżyca z Marsem, 13.51 opozycja Księżyca ze Słońcem, 16.37 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.58 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

15.06.2022, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 00.13)
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku. Księżyc sprzyja podróży, rachunkom i porządkom.
Aspekty planet: 09.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

16.06.2022, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.44)
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim, nauce i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie chętnie zainteresują się nowymi pomysłami, będą bardziej skłonni do dyskusji i poznawania poglądów innych ludzi. Dzień sprzyja hobby i rozwojowi osobistemu.
Aspekty planet: 01.49 kwadratura Księżyca z Marsem, 03.09 trygon Księżyca z Uranem, 09.13 trygon Słońca z Saturnem, 11.08 trygon Księżyca z Wenus, 15.41 kwadratura Słońca z Neptunem, 16.23 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.41 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ciekawymi osobami.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przynosi nowe pomysły i zachęca, żeby natychmiast wprowadzać je w życie. Będziemy kreatywni i pomysłowi, mimo wolnego dnia wpadniemy na dobre pomysły, jak rozwiązać różne kłopoty.

17.06.2022, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie.
Aspekty planet: 04.29 trygon Księżyca z Merkurym, 09.27 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z krewnymi, pomaga zakończyć rodzinne spory. Pomaga skupić się na ważnych relacjach, sprzyja miłości i wzajemnemu zrozumieniu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

18.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja wyrażaniu emocji. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi na wszystkich większe niż zwykle wrażenie.
Aspekty planet: 03.36 kwadratura Księżyca z Uranem, 04.35 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.09 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.46 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 20.50 trygon Księżyca ze Słońcem, 23.31 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce i miłości. Ludzie będą dla siebie życzliwi i wyrozumiali. To dobry dzień, aby przekonywać innych do nowych planów, szukać pomocników. Randki będą udane.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

19.06.2022, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 01.01)
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Unikaj konfliktów. Możliwe osłabienie sił, a ludzie będą podejrzliwi. Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na odpoczynek, dbanie o zdrowie, a także definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami. Dzień sprzyja spacerom i mądrzej lekturze.
Aspekty planet: 06.06 sekstyl Wenus z Neptunem, 10.00 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomoże zabrać się za rodzinne sprawy i obowiązki, sprzyja drobnym porządkom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, ale też aktywny odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet 13-27.06.2022:
Słońce 21 º 59´ Bliźniąt – 05 º 21´ Raka
Księżyc 00 º 55´ Strzelca – 12 º 18´ Bliźniąt
Merkury 29 º 32′ Byka – 15 º 27′ Bliźniąt
Wenus 18 º 06′ Byka – 04 º 44′ Bliźniąt
Mars 14 º 03′ – 24 º 10′ Barana
Jowisz 05 º 29′ – 07 º 07′ Barana
Saturn 25 º 12′ – 24 º 52′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 56´ – 17 º 35´ Byka
Neptun 25 º 23′ – 25 º 27′ Ryb
Pluton 28 º 10′ – 27 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
14.06 od g. 16.58 do 15.06 do g. 00.13.
16.06 od g. 20.41 do g. 23.44.
18.06 od g. 20.50 do 19.06 do g. 01.01.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.06.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii, więc zaplanuj, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi.

We wtorek 7.06 kwadra Księżyca w znaku Panny. Wiele osób może szukać u innych pomocy i porady. Kwadra postawi w gotowości wszystkich tych, którzy sami nie radzą sobie ze sowimi problemami. Bądźmy dla innych wyrozumiali, nie dajmy się jednak wciągnąć w cudze problemy i kłopoty.

W piątek 10.06 trygon Merkurego i Plutona pozwoli nam znaleźć sojuszników i otoczyć się sprzyjającymi ludźmi. Randki i spotkania towarzyskie będą udane. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

W niedzielę 12.06 koniunkcja Wenus z Uranem w Byku skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić towarzyskie nieporozumienia.

6.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 08.21)
Warto zakończyć konflikty, wyjaśnić różne męczące nieporozumienia. Księżyc sprzyja pozytywnym zmianom. Możesz zmienić styl życia i zerwać ze schematami, które nie przynoszą korzyści. Zajmij się drobnymi porządkami w rachunkach, listach i notatkach.
Aspekty planet: 01.12 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

7.06.2022, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Spróbuj dzisiaj czegoś nowego, przestań oglądać się w przeszłość. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Dobry dzień na naukę, pracę w ogrodzie, podróżowanie.
Aspekty planet: 06.05 trygon Księżyca z Wenus, 16.26 trygon Księżyca z Uranem, 16.48 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

8.06.2022, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 17.22)
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające. Księżyc w znaku Wagi pomaże kończyć konflikty.
Aspekty planet: 08.44 opozycja Księżyca z Neptunem, 11.55 trygon Księżyca z Merkurym, 14.08 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na współpracę i ważne spotkania.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

9.06.2022, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc przynosi niespokojną aurę. Ludzie będą podejrzliwi, pamiętliwi i mniej skłonni do pomagania innym. Tego dnia lepiej kończyć już zaczęte sprawy, niż zaczynać nowe zadania. Dobry czas na porządki, podsumowania, nadrabianie różnych zaległości.
Aspekty planet: 02.25 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.15 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

10.06.2022, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 22.41)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć.
Aspekty planet: 03.56 trygon Księżyca ze Slońcem, 14.27 trygon Księżyca z Saturnem, 19.36 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.21 trygon Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

11.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprawi, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a poczujesz się lepiej. Dzień sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Wenus sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom, odnów więc kontakty z dawnymi znajomymi.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

12.06.2022, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i potraw bogatych w białko.
Aspekty planet: 00.57 koniunkcja Wenus z Uranem, 03.05 opozycja Księżyca z Uranem, 03.15 opozycja Księżyca z Wenus, 16.44 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.01 trygon Księżyca z Neptunem, 21.33 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.39 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet:
Słońce 15 º 18´ – 21 º 59´ Bliźniąt
Księżyc 26 º 44´ Lwa – 00 º 55´ Strzelca
Merkury 26 º 21′ – 29 º 32′ Byka
Wenus 09 º 51′ – 18 º 06′ Byka
Mars 08 º 55′ – 14 º 03′ Barana
Jowisz 04 º 30′ – 05 º 29′ Barana
Saturn 25 º 15′ – 25 º 12′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 34´ – 16 º 56´ Byka
Neptun 25 º 18′ – 25 º 23′ Ryb
Pluton 28 º 17′ – 28 º 10′ Koziorożca w retrogradacji
Próżny kurs Księżyca:
6.06 od g. 01.12 do g. 08.21.
8.06 od g. 14.08 do g. 17.22.
10.06 od g. 19.36 do g. 22.41.
12.06 od g. 23.29 do 13.06 do g. 00.31.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 30.05-5.06.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

W poniedziałek 30.05 nów Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że będziemy działać na najwyższych obrotach, ale będziemy też wrażliwi na krytykę czy niesprawiedliwe oceny. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki.

W piątek 3.06 Merkury zaczyna poruszać się ruchem prostym. Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość.

W sobotę 4.06 Saturn wchodzi w retrogradację. Nie lekceważmy wrogów i dbajmy o przyjaciół. Postarajmy się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do nas docierały. W ten sposób unikniemy niespodzianek i będziemy wiedzieli, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji.

30.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Księżyc przestrzega przed chaosem i dekoncentracją.
Aspekty planet: 02.12 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 02.54 sekstyl Księżyca z Marsem, 13.30 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

31.05.2022, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, wyrażaniu emocji i opiekowaniu się innymi. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i skłonni do bronienia słabszych. To dobry dzień na ważne spotkania, randki, podpisywanie umów i zawieranie zgody. Warto zabrać się za różne ważne przedsięwzięcia. Planety sprzyjają osobom cierpliwym i pracowitym.
Aspekty planet: 22.10 kwadratura Księżyca z Neptunem i trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru, omówić ważne sprawy i ułożyć plany na kolejny miesiąc.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

1.06.2022, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 07.48)
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą często zmieniać zdanie, bo dzisiaj liczy się prezencja i pozycja społeczna. Ważne będą dobre maniery, odpowiednia oprawa. To dobry dzień na hobby i artystyczne wydarzenia, a także większe imprezy lub spotkania towarzyskie.
Aspekty planet: 15.34 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 17.23 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.30 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

2.06.2022, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Czas minie dzisiaj szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zdobywaj nowych znajomych. Uważaj tylko na plotki! Organizm dobrze przyswaja węglowodany. Księżytc radzi unikać pośpiechu i ryzyka.
Aspekty planet: 17.04 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

3.06.2022, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 20.37)
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dziś warto zabrać się za większe porządki, rachunki i inne trudne prace. Dobry dzień na wizyty u lekarza, dentysty lub kosmetyczki. Merkury sprzyja kontaktom z przełożonymi i starszymi od nas osobami.
Aspekty planet: 10.00 Merkury wychodzi z retrogradacji, 11.04 trygon Księżyca z Neptunem, 12.43 sekstyl Księżyca z Merkurym, 17.14 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

4.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko, ludzie będą ciekawscy i zmienni. Dzisiaj liczą się dobre i sympatyczne relacje z innymi. Warto umawiać się na spotkania i załatwiać sprawy, które zależą od czyjegoś uznania. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 05.09 trygon Księżyca z Jowiszem, 12.15 trygon Księżyca z Marsem, 12.46 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.46 Saturn wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się hobby i rozwojem osobistym. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

5.06.2022, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Znajdź czas dla siebie, zrób porządek w swoim otoczeniu. Zajmij się dzisiaj domowymi sprawami, rozwijaj swoje hobby. Dobry dzień na porządki, większe pranie czy prasowanie. Szukaj oszczędności i nie pozwól, aby inni ludzie cię wykorzystywali. Księżyc sprzyja sztuce i rozrywce.
Aspekty planet: 01.22 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 05.46 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.03 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o to, co uważasz za słuszne.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 08 º 35´ – 15 º 18´ Bliźniąt
Księżyc 03 º 19´ Bliźniąt – 26 º 44´ Lwa
Merkury 26 º 45′ – 26 º 21′ Byka w retrogradacji
Wenus 01 º 37′ – 09 º 51′ Byka
Mars 03 º 45′ – 08 º 55′ Barana
Jowisz 03 º 25′ – 04 º 30′ Barana
Saturn 25 º 13′ – 25 º 15′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 12´ – 16 º 34´ Byka
Neptun 25 º 13′ – 25 º 18′ Ryb
Pluton 28 º 23′ – 28 º 17′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
31.05 od g. 22.10 do 1.06 do g. 07.48.
3.06 od g. 17.14 do g. 20.37.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 23-29.05.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W pierwszej połowie tygodnia będzie dużo wydarzeń na niebie, co wpłynie ożywczo na nasze codzienne sprawy. W poniedziałek 23.05 sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja zawodowym sprawom, wysyłaniu ważnych wiadomości, planowaniu podróży i kupowaniu samochodów, rowerów itp. Warto dziś zrobić coś dla swojej kariery. Merkury wchodzi ruchem wstecznym do znaku Byka, gdzie przebywał w drugiej połowie kwietnia tego roku. Czas sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

W poniedziałek 23.05 sekstyl Marsa do Plutona i do Merkurego, a w środę 25.05 trygon Merkurego z Plutonem sprzyjają zarówno tym, którzy szukają pracy i stabilności finansowej, jak i tym, którzy chcą stworzyć satysfakcjonujący związek. Warto umówić się na spotkanie lub zadzwonić do kogoś, kto jest nam bliski lub nam się podoba.

We wtorek 24.05 sekstyl Wenus i Saturna sprzyja podróżom i opracowywaniu planu finansowego na wakacje. Pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. Bądź dobrze przygotowany do ważnego spotkania zawodowego, a dużo zyskasz.

W środę 25.05 Mars wchodzi do znaku Barana, gdzie pozostanie do 5 lipca tego roku pobudzając nas do działania i szybkiej regeneracji sił.

W piątek 27.05 kwadratura Wenus z Plutonem zapowiada emocjonujące spotkania.

W sobotę 28.05 Wenus wchodzi do znaku Byka sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody.

W niedzielę 29.05 koniunkcja Marsa z Jowiszem sprawi, że uda nam się mówić o uczuciach tak, żeby nikogo nie zranić. To idealny dzień na wyjaśnianie rodzinnych spraw, odpoczynek w kameralnym gronie, planowanie wakacyjnego wypoczynku.

23.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprzyja zadaniom, które wymagają wyczucia i dobrej znajomości ludzkiej psychiki. Ludzie będą niecierpliwi i atmosfera może być nerwowa. Wydarzenia biec będą szybko, bo nikt nie będzie chciał czekać na innych. Organizm domaga się więcej białka. Nawadniaj organizm, spaceruj.
Aspekty planet: 00.15 sekstyl Marsa z Plutonem, 03.15 Merkury wchodzi do znaku Byka, 13.04 sekstyl Słońca z Jowiszem, 21.53 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XXI Świat
Przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.

24.05.2022, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 23.39)
przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, większe imprezy towarzyskie, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, rób przemeblowanie.
Aspekty planet: 05.26 sekstyl Merkurego z Marsem, 13.05 sekstyl Wenus z Saturnem, 14.41 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 20.48 sekstyl Księżyca z Plutonem, 21.49 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.33 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Staniesz się spokojniejszy niż zwykle i bardzo wrażliwy. Nie obrażaj się, jeśli ktoś zacznie z ciebie żartować. Po południu poczujesz przypływ sił i energii, a wieczór sprzyja wspaniałym pomysłom na rozrywkę.

25.05.2022, środa
Księżyc w znaku Barana
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier.
Aspekty planet: 01.17 Mars wchodzi do znaku Barana, 04.27 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.02 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.49 trygon Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj stare sprawy, a nawet pozbywaj się niepotrzebnych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz się troszczyć i martwić o przyjaciół, a także zaczniesz pomagać innym. Zbyt wiele odpowiedzialności może cię bardzo zmęczyć. Pamiętaj o własnych potrzebach i odpoczynku.

26.05.2022, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja pracy i dobrej organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie są dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Współpraca z innymi będzie się dobrze układała. Załatwiaj sprawy związane z pieniędzmi, proś o pomoc i wsparcie. Organizm potrzebuje więcej witamin, dostarcz mu je w postaci sałatek.
Aspekty planet: 23.05 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię aktywny dzień. Bądź uparty, zdobywaj większe pieniądze lub wpływy. Spotkania z ludźmi i służbowe zabrania przysporzą ci popularności. Pokonasz konkurencję, będziesz zadowolony.

27.05.2022, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 08.22)
Dobry czas na zaczynanie diety. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Aura sprzyja spokojnej pracy i dokładnemu wyjaśnianiu spraw. Planety ostrzegają nas jednak przed zbytnią rozrzutnością i ostrożnym obchodzeniem się z pieniędzmi. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, wizytę u fryzjera, zmianę wystroju domu.
Aspekty planet: 05.00 koniunkcja Księżyca z Wenus, 05.20 kwadratura Księżyca z Plutonem, 08.28 kwadratura Wenus z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: V Papież
Bez trudu uporasz się z zawodowymi problemami, nawet tymi, które ciągną się od dawna. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, a wieczór randkom lub towarzyskim spotkaniom. Powodzenia!

28.05.2022, sobota
Księżyc w znaku Byka
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie będą bardzo rozmowni i towarzyscy, szybko pójdzie nauka. Dobry dzień na zakupy, podróże, załatwianie spraw na mieście. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 15.50 koniunkcja Księżyca z Uranem, 16.46 Wenus wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: III Cesarzowa
Powodzenie ci sprzyja, ale zamiast sprzątać czy gotować, będziesz leniuchować. Możesz liczyć na wyjątkowo pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub zza granicy.

29.05.2022, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 19.22)
Poczujesz ożywienie i chęć spotkania się z ludźmi. Dziś zdobędziesz wiele ciekawych informacji i plotek. Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę.
Aspekty planet: 09.48 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.50 kwadratura Księżyca z Saturnem, 12.30 koniunkcja Marsa z Jowiszem, 13.14 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 16.10 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Czeka cię dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Masz również szansę zdobyć uznanie i popularność, jeśli tylko na towarzyskich spotkaniach nie będziesz mówić wyłącznie o swoich sprawach.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 52´ – 08 º 35´ Bliźniąt
Księżyc 04 º 40´ Ryb – 03 º 19´ Bliźniąt
Merkury 00 º 02′ Bliźniąt – 26 º 45′ Byka w retrogradacji
Wenus 23 º 26′ Barana – 01 º 37′ Byka
Mars 28 º 32′ Ryb – 03 º 45′ Barana
Jowisz 02 º 14′ – 03 º 25′ Barana
Saturn 25 º 07′ – 25 º 13′ Wodnika
Uran 15 º 48´ – 16 º 12´ Byka
Neptun 25 º 05′ – 25 º 13′ Ryb
Pluton 28 º 28′ – 28 º 23′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.05 od g. 23.3 do g. 23.39.
27.05 od g. 05.20 do g. 08.22.
29.05 od g. 16.10 do g. 19.22.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 16-22.05.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 16.05 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Skorpiona
zaostrzą nam apetyt na zabawę i rozrywki i pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi.

W środę 18.05 koniunkcja Marsa z Neptunem zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

W czwartek 19.05 trygon Słońca z Plutonem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy uważni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw.

W piątek 20.05 sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawi, że finansowych pokus będzie wiele. Pilnujmy więc portfela i wydatków, żeby starczyło nam na wszystko, co niezbędne. Randki będą bardzo udane.

W sobotę 21.05 Słońce wchodzi do znaku Bliźniąt, gdzie utworzy koniunkcję z Merkurym, i sprawi, że możemy spotkać na swojej drodze wyjątkową osobą, dostać bardzo ważne zadanie lub wiadomość, która znacząco zmieni naszą obecną sytuację.

16.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 13.50)
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 03.01 trygon Księżyca z Marsem, 05.38 kwadratura Księżyca z Saturnem, 05.39 trygon Księżyca z Neptunem, 06.14 opozycja Księżyca ze Słońcem,
pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca, 11.28 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.33 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.18 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Dzisiaj kończ stare sprawy, pozbywaj się niechcianych znajomości, zamykaj niepotrzebne konta w serwisach.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

17.05.2022, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprawi, że będziesz bardziej pracowity. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną.
Aspekty planet: 17.30 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

18.05.2022, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 14.01)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W domu wietrz pokoje, zmieniaj firanki, ścieraj kurze. Organizm domaga się więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 05.51 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.59 kwadratura Księżyca z Neptunem, 05.59 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.33 koniunkcja Marsa z Neptunem, 16.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w sprawach towarzyskich. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

19.05.2022, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Koziorożcu sprzyja kontaktom ze starszymi i bardziej od nas doświadczonymi osobami.
Aspekty planet: 14.10 trygon Słońca z Plutonem, 15.16 trygon Księżyca z Uranem, 22.01 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: III Cesarzowa
Cesarzowa pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

20.05.2022, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.52)
Księżyc sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na wiosenną wycieczkę. Planety zapowiadają ważne wydarzenia w sferze finansów i spraw zawodowych. Czas sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości.
Aspekty planet: 03.32 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 06.40 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.23 koniunkcja Księżyca z Plutonem,
13.59 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.11 trygon Księżyca z Merkurym, 17.53 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne, aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

21.05.2022, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc w znaku Ryb sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się na ważne spotkania. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zajmij się swoim hobby. Warto się wyspać i zregenerować siły, możesz iść na basen lub do sauny.
Aspekty planet: 03.22 Słońce wchodzi do znaku Bliźniąt, 17.15 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.17 koniunkcja Merkurego ze Słońcem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

22.05.2022, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 17.49)
Korzystaj z romantycznej aury dnia, pozwól sobie na odpoczynek, realizację niecodziennych aktywności, leżenie na kanapie czy spotkanie ze znajomymi. Księżyc w sprzyja kulturalnym rozrywkom i godzeniu się z ludźmi. Nie planuj na dzisiaj ambitnych zadań rodzinnych.
Aspekty planet: 04.40 sekstyl Księżyca z Wenus, 09.19 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 18.12 kwadratura Księżyca z Merkurym, 20.43 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, internetowe zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 25 º 07´ Byka – 01 º 52´ Bliźniąt
Księżyc 22 º 41´ Skorpiona – 04 º 40´ Ryb
Merkury 03 º 42′ – 00 º 02′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 15 º 19′ – 23 º 26′ Barana
Mars 23 º 17′ – 28 º 32′ Ryb
Jowisz 00 º 58′ – 02 º 14′ Barana
Saturn 24 º 56′ – 25 º 07′ Wodnika
Uran 15 º 25´ – 15 º 48´ Byka
Neptun 24 º 57′ – 25 º 05′ Ryb
Pluton 28 º 32′ – 28 º 28′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
16.05 od g. 11.28 do g. 13.50.
18.05 od g. 05.59 do g. 14.01.
20.05 od g. 13.59 do g. 14.52.
22.05 od g. 09.19 do g. 17.49.
Udanego tygodnia!