Miesięczne archiwum: sierpień 2011

Nów w Pannie

Gdy Księżyc znajdzie się w tym samym znaku zodiaku, w którym jest już Słońce, czeka nas nów Księżyca. Nie widać go wtedy na niebie, bo strona, którą Księżyc zwrócony jest do Ziemi, nie odbija światła słonecznego. (Księżyc w ogóle zwrócony jest do nas tylko jedną stroną, co ma swoje magiczne i astrologiczne implikacje, o czym następnym razem).
Nów Księżyca zaczyna nowy miesiąc lunarny, od nowiu Księżyca będzie przybywać i z dnia na dzień będzie on coraz bardziej widoczny na niebie. Jednak czas, gdy nów i noc jeszcze ciemniejsza, w dawnej magii miał negatywne znaczenie. Uznawano czas nowiu za niepomyślny do zaczynania nowych spraw i czekano, aż choć skrawek Księżyca znów pojawi się na niebie. Dawna astrologia zachowała ten podgląd, choć trzeba było rozważyć, kto podczas nowiu silniejszy: Słońce czy Księżyc. Zależało to oczywiście od znaku zodiaku, w jakim znalazł się Księżyc. Gdy silniejszy jest Księżyc, nów sprzyja medytacji, oczyszczaniu i domowym, prywatnym sprawom. Gdy silniejsze jest Słońce, nów bardziej sprzyja aktywnemu działaniu, publicznej działalności, pracy i ambitnym zamierzeniom.

Dzisiaj na przykład mamy nów w Pannie, a Merkury, który włada znakiem Panny przebywa w Lwie, a więc w domu Słońca. Oznacza to, że podczas dzisiejszego nowiu silniejsze jest Słońce, bo jest w recepcji z Merkurym (Merkury włada Panną i jest w Lwie, Słońce włada Lwem i jest w Pannie). A więc dzisiejszy nów wygania nas z wakacji i kieruje nasze myśli w stronę pracy, szkoły, ważnych spraw i nowych planów na jesień.Dzisiaj nocą świecą nam lampy, więc ciemnością nie musimy aż tak się przejmować. Dlatego już w dzień nowiu zaczynamy czary, które przez cały miesiąc przynieść nam mają przychylność. Bo gdy przybywa Księżyca, nam też będzie przybywać. A jakie czary? Najlepsze są najprostsze. Zaplanuj ważne zadania, policz pieniądze, wyrzuć śmieci z portfela i torby. A potem zapal świecę i wyobraź sobie, jak krok po kroku realizujesz swój plan. A jutro wstań, uśmiechnij się i z nową energią zacznij po prostu działać!

Horoskop tygodniowy 29.08-4.09.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Księżyc wychodzi z nowiu, doda nam w tym tygodniu optymizmu i energii. Im więcej spraw uda się załatwić już na początku tygodnia, tym lepiej. Wolne chwile wykorzystajmy na odpoczynek i regenerację sił. Warto zająć się czymś zupełnie innym, niż zwykle. Zamiast pucować podłogę, spotkaj się z ukochanymi osobami. Niech wraz z powiększającym się Księżycem wzrasta w nas miłość i zadowolenie.

 

29 sierpnia 2011, poniedziałek
Księżyc w nowiu w znaku Panny
Dziś poczujemy, że kończą się wakacje. Rano zabierz się za ważne zawodowe sprawy. Nów Księżyca sprzyja ważnym decyzjom i odważnym posunięciom. O godz. 11.11 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus, a o godz. 12.59 w trygonie z Jowiszem. Zrób wtedy rachunki, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Co się uda: wizyta u kosmetyczki lub fryzjera, dbanie o zdrowie i wygląd. Unikajmy: kontroli i sprawozdań, bo wszyscy mogą być bardzo drobiazgowi. Dieta: pij wodę mineralną, jedź surówki, bo bardzo korzystnie wpłyną na cerę. Dom: możesz robić przetwory i większe gotowanie. Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na zbyt duży wysiłek. Magia i czary: proś anioły i przewodników duchowych o opiekę nad dziećmi. Ogród i rośliny: możesz przycinać i grabić, usuwaj opadłe owoce. Biznes i pieniądze: klienci będą raczej oglądać i dyskutować, niż kupować.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki doda poprawi nam humory. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

30 sierpnia 2011, wtorek
Księżyc w znaku Panny i od godz. 20.26 w znaku Wagi
Dzień sprzyja zajęciom, które wymagają spokoju, uwagi i cierpliwości. W pracy przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi osobami i niczym się nie denerwuj. Dziś można zabrać się za czynności, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój. Co się uda: rachunki, praca, większe porządki. Unikajmy: nadmiaru obowiązków, dziś łatwo porwać się na zbyt wiele. Dieta: pij ziołową herbatę, oczyszczaj organizm. Dom: warto zapalić kadzidło i świece dla oczyszczenia aury. Zdrowie i ruch: chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Magia i czary: załóż coś złotego, a będziesz miał powodzenie. Ogród i rośliny: zakładaj trawnik, sadź iglaki, podcinaj żywopłoty. Biznes i pieniądze: odwiedź księgową, sprawdź co dzieje się u konkurencji.

Wibracja dnia: Sześć
Szóstka to wibracja troski i miłości, jaką otaczamy innych. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

31 sierpnia 2011, środa
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja zgodnej współpracy w innymi, negocjacjom i wyjaśnianiu różnych spornych spraw. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc w Wadze zsyła bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. O godz. 20.44 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, unikaj wtedy kłótni i oceniania życia innych. Co się uda: szybkie decyzje, podróże, zakupy, odpoczynek, randki i zabawa. Unikajmy: egoizmu, starajmy się spokojnie wysłuchać, co inni mają nam do powiedzenia. Dieta: egzotyczne potrawy bardziej będą nam smakować. Dom: rób większe pranie, pal kadzidła i kominki zapachowe. Zdrowie i ruch: ostrożnie, po południu łatwo będzie o kontuzje. Magia i czary: zawiąż czerwoną wstążkę przy walizkach, a nic nie zginie podczas podróży. Ogród i rośliny: zbieraj zioła, sadź bratki, malwy i dzwonki. Biznes i pieniądze: szukaj zupełnie nowych pomysłów, zakładaj stronę internetową.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i zdobywaniu ciekawych wiadomości. Dzieci będą dziś bardzo ruchliwe i pomysłowe, zajmij je nową dziedziną wiedzy.

1 września 2011, czwartek
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 20.49 w znaku Skorpiona
Dzisiaj warto zainteresować się, co po wakacjach dzieje się u znajomych lub współpracowników. Łatwo będzie przełamać bariery, ustalić wspólne plany i nabrać zaufania do ludzi. Popołudnie sprzyja zabawie, twórczości artystycznej i zakupom, bo o godz. 20.49 Księżyc znajdzie się w trygonie z Neptunem. Co się uda: zakupy, negocjacje, zawieranie nowych znajomości i godzenie się z ludźmi. Unikajmy: przechwałek i wyolbrzymiania naszych możliwości, plotek. Dieta: dziś organizm potrzebuje soli, ale lepiej się przesadnie nie objadać. Dom: idealny dzień na wielkie zakupy lub ich planowanie, możesz znaleźć korzystną ofertę. Zdrowie i ruch: trudno będzie spokojnie usiedzieć w jednym miejscu. Magia i czary: ćwicz telepatię, przesyłaj ukochanym osobom pozytywną energię. Ogród i rośliny: tnij żywopłoty, spal chore rośliny, zbieraj owoce. Biznes i pieniądze: negocjuj ceny, wymyślaj reklamy, zdobywaj nowych klientów.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki przyniesie nam niezwykłe i bardzo artystyczne pomysły. Warto wybrać się do kina lub teatru, chociaż na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości.

2 września 2011, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Koniec tygodnia może być niespokojny, bo dzisiaj wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. O godz. 13.52 Księżyc znajdzie się w opozycji z Jowiszem. Różne konflikty mogą przez przypadek wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za dzisiaj cięższe prace fizyczne, w ogrodzie porwiemy się na wielkie porządki. Co się uda: podsumowania, praca fizyczna, odkrywanie sekretów. Unikajmy: kłótni, dyskusji, obietnic ponad miarę. Dieta: idealny dzień na skosztowanie nowych przysmaków, ale pij dużo wody. Dom: nie myj podłóg lub samochodu, dzisiaj zostają smugi. Zdrowie i ruch: warto poćwiczyć jogę lub tai-chi. Magia i czary: zrób porządki w magicznych książkach, a znajdziesz w nich ważną wiadomość. Ogród i rośliny: podlej trawnik i rośliny doniczkowe. Biznes i pieniądze: dobry dzień, aby układać strategię działania na nadchodzące tygodnie.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali.

3 września 2011, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 23.05 w znaku Strzelca
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. O godz. 10.05 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu unikaj prania i pastowania, bo zostaną zacieki i smugi. Co się uda: rano trudniejsze prace i obowiązki, a potem odpoczynek. Unikajmy: dyskusji o polityce, zakupów w wielkich centrach handlowych. Dieta: oczyszczaj organizm, a szybko zobaczysz efekty. Dom: wyrzuć z szafy niepotrzebne rzeczy, zrób porządek w spiżarni. Zdrowie i ruch: warto pływać lub spacerować. Magia i czary: oczyść z kurzu talizmany i amulety. Ogród i rośliny: obficie podlej trawnik, uporządkuj oczko wodne. Biznes i pieniądze: jeśli masz dzisiaj mniej klientów, zajmij się porządkami.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

4 września 2011, niedziela
Księżyc w kwadrze w znaku Strzelca
Dziś spędzimy dzień w ruchu. O godz. 19.40 Księżyc znajdzie się w kwadrze. Będziemy zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie i pracę w ogrodzie, ale nie za większe porządki. Co się uda: baw się i spotykaj z ludźmi, będzie wesoło. Unikajmy: kłótni, alkoholu, rywalizacji z silniejszymi. Dieta: rano warto zjeść porządne śniadanie, a po południu dać żołądkowi odpocząć. Dom: chętnie zaprosimy gości i będziemy się chwalić tym, co mamy. Zdrowie i ruch: ostrożnie podczas gier zespołowych, dziś bardzo łatwo o stłuczenia i kontuzje. Magia i czary: zamieć podłogę i wyobraź sobie, jak wyganiasz z domu biedę i kłopoty. Ogród i rośliny: podlewaj, porządkuj, wymyślaj nowe aranżacje i klomby. Biznes i pieniądze: bądź uprzejmy dla klientów, dziś każdy chce być bardzo ważny.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka pomaga uporządkować sprawy finansowe. Warto policzyć, jakim budżetem dysponujemy na wrzesień i zrezygnować z niepotrzebnych wydatków.

Miłego tygodnia!

24.08.2011 Klub Tarocisty: Tarot i kariera – rozkłady i analiza kart

Klub Tarocisty w Warszawie 24.08.2011
Tarot i kariera – rozkłady i analiza kart

Zapraszamy na warsztaty tarota w środę 11.06.2011 r. w Warszawie od 18:00 do 21:00. Temat kolejnego warsztatu: Tarot i kariera – rozkłady i analiza kart. Warsztaty poprowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Będziemy omawiać znaczenia wróżebne kart, które dotyczą planowania, pracy i kariery. Poznamy wiele sprawdzonych rozkładów na karierę i sprawy zawodowe.

Uwaga! Są to zajęcia warsztatowe, wymagana jest podstawowa znajomość znaczeń kart tarota. Liczba miejsc ograniczona – do 10 osób.

Termin: 24.08.2011 godz. 18:00-21:00
Miejsce: ul. Pruszkowska 29 m. 259
Cena: 40 zł (płatne na miejscu)
Zapisy:telefonicznie u Izabeli Podlaskiej 0-600-218-488 lub Miłki Krogulskiej 0-600-218-588 lub mailowo: redakcja@tarocista.com

Zapraszamy serdecznie!

Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

25.08.2011 Warszawska Szkoła Astrologii: Pluton w znaku Koziorożca – co nam ciekawego jeszcze przyniesie? – Miłosława Krogulska

Zapraszamy na zajęcia w Warszawskiej Szkole Astrologii:

Temat: Pluton w znaku Koziorożca – co nam ciekawego jeszcze przyniesie? – Miłosława Krogulska

Od 2008 roku Pluton przemierza kardynalny znak Koziorożca i pozostanie w nim aż do początku 2024 roku. Jak zmieni nasz świat i nasze osobiste życie? Przyjrzymy się wpływowi Plutona w Koziorożcu na poszczególne znaki zodiaku i jego rerlacjach z innymi planetami na niebie.

25.08.2011 czwartek godz. 18.00-21.00
Miejsce: Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa
informacje i zapisy: Izabela Podlaska 0600218488, Mii Krogulska 0600218588, albireo (at) albireo.pl
cena: 40 zł za zajęcia, zajęć nie można nagrywać

Horoskop tygodniowy 22-28.08.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Księżyc zbliża się do nowiu, a więc i nasze siły będą w tym tygodniu maleć. Koniec wakacji bardziej sprzyja odpoczynkowi, niż nowym zadaniom. Korzystajmy z ostatnich dni swobody, zanim ogarnie nas wrześniowe zamieszanie. Warto zadbać o urodę i ograniczyć słodycze, bo tuż przed nowiem najszybciej gubimy zbędne kilogramy. W poniedziałek 22.08 Wenus, a we wtorek 23.08 Słońce wejdzie do znaku Panny. Zaczniemy planować jesienne wydatki i poważnie myśleć o finansowych porządkach. We wtorek Słońce ustawi się w opozycji z Neptunem, co nastroi nas romantycznie i refleksyjnie do życia. To trudny dzień do podejmowania konkretnych decyzji życiowych. W czwartek 25.08 Mars ustawi się w kwadraturze z Saturnem, co sprawi, że będziemy zmęczeni i niechętni nowych sprawom. W piątek Wenus w trygonie z Plutonem sprzyja wyjaśnianiu spraw uczuciowych i namiętnym randkom. W sobotę Merkury wychodzi z retrogradacji, co sprzyja podróżom i przyspieszy załatwianie wszystkich spraw handlowych i zawodowych. W niedzielę 28.08 Słońce w trygonie z Plutonem doda nam sił i energii.

22 sierpnia 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka i od godz. 2.54 w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Warto współpracować z innymi i razem rozwiązywać problemy. Także i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Unikaj tylko marudzących znajomych, którzy lubią psuć wszystkim wokoło nastrój. Co się uda: szukanie i naprawianie błędów, rachunki i porządki, zakupy. Unikajmy: spóźnień, plotkarzy i dyskusji o cudzych sekretach. Dieta: będziemy mieć zmienne zachcianki, dziś trudno będzie zebrać wszystkich przy stole. Dom: możemy być zbyt krytyczni i szukać bałaganu tam, gdzie go nie ma. Zdrowie i ruch: uważajmy, dziś łatwo o kontuzję. Ogród i rośliny: nie wprowadzaj zmian i zanim coś wyrwiesz, trzy razy pomyśl. Magia i czary: ćwicz telepatię, wróż z kart i runów. Biznes i pieniądze: będziesz dokładny, praktyczny, ale mniej wyrozumiały dla błędów swoich pracowników.
Aspekty planet: 00:12 Wenus wkracza do znaku Panny, 2:00 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 3:12 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 10:30 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka sprawi, że będziemy w refleksyjnym nastroju. Poszukaj inspiracji w mądrych książkach i filmach, medytuj i uspakajaj myśli.

23 sierpnia 2011, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzisiaj wszyscy będą komentować i omawiać cudze sprawy lub plany. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. O godz. 13.22 Słońce wkroczy w znak Panny. Warto bywać na mieście, odzywać się do znajomych i odnawiać kontakty. Dzień sprzyja też zakupom i wakacyjnym podróżom. Co się uda: praca, a potem zakupy i spotkania z przyjaciółmi. Unikajmy: brania na siebie cudzych obowiązków, narzekania, dyskusji o polityce. Dieta: dziś zapragniemy zdrowej i ekologicznej kuchni. Dom: chętnie zmienimy dekoracje, wybierzemy nowe kolory i dodatki. Zdrowie i ruch: dobry dzień na rowerową wycieczkę lub spacer. Ogród i rośliny: przycinaj, wyrównuj, ale nie walcz dziś z chwastami, bo odrosną silniejsze. Magia i czary: noś niebieskie kamienie, będziesz miał szczęście w interesach. Biznes i pieniądze: załatwiaj ważne sprawy, odzyskuj długi.
Aspekty planet:
1:28 Słońce w opozycji z Neptunem, 6:48 Księżyc w trygonie z Saturnem, 13:22 Słońce wkracza do znaku Panny, 16:34 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprawi, że zrezygnujemy z przedsięwzięć, które nie przyniosły spodziewanego zysku. Słuchaj swojej intuicji, bo możesz wpaść na trop tajemnic lub intryg.

24 sierpnia 2011, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt i od godz. 12.32 w znaku Raka
Rano uda się szybko załatwić różne zawodowe i urzędowe sprawy. Proś innych o pośrednictwo i pomoc, bo potem staniemy się romantyczni i niechętni pracy. W południe, gdy Księżyc wkroczy w znak Raka, aura stanie się senna i spokojna. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer. Co się uda: rano składaj podania, prośby, szukaj wsparcia u ważnych osób. Unikajmy: oficjalnego tonu, dziś liczą się szczere emocje i prawdziwe uczucia. Dieta: zatęsknimy za kuchnią naszych babć, ciastkami i deserami lodowymi. Dom: dobry dzień na robienie przetworów. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na basen lub na plażę. Magia i czary: pal czerwone świece, przyciągniesz szczęście w miłości. Ogród i rośliny: pamiętajmy o podlaniu trawnika i kwiatów doniczkowych. Biznes i praca: inwestuj, planuj nowy rozdział kariery.
Aspekty planet:
11:34 Księżyc w trygonie z Neptunem, 14:24 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 18:54 Księżyc w sekstylu z Wenus, 19:31 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 21:47 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja ucieczce od gwaru i zamieszania, magicznym rytuałom i medytacji.

25 sierpnia 2011, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Postaraj się dzisiaj nie spieszyć i unikaj plotek. Trudno się będzie skupić na jednej sprawie. Warto za to zacząć dietę, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. O godz. 15.00 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem, a o godz. 15.05 w koniunkcji z Marsem. Lepiej nie załatwiać wtedy trudnych spraw. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody. Co się uda: warto dziś odpocząć, zająć się sztuką, spotkać się z bliskimi. Unikajmy: kłótni, przypominania innym starych błędów i grzechów. Dieta: nabierzemy ochoty na domowe potrawy i pyszne domowe zupy. Dom: dobry dzień na randki, spotkania z przyjaciółmi. Zdrowie i ruch: weź aromatyczną kąpiel, uspokój nerwy i wycisz myśli. Ogród i rośliny: sadź różaneczniki i inne krzewy. Magia i czary: przesyłaj bliskim osobom pozytywną energię. Biznes i pieniądze: układaj biznesplan, podpisuj ważne umowy.
Aspekty planet:
7:26 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 12:48 Mars w kwadraturze z Saturnem, 15:00 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 15:05 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: Jeden
Jedynka pokazuje, jak walczyć o swoje sprawy. To bardzo dobra wibracja dla osób, które zajmują się handlem lub biznesem, dziś wpadniesz na dobre pomysły.

26 sierpnia 2011, piątek
Księżyc w znaku Raka i od godz. 18.10 w znaku Lwa
Zajmij się dzisiaj pracą i skoncentruj na zaległościach, bo dzisiaj wiele uda się załatwić i wynegocjować. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie wielu trudnych spraw i wyjaśnienie męczących problemów. Po południu aura będzie spokojniejsza, warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer. Co się uda: randki, towarzyskie spotkania, zakupy. Unikajmy: rachunków, sprawozdań, wielkich porządków. Dieta: egzotyczne dania będą wszystkim bardzo smakować. Dom: dziś planuj przemeblowania, dekoruj pokoje, ale unikaj wielkich porządków. Zdrowie i ruch: spacer dobrze nam zrobi. Ogród i rośliny: zadbaj o bluszcze i winorośle, sadź iglaki. Magia i czary: umyj kamienie i amulety pod czystą, bieżącą wodą. Biznes i pieniądze: dzień sprzyja zgodnej współpracy, dzisiaj rozmawiaj i negocjuj.
Aspekty planet:
1:12 Wenus w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że chętnie pomożemy komuś w kłopotach i podtrzymamy na duchu strapionych. Wysłuchajmy, co ludzie mają nam do powiedzenia.

27 sierpnia 2011, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy w dobrych humorach. O godz. 11.46 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, co sprzyja zabawie i wielkim wydatkom. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na weekendowy wyjazd, organizację imprezy i spełnianie marzeń. Co się uda: zakupy, spotkania i artystyczne wydarzenia. Unikajmy: chwalenia się, bo ktoś złapie nas za słowo. Dieta: dziś jemy wystawnie i w towarzystwie, najchętniej na mieście. Dom: dobry dzień na zakupy mebli i dekoracji. Zdrowie i ruch: chętnie poćwiczymy, warto się ruszać i spacerować. Ogród i rośliny: dziś możesz kosić trawnik. Magia i czary: załóż coś złotego, a odkryjesz sekret. Biznes i pieniądze: doskonały dzień, aby układać wystawę, planować reklamy, zadbać o siedzibę.
Aspekty planet:
00:04 Merkury wychodzi z retrogradacji, 00:32 Księżyc w trygonie z Uranem, 11:46 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 19:07 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki pomaga zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć już od samego rana.

28 sierpnia 2011, niedziela
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 20.14 w znaku Panny
Najlepiej spędzić ostatnią niedzielę wakacji na przyjemnościach, a nie porywać się na porządki czy zakupy. Aura sprzyja miłosnym sprawom, rozrywce i zabawie. Odpocznij, bo także domowe obowiązki mogą okazać się o wiele bardziej męczące i nudne, niż zwykle. O godz. 19.12 Księżyc znajdzie się w opozycji z Neptunem i uczyni nas romantycznymi. Sny i przeczucia mogą być prorocze. Co się uda: odpoczynek, dziś nie zaprzątaj sobie głowy problemami. Unikajmy: skąpych i nieuprzejmych ludzi, bo popsują nam humory. Dieta: wpływ żywiołu ognia sprawi, że nabierzemy ochoty na grilla, gorące i ostre potrawy. Dom: wyrzuć z szafy wszystko, czego nie miałeś na sobie w ostatnich latach. Zdrowie i ruch: ostrożnie, dziś brawura może skończyć się kontuzją. Ogród i rośliny: dziś kontempluj ich piękno, ale nie przycinaj i nie przesadzaj. Magia i czary: zapal kadzidło, wygoń z domu starą energię. Biznes i praca: wymyślaj reklamy, zakładaj strony w sieci, planuj i wymyślaj.
Aspekty planet:
1:50 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 17:11 Słońce w trygonie z Plutonem, 19:12 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja odpoczynkowi, gotowaniu ulubionych przysmaków, relaksowi w miłym otoczeniu. Będziemy mniej zainteresowani cudzymi sprawami.

Miłego tygodnia!