Miesięczne archiwum: listopad 2011

1.12.2011 Warszawska Szkoła Astrologii: Tranzyty Marsa – Miłosława Krogulska

1.12.2011 godz. 18.00-21.00
Tranzyty Marsa w horoskopie – groźne czy nie? – Miłosława Krogulska
Tranzyty planet szybkich są pomijane czy nawet bagatelizowane w podręcznikach astrologii. Niektóre z nich, jak na przykład tranzyty Marsa, potrafią znacząco wpłynąć na decyzje, które zmieniają całe nasze życie. Jak przygotować się na tranzyty Marsa i jak działa on na poszczególne planety i osie, pokaże Miłosława Krogulska.

czwartek 1.12.2011 godz. 18.00-21.00
Miejsce: Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa
informacje i zapisy: Izabela Podlaska 0600218488, Mii Krogulska 0600218588, albireo (at) albireo.pl
cena: 40 zł za zajęcia, z powodu warsztatowego charakteru zajęć nie można ich nagrywać.

Kwartalnik „Trygon” nr 3-4(12-13)/2011

Ukazał się nowy numer kwartalnika „Trygon” nr 3-4(12-13)/2011

92 strony, nakład 700 egz.

Jeśli chcesz otrzymywać nasz kwartalnik, wystarczy zapisać się do Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego
(formularz na stronie
http://polskaastrologia.pl/index.php?page=zgloszenie)
i wpłacić roczną składkę członkowską 60 zł na konto Stowarzyszenia:
Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

SPIS TREŚCI

2 Od Redakcji: Rozwój Stowarzyszenia
IZABELA PODLASKA
Jesień i zima to najlepszy czas na naukę i uzupełnianie wiedzy. W podwójnym, jesienno-zimowym numerze Trygonu proponujemy Wam dużo artykułów, które poszerzą lub uzupełnią Waszą wiedzę o astrologii i świecie.

3 Zapowiedź IV Konferencji PSA 20-22.04.2012 r.

4 Program wykładów PSA od X 2011do III 2012

74 Zdjęcia z urodzin PSA

5 Dialog między astrologią i nauką
WŁODZIMIERZ ZYLBERTAL
Od przeszło stulecia renesans przeżywa wiedza, dawniej nazywana „ezoteryką”, „parapsychologią”, a dziś coraz częściej określana nowoczesnym terminem „psychotronika”. Nie jest to termin zbyt ścisły. Do pojęciowego worka z tym napisem wrzuca się i zupełnie archaiczne już dziś przesądy, i bardzo cenne dokonania współczesne, i wciąż wartościową wiedzę starożytną. W tym też worku mieści się astrologia.

9 Prognozy gospodarcze dla Polski na lata 2011 – 2030
WOJCIECH SUCHOMSKI
astrolog powinien pomagać klientowi planować przyszłość, a nie wydawać na niego wyrok. Podstawą i uzasadnieniem astrologicznych prognoz powinna być sprawdzona wiedza o cyklach planet, a nie wieszczenie pod wpływem swoich odczuć. Kiedy spada indeks Jowisza wśród ludzi spada optymizm, zaufanie międzyludzkie i częściej wybuchają wojny. Najbliższym takim przesileniem jest połowa kwietnia 2014 roku.

19 Astrologia wojny
PIOTR PIOTROWSKI
Już astrologowie arabscy, a za nimi średniowieczni mistrzowie przywiązywali dużą wagę do reguł militarnej astrologii horarnej, elekcyjnej czy wydarzeniowej. Temat wojny i wszelkich konfliktów, które w istocie kreują bieg dziejów świata, jest zresztą aktualny po dziś dzień, a zajmowali się nim najwybitniejsi astrologowie minionych wieków.

38 Horoskop cywilizacji islamu
PIOTR GIBASZEWSKI
Rok, w którym miała miejsce hidżra, kilkadziesiąt lat po śmierci proroka, za panowania kalifa Omara, uznana została za początek cywilizacji islamu. Od tego momentu liczy się lata w rachubie kalendarza muzułmańskiego oraz irańskiego.  Często nazywana jest ucieczką Mahometa. Warto zatem poszukać analogii historycznych, procesów i wydarzeń, które by uzasadniały jego działanie.

49 Podróże kosmiczne cz. 2
KRZYSZTOF PORZEŻYŃSKI
Nadszedł dzień kiedy Amerykanie podjęli lot na Księżyc. Start misji nastąpił 16 lipca 1969 r., zaraz po wejściu ascendentu do Panny, liczonego na miejsce startu. Wszak było to przedsięwzięcie wymagające ogromnej precyzji, liczyły się niezliczone detale. W Houston, gdzie mieściło się centrum kosmiczne, wschodził właśnie Księżyc.

59 Czym jest astrologia?
SYLWESTER BANDURA
Astrologia oprócz przewidywania wydarzeń na świecie dostarcza przede wszystkim wiedzy na temat człowieka. Horoskop, będący mapą życia, wykreślany jest współcześnie przez komputer. Co on wskazuje? Po wpisaniu daty, godziny i miejsca urodzenia otrzymujemy na kole zodiakalnym miejsca, na których zaznaczone są: Słońce, Księżyc, planety oraz inne ważne punkty.

61 Tranzyty planet w pigułce
DOROTA NOWACKA
Tranzyty planet należą z pewnością do najbardziej popularnych i lubianych przez astrologów metod prognozowania przyszłości. Wynika to – jak sądzę – ze stosunkowo prostych zasad, jakimi rządzi się sama technika sporządzania horoskopu tranzytowego, co oczywiście daje sposobność do szybkiego wyciągania wniosków na temat zdarzeń teraźniejszych i przyszłych.

75 Gwiazda Regulus
MIŁOSŁAWA KROGULSKA
Najjaśniejszą gwiazdą w gwiazdozbiorze Lwa jest Regulus, który świeci białoniebieskim światłem. Serce Lwa to królewska gwiazda, która od swoich podopiecznych zdaje się wymagać po prostu szlachetnego charakteru i dotrzymywania słowa. Gdy Serce Lwa ogarnie żądza zemsty i władzy nad światem, zmierza ku upadkowi.

79 Salvador Dali: geniusz czy szaleniec?
AGNIESZKA DAWIDOWICZ
11 maja 1904 roku w Katalońskim miasteczku Figueres w pobliżu wybrzeża morza Śródziemnego urodził się Salvador Felipe Jacinto Dali. Ascendent mistrza surrealizmu wypada w znaku Raka, zatem artysta pozostawał pod znaczącym wpływem Księżyca. Matka malarza była osobą dość nadopiekuńczą, oboje rodzice spełniali wszystkie zachcianki syna, który od najmłodszych lat pragnął robić wszystko odwrotnie jak inni ludzie.

87 Władca zaćmienia
IZABELA PODLASKA
Zanim zinterpretujemy działanie zaćmienia na planetę w naszym urodzeniowym horoskopie, musimy znaleźć w horoskopie zaćmienia planetę, która jest jego władcą. Według Ptolemeusza naturę i działanie zaćmienia odczytamy poprzez analizę jego planetarnego władcy. W Tetrabiblos przedstawił on reguły oceny siły zaćmień.

92 Autorzy numeru

 

Więcej informacji na stronie Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego www.polskaastrologia.pl

Horoskop tygodniowy 28.11-4.12.2011 Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Autorki: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Sił będzie nam przybywać, a nowe wyzwania i komplementy będą motywować nas do pracy.  Słońce ustawi się w kwadraturze z Marsem, co doda nam sił, ale i sprawi, że będziemy nerwowo. Tydzień sprzyja zakupom, wyjazdom i towarzyskim spotkaniom. Będziemy optymistyczni i energiczni, ale też skłonni do chwalenia się i obiecywania innym złotych gór. Uważaj na słowa, czytaj dokładnie różne umowy i bądź punktualny, a tydzień przyniesie więcej sukcesów, niż trudności i przykrości.

28 listopada 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka nas niespokojny początek tygodnia, bo będziemy walczyć o swoje zyski i korzyści. Postarajmy się nie spóźniać i panować nad nerwami, a wszystko się uda. Lepiej unikać dzisiaj niezaplanowanych wizyt w urzędach lub dalekich podróży, bo ludzie nie będą wyrozumiali, a nagłe zmiany mogą ich denerwować.
Co się uda:
znajdowanie ciekawych informacji, rachunki, porządki, cięższa praca.
Unikajmy: zakupów, bo będziemy wybrzydzać i w nieskończoność porównywać ceny.
Dieta: warto pić wodę z mikroelementami i zażywać witaminy, nawilżać skórę, wybrać się do kosmetyczki.
Dom: unikaj wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć.
Zdrowie i ruch: dzień sprzyja dbaniu o urodę, wizycie u kosmetyczki i zaczynaniu diety.
Magia i rytuały: dobry dzień na czary służące oderwaniu się od złych wspomnień i nieudanych związków.
Biznes i pieniądze: policz dziś pieniądze i zastanów się, jak je lepiej niż do tej pory zainwestować.

Wibracja dnia: Siedem
Zadbajmy o zdrowie, bo Siódemka sprzyja diecie i wprowadzaniu w życie lepszych nawyków. Czytaj o zdrowiu, ekologii i zmieniaj otoczenie na zdrowsze.

29 listopada 2011, wtorek, Andrzejki
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 8.03 w znaku Wodnika
Dziś zaczniemy na poważnie myśleć o ambitnych sprawach, bo zbliża się grudzień i trzeba będzie sporo zagadnień podsumować lub omówić. O godz. 10.51 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem. Masz jednak szansę uporać się z większą ilością zajęć niż zwykle, bo coś uda się usprawnić lub zmienić na bardziej opłacalne. Warto też więcej się ruszać, bo dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie ćwiczeń i diety odchudzającej.
Co się uda:
cięższa praca, zakupy i kupowanie wycieczek, andrzejkowe spotkania.
Unikajmy: urzędów, notariuszy i akwizytorów.
Dieta: dostarcz organizmowi porcję białka.
Dom: wyrzuć stare rzeczy, bądź bezwzględny dla bałaganu.
Zdrowie i ruch: zapisz się na ćwiczenia, spróbuj nowej dziedziny sportu.
Magia i rytuały: w wigilię Św. Andrzeja wróż, czaruj i ćwicz przewidywanie przyszłości.
Biznes i pieniądze: szukaj dotacji, pożyczek, bierz przykład z firm zagranicznych.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja prowadzeniu interesów. Dziś bądź uparty, a łatwo postawisz na swoim. Zakładaj konto w banku, doglądaj spraw księgowych, zaplanuj wydatki na grudzień.

30 listopada  2011, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Dziś będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Aura sprzyja zmianie spojrzenia na trudne sytuacje. Można dzisiaj przeciwstawić się osobom, które wykorzystują innych lub nie są uczciwe. O godz. 14.37 Księżyc znajdzie się w seksylu z Jowiszem. Przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Warto się uczyć, zdobywać nowe umiejętności.
Co się uda: wizyty w urzędach, negocjacje i rozmowy o pieniądzach.
Unikajmy: pomagania osobom, które wykorzystują innych.
Dieta: pij dużo wody, oczyszczaj organizm.
Dom: oczyszczaj aurę, pal kadzidła, ustawiaj remedia feng-shui.
Zdrowie i ruch: zamiast siłowni, wybierzemy jogę lub medytację.
Magia i rytuały: Możesz wróżyć i robić miłosne rytuały.
Biznes i pieniądze: Ufaj dzisiaj swojej intuicji, a wyprzedzisz konkurencję.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja, która sprzyja kończeniu starych spraw i odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi. Możesz odkryć różne tajemnice, wyjaśnić czyjeś dwuznaczne zachowanie.

1 grudnia 2011, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 15.46 w znaku Ryb
Rano załatwiaj ważne sprawy, wybierz się do administracji lub urzędu, pracuj umysłowo. Po południu zniżka nastrojów. O godz. 12.28 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem. Nie daj się wykorzystać krewnym, którzy marudzą i udają nieporadnych, żeby ktoś wykonał ich obowiązki. Wieczórsprzyja medytacji, rozwojowi duchowemu, układaniu strategii na przyszłość, bo o godz. 18.24 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Jowiszem. Także randki będą bardzo romantyczne i udane.
Co się uda: rano załatwiaj ważne zawodowe sprawy, ucz się i pracuj.
Unikajmy: pesymistów, maruderów i plotkarzy.
Dieta: dzisiaj będziemy tęsknić za tradycyjnymi, polskimi potrawami.
Dom: możesz sprzątać, wycierać kurze, przemeblowywać pokoje.
Zdrowie i ruch: dobry dzień na spacer, ale nie ma męczące ćwiczenia.
Magia i rytuały: wieczorem medytuj, pal świece w intencji oczyszczenia aury.
Biznes i pieniądze: dziś klienci w sklepach mogą być zmienni i mieć kłopoty z wyborem tego,  co chcą kupić.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki pomoże w porządkach, rachunkach i podejmowaniu decyzji o różnych oszczędnościach. Będziesz cierpliwy i zdecydowany, warto załatwiać urzędowe sprawy.

2 grudnia 2011, piątek
Księżyc w kwadrze w znaku Ryb
Dziś o godz. 10.53 Księżyc znajdzie się w kwadrze, a więc przeczucia mogą okazać się wielce znaczące. Dzień sprzyja zmianom i rewolucyjnym pomysłom. Będziemy chcieli wszystko robić szybko i z wielkim rozmachem. Ostrożnie, bo emocje mogą wziąć górę nad rozsądkiem, postaraj się nie obiecywać innym zbyt wiele. Wieczorem zajmij się medytacją, rytuałami, zastanów nad kierunkiem, w jakim zmierzasz.
Co się uda: zmiany, przemeblowania, wycofywanie się ze złych ustaleń, naprawa błędów.
Unikajmy: dalekich podróży, bo możemy być niezdecydowani i senni.
Dieta: szukaj informacji o zdrowym stylu odżywiania, zrezygnuj z cukru i alkoholu.
Dom: zadbaj dziś o wygodę i spokój bliskich ci osób.
Zdrowie i ruch: zażywaj witaminy i mikroelementy, na ćwiczenia możemy nie mieć ochoty.
Magia i rytuały: dobry dzień na czary na powodzenie w biznesie.
Biznes i pieniądze: zajrzyj do Internetu, a wpadniesz na dobre pomysły.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dzisiaj warto poświęcić chwilę na rachunki lub podsumowania. Zastanów się nad budżetem, a jeśli prowadzisz biznes, to odkryjesz na czym możesz zaoszczędzić.

3 grudnia 2011, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprzyja relaksowi i magicznym rytuałom. Dzień minie nam na spotkaniach, pogawędkach i dyskusjach. Nie będziemy mieli siły na ciężką pracę, większe zakupy czy porządki. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną za to w bardzo dobrej atmosferze. Warto wybierać się na zakupy, organizować randki czy inne spotkania.
Co się uda: dobry dzień na odpoczynek, towarzyskie spotkania, zajmowanie się sztuką.
Unikajmy: ciężkich domowych obowiązków, prania tapicerki, pracy fizycznej.
Dieta: pij dużo wody, unikaj cukru i mocnego alkoholu.
Dom: nie rób wielkiego prania, bo będzie długo wysychało.
Zdrowie i ruch: warto wybrać się na jogę lub na basen.
Magia i rytuały: myśl o miłości, rób miłosne czary, pal czerwone świece.
Biznes i pieniądze: do południa rób rachunki i bilans, potem planuj reklamy i ogłoszenia.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu i natchnienia. Będziemy chętnie żartować i odważnie flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania.

4 grudnia 2011, niedziela
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 2.52 w znaku Barana
Dziś powstrzymaj swoją ciekawość i unikaj trudnych tematów do dyskusji. Nawet bardzo spokojni znajomi mogą nagle stać się nerwowi, a starsi krewni będą zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. O godz. 15.41 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Plutonem. Lepiej unikać dzisiaj wielkich porządków, a zająć się uprawianiem sportu i poprawą kondycji.
Co się uda: szybkie decyzje, sport, spacery.
Unikajmy: składania obietnic, pożyczania komuś pieniędzy, dyskusji o polityce.
Dieta: smakować nam będą sałatki i egzotyczne przysmaki, ale kontroluj dietę.
Dom: uda się bardzo szybko posprzątać i ugotować obiad.
Zdrowie i ruch: warto się ruszać, idealny dzień aby wybrać się na spacer.
Magia i rytuały: uporządkuj magiczne książki, poukładaj swoje karty i wahadła.
Biznes i pieniądze: szukaj nowych wiadomości, planuj kampanię reklamową.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprzyja towarzyskim spotkaniom, ale powstrzymajmy się przed krytyką i wtrącaniem się w cudze sprawy. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Miłego tygodnia!

24.11.2011 Warszawska Szkoła Astrologii: Opozycja – jak rozgryźć ten aspekt? – Izabela Podlaska

Zapraszamy na  zajęcia o opozycjach:

24.11.2011 godz. 18.00-21.00
Opozycja – jak rozgryźć ten aspekt? – Izabela Podlaska
Aspekt opozycji łączy w horoskopie planety, które są najdalej od siebie. Czy współpracują, czy walczą ze sobą? Jak interpretować ten aspekt, czy w astrologii przeciwieństwa się przyciągają czy odpychają i jak to wpływa na charakter właściciela horoskopu opowie i pokaża na przykładach Izabela Podlaska.

czwartek 24.11.2011 godz. 18.00-21.00
Miejsce: Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa
informacje i zapisy: Izabela Podlaska 0600218488, Mii Krogulska 0600218588, albireo (at) albireo.pl
cena: 40 zł za zajęcia, z powodu warsztatowego charakteru zajęć nie można ich nagrywać.

Horoskop tygodniowy 21-27.11.2011 Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

W tym tygodniu czas na nowe decyzje i pozytywne zmiany. Księżyc maleje, wyrzućmy więc z życia i domu to, co niepotrzebne i co blokuje przepływ energii. 25.11 nów Księżyca w znaku Strzelca skłoni nas do zajęcia się sprawami nauki, edukacji i podróży. Możemy spodziewać się ważnych wiadomości zza granicy, jak również wsparcia osób na wysokich stanowiskach i z dużym autorytetem.

Słońce 28 º 19´ Skorpiona – 5 º 22´ Strzelca
Słońce wkracza do optymistycznego znaku Strzelca i ustawi się w trygonie z Uranem. Staniemy się życzliwsi, pomocni i łatwiej będzie nam teraz załatwiać trudne sprawy. Strzelce i Lwy mają w tym tygodniu wiele przyjaznych osób wokół siebie.

Księżyc 29 º 13´ Panny – 12 º 17´ Koziorożca
Bądźmy punktualni, przestrzegajmy regulaminów i umów, nie spieszmy się wszędzie. Wszyscy będą od nas wymagać pracy na najwyższych obrotach i na najlepszym poziomie. Barany i Wagi będą umiały opanować zawodowy chaos.

Merkury 19 º 19´ – 18 º 57´ Strzelca w retrogradacji
Merkury zacznie poruszać się ruchem wstecznym. Warto wrócić do starych pomysłów, bo teraz dopiero je dopracujemy. Od 24.11 do 14.12 czas nie sprzyja kupowaniu samochodów i komputerów oraz podpisywaniu ważnych umów. Bliźnięta będą musiały zmienić wyjazdowe plany.

Wenus 23 º 08´ Strzelca – 1 º 48´ Koziorożca
Wenus w sekstylu do Saturna i Neptuna oraz w kwadraturze do Urana i trygonie do Jowisza sprawi, że zapragniemy uporządkować sprawy związków, ale i poczuć się romantycznie, jak w bajce. Dla samotnych Koziorożców i Raków szansa na nową znajomość!

Mars 4 º 48´ – 8 º 01´ Panny
Mars ustawi się w trygonie z dynamicznym Plutonem. Czas na sport, rekreację i długie spacery. Mimo jesiennej pogody warto zapisać się na siłownię, zacząć biegać lub chodzić częściej na basen. Ryby i Skorpiony poczują przypływ sił i zdrowia.

Jowisz 2 º 23´ – 1 º 41´ Byka w retrogradacji
Jowisz spotka się na niebie z Wenus, co zapowiada miłe niespodzianki i prezenty od losu w drugiej połowie tygodnia. To dobry czas, aby zacząć kupować mikołajkowe i gwiazdkowe prezenty. Znajdziemy bowiem idealne okazje i piękne przedmioty, które na pewno ucieszą naszych bliskich.

Saturn 24 º 10´ – 25 º 24´ Wagi
Polegajmy na starych i sprawdzonych znajomościach. Ktoś pomoże nam w zdobyciu lepszej posady lub poleci nas do pracy, która jest naszym marzeniem. Panny i Bliźnięta mają szansę na zawodowy awans i dobre wiadomości.

Uran 0 º 47´-  0 º 42´ Barana w retrogradacji
Działajmy z zaskoczenia i korzystajmy z okazji, jaki przyniesie nam los. Uran w trygonie do Słońca sprawi, że starczy nam energii i siły woli na rozpoczynanie nowych spraw. Wchodźmy w zawodowe i uczuciowe relacje z osobami spoza znanych nam kręgów.

Neptun 28 º 10´ – 28 º 13´ Wodnika
Romantyczną aurę zapewni nam sekstyl Wenus i Neptuna. Udadzą się randki i artystyczne przedsięwzięcia. Jeśli ktoś ma ochotę na zakupy, niech wyznaczy sobie limit pieniężny i go nie przekracza, bo łatwo będzie wydać fortunę na luksusy i zbytki. Szczególnie beztroskie w wydawaniu pieniędzy będą Lwy.

Pluton 5 º 56´ – 6 º 08´ Koziorożca
Bądźmy wytrwali i realizujmy ambitne plany, bo Pluton ustawi się w tym tygodniu w harmonijnych relacjach z Marsem, planetą walki i życiowej energii. Byki będą bardziej niż zwykle uparte w dążeniu do swoich celów, ale dzięki temu szybko je zrealizują z korzyścią dla siebie.

Próżny kurs Księżyca:
20.11 od g. 23:23 do 21.11 do g. 2:17.
23.11 od g. 00:05 do g. 2:59.
25.11 od g. 00:05 do g. 2:58.
27.11 od g. 1:07 do g. 4:06.

21 listopada 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny i od godz. 2.17 w znaku Wagi
Dzień sprzyja sprawom, które wymagają współpracy z innymi ludźmi. Będziemy bardziej niż zwykle ciekawi tego, jak inni radzą sobie z problemami i zawodowymi wyzwaniami. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, brać udział w szkoleniach. Nowe znajomości okażą się udane.
Co się uda: randki, towarzyskie spotkania, zawodowe negocjacje.
Unikajmy: porządków i ciężkich prac fizycznych.
Dieta: dzisiaj będziemy tęsknić za egzotycznymi smakami z wakacji.
Dom: pod byle pretekstem wymigamy się od różnych obowiązków.
Zdrowie i ruch: dobry dzień na spacer, ale nie ma męczące ćwiczenia.
Magia i rytuały: pal kadzidło w intencji zgody i pokoju.
Ogród i rośliny: w domu ucinaj zeschłe liście, w ogrodzie biel pnie drzew owocowych.
Biznes i pieniądze: dziś klienci w sklepach mogą być zmienni i mieć kłopoty z wyborem tego,  co chcą kupić.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja, która sprzyja odcinaniu się od starych spraw. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

22 listopada 2011, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Dzisiaj warto załatwiać sprawy, które zależą od decyzji innych ludzi. Wybierz się na miasto, omów swoje pomysły z różnymi ważnymi osobami.  O godz. 18.44 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, a więc co dzisiaj ustalimy, to będzie trwałe. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, korzystać z pośrednictwa i porad. Także randki będą udane, a jeśli zajmujesz się sztuką, to możesz poczuć wielki przypływ natchnienia.
Co się uda: randki, twórczość artystyczna, załatwianie ważnych spraw zawodowych.
Unikajmy: współpracy z osobami, które patrzą tylko na swoje korzyści.
Dieta: pij oczyszczające zioła i zieloną herbatę, a poprawisz sobie cerę.
Dom: dzisiaj możesz robić wszystkie ważne prace domowe.
Magia i rytuały: pal różowe świece, przyciągaj do siebie życzliwych ludzi.
Ogród i rośliny: w ogrodzie osłaniaj je przed mrozem, rób ostatnie porządki.
Zdrowie i ruch: warto odetchnąć świeżym powietrzem i wybrać się na jesienny spacer.
Biznes i pieniądze: umawiaj się na ważne spotkania, uzgadniaj wspólne cele.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki pomoże nam pokonać jesienną chandrę. Będziemy energiczni i pewni siebie. Dobry dzień, aby zaczynać zupełnie nowe sprawy i nie oglądać się w przeszłość.

23 listopada 2011, środa
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 2.59 w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja nagłym rozstrzygnięciom i niespodziankom. Różne konflikty i niesnaski dotyczące pieniędzy lub zakupów mogą wyjść na jaw, dlatego przez cały dzień uważaj i pilnuj swoich spraw. Nawet na randce z byle iskry możliwa jest wielka awantura. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, porządki, sportowe zmagania.
Co się uda: odpoczynek, zabawa, twórczość artystyczna.
Unikajmy: dalekich podróży, możemy być senni oraz rozmów o podwyżce i pieniądzach.
Dieta: trudno będzie odmówić sobie dodatkowej porcji deseru.
Dom: zadbaj dziś o wygodę i spokój domowników, unikaj wielkich zmian i porządków.
Magia i rytuały: dobry dzień na zaklęcia wyganiające konkurencję.
Ogród i rośliny: jeśli nie ma mrozu, podlewaj rośliny zimnozielone.
Zdrowie i ruch: zażywaj witaminy i mikroelementy.
Biznes i pieniądze: zaufaj intuicji, a wpadniesz na dobre pomysły.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym. Dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. Uważajmy tylko, aby w nasze uczucia nie wkradła się zazdrość, bo pod jej wpływem możemy bardzo narozrabiać.

24 listopada 2011, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dziś będziemy nadwrażliwi na krytykę. Możliwe sprzeczki spowodowane zazdrością i skrywaną niechęcią. Omijaj szefa i złośliwe osoby, nie wtrącaj się w cudze sprawy i sekrety. Od popołudnia poprawa nastrojów. Zajmij się swoim hobby, sportem, nie dokładaj sobie nowych obowiązków. W nocy z czwartku na piątek Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Neptunem, a więc możliwe niezwykłe sny i przeczucia.
Co się uda: porządki, hobby, praca nad zaległościami, zajmowanie się sztuką.
Unikajmy: ulegania złośliwym osobom, które wykorzystują innych.
Dieta: pij dużo wody, unikaj cukru i mocnego alkoholu.
Dom: dzisiaj unikaj prania i mycia podłóg, zostaną smugi.
Zdrowie i ruch: zamiast siłowni, wybierzemy medytację.
Magia i rytuały: ustawiaj remedia feng-shui, pal kadzidła, unikaj wróżb.
Ogród i rośliny: podlej domowe kwiaty, które lubią wilgoć.
Biznes i pieniądze: ufaj dzisiaj swojej intuicji, zadbaj o wystawę sklepu lub reklamę firmy.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ ambicji. Będziemy się chwalić, żartować i flirtować. Uważaj, bo jeśli wstąpi w ciebie duch rywalizacji, to podejmiesz się wyzwań ponad swoje siły.

25 listopada 2011, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona  i od godz. 2.58 w nowiu w znaku Strzelca
Dzisiaj nów Księżyca w znaku Skorpiona, a więc unikaj konfliktów, bo z byle uwagi zrobi się wielka awantura. O godz. 14.07 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem. Unikaj rozpoczynania nowych przedsięwzięć, zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na medytację, oczyszczające rytuały, a także definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami.
Co się uda: prace, które wymagają siły i zdecydowania.
Unikajmy: ryzykownych decyzji, dyskusji z szefem, kłótni o podział różnych obowiązków.
Dieta: zjedź dobry obiad, dostarcz organizmowi porcję białka.
Dom: wyrzuć stare rzeczy, bądź bezwzględny dla bałaganu.
Zdrowie i ruch: zacznij się ruszać, a szybko schudniesz.
Magia i rytuały: wizualizuj szczęście, kupuj talizmany, słuchaj dobrych wróżb.
Ogród i rośliny: nie przestawiaj roślin doniczkowych, w ogrodzie osłaniaj przed mrozem.
Biznes i pieniądze: zlecaj reklamy, szukaj nowych pracowników.

Wibracja dnia: Cztery
Czwórka czyni ludzi upartymi, dlatego unikaj dzisiaj niepotrzebnych dyskusji. Wszyscy będą szukać okazji do zysku, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań i nie obiecywać szefowi zbyt wiele.

26 listopada 2011, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Dziś zapragniemy uciec przed nudą i rutyną. Będziemy zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. O godz. 11.04 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym. Dzień minie raczej na pogawędkach, niż na ciężkiej pracy. Łatwo będzie przełamać bariery i pokonać różne uprzedzenia. Popołudnie sprzyja randkom, zabawie, twórczości artystycznej.
Co się uda: szybkie decyzje, większe zakupy, podróże, sport.
Unikajmy: krytykowania innych, dziś ludzie będą bardzo pewni siebie i kłótliwi.
Dieta: zapragniemy gorących zup i tradycyjnych polskich dań.
Dom: sprzątaj i wykonuj cięższe prace.
Magia i rytuały: zrób porządek w kąciku bogactwa (lewy najdalszy od wejścia do domu lub pokoju).
Ogród i rośliny: osłaniaj przed mrozem, rób porządki, karm ptaki.
Zdrowie i ruch: warto się ruszać, idealny dzień aby wybrać się na spacer lub na siłownię.
Biznes i pieniądze: szukaj ciekawych informacji z Internecie, opracowuj strategię na zimę.

Wibracja dnia: Pięć
Piątka to wibracja optymizmu, pod jej wpływem staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

27 listopada 2011, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i od godz. 4.06 w znaku Koziorożca
Czeka nas dzień pełen domowych i rodzinnych obowiązków. Unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży, bo wszyscy będą narzekać i marudzić. Z niczym się dzisiaj nie spiesz, a ze wszystkim sobie poradzisz. Dobry dzień na peelingi i zabiegi kosmetyczne, bo rano Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus (5.28) i w trygonie z Jowiszem (7.02).
Co się uda: znajdowanie ciekawych informacji, ważne rozmowy o miłości o życiu.
Unikajmy: pośpiesznych i ryzykownych decyzji, możemy być zbyt nerwowi.
Dieta: pij wodę i zadbaj dziś o większą niż zwykle ilość witamin.
Dom: unikaj wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć.
Zdrowie i ruch: rano będziemy energiczni, ale wieczorem poczujemy się przemęczeni i senni.
Magia i rytuały: unikaj wróżenia, rób porządek w magicznych książkach i amuletach.
Ogród i rośliny: osłaniaj je przed mrozem, rób zimowe dekoracje.
Biznes i pieniądze: Policz dziś pieniądze i zastanów się, na czym możesz zaoszczędzić.

Wibracja dnia: Sześć
Zadbajmy dziś o rodzinę i siebie samych. Szóstka sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Miłego tygodnia!