Miesięczne archiwum: Czerwiec 2015

Horoskop tygodniowy 1-7.06.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia zapewni nam moc towarzyskich atrakcji, a Wenus pomagać będzie tym, którzy szukają drugiej połówki. W tym tygodniu dostaniemy od planet niewiarygodnie dużą ilość ognistej energii.

We wtorek 2.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprzyja podróżom i towarzyskim wydarzeniom. Znak Strzelca pozwala podwajać energię i siłę, jakie mamy w sobie, pomaga nawiązywać znajomości, a także odnajdywać rzeczy czy ludzi, którzy zniknęli z naszego życia. Nie siedźmy cicho i domagajmy się tego, co się nam od dawna należy. Osoby nieśmiałe mogą w tym tygodniu odważyć się i zrobić coś, co poprawi ich los i samopoczucie. Nie czas na siedzenie z założonymi rękami. Wszędzie będą promowane i zauważane osoby aktywne, przedsiębiorcze, odważne i nie bojące się ryzyka.

W sobotę 5.06 Wenus wkracza do ognistego znaku Lwa, gdzie pozostanie z kilkunastodniową przerwą do 8 października, i możemy się spodziewać weekendu pełnego towarzyskich atrakcji, romansów, flirtów i zdobywania nowych okazji do zarobienia pieniędzy na tym, co sprawia nam radość lub jest naszym hobby. Na wielką miłość mają szanse Lwy, Wodniki, Barany i Strzelce.

W niedzielę 6.06 Mars w sekstylu z Jowiszem i Wenus w trygonie z Saturnem skierują naszą uwagę na sprawy kondycji i zdrowia. Wzmacniajmy organizm nie tylko ziołami, ale i poprzez sport, spacery, aktywność na świeżym powietrzu, bo tego właśnie potrzebuje nasze ciało.

Horoskop tygodniowy

1.06.2015, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 20:39)
Unikaj ryzyka w pracy, a w domu trzymaj się z dala od sąsiedzkich kłótni. Ludzie będą zbyt nerwowi. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj i zastanawiaj się nad sposobami rozwiązania różnych problemów.
Aspekty planet: 13:01 Księżyc w trygonie z Wenus, 22:20 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Karta dnia: As Buław
Czeka cię dzień pełen sympatycznych spotkań i wydarzeń. Nie denerwuj się, jeśli jakieś plany zmienią się w ostatniej chwili.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

2.06.2015, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Pełnia Księżyca w znaku Strzelca o godz. 18.20. To dobry dzień na dalekie wyjazdy, odkrywanie nowych pasji, zawieranie ciekawych znajomości. Do domowych obowiązków i męczącej pracy trudno się będzie wszystkim zabrać. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki i nie martw się niczym na zapas. Idź na aerobik lub wybierz się na basen.
Aspekty planet: 10:27 Księżyc w opozycji z Merkurym, 14:37 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 18:18 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Karta dnia: Rycerz Mieczy
Czeka cię udany, ale bardzo pracowity dzień. Nie będziesz narzekać na brak wrażeń i nudę. Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Dlatego jeśli chcesz założyć firmę, lepiej zaczekaj do jutra.

3.06.2015, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły. Księżyc sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Warto uprawiać sport, a nawet trochę się zmęczyć na rowerze lub spacerze. W pracy zabierz się za cięższe zadania i pracę fizyczną.
Aspekty planet: 00:30 Księżyc w opozycji z Marsem, 3:31 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 07:58 Księżyc w trygonie z Uranem.

Karta dnia: IV Cesarz
Zajmiesz się liczeniem gotówki, wpadniesz na dobre pomysły dotyczące domu lub rodziny. Uporządkuj notatki i przejrzyj rachunki, a po południu odpoczywaj.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

4.06.2015, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 02:50)
Dzisiaj wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. Przypomnisz sobie o długach i niezapłaconych rachunkach. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, w ogrodzie porwiemy się na wielkie porządki. Jedz warzywa, ostrożnie z solą i przyprawami.
Aspekty planet: 20:03 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie plotkuj i komentuj zachowania innych, bo możesz przez to stracić czyjeś zaufanie. W sprawach miłosnych znacznie lepsza passa.

Wibracja dnia: 9
Dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dziewiątka nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

5.06.2015, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Koniec tygodnia będzie spokojny i senny. Dzisiaj warto trzymać się zasad i regulaminów. Nie spóźniaj się na ważne spotkania, bądź uprzejmi wobec starszych osób. Księżyc w znaku Koziorożca nie sprzyja randkom i zabawie. Lepiej zajmij się porządkami i zdrowiem, szczególnie zadbaj o skórę i urodę, pij więcej wody mineralnej. Wenus wkracza do znaku Lwa i sprzyja kreatywnym zajęciom.
Aspekty planet: 05:06 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 12:53 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 17:32 Wenus wkracza do znaku Lwa.

Karta dnia: II Kapłanka
Uda ci się kogoś pocieszyć lub pomóc w trudnej sprawie. Karta sprzyja zjednywaniu sobie ludzi i zdobywaniu popularności.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

6.05.2015, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 07:01)
Dziś postanowimy uciec od męczących spraw i dlatego różne obowiązki mogą być powodem sporów. Uważaj, nie drażnij szefa. Chętnie wybierzemy się z wizytą lub na wycieczkę. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, dobry dzień na spotkania w większym gronie. Wenus w trygonie do Saturna sprzyja odpowiedzialnym decyzjom.
Aspekty planet: 01:38 Mars w sekstylu z Jowiszem, 08:01 Księżyc w opozycji z Wenus, 08:03 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 08:23 Wenus w trygonie z Saturnem, 16:34 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Będziesz ciekawy opinii innych osób, chętny do długich rozmów i dyskusji. Postaraj się nie wygadać sekretu, bo może cię to kosztować utratę czyjegoś zaufania!

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

7.06.2015, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Dzisiaj warto zainteresować się, co nowego dzieje się u znajomych lub sąsiadów.  Łatwo będzie przełamać bariery, ustalić wspólne plany i nabrać zaufania do ludzi. Możesz odnawiać stare kontaktu lub zapoznawać się z nowymi ludźmi. Popołudnie sprzyja zabawie, twórczości artystycznej i zakupom. Idź do kina lub teatru, a będziesz się dobrze bawić.
Aspekty planet: 10:57 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 13:05 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 14:31 Księżyc w trygonie z Marsem, 16:30 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Karta dnia: VII Rydwan
Przypomnisz sobie o starej sprawie i nagle zapragniesz ją zakończy lub wyjaśnić. Dyskusje będą miały bardzo burzliwy przebieg.

Wibracja dnia: 3
Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Trójka sprzyja zdobywaniu wiadomości. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Pozycje planet i świateł:
Słońce  10 º 12´ – 16 º 54´ Bliźniąt
Księżyc 20 º 01´ Skorpiona – 25 º 08´ Wodnika
Merkury 08 º 15′ – 05 º 07′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 25 º 26´ Raka – 02 º 15´ Lwa
Mars 13 º 54´ – 18 º 44´ Bliźniąt
Jowisz 15 º 42′ – 17 º 39´ Lwa
Saturn 00 º 59´ – 00 º 28´ Strzelca w retrogradacji
Uran 19 º 19´ – 19 º 35´ Barana
Neptun 09 º 47´ – 09 º 49´ Ryb
Pluton 15 º 05´ – 14 º 56´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
1.06 od g. 13:01 do g. 20:39.
3.06 od g. 07:58 do 4.06 do g. 02:50.
5.06 od g. 12:53 do 6.06 do g. 07:01.
7.06 od g. 16:30 do 8.06 do g. 10:16.

Udanego tygodnia!